Novinky
Beefcake
2
Co tym vlastne chceli povedat ?
Přejít do diskuze
VDC
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Tento příspěvek porušil pravidla diskuze a byl smazán.
Pokud chcete vozit stromek, vyberte si radši octavii lift než combi. Dle grafiky má delší kufr. 😒]
tak to jsou zrovna naprosto ideální rozměry. Stačí mít délku ložné plochy 170cm, 90x90 má snad každé auto od B segmentu. Roomster byl ještě hranatej, takže mu nevadilo okno pátých dveří.
Já zas v autě ( ne na autě ) odvezl 3m dlouhý žebřík, protože ta možnost byla. Kdyby ne, tak se odveze jinak.
Já zas v autě ( ne na autě ) odvezl 3m dlouhý žebřík, protože ta možnost byla. Kdyby ne, tak se odveze jinak.
záleží jak velké. Ale srovnatelné, tedy C segment, hodně legračně. To už by asi i skoro samo vypadávalo, protože by víc koukalo ven.
jo, to se občas ještě dá potkat. nemyslím forman, ale jak to někdo takhle veze. Já měl kufr zavřenej
Z nevím, ale před lety jsem v Roomsteru odvezl celý nesložený sprchový kout 90x90x170cm.... a to měl ještě plnohodnotnou rezervu pod podlahou.
Jak ještě jsem měl škodovku, tak dovnitř, zabalit do deky, ale jak jsem dostal rozum a začal kupovat jiný auta, tak na vozík, vždy 23 prosince to uřežu a hned dovezu aby míza nestačila pustit.