Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault Kadjar vykreslen podle špionáží. Toto auto nahradí hned pět modelů!

Až pět různých modelů má zastoupit nová generace Kadjaru, respektive jeho dvě karosářské verze. Tu klasickou jsme si nechali vykreslit na základě špionážních snímků.
Zpět na článek
22. 10. 2021 09:34
22. 10. 2021 13:22
22. 10. 2021 13:32
23. 10. 2021 22:51
22. 10. 2021 09:46
22. 10. 2021 08:42
RIP tvorca automobilov
Renault som si vždy vážil kvôli neúnavnej chuti hľadať medzery na trhu. Niektoré určovali európske automobilové trendy, iné sa neujali. Vždy to však bolo portfólio zaujímavých modelov.

A teraz? Aj keď som dlhoročným fanúšikom Renaultu a páči sa mi jeho dizajn, tak musím uznať, že súčasná ponuka je úplná klasika, ktorú dokáže ponúknuť prakticky ktorákoľvek iná značka.

Rozumiem zužovaniu modelového radu, ale ak si myslia, že ich spasí tuctové kompaktné SUV, tak to už je bieda a žiadne vizionárstvo.
Rozbalit vlákno
6
22. 10. 2021 09:06
Re: RIP tvorca automobilov
Ano, u Renaultu už dávno pochopili, že vyvíjet, vyrábět a posléze nabízet šílenosti typou Avantimu, Vel Satisu či hatchbackového Meganu s hrbem na zadku vede jen obrovským ekonomickým ztrátám. Také nabízení prapodivných korejských kreací v Evropě (Kadjar I, Latitude) je naprostá ztráta času a peněz. Tak teď ještě to samé pochopit u zkratowozů a bude to O.K. :-)
22. 10. 2021 09:43
Re: RIP tvorca automobilov
A které vyplněné mezery by to měly být? Doufám, že nepočítáš průšvihy jako výše zmíněné. Do praštěného nápadu jménem Avantime nalili prachy a pak jich prodali pár tisíc kusů a Vel Satis stejně tak, byť jich prodali snad o něco víc. To si může dovolit prémiovka, když pak takový kousek prodá za víc jak 2 mega. A musí takové auto pořádně vypadat a jezdit. To se o Vel Satisu rozhodně říct nedalo a o gumovém plastovém Avantime taky ne.
Nicméně Rencek je stále neovcovitý a nesmrdí koncernovitostí.
Avatar - Emel
22. 10. 2021 10:53
Re: RIP tvorca automobilov
Hlavně asi Scenic, Espace... i Captur byl jeden z prvních, Twingo bylo dost inovativní... ale třeba i Sport Spider, Alpine, Clio V6, Laguna Coupe... a jmenované experimenty taky, někdy to prostě nevyjde. Neovcovitý, to je ale blbost.
22. 10. 2021 13:18
Re: RIP tvorca automobilov
Áno, nové veci nemajú vždy veľký úspech, ale presne o tom to bolo - dnes už na tieto veci asi Renault nemá dosť financií, pretože náklady výrazne stúpli a predaje stále klesajú. Presne o tom Avantime píše a myslím, že je to viac kritika pomerov ako samotného Renaultu. Každý sa snaží hlavne prežiť. Myslím, že Renault by vo svojej vývojovej lajne pokračoval, keby mal z čoho.
Mimochodom, Renaulty Vel Satis a Avantime si podľa toho, čo píšeš, videl leda na obrázkoch.
22. 10. 2021 16:53
Re: RIP tvorca automobilov
Mimochodem, jsi úplně vedle. S Vel Satisem i Avantimem jsem se dokonce (v dobách jejich velmi pochybné "slávy") svezl. A opravdu nebylo nic, čím by mě tato zoufalá monstra zaujala (Avantime dokonce trpěl i na velmi nekvalitně zpracovaný interiér a taky se mu hrozivě kroutila karoserie). :-)
23. 10. 2021 11:31
Re: RIP tvorca automobilov
Tak toto si skús predebatovať napr. so Švihákom. ;-)
Avatar - 3_diamanty
22. 10. 2021 09:34
Obrazok
Nuda a sed... preslapovanie na mrtvom bode... to este aj ten hlavonozec sportage je inde... ked uz nie je pekny aspon je zaujimavy... ale snad je tento obrazok daleko od reality... kam kracas renault... este ze mas to podarene clio... inak v podstate nula bodov... neskutocne blba sablona... od svetiel cez profil az po kabinu... a stale sa hej renault drzi nechapacka
Rozbalit vlákno
3
22. 10. 2021 13:22
Re: Obrazok
No jasne, ASX to nie je...
Avatar - woody-alien
22. 10. 2021 13:32
Re: Obrazok
Hele, já už bych ty jeho komenty (a předpovědi) vydal knižně. Zábavné literatury není nikdy dost. ;-) Vedlejší příznaky mého skorojmenovce by vedle toho byly jako číst novelu Zákona o státní službě.
Avatar - Beefcake
23. 10. 2021 22:51
Re: Obrazok
Si zaspal dobu, teraz je trhakom Eclipse Cross.
Avatar - Beefcake
22. 10. 2021 09:46
Foto
Ked som videl tu fotku zboku, myslel som, ze ide o nejaku 100x videnu skodovku.
EDIT: Teraz som pozrel clanok do konca a vidim " kolegu a grafika Honzu Lušovského, aby na jejich základech vytvořil možnou podobu Kadjaru nové generace."
Tak uz je vsetko jasne.
Myslim, ze tych omalovaniek je v poslednej dobe fakt "malo". Pridajte este viac !
Rozbalit vlákno
0
Avatar - hugino
22. 10. 2021 09:53
A mne sa to celkom páči
Ak bude vyzerať približne takto čo nie je vôbec isté tak to bude fajn.Malo by to zdielať techniku s novým Qashqai-om tj. 1.33 160k aj manuál aj CVT a už len závisí aké budú stupňe výbav a samozrejme cena.Za mňa určite lepšia volba medzi týmito dvoma ako medzi Tucsonom/Spotrage.PS:Ten nový Sportage je strašne škaredé auto. :-O
Rozbalit vlákno
1
Avatar - xxc
22. 10. 2021 15:17
Re: A mne sa to celkom páči
Aj mne sa páči, ale je to iba grafika. Reálne bude asi horšie. Inak nechápem tie autá na európskom trhu, mali zvýšiť megane, a nie také spaľovacie autá ponúkať v čase, keď už pomaly končia.