Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové Audi RS 3 je nejrychlejším kompaktem Nürburgringu

Audi se krátce po představení nové generace ostrého modelu RS 3 chlubí jejím prvním velkým úspěchem.
Zpět na článek
3. 8. 2021 19:50
Papírově skvostné parametry
a jenom o pár sekund na 20km lepší čas než výrazně slabší předokolky? V čem je chyba?
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Ham.
3. 8. 2021 23:01
Re: Papírově skvostné parametry
Já bych řekl, že o 0,5 sec. lepší čas než Honda NSX II značí, že chyba není nikde.
4. 8. 2021 09:30
Re: Papírově skvostné parametry
A nemá NSX 7.36 ? Alespoň v normální tabulce to tak je?
Avatar - Ham.
4. 8. 2021 10:10
Re: Papírově skvostné parametry
Má. A co? To je čas bez posledních 200 metrů, ekvivalentní čas RS3 je 7:35,55.
Viz video čas 7:47
https://www.youtube.com/watch?…
4. 8. 2021 10:24
Re: Papírově skvostné parametry
No právě že nic, at jezdí všichni to samý a bude to přehledný.
Avatar - white label
7. 10. 2021 14:41
Re: Papírově skvostné parametry
Vážně sis nikdy nevšiml, že auta s pouze jednou poháněnou nápravou mají na (suchém) okruhu logicky lepší časy, než "ekvivalenty" s awd?
Avatar - donPedro
3. 8. 2021 19:58
Vorsprung durch Technik
:yes: ;-) aneb postaru braVWo Audi :D

P.S. je dobré věděti, že i když se zde jen sem tam mihnu, tož mám stále dostatek věrných "Tifosi" :yes: :-!
Rozbalit vlákno
5
Avatar - _Karel_
3. 8. 2021 22:03
Re: Vorsprung durch Technik
Podle mě máte oba tolik palců od jednoho chudáka, nikoli od desíti.
4. 8. 2021 06:38
Re: Vorsprung durch Technik
Ty se mihneš, stejně jako spousta ostatních, ale někteří trollí novici tu chodí jen prudit a palcovat.

P.S.: tohle se povedlo :yes:
Avatar - kari.laz
4. 8. 2021 08:04
Re: Vorsprung durch Technik
Boužel to tu teď zaplavili jeden/dva mozkový merzáci (víc jich dle mě nebude) a ti jen trollí, provokují, kazí diskuze, vydávají se za jiné (kradounicky i avatary) a celkově mají za následek značné znepříjemnění diskuzí.
4. 8. 2021 10:54
Re: Re: Vorsprung durch Technik
Blbci budu v diskisiach vzdy, otazka je, preco s tym redakcia nic nerobi. Niekedy mi propada, ze su tu menej nez ja
Avatar - kari.laz
4. 8. 2021 11:20
Re: Re: Vorsprung durch Technik
já si myslím, že při stávajícím systému si s tím moc dobře poradit nelze. Musel by tu být jeden člověk pomalu nonstop a hlídat každou diskuzi. Udělat si zde novou registraci není taková práce. Myslím, že by bylo ideální na něj nereagovat, nepsat si o něm, neklikat mu ani +/-. Pokud bude mimo zájem, půjde jinam, má evidentně duševní poruchu a přesně na tohle čeká.