Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ideální řešení pro home office během pandemie? Pojízdná pracovna! A je retro!

Nařízená práce z domova neznamená nutně byt s okoukaným výhledem. Správné pojetí vlastního domova dovoluje pracovat v režimu home office a ještě se každý den kochat jinými scenériemi klidně ze židle pojízdné pracovny.
Zpět na článek
18. 2. 2021 08:34
25. 2. 2022 17:17
18. 2. 2021 08:29
Moc útulné to teda není ...
...a taky mě překvapuje jak nešikovně řeší společné sezení u stolu, ta dvojlavice přesazená mimo stůl je jak pěst na oko. U tak renomované značky bych určitě čekal víc zkušeností.

A ještě by mě zajímalo jestli ty vnitřní hliníkové panely jsou pocitově teplé a příjemné jako dřevo, v Airstreamu jsem nikdy nebyl
Rozbalit vlákno
0
18. 2. 2021 08:34
hmotnost...
Zajimala by me realna hmotnost. U tedlech vetsich modelu byva, ze cestou pres atlantik zazracne zhubnou pod 3,5 tuny:)
Rozbalit vlákno
1
18. 2. 2021 08:39
Re: hmotnost...
Uff, to jako myslíš že normálně váží ještě víc ?? :-O
Evropský přívěs podobných rozměrů má tak dvě tuny, max. dvě a půl

EDIT: ten 30FB Office váží dle katalogu prázdný 6757 lb , tj. cca 3 tuny. Pěkný otesánek
25. 2. 2022 17:17
home office
Nejdřív jsem si dle nadpisu článku a přiložené fotografie myslel, že je to vtip, ale tady to evidentně někdo myslel vážně :-D Upřímně si nedokážu představit, že bych v takovém "karavanu" pracoval 8 hodin denně a navíc by mi zcela jistě chybělo vybavení. Například 3D tiskárny, které máme v práci propojené s cloudovým řešením od https://www.jablotron.cloud/ by problém rozhodně býti neměl v případě práce na dálku :-)
Rozbalit vlákno
0