Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jízdu Radima Passera řeší německý státní zástupce, prý mu hrozí i vězení

Podle informací zahraničních médií je jízda Radima Passera po německé dálnici vyšetřována jako možný ilegální závod.
Zpět na článek
1. 2. 2022 15:38
1. 2. 2022 15:56
1. 2. 2022 20:32
1. 2. 2022 20:50
1. 2. 2022 21:04
2. 2. 2022 08:03
2. 2. 2022 07:54
Avatar - Mikesus
1. 2. 2022 14:30
Nelegální závod
Tak určitě nelegální závod. A s kým? S časem? :-[]
Rozbalit vlákno
16
Avatar - xxc
1. 2. 2022 14:35
Re: Nelegální závod
aj s casom sa da zavodit
Avatar - Mikesus
1. 2. 2022 15:14
Re: Nelegální závod
A je to nelegální závod tedy co on předvedl?
1. 2. 2022 15:21
Re: Nelegální závod
jak může sprinter překonat světový rekord, když neběží současně s tím chlápkem, co ho zaběhnul před deseti lety?
1. 2. 2022 15:33
Re: Nelegální závod
to se ptáš vážně ??
1. 2. 2022 15:44
Re: Nelegální závod
naprosto. závody a soutěže mají různé podoby a současný start myslím není podmínkou pro to, aby něco bylo nazváno závodem, typicky z našeho společného hobby např. enduro sprint, nebo hard enduro, kdy závodníci startují po minutě... nebo se usiluješ o světový rekord v hloubce ponoru nebo času pod vodou a to se taky neodehrává současně...
edit případně třeba závody v Top gearu, když každý použil jiný dopravní prostředek i jinou trasu a pořád to byl závod...
1. 2. 2022 15:58
Re: Nelegální závod
je to k diskuzi ale zrovna v motorismu je to jednoznačné - "závod" je s hromadným startem a kalup kdo bude první v cíli. Obvykle na uzavřené trati, na okruhu.
A naopak to co se startuje postupně, má třeba i více měřených úseků s pauzama mezi nimi je "soutěž".

Ne všichni tohle dělení respektujou, ale spíše je to z neznalosti.

Nicméně nemá to nic společného s rekordy. Ty samozřejmě musejí probíhat za specifikovaných podmínek a pak není nutné aby jeden rekordman bojoval proti druhému ve stejném čase a na stejném místě
1. 2. 2022 16:00
Re: Nelegální závod
v motorismu existují např. závody v pravidelnosti, jinde závody v pomalosti - a pořád jsou to závody. je to slovíčkaření.
Passer se snažil překonat svůj osobní rekord a myslím, že jet za účelem překonání rekordu maximální rychlostí je závod.
nicméně to posoudí asi německý státní zástupce
1. 2. 2022 16:21
Re: Nelegální závod
no je v tom guláš protože třeba sjezdoví lyžaři závodí a přesto startují samostatně

ale souhlas, pro Passera bude směroplatné jak to posoudí němci
1. 2. 2022 16:24
Re: Nelegální závod
ale používají stejné kritérium jako Passer - čas. ta jízda pravidelnosti je teprve guláš...
1. 2. 2022 18:10
Re: Nelegální závod
A čo rally, alebo preteky do vrchu? Závodíš len s časom.
Podľa mňa je problém, že Passer prezentoval svoju jazdu ako o pokus o dosiahnutie čo najvyššej rýchlosti(nepamätám si ako presne to povedal), teda so zámerom dosiahnuť cieľ, či spraviť rekord - de facto teda ako závod. Keby to bola len jazda pre radosť, čiste preto, lebo môže, možno by sa to posudzovalo inak.
Avatar - Roman Horký
1. 2. 2022 17:35
Re: Nelegální závod
Že to je závod, to je naprosto nepochybné i pro mě a to nejsem právník. Závod je když... Závod je když závodíš, tedy chceš něco nebo někoho předhonit. Třeba klidně svůj předchozí čas. S tímto cílem se Passer netajil, že? Jestli je tento závod nelegální, to musí posoudit soud.
Avatar - xxc
1. 2. 2022 20:12
Re: Nelegální závod
Ja tiez kazde rano a poobedie zavodim, chcem prekonat najlepsi cas cesty do prace a cesty z prace :-) Podla mna je takych aj v Nemecku viac, som zvedavy, ci ich vysetruju a trestaju.
1. 2. 2022 20:47
Re: Nelegální závod
Na YouTube je několik kanálů zaměřených na maximální rychlost na německých dálnicích. Scénář je vždy velmi podobný. Klučina si někde na parkovišti u dálnice půjčí domluvené auto, najede na dálnici a jede na plný kotel, co to auto vytáhne, aby měl zajímavé video.

Nezná to auto, neví co od něj čekat, jak se bude chovat v krizové situaci, v jakém je technickém stavu. Jen se žene dálnicí za plného provozu, aby na prvním exitu sjel, otočil se a jel to auto vrátit. Často to je klidně i přes třicet let staré silné auto bez různých asistentů, co jsou dnes standard.

Vidím rozdíl víceméně jen v tom, že zatím nikdo nebyl takový magor, aby nějakému YouTuberovi půjčil auto 2,5 M€ co jede přes 4 kila. Nepochybuji o tom, že kdyby se někdo takový našel, tak to taky natočí. No a pak v tom, že na rozdíl od těch YouTuberů si Passer předem v maximální možné míře prověřil stav auta, vybral optimální trasu, dobu a ještě to auto zná.
Avatar - Emel
1. 2. 2022 17:42
Re: Nelegální závod
Němci si to vykládají poměrně benevolentně... myslím, že byla kauza, že zabavili auta účastnící se nějakého toho Cannonballu nebo Diamod runu, i když je nepřistihli při žádném porušení předpisů, ale prostě jen jako účastníky. Nevím jak to teda poznávali, jestli sbalili každýho v lepším autě co na benzínce byl... :)

Každopádně... myslím, že by měl zaplatit třeba 50€ pokutu, pirát! :-)
1. 2. 2022 18:16
Re: Nelegální závod
Nepletieš si to? Autá nezabavovali len po prekročení rýchlosti, či gumovaní na križovatkách, alebo dokonca po spôsobení nehody? Plus nepovolené krídla, spojlery a polepy. prípadne slicky.
Tá jazda rozumná nebola, bezpečná tiež veľmi nie, ale neviem, či je za čo ho trestať. Jedine že by z neho chceli exemplárny prípad, o to lepší, že to nebol Nemec.
Avatar - Emel
1. 2. 2022 21:28
Re: Nelegální závod
Teď jsem narychlo našel jen tohle:
https://www.lidovky.cz/…ln_zahranici_qqq
Tady se píše, že auta byla označená startovním číslem... jinak je ale při žádném přestupku nepřistihli. Ale není to podle mě jediný podobný případ...

Já bych mu těch 50€ pokuty dal
1. 2. 2022 14:39
Bezdůvodně v levém
Proč jel pořád v levém, co kdyby ho někdo chtěl předjíždět?
Rozbalit vlákno
7
1. 2. 2022 14:59
Re: Bezdůvodně v levém
ty vpravo asi drncaly
Avatar - Mikesus
1. 2. 2022 15:15
Re: Bezdůvodně v levém
:-[] :-[] :-[] :-[]
No přeci, aby ho nikdo při tom závodu nemohl predjet
1. 2. 2022 15:34
Re: Bezdůvodně v levém
a nepředjíždí se na dálnici vpravo ?
Avatar - Roman Horký
1. 2. 2022 18:01
Re: Bezdůvodně v levém
Jenom v Česku.
1. 2. 2022 18:17
Re: Bezdůvodně v levém
U nás aj na okreske. Vídam to skoro denne.
Avatar - xxc
1. 2. 2022 20:14
Re: Bezdůvodně v levém
aj v Madarsku je vsade vyzva na dialniciach, ze drzte sa vpravo
Avatar - petr petrumr
1. 2. 2022 15:36
Re: Bezdůvodně v levém
měl tam aplikaci sklenice vody a tak se vsadil, že nevyžbrundá ani dcl., proto nemohl myškovat.
Avatar - petr petrumr
1. 2. 2022 15:38
haha
jak jsem to psal minule, bude bez papírů a po soudě si prokurátor podá výrobce auta.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - KANKUNEN
1. 2. 2022 15:50
Naprášil se sám jak Djokovič
Akorát Džoker měl v bordelu i všechno ostatní.
Rozbalit vlákno
6
1. 2. 2022 15:55
Re: Naprášil se sám jak Djokovič
a vůbec se mu nedivím, riskovat stroj za miliardu dolarů způsobem zvaným očkování
https://www.euroweeklynews.com/…mpf-myocarditis/
Avatar - KANKUNEN
1. 2. 2022 16:14
Re: Naprášil se sám jak Djokovič
Jj, Djokerovi léčil loket guru Pepe Imaz. Jak máš vymaštěno, uvěříš kdejaké pitomosti.
1. 2. 2022 16:17
Re: Naprášil se sám jak Djokovič
tu máš, ale nevím esli to na tebe nebude moc odborný...
https://www.nejm.org/…56/NEJMoa2110737
Avatar - Roman Horký
1. 2. 2022 21:25
Re: Naprášil se sám jak Djokovič
Nebyl to náhodou Guru Jára? :-)
Avatar - Ozzman
2. 2. 2022 06:18
Re: Naprášil se sám jak Djokovič
Hele ale ten 5g signal na mobilu za to stoji. Ted diky tomu mohu byt na autoCZ i kdyz jedu prave ted metrem
2. 2. 2022 12:08
Re: Naprášil se sám jak Djokovič
Nevím, jestli jsi registroval toho pětiletého kluka, co do par dnů po vakcinaci oslepl. Právník začal úřadovat a zjistil, že výrobce, tady to byl Pfizer, nelze postihnout - všechny případné komplikace jdou mimo něj. Odškodnění půjde za francouzskou vládou zda se.
Avatar - VDC
1. 2. 2022 15:56
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - MS-sport
1. 2. 2022 17:03
Já osobně mám
na základě vlastních osobních zkušeností s nima na ty Němce......ALERGII :-!
Rozbalit vlákno
0
Avatar - JFK
1. 2. 2022 17:19
Developer vs Boží trest
Pod kontrolou měl pan developer v běžném provozu leda tak h◇vno. Chudák v tom spinteru, co předjížděl skříň, musel mít asi pořadnej šok, jistě se potkáte u soudu. Jet tam ještě Polák v naftovým passatu, co neměl šanci ve zpětným odhadnout sebejisté exhibující vemeno, co jede 400, bude tam hodně vdov a sirotků. A to i v protisměru. Ten úsek A2 znám, jezdil jsem tam několik let, občas mi podobný provoz dovolil jet 250 a měl jsem hodně obavy, co tam kdo vyvede. Proto se tam 400 bezpečně pod kontrolou jet prostě nedá.

Dva roky v teplákách a pokuta dle výše majetku, nikoliv od "lidového" soudu v diskusích, a bez milosti, pane Passere. A to i pro přítomné kumpány, co se na tom na místě podíleli. Opravdu Vám hmotné statky nezávidím, jsou mi srdečně scheissegal. Zachoval jste se jako egoistický dobytek, co se pomodlí v rámci svého vlastního alibismu a pocit nedotknutelnosti, aby to bylo je to jakoze v pořádku. Možná bude Deutsche Justitz Boží trest za to egoistické ohrožení životů a alibismus, podávaný za pokoru, jsem zvědav. Doufejme že nikoliv tímto stylem jako v té cizí civilizované zemi jezdíte, zde ve východním bloku nepodnikáte a nejednáte na magistrátu Hl.M., v zájmu vlastního developingu na Brumlovce...
Rozbalit vlákno
54
Avatar - xxc
1. 2. 2022 20:16
Re: Developer vs Boží trest
a to ked nemam sancu niekoho odhadnut v spatnom zrkadle, kolko asi ide, tak mu vyjdem do cesty?
Avatar - JFK
1. 2. 2022 23:20
Re: Developer vs Boží trest
je vidět že jsi se na dálnici moc nesvezl, mockrát mi tam někdo vletěl i na třípruhu a to jsem jel do 250 což dotyčný zjevně neodhadl, nebo nečuměl do zpětného, natož při 400
Avatar - xxc
2. 2. 2022 15:55
Re: Re: Developer vs Boží trest
To už je iná vec, že vojdú, zase človek s tým musí tak trochu počítať. Ale nemalo by sa to.
1. 2. 2022 20:35
Re: Developer vs Boží trest
Ale prosim Te, nedramatizuj. Jsem si jisty, ze zadny sok nikdo nemel.
Ometas se tady Bohem a bozim trestem, ale Buh je milostivy a nikdy netresta - to si jen cirkev vymyslela, aby lidi strasila.

