Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda a její kalendář novinek pro další roky: Kdy se dočkáme nové Fabie, Kodiaqu nebo Superbu?

Také příští roky budou v případě Škody Auto ve znamení důležitých novinek. Dočkáme se nové Fabie, dalšího elektromobilu nebo faceliftu Karoqu.
Zpět na článek
22. 12. 2020 22:01
23. 12. 2020 10:12
22. 12. 2020 09:08
Škoda starých časů
Proto, že nechci a nebudu podporovat ekoterorismus značně promítnutý do cen nových vozů, uvažoval bych o Škodovce pouze jako ojetině, ale to už bude koupě s potenciálem velkých investic do servisu. Dávám palec nahoru :yes: za design a dolů :no: za zbytečné složitosti a ovládání vozidla, zejména topení, které vyžaduje větší koncentraci, než je za jízdy vhodné. Zajímavé je, že některé jiné značky to stále umí klasicky. :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - twistedTSD
22. 12. 2020 18:18
Re: Škoda starých časů
To je holt politika koncernu, který musí být "digitalizovaný". Diess je hrobař, pořád to říkám.
22. 12. 2020 10:50
Nuda nejen v Brně
Škoda je, že Škoda má tak slabé motory. To ji škodí. Takový Kodiaq by nebyl pak tak nudné auto, jezdit by dovedl se svou hmotností svižněji jako zábavný Superb, který má lehkost, zdařilý design od Kabaněho i výkon.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Ozzman
22. 12. 2020 13:53
Re: Nuda nejen v Brně
To jsou perly :D SUV by dokázalo jezdit svižnější, jako Superb? A Superb je zábavný? V jakém smyslu? :D
22. 12. 2020 17:23
Re: Nuda nejen v Brně
Perla jste vy sám o sobě...nevím s čím jezdíte, ale já jsem se tu vyjádřil jasně pro všechny, vy perlo, jen vy si šlapete na kábl... :-)
Avatar - Ozzman
22. 12. 2020 18:08
Re: Nuda nejen v Brně
Je irelevantní s čím jezdím, nebo kdybych měl doma Ferrari, tak můj názor berete a když třeba starou Fabii, tak ne?

SUV z principu nebude rychlejší, než stejně motorizivany D segment, to je fyzika základní školy.

Superb není zábavné auto, nenapadá jediný důvod, proč jim může být, je to normální auto střední třídy s průměrnými jízdní vlastnostmi. Ale třeba mi to vysvětlite :)
Avatar - wakantanka
22. 12. 2020 22:41
Re: Re: Nuda nejen v Brně
Nech hooo, je to osobnost ... 😁😁😁
Avatar - Ozzman
23. 12. 2020 06:17
Re: Re: Nuda nejen v Brně
No, nevím, koho jiného by napadlo si dát do profilu na ACZ i titul :D :D :D Máš recht! :D
Avatar - Oscar_Romero
22. 12. 2020 16:43
video na úvodní stránce
To video na úvodní stránce co se spustí, i když nechci aby se spustilo jste s někým konzultovali? Otravné a drzé.
Rozbalit vlákno
0
22. 12. 2020 22:01
jaké video?
používejte adblock, uBlock nebo podobný doplněk a máte po problémech (a redakce po ptákách)
Rozbalit vlákno
0
23. 12. 2020 10:12
Ach
No jo,aby skoro základní model stál půl mega ? Vevnitř žádné místo, nepohodlí, katastrální motorky.. za cenu základní Fabiaq mám 2x v plné palbě hezčí Dácii 😂
Rozbalit vlákno
0