Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Kadjar vykreslen podle špionáží. Toto auto nahradí hned pět modelů!

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 22. 10. 2021 • 08:34
50
14
Zobrazit náhledy (50)
Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar Renault Kadjar

Až pět různých modelů má zastoupit nová generace Kadjaru, respektive jeho dvě karosářské verze. Tu klasickou jsme si nechali vykreslit na základě špionážních snímků.

Ve stínu současných novinek značky Renault zůstává SUV Kadjar malinko v ústraní, ale ne na dlouho. Francouzská automobilka pilně pracuje na zbrusu nové generaci, kterou čeká nelehký úkol. Kadjar se totiž stane nepřímým nástupcem hned pěti modelů.

Tak alespoň vývoj hierarchie značky popisuje magazín RNews.cz. Nový Kadjar ve standardní variantě nahradí svého předchůdce, prodloužená sedmimístná verze zastoupí modely Koleos a Espace. Později má dorazit i atraktivnější SUV-kupé, jež se stane následníkem Talismanu. Na podrobnosti si ještě musíme počkat, ostatně oficiálně ještě není potvrzeno ani to, že novinka ponese i nadále označení Kadjar.

video

Co do výbavy však připravovaný projekt rozhodně strádat nebude. Nabídne namátkou Matrix LED světlomety, elektricky ovládané sedačky s pamětí a masáží, 360stupňový kamerový systém a balík bezpečnostních a asistenčních systémů. Na rozdíl od nového Méganu nezanevře SUV na spalovací motory, počítá se s klasikou, ale i mild-hybridy, hybridy a plug-in hybridy. Diesel je nepřekvapivě ze hry.

A protože už po sociálních sítích koluje nespočet špionážních fotografií, poprosili jsme našeho kolegu a grafika Honzu Lušovského, aby na jejich základech vytvořil možnou podobu Kadjaru nové generace. Na výsledek se můžete podívat v přiložené fotogalerii. A nezapomeňte nám dát vědět dole v diskuzi, jak by se vám takovýto vůz na českých cestách líbil.

Související články

Témata
Avatar - Beefcake
23. 10. 2021 22:51
Re: Obrazok
Si zaspal dobu, teraz je trhakom Eclipse Cross.
23. 10. 2021 11:31
Re: RIP tvorca automobilov
Tak toto si skús predebatovať napr. so Švihákom. ;-)
22. 10. 2021 16:53
Re: RIP tvorca automobilov
Mimochodem, jsi úplně vedle. S Vel Satisem i Avantimem jsem se dokonce (v dobách jejich velmi pochybné "slávy") svezl. A opravdu nebylo nic, čím by mě tato zoufalá monstra zaujala (Avantime dokonce trpěl i na velmi nekvalitně zpracovaný interiér a taky se mu hrozivě kroutila karoserie). :-)
Avatar - xxc
22. 10. 2021 15:17
Re: A mne sa to celkom páči
Aj mne sa páči, ale je to iba grafika. Reálne bude asi horšie. Inak nechápem tie autá na európskom trhu, mali zvýšiť megane, a nie také spaľovacie autá ponúkať v čase, keď už pomaly končia.
Avatar - woody-alien
22. 10. 2021 13:32
Re: Obrazok
Hele, já už bych ty jeho komenty (a předpovědi) vydal knižně. Zábavné literatury není nikdy dost. ;-) Vedlejší příznaky mého skorojmenovce by vedle toho byly jako číst novelu Zákona o státní službě.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud