Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zemřel Stirling Moss. Věčnému korunnímu princi formule 1 bylo devadesát

Nikdy se nestal mistrem světa formule 1. Přesto je považován za jednoho z nejlepších automobilových závodníků všech dob. Sir Stirling Moss odešel na věčnost.
Zpět na článek
12. 4. 2020 16:06
12. 4. 2020 17:45
12. 4. 2020 18:38
17. 4. 2020 22:56
12. 4. 2020 14:44
Presne medziplyny tam hore
Bol to pan pretekar a uspesny brand. Aj vo vysokom veku o nom clovek raz, dvakrat rocne pocul. Tak nech mu tam hore idu presne medziplyny.
Rozbalit vlákno
0
12. 4. 2020 15:39
Jezdecké nebe je bohatší...
...o to, o co mi chudší.

Ať ti to tam jezdí sire Stirlingu. :yes:
Rozbalit vlákno
1
14. 4. 2020 10:16
Re: Jezdecké nebe je bohatší...
Pájo to za tebe psal asi někdo jiný...
Avatar - 3_diamanty
12. 4. 2020 16:06
velikan
titul mu v F1 sice nebol dopriaty ale jeho dlhy a krasne prezity plnohodnotny zivot bol urcite tou najvacsou "vyhrou" .... ved co je viac ako dozit sa takehoto krasneho veku ... tomu sa ziadny sportovy titul nevyrovna ..

https://www.youtube.com/watch?… ...
Rozbalit vlákno
0
12. 4. 2020 16:31
On by titul získal
kdyby nebyl gentleman každým coulem
Sám při vyštřování podpořil Hawthorna a zachránil ho před diskvalifikací. A tím ztratil o bod titul mistra světa. A moc dobře to věděl - bylo to poslední klání sezóny.
Osobně jsem ho potkal. Úžasný člověk úplně jiného kalibru, než dnešní F1 primadony a reklamní panáci.
Psal krásně. Třeba když odešel J-M-Fangio, napsal krásný článek do National Geografic.
Razil zvláštní přístup k nebezpečí smrti při závodech. Narozdíl od mnoha ho považuoval za nutnost, co dělá motorsport motorsportem.
Atd Atd.
Děkujeme Sire Stirlingu.
Rozbalit vlákno
8
Avatar - 3_diamanty
12. 4. 2020 16:40
Re: On by titul získal
este dodajme ze nasledne Hawthorn zomrel len nejake 3 mesiace po tomto svojom jedinom titule ( co by "dar" od Stirlinga ) ... zivot pise obcas fakt neskucne pribehy... to proste nevymyslis
Avatar - 3_diamanty
12. 4. 2020 16:50
Re: On by titul získal
sice F1 sledujem ( vzhladom na moj vek ) az od cias Damona Hilla a Sumiho a spominam si este aj na ten osudny rok Ayrtona 1994 .. v tom case niekedy som zacal sledovat F1 ...... ale ani na jej hlbsiu historiu som uplne nezanevrel ...

statisticky druhy najuspesnejsi pilot v F1 po Stirlingovi co do poctu vitazstiev ale bez titulu je tusim ze dalsi brit.. v tomto pripade ale uz lepsie povedane skot .. s jeho typickou skratkou DC .. a toho si uz pamatam moc dobre ... :yes:

PS: inak co myslis tento rok sa bude vobec este jazdit F1 alebo az o rok? a asi najvacsi paradox by bol ten keby Maxovi tu snahu o zisk najmladsieho majstra sveta neprekazil ani Ham ani Lec ani ziadny iny pilot ... ale nakoniec ta korona 8-s a to musi fakt nas.rat
Avatar - _Karel_
13. 4. 2020 08:52
Re: On by titul získal
Co za bezmozky rozdalo v téhle diskuzi mínusy, to by bylo fakt radost vidět. To musí být ukázkoví mindráci. Elita.
13. 4. 2020 09:31
Re: On by titul získal
Vis Karle. Ja jsem dal fouskovi palec nahoru (a taky tam zustal..) po precteni tohoto komentu.
:yes:

Nicmene fostek celou tuto diskuzi shodil svym komentem nize. Kam uz jsem palec dolu dal...
Tenhle komentar sem proste nepatri.
Skoda. Kdyby byl fostek co k cemu, tak to jeste muze editovat.
Tady mame vsichni uctu k legende.

Ja jsem v zivote nejvic obdivoval Sennu.
Ted odesel Moss za nim. RIP
13. 4. 2020 09:45
Re: On by titul získal
Celkem fosteka chapu. Taky jsem znechucenej nekonecnejma kecama o emisich ktery pronikaji snad do kazdy diskuze tady na ACZ. Coz je fakt ta uplne posledni vec co me na aute zajima. Takze ja jeho prispevku, jakkoliv je kontroverzni, rozumim.

Moss byl pan zavodnik, ve svy dobe spicka. Je ho velika skoda. Ale jsem alespon rad ze se dozil ve zdravi tak vysokyho veku. Dokazal toho tolik, ze na nej svet rozhodne nikdy nezapomene.
Avatar - _Karel_
13. 4. 2020 15:32
Re: On by titul získal
Čert vem Fostekovy "elektroprasata", tam se nad palci nepozastavuju, ale koment o Mossovi? A první dva komenty diskuze - moan a webpaja? Topper? Za co probůh? Je zbytečný se nad palci pozastavovat, a přesto mě to stále udivuje, kolik imbecilů sem chodí. :-(
13. 4. 2020 16:28
Re: On by titul získal
No to mne taky hlava nebere.

Ode me maji palce nahoru..

Nechapu.
12. 4. 2020 16:35
Prosba na všechna kvičící elektroprasata!!!
Ne, vlastně je to rozkaz.
Nepište svoje camry pod tenhle článek. Ani nevyjadřujte soustrast či uznání.
Nikdo o vás tady teď nestojí.
Nejste vítáni!
Rozbalit vlákno
1
13. 4. 2020 14:58
Re: Prosba na všechna kvičící elektroprasata!!!
Ty úbožiak. :no:
Avatar - speedfred
12. 4. 2020 17:45
Na to
v akých bezpečnosti nevhodných rokoch jazdil tak sa dožil krásneho veku. Jeho súperi a rivali sú už dávno ta.
RIP
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
12. 4. 2020 18:38
Re: Na to
suhlas...

inak aj taky povedzme Jackie Stewart bude mat tento rok uz krasnych 81 rokov ... a aj ten toho preskakal hodne v tejto este "nebezpecnej" formulovej dobe ... toto su vsetko fakt neskutocni borci :yes:
17. 4. 2020 22:56
R.I.P
Jeden z nejlepších závodníků dějin.
Rozbalit vlákno
0