Na druhou stranu Ti nechybi nenavist vuci druhym a urazis je (egoisticke prase) - a to karma (nebo energie, zalezi cemu veris), nezapomina…naopak proti vyjizdce 417 km/h karma nic moc nema ;)
Avatar - JFK
1. 2. 2022 23:32
Re: Developer vs Boží trest
To není dramatizování, ale konstatování faktu. V kontextu té jeho motlitby, reakce úřadů jako drobný Boží trest působí, sorry jako.

Nepleť si nenávist a antipatii. To, že někoho považuji za prase a egoistu, protože ohrožuje cizí životy, protože si něco dokazuje, aniž by to měl ošetřeno jinak, než motlitbou a čtvrtou hodinou ranní, neznamená, že ho nenávidím.

A pokud kolem tebe v jednotkách metrů najednou prohulí něco ve 400, což rozhodně není běžné a věz, že to nečekáš, tak se kurevsky lekneš, tomu věř. Konekonců, jestli proběhne soud, ze záznamů z kamer na dálnici si ty řidiče jako svědky předvolají, počkej si.
2. 2. 2022 08:32
Re: Developer vs Boží trest
Tady je o tom pěkný článek. Skutečně je zvláštní jak svět jde do sr-aček. Kolik se vyrojilo dementních "inkvizitorů", který jeho jízdu odsuzují a nejradši by ho za to zavřeli, ukřižovali, papíry sebrali, pokutu navařili a on přitom neudělal nic co by mělo automobilovýho fandu pohoršit. Se divím, že ještě nějakýho dementa nenapadlo vytáhnout kolik ta jeho jízda vyprodukovala emisí a udělat analýzu dopadu na životní prostředí. Možná to ještě přijde :D

https://www.autoforum.cz/…-par-let-zmenil/?…
Avatar - JFK
2. 2. 2022 11:08
Re: Developer vs Boží trest
Ten článek je alibistická sr@čka, ostatně jako většina z toho serveru. Ale s jednou věcí souhlasím, za 1s ujel 111m, to je všeobjímající argument který u soudu v souvislosti se zpetným zrcatkem předjíždějících zazní. Nikdo z nich nečekal, že světla auta nekoho kdo překonává svoje rekordy, vzdálené půl kilometru daleko a jsou vzhledem k terénu vidět, budou při jejich 120 za pět vteřin za zadkem.

