Diskuse: Rallye Monte Carlo v cíli: Loeb vyhrál a přepsal historii

Devítinásobný mistr světa Sebastien Loeb (Ford Puma Rally1) vyhrál Rallye Monte Carlo, která byla úvodním podnikem mistrovství světa v automobilových soutěžích. Ve věku 47 let a 331 dnů se stal nejstarším jezdcem v historii, který vyhrál podnik MS. V aktuálním šampionátu startují, poprvé v historii tohoto sportu, vozy s hybridním pohonem
Hybridní sezóna 2022
Podle prvního závodu se to nemusí zdát, ale očekávám letos mnohem větší vyrovnanost, jak mezi technikou, tak mezi jezdci. Obavy z nezáživnosti a tichého elektrického bzukotu vozů Rally1 jsou rozplynuty. :yes: :yes: :yes:
2
23. 1. 2022 21:01
Re: Hybridní sezóna 2022
O cem mluvis?

Jedou hybridy, s pomoci elektromotoru, ale nepotrebuji dobijet.

To je asi jako kdyz jsou noviny plny toho, jaky uspech mely ELEKTROMOBILY Audi na Dakaru, a zapominaji k tomu napsat, ze ale spotrebovaly nejvic benzinu z celeho startovniho pole.
24. 1. 2022 15:15
Počkej, s tou spotřebou je to fakt nebo sis to vymyslel? Ani by mě to teda nepřekvapilo, ale nikde jsem o tom nečetl :D :D
23. 1. 2022 17:47