Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Na prodej je ostrý Renault Mégane R26.R po důchodci. Opravdu, jako nový ho koupila 70letá paní

Jestli trávíte čas pročítáním automobilové inzerce, pak jste na mýtické "auto po důchodci" jistě několikrát narazili. Nemusí to ale vždycky být falešná fráze, jak dokládá tento Renault, který - i když nevypadá - je opravdu po důchodci.
Zpět na článek
9. 2. 2021 08:16
8. 2. 2021 21:51
Vidím, že dôchodca má drajv...
a možno sa len stal invalidný dôchodca ;-)
Rozbalit vlákno
1
9. 2. 2021 07:04
Re: Vidím, že dôchodca má drajv...
Já topič,
Harry invalidní důchodce.
Vítám mezi námi nejbohatší
invalidní důchodce v Praze
Avatar - beibej
8. 2. 2021 22:11
strejda google furt neumí česky...
Co to je: " vstřikovače hlavních světlometů " ???
Opravte si to.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Ozzman
9. 2. 2021 06:39
Re: strejda google furt neumí česky...
To je speciální řešení Renaultu, kdy voda zatéká do světlometů, míval jsem to na Cliu II, většinou to z výroby nedostaneš a auto na to musí dozrát :D
9. 2. 2021 07:09
Re: strejda google furt neumí česky...
Tesly na to dozrávají už ve výrobě.
Avatar - Ozzman
9. 2. 2021 07:13
Re: strejda google furt neumí česky...
Já myslel, že Tesly mají spíš vyhřívání světlometů, občas i vyhřívání celé kabiny a celého okolí, že si i buřta opečeš... :-!
Avatar - Mikesus
9. 2. 2021 11:31
Re: strejda google furt neumí česky...
Ten mel i vstrikovace palubní desky a dveří ne?
To zvládá i škodovka, s tím jsem si taky užil. stačil noční déšť a rybník u spolujezdce na podlaze.
10. 2. 2021 18:37
Re: strejda google furt neumí česky...
:yes: :D
9. 2. 2021 06:58
Je nabíledni...
...že babička Mégane sice vlastnila, ale jezdil s ním někdo jiný...
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Dinar
9. 2. 2021 07:29
Re: Je nabíledni...
Nabízelo by se to, vysoké pojištění v UK, tak třeba babička vezme vnukovi auto na sebe, ale zas ty zmínky o tom, že chtěla auto č. 70, čte EVO atd., možná to byla fakt babka petrolhedka, teď je jí přes osmdesát, tak auto prodává. ;-)
Avatar - speedfred
9. 2. 2021 07:52
Re: Je nabíledni...
...alebo to je babička Sabine Schmitz po otcovej strane z GB.
9. 2. 2021 12:09
Re: Je nabíledni...
Evo čte, když ho nechá vnuk na záchodě a odnesl ženské časopisy. Sice prima příběh, ale takový trochu neuvěřitelný ;-)
Avatar - lamal
9. 2. 2021 13:20
Re: Je nabíledni...
Ked sa pozeram na ten spinavy volant, radičku a sedadlá, tak bába asi zvladla jazdit SM style, ale uz si nezvladla umyt ruky a vyprat šaty...
9. 2. 2021 08:16
oné
Prečo nie, niekedy sa treba ponáhľať. Okrem toho je to dobrá investícia, na rozdiel od bežného auta neklesá prudko na cene.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
9. 2. 2021 08:55
no jo ved to pozname :)
kazdy z nas predsa vie ze niet nad auto po dochodcovi.... a este tak po starej pani... ;-)
.. to predsa musi byt jak nove :D

https://www.youtube.com/watch?… :D .. no a potom ver dnes dochodcovi.. ani bohovi :-[]
Rozbalit vlákno
8
Avatar - speedfred
9. 2. 2021 09:06
Re: no jo ved to pozname :)
🤣🤣🤣🙈👍🏻
Avatar - 3_diamanty
9. 2. 2021 10:47
Re: no jo ved to pozname :)
inak toto je stare video jak praha... ale dobre ... vzdy si na neho spomeniem ked je rec o "aute po dochodcovi" :-[]
Avatar - Mikesus
9. 2. 2021 11:32
Re: no jo ved to pozname :)
Jj. Taky si vzdy vzpomenu. Je to dokonalé. :yes:
Avatar - 3_diamanty
9. 2. 2021 11:37
Re: no jo ved to pozname :)
jj..... aj herecke vykony brutalne .... ukazkove video ;-) :yes:
9. 2. 2021 09:15
Re: no jo ved to pozname :)
Dobré video :D
Avatar - 3_diamanty
9. 2. 2021 10:41
Re: no jo ved to pozname :)
vw mal vzdy dobre reklamy a podobne spoty... toto je uz stare ale fakt dobre video suhlas :yes:

inak asi takto podobne nadseny som bol ked som v rovnakej cervenej kupoval jazdene polo 6N1 ako mlady a automobilovo "nadrzany" ( v 2009 ) po mojom ( vtedy este buducom ) teraz uz sucasnom svokrovi ... a vydrzalo mi potom 2 roky a potom mu odisla prevodovka a bolo po parade :-[] ... ale to bolo radosti... heja hej... vacsia jak ked som o 8 rokov neskor kupoval sucasne auto uz priamo ako nove z predajne... ale to bolo aj tym vekom... vtedy som auta skutocne zral este inak ako dnes.... aj ina doba bola ako dnes no ;-) .. aj tie auta sa uz dnes beru inak a tak nejak viac samozrejme ako v minulosti ked mat vlastne auto bol este fakt luxus... ale inak moc rad spominam na tie roky .... to vladla este nefalsovana radost z auta.... a bolo jedno ci to bol vrak ci nove.... clovek sa dokazal z toho viac tesit ako dnes v tejto uz sk,rvenej konzumnej dobe ....
Avatar - Ozzman
9. 2. 2021 09:36
Re: no jo ved to pozname :)
Já si vždy vzpomenu na mého strýce, který v pokročilém věku pořád stál na spojce.. to by byl kup :-[]
Avatar - 3_diamanty
9. 2. 2021 10:56
Re: no jo ved to pozname :)
dedov brat mal oltcita... dodnes nemozem ten jednoramenny volant dostat z hlavy... spominam si ako som sa bal ze sa zlomi ( ale tak vtedy som mohol mat tak 14-15 .. 90 roky ) ..... kazdopadne bol to pecka moment ktory sa so mnou zda sa povezie az do smrti 8-s ;-)