Naopak, je zajímavé, že se vynořila spousta dementních obhájců tohoto sebetředného idiota, co přes svou omezenost a nulovou argumentaci ostatní nazývá "inkvizitory". Zmůžou se pouzue na argument že "nebyl provoz" a neomezená rychlost. :D Svět se řítí do sr@ček, protože si ho lidi jako Passer ohýbahí dle svých pravidel a jdou za hranu v běžném provozu takhle riskují a ohrožují životy. Neměl jistotu kdo mu tam co udělá, neměl a ani o to ti lidé nevěděli, že jsou účastníkdy něčího osobního rekordu, kterým se v rámci svého ega prezentuje na YT.
Němce moc extra v lásce nemám, ale tady jim dávám zcela za pravdu.
2. 2. 2022 13:30
Re: Developer vs Boží trest
Výborně, první imbecil se přihlásil :D Jen mi není jasný co děláš na webu, kde je předpoklad, že se sdružují automobiloví nadšenci :D Svět se řítí do sraček díky imbecilům jako seš ty. Jestli se ti nelíbí jeho pokus, který je už několikátý a ty ses probudil až teď, tak si můžeš maximálně tak trhnout nohou ;-)
Avatar - JFK
2. 2. 2022 13:44
Re: Developer vs Boží trest
Od takové sektářské špíny, jako seš ty, mě ani podobá reakce nepřekvapuje. A pokud někdo čisté hazardování s jinými životy a jejich bezpečností v běžném provozu pro jeho osobní rekordy a dokazování si něčeho absurdní rychlostí tendenčně nazývá automobilovým nadšením, poukazuje to na jeho primitivismus a závan sektářství. Ale výborně, může na tom postavit třeba argumentaci u soudu, jistě s tim uspěje :D

A jestli se ti nelíbí, že se tvůj guru medializuje, tak si trhni nohou. I jako vzorná ovečka ze stáda obdivovatelů tu budeš za svým guru stát do roztrhání těla a nadávat vsem ostatním do imbecilů. Mimo to s tou medualizací začal sám, nevím co čekal, že ho za to budou všichni chválit jako nějaká sekta? Spíš nám ostatním pěkně zavařil, jsem zvědav, jak dlouho se tam tou 250 ještě projedu ;-)
2. 2. 2022 14:46
Re: Developer vs Boží trest
Sektářská špína hmm to je zvláštní oslovení a to sem si vysloužil za to, že se ho nesnažím taky ukřižovat? :D

Líbí se mi ty dojemný bláboly o hazardování se životama, ačkoliv na to videu jsem nic takovýho teda neviděl :D

Asi si přitroublíku nepochopil, že to není žádný můj guru, kterýho bych obdivoval. Jen mě je naprosto volný jestli si zkouší nebo nezkouší kolik mu jede auto na místě k tomu určeném a po snaze z jeho strany minimalizovat riziko. Proč by to nedělal? Nikoho tím neohrozil. Navíc je to už několikátý pokus a k předešlému pokusu mu dokonce gratulovala sama automobilka, takže co se prosím pěkně změnilo od té doby krom toho, že dospěli dementi jako seš ty a naučili se psát?
Avatar - JFK
2. 2. 2022 15:28
Re: Developer vs Boží trest
Dementa si nech pro sebe, hodí se to k tobě, jak neustále dokola názorně ukazuješ. V případě tvé omezenosti a neschopnosti argumentovat si tím stejně nepomůžeš, pouze naopak. :-!

Co ty považuješ za blábol, nebo považuješ za bezpečné je zcela irelevantní, podstatné je to, o čem je přesvědčen orgán trestním řízení v zemi, kde není zvykem se všim až tolik alibisticky vyjebávat jako tady. A ten to vidí stejně jako kdokoliv soudný a proto se na něj chystá. Sektářský obdivovatel tohoto guru nade vše jasné bezpečnostně elementární věci nepochopí, je to mimo jeho schopnosti. Tak si ty tvoje absurdní bajky o tom, milé děti, jak to bylo bezpečné, nech, na mě to vůbec nezkoušej :)

A ptáš se, co se změnilo? Jak by ti řekl Pohlreich, "vytáhni si tu hlavu z prdeIe". No přístup a korektnost automobilek se změnila, jako společnost se postupně posouvá, světe div se. Ženy mají třeba v civilizovaných zemích volební právo, nebo si můžou udělat řidičák. Auta dostaly emisní zařízení, nebo třeba e-call, šéfove automobilek seškrtali mezikontinentální lety. Navíc Bugatti se neocitlo, byť formálně, na balkáně (u tunelářského synka, to je zase jiná story) jen tak. Proto nějakému developerovi z východní evropy dneska nikdo na Západ od nás, za to co předvedl v běžném silničním provozu mