Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Syn po 38 letech koupil auto svého otce. A pustil se do renovace, která spolkla milion

Možná se někdy ptáte, jak asi skončilo auto, kterým jezdili vaši rodiče, když jste byli malí. Američan Lynn Pfenning to ví naprosto přesně.
Zpět na článek
Avatar - Jerry.Gunman
23. 3. 2020 09:47
Krása střídá nádheru
Sice je to VW a má to "zastaralou koncepci", ale je to auto z doby, kdy auta měla šmrnc a říz a osobitost - a holky se nestyděly za to, že jsou ŽENY a každý kluk chtěl být CHLAP - a jak říká kamarád Dan, prezervativy držely a nepadaly :D :D :D

A navíc na čumáku vidím jistou podobnost s eMBéčkem, což je pro mne jedno z nejkrásněšjích aut, protože červené MB 1000 bylo první auto, ve kterém jsem se jako malé mrňůsek vozil

Takže gratulace nesmírná k mému oku libé renovaci. :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
1
23. 3. 2020 12:35
Re: Krása střídá nádheru
V roce 1965, kdy auto bylo vyrobeno toto auto, bylo v Americe v plném rozmachu hnutí hippies, kdy vyschlí chlápci s hárem do půl zad nebyli moc k rozeznání od ženských
https://www.reflex.cz/…ippies-ze-70-let?…
23. 3. 2020 10:09
Krasna robota
Klobuk dolu aj farba super. Prve auto na ktorom som sa vozil ako vodic bol Fiat 850.Bol som siestak na ZS, bolo to super, dakujem ujo Hegedus.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Jerry.Gunman
23. 3. 2020 10:22
Re: Krasna robota
jestli to byla 850 Sport, tak se i do jisté míry tomuhle TéeLku mohla i podobat
23. 3. 2020 14:31
Re: Krasna robota
Ano bola a oproti vtedajsim autam u nas dostupnym sa mi zdalo to auto sialene zive, taka motorova myš. A mas pravdu, ked hovoris, tak som si to vsimol. Fiat bol v jasnej zelenej farbe.