Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Vyzkoušeli jsme rázový utahovák kol Parkside: Na takové to domácí přezouvání

Otravuje vás pokaždé před sezonou pachtit se s ručním klíčem při povolování matic nebo šroubů kol? Zkuste akumulátorový rázový utahovák za osmnáct stovek. Využití najde i jinde kolem domu. Přiznáme se, že nás překvapil.
Zpět na článek
26. 9. 2020 14:40
26. 9. 2020 18:22
Avatar - zaplosak
26. 9. 2020 14:40
málo
pičovin asi máme doma... :-)
Rozbalit vlákno
1
26. 9. 2020 18:22
Re: málo
Zrovna tohle docela službu udělá. Vercajku není nikdy dost
27. 9. 2020 05:15
Rázový utahovák
hezká reklama..... Parkside opravdu není nářadí, které by mohl někdo používat každý den. Kamarád je na to ujetej ( hlavní role - cena ) no a když potřebujete něco udělat, tak vždy prijde katastrofa. Tohle prostě nebrat. Přijde mi, že je to stejná firma, jako Hecht......
Tak hezký den s kvalitním nářadím.
Rozbalit vlákno
9
Avatar - SKAY
27. 9. 2020 10:20
Re: Rázový utahovák
Ja koupil na stavbu obyc akucko hecht ( stylem do vykopu na bednení to stací
) ajako jedna z mala akuček jede jeste dnes s klasickou nesmrtelnou nicd baterii.
Jinak razovy utahovak je dobra věc otec na duchode sito hodne chváli.
27. 9. 2020 11:13
Re: Rázový utahovák
Razak na vruty do dreva, kdyz clovek dela hodne a potrebuje byt rychly je super, k obycejny akucce bych se uz nevratil.
Avatar - simon_sez
12. 10. 2020 21:14
Re: Rázový utahovák
Bral som sadu Makita, kde bol aj razovy utahovak, po ktorom som veľmi netúžil, ale teraz akú dotahovackou už používam len na vŕtanie a razovy utahovak mam v pracovnom kufri.
27. 9. 2020 11:12
Re: Rázový utahovák
Pouzivam Parkside vyrobky skoro denne uz dva roky v praci, kde dostavaji dost zabrat a vracel jsem zatim jeden. Na ultra presnou praci to neni, ale zrovna u vrtacek, utahovaku apod. to je uplne dostacujici. Naopak, ten 20V vykon predci v nekterych 18V drazsi pristroje. A Parkside postupne rozsiruje nabidku i o professional serii, ktera je porad finacne dost v pohode, ale ma bezuhlikovy motor a celkem vubec lepsi provedeni (vcetne lepsiho kufru). Ocasku v tyhle verzi si nemuzu vynachvalit.
27. 9. 2020 14:51
Re: Rázový utahovák
jak co, aku uhlova bruska je neuveritelnej smejd a reklamoval jsem ji az do vraceni penez. Zadna nevydrzela vic nez dve nabiti baterie. Sroubovak vydrzel profesionalni nasazeni rok, pak zacla hazet hlava. Ale treba 1/2 kufrova gola je super naradi a vydrzi fakt dost.

Kazdopadne pro profi pouziti lepsi koupit treba nakitu, stoji to dvoj az trojnasobek, ale dela se s tim o dost lip
27. 9. 2020 15:12
Re: Rázový utahovák
Jasny, casem se presunu k necemu jinemu, ale potreboval jsem vcelku hodne vybaveni a rychle. Ale nebyla to jen otazka pomeru ceny a vykonu. Vraceni vyrobku bez reci a behem te dvoulete zaruky si to s tim nasazenim na sebe vetsinou hrave vydela. Jinak bych sel taky asi do Makity. Dewalt ve me ve stejne kategorii trosku zklamava (za ty prachy) a treba levnejsi Stanley to u me projizdi na cely care. Kazdopadne pod 20V uz se mi nechce.
PS: Moje flexa stale drzi a to mela hodne perny leto...Holt u tehle levnejsi nastroju to je i trochu o stesti.
27. 9. 2020 17:55
Re: Rázový utahovák
Nářadí z lidlu áím několik různých sad POWERFIX a to mi přijde dost dobré za super ceny. Parkside téhle kvality určitě nedosahuje, měl jsem od nich stříkací pistoli a rozleptalo mi ji ředidlo !! :D
28. 9. 2020 15:43
Re: Rázový utahovák
Jiank 18V a 20V je jedno a to samé napětí.
27. 9. 2020 12:38
Re: Rázový utahovák
Ja okrem aku srubovacky (makita), mam komplet naradie znacky typu parkside a horsie. Jedine co viac opravujem ako s tym robim je motorova pila, to bola fakt mizerna kupa. Inak vsetko sluzi a napr. Vrtackou za 20 eur uz 10 rokov miesam kleber, nivelacku a spol a tej nic nie je. Co je ale treba povedat, ze pocit ked robis s kvalitnym naradim je v porovnani s lacnymi produktami uplne iny. Ale treba dodat aj to, ze lacne produkty sa zlepsuju rychlejsim tempom ako super znacky a ten rozdiel sa zmensuje.
27. 9. 2020 07:41
Hluboce vybitý akumulátor
Hluboce vybitý akumulátor Parkside lze oživit tak, že jej připojííte na chvíli ke druhému nabitému akumulátoru. Nejlépe přes nějakou žárovku. Po chvíli už půjde nabít na nabíječce.
Rozbalit vlákno
1
27. 9. 2020 10:50
Re: Hluboce vybitý akumulátor
Staci aj 9v baterku. Proste ho 5 min ozivit a nabijacka to zoberie. Ja mam jednu superinteligentnu nabijacku a ta tuto hlasku u 1,5V aku vyhadzuje pravidelne. Staci pripojit na 5 min do 20rocnej no name nabijacky a vsetko je ok