Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ideální řešení pro home office během pandemie? Pojízdná pracovna! A je retro!

Mirek Mazal Mirek Mazal 18. 2. 2021 • 07:30
21
3
Zobrazit náhledy (21)
Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office Airstream Flying Cloud 30FB Office

Nařízená práce z domova neznamená nutně byt s okoukaným výhledem. Správné pojetí vlastního domova dovoluje pracovat v režimu home office a ještě se každý den kochat jinými scenériemi klidně ze židle pojízdné pracovny.

Práce přímo z domova je forma zaměstnání existující dlouho před nástupem celosvětové pandemie, teprve obávaný koronavirus dal domácímu pracovišti nový lesk.

Všední způsob trávení pracovní doby v okoukaném prostředí má několik uspokojivých náhrad. Místnosti skoro připomínající ponorku ukotvenou v jednom a tom samém přístavu lze snadno vyměnit za místo každodenního poznávání bez ztráty pracovní morálky. Šance na změnu se jmenuje Airstream Flying Cloud 30FB Office. Pojízdná kancelář má dvě nápravy, závěs na kouli a retro design.

Práce odkudkoliv

Specializovaný podnik z Ohia vyrábí vzhledově konzervativní, ale funkčně moderní příbytky určené kamkoliv. Americká společnost Airstream novinkou v portfoliu značky nabízí alternativu k home office pro dobrodružné povahy. Nablýskaný karavan Flying Cloud 30FB Office představuje funkční pracovnu kombinovanou s útulným bydlením bez úlev z komfortu.

Mimořádně velký model měří 9,1 metru na délku a ubytuje až šest pasažérů. Vnitřní prostory jsou uspořádány s ohledem na uspokojení všech potřeb, mezi které už dnes běžně patří práce z domova. Návrháři z Airstream vždy mysleli dopředu při tvarování interiéru, ovšem 30FB nabízí navíc výbavu umožňující plnou produktivitu odkudkoliv.

Pochromovaná konstrukční řada Flying Cloud byla obohacena o integrovaný kancelářský kout. Není to zastrčený roh přívěsu, naopak je pracovní prostor velkoryse opatřen stolem v plné velikosti, který doplňuje několik praktických přihrádek i rezervní pracovní plocha pro případ rozmachu a nedostatku kreativního prostoru.

U stropu se skrývají další úložné skříňky, přičemž vítaným standardem je konektivita elektroniky přes několik napájených zdrojů a portů USB. Vzdálené spojení s ostatními kolegy zajišťuje systém mobilního internetu prostřednictvím poskytované služby Airstream Connected Service.

Aktivní odpočinek

Mimo vše potřebné k práci na home office je varianta 30FB Office připravena sloužit i jako volnočasový apartmán. Život i v době koronaviru samozřejmě není jen o práci, relax vařením umožňuje kuchyňský kout osazený sporákem se čtyřmi hořáky, navazuje dřez a také spíž na potraviny. Příjemný pobyt by se neobešel bez vlastního sociálního zařízení tvořeného zde samostatnou toaletou před posuvnými dveřmi do opět samostatně stojícího sprchového koutu. Po osobní hygieně se nabízí pohodlný spánek volitelně trávený v hlavní ložnici pro manželský pár. Další postele menšího luxusu vzniknou přestavbou jídelny, respektive obývacího pokoje přibližně uprostřed více než devítimetrového karavanu.

Šikovným prvkem jsou velká okna prosvětlující každou část mobilního domu. Slunce se dostane do všech míst, paprsky příbytkem projdou od ranního východu až po večerní západ. Mnoho prosklených ploch může vzpružit pracovní morálku, nechuť tvořit hodnoty možná překoná výhled do lesa, na pláž nebo k vrcholkům hor – záleží jen na cílové destinaci parkování.

Výrobce prezentuje 30FB Office jako plynulé spojení práce a zábavy, stačí prý zavřít notebook a otevřít dveře novému dobrodružství. Tvůrci vyzývají trávit přestávky aktivním odpočinkem, například kajak kočírovaný v proudu řeky může být údajně skvělým odreagováním.

Neotřelá forma home office něco stojí, v tomto případě je základní suma 107.500 amerických dolarů (2,3 milionu Kč). Další tisíce naskočí hned po vyplnění volitelného příslušenství v konfigurátoru Airstream.

Související články

Témata
18. 2. 2021 08:39
Re: hmotnost...
Uff, to jako myslíš že normálně váží ještě víc ?? :-O
Evropský přívěs podobných rozměrů má tak dvě tuny, max. dvě a půl

EDIT: ten 30FB Office váží dle katalogu prázdný 6757 lb , tj. cca 3 tuny. Pěkný otesánek
18. 2. 2021 08:34
hmotnost...
Zajimala by me realna hmotnost. U tedlech vetsich modelu byva, ze cestou pres atlantik zazracne zhubnou pod 3,5 tuny:)
18. 2. 2021 08:29
Moc útulné to teda není ...
...a taky mě překvapuje jak nešikovně řeší společné sezení u stolu, ta dvojlavice přesazená mimo stůl je jak pěst na oko. U tak renomované značky bych určitě čekal víc zkušeností.

A ještě by mě zajímalo jestli ty vnitřní hliníkové panely jsou pocitově teplé a příjemné jako dřevo, v Airstreamu jsem nikdy nebyl

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud