Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Naše tipy v Chorvatsku: Vybrali jsme deset nejhezčích míst!

Některá jsou známá, o jiných jste možná nikdy neslyšeli. Přinášíme deset míst z Chorvatska, která středohrudí rozehřejí dočervena.
Zpět na článek
6. 6. 2021 17:59
6. 6. 2021 19:24
12. 6. 2021 21:08
6. 6. 2021 21:50
9. 7. 2021 14:03
Avatar - caliban
6. 6. 2021 17:59
ej chuchu
Už se chystám, narvu svojí navoněnou Dácii až po střechu řízkama, jitrnicema a zavařenou hrachovou kaší a vyrazíme.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - xxc
6. 6. 2021 19:24
Re: ej chuchu
lidl maju aj tam :-)
Avatar - speedfred
6. 6. 2021 20:11
Re: ej chuchu
Fakt?? Ja som myslel že je iba v našom meste. No nič som sklamaný.
Avatar - CRASH-TEST-DUMMY
6. 6. 2021 21:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Ronault.
12. 6. 2021 21:08
Re: ej chuchu
Miluji ty pseudobohate lidi co plivou na ty, co jezdí do Chorvatska, přitom na Chorvatských ostrovech je to jedna miliardářská jachta vedle druhé. I my už nejsme co jsme bývali, dnes si v Benátkách dáme Češi v pohodě oběd u Grand Canale a na odpočívadle koukáme na autobus s Italy rozbalující si řízky...ale plivat na Chorvatsko umíme pořád.
Avatar - BruceWayne
18. 6. 2021 22:24
Re: ej chuchu
Není to jak si myslíš. Pamatuji čas, když jsem po jejich válce vyrazil do Chorvatska. To byl neskutečně příjemný "národ", který byl vděčný za vše co Čech utratil. Byl jsem v Chorvatsku asi 10 krát a v Černý Hoře asi 3 krát. Projel jsem celý Balkán, ale již ne. Sledoval jsem jejich ChR chování, které bylo čím dál více nepřátelské a arogantní. Nebyl jsem nikdy cestovatel typu Holanďan s karavanem, který potřebuje jen vodu a pečivo, ale pronajímal jsem si apartmány a nakupoval ryby na trzích, na večeře jsem chodil s rodinou do restaurací. Ano, cestování je vždy o penězích, ale i o nacionalismu. Raději své peníze utratím třeba na příjemných na Kapverdech či v příjemné Itálii. Rovněž i já netrpím chudobou, ale mám své zásady. Pro mě je Chorvatsko příkladem Babišstánu. Krást, okrádat s arogancí tupců.
6. 6. 2021 21:50
Hvar
Autor zabudol spomenut, ze Hvar je legendarny tym, ze tam rastie najlepsia nelampova trava v europe. A miestni sa o nu radi podelia - aj gratis:)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - KINGofBINGO
6. 6. 2021 21:59
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
1
7. 6. 2021 10:51
Re: Dovca v poho
Abych řek pravdu, kolektivní cestování mě v dnešní době moc nebere
Avatar - KANKUNEN
7. 6. 2021 06:44
To je vždycky pitomých keců o paštikách
Ve skutečnosti tam musíš vézt pivo, teda pokud nejsi fanoušek Budvaru, tamní pivo se mu vyrovná. Beztak se smějí nejvíc ti, co se nechají zavřít do resortu a za plot se ani nepodívají.
Rozbalit vlákno
21
7. 6. 2021 13:03
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Mimochodem, ceny v obchodech jsou tam většinou nižší než tady. Takže, jestli někdo tam v dnešní době veze nějaké jídlo, tak je blázen. A komu jde jenom o tom, aby se na hotelu pořádně nažral (ano, to je priorita u spousty lidí), tak pro ně je lepší když vyrazí do nějakého allinclusive v Egyptě, Tunisku apod. a stráví pobyt mezi restaurací a bazénem. Takoví lidé nepochopí, že někdo mají jiné priority než vymetat hotelový bufet a nazývají všechny co jezdí do Chorvatska paštikářemi.
7. 6. 2021 14:40
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
dovolená je relax. aspoň tedy pro mě - a s tím souvisí, že se pěkně nadlábnu bez toho, že bych to musel chystat, vypnu a dobiju energii... tedy válecí dovolenou u moře tak chápu.
7. 6. 2021 17:05
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Dovolená u moře nemusí být jen válecí - takovou bych vlastně ani nechtěl.
Můžeš si třeba půjčit jachtu, plachtit dva týdny po Jadranu a objevíš nová kouzla dovolené. Pokud ale nepřipouštíš žádné starosti, holt ti zbývá jen ten nudný all-in u bazénu
7. 6. 2021 22:43
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Vloni jsem stihnul krom dvou “nudných” all in ještě Maroko a Tanzanii plus Zanzibar - poznávací. Ale upřímně když ujedes 3000 km Marokem na motorce, s dovolenou to moc společného nemá.
Takže díky za přednášku :yes:
8. 6. 2021 06:04
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Za prvé téma je dovolená u moře, a sám jsi psal že tohle pro tebe znamená výhradně válecí relax aniž bys připustil cokoliv jiného. Takže jsem ti odpověděl. Cestování Marokem na motorce patří jinam.

Mimochodem těch 3000 km Marokem na motorce je teda co když ne dovolená ? Měl jsi to snad jako služebku, nebo jsi jel pouštní rallye ?
8. 6. 2021 07:07
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Pronájem jachty na dva týdny asi není za stejné peníze jako dovolená v hotelu. Ano, chvástal jsem se, ale byla to moje reakce na tvoje povyšování "já jezdím na jachtu a vy se válíte u moře ubožáci to by mě ani nebavilo".
8. 6. 2021 07:27
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Pronájem jachty je za podobné prachy jako hotel. Teda nevím kolik stojí all-in hotel ale kdyby třeba 15 tis. Kč /os. na týden tak jachta vyjde podobně, půjčení včetně jídla. Takže peníze tohle asi nerozhodují, jen vůle každého jak chce strávit pobyt u moře.

A vůbec se nepovyšuju, jachtu jsem dával jako příklad a alternativ je určitě více. Například maják na opuštěném ostrůvku kde si taky vaříš sám atd ...
8. 6. 2021 08:02
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
LOL takže když si na opuštěném ostrově na majáku a vaříš si sám tak je to jiné, než když jsi v apartmánu a kuchtíš z konzerv... to už je aktivní dovolená.
čtyřčlenná rodina na jachtě je za 60 na týden? to bude dost ubohá jachta.
párkrát jsem se na to díval a ekvivalent dovolené v hotelu to určitě není.
8. 6. 2021 08:25
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Hele dávám příklady, jachta, ostrov nebo něco jiného, každý si stejně zvolí podle svých představ. A netuším proč by jachta musela být ekvivalentem hotelu, naopak je dobře že je to jiné.
Samozřejmě za 60 si už vybereš, třeba namátkou tohle pod 2 tisíce euro nevypadá špatně. podobných jsou mraky

https://www.yachtnet.cz/…80174-dufour-325

https://www.boataround.com/…ssey-349-diddley?…

A opakuju - jachta je jen příklad, netvrdím že kdo nemá v chorvatsku jachtu je outsider. Jen že každá alternativa je asi lepší než ležet od rána do večera na pláži a mít k tomu neomezený přísun žrádla.
8. 6. 2021 09:04
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
+ palivo, úklid, jídlo, kapitán, pokud nemáš zkoušky... a hned je z toho kilo.
8. 6. 2021 13:28
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Palivo je nula nic, úklid 100 e, jídlo levné když vaříš sám a kdo není líný kapitána nepotřebuje. Ale řešíš zase malichernosti, mi šlo o princip
Avatar - Ronault.
12. 6. 2021 21:11
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Migu, ty zase plácáš nesmysly...to je jako BMW na halogenech
17. 6. 2021 21:14
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Tak až budu nejbohatší v diskusi tak to třeba pochopim :-) :-) :-)
:yes:
Avatar - Ronault.
12. 6. 2021 21:09
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Přesně tak.
Avatar - BruceWayne
7. 6. 2021 13:05
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
:*) Pivní znalec ... Budvar je stále nejlepší pivo, které se u nás vaří. Pak Svijany a dlouho nic. Chorvatsko není jen o pivu, ale o ježcích a policejní buzeraci. Je pravda, že se vyplatí navštívit restauraci a dát si ryby, krevety a další pochutiny z moře s dobrým vínem. Pak cena za večeři atakuje cca 110€ pro dva, což je normální. Ne všude to umí chutně připravit, ale to samé je u nás. Vše, co mají pěkný je dílem přírody. Škoda, že příroda chorvatům - lidem nanadělila i úctu, slušnost a upřímnost.
7. 6. 2021 14:39
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
jenom tak na zamyšlení: to se opravdu kvalita dovolené odvíjí od piva? krom toho, že mi např. Karlovačko chutná - příjemné, lehké pivo, obzvlášť do jejich horkého podnebí - i kdyby tam žádné pivo nebylo, tak přece tam nejedu lejt?
7. 6. 2021 14:57
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Pivo so sebou a na obed špagety z Lidla, niekto si to predstavuje tak.
Avatar - Ronault.
12. 6. 2021 21:13
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Asi takto, můj příjem si dovolím tvrdit aktuálně převyšuje skoro všechny tady v diskuzi, ale když máš malé děti a ty během večeře neusedi, zkidaji co se dá, tak oceníš apartmán s vlastním vařením a soukromím pro tyto chvíle...a že bychom si ty Maledivy klidně dovolit mohli...
17. 6. 2021 21:15
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
:-) :-) :-)
Nechci se nikoho z Vás dotknout, damy a pánové, ale ruku na srdce - kdo z vás to má?
:yes:
Avatar - BruceWayne
18. 6. 2021 22:28
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
No Ronault a Paroubek. :-!
19. 6. 2021 20:40
Re: To je vždycky pitomých keců o paštikách
Takhle vznikne něco, co te bude mrzet i za dvacet let. Tak jako vždycky přijdou na přetřes Topporovy problémy s erekcí, kvůli kterým si už dvacetkrat změnil nick, tak odted je Ronault ten “nejbohatší v diskusi” :D :D :D
7. 6. 2021 11:49
Chorvatsko je nejlepší
minulý rok bylo Chorvatsko nejlepší, málo lidí, poloprázdné pláže, pohodička. Ubytování přímo od majitelů na http://www.UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz a člověk ušetří čtvrtinu ceny
Rozbalit vlákno
0
9. 7. 2021 14:03
Juhu
Do Anglie se chci také podívat. Na https://www.cklub.cz/…-londyn-heathrow jsme s manželem už hledali letenky, ale teď je to všechno hrozně moc drahé. Vím, že obecně je letiště Heathrow dražší, ale to furt nemění nic na tom, že třeba v říjnu to pořídíme o 45 % levněji. Budeme muset asi počkat. Na tohle prostě nejsou peníze.
Rozbalit vlákno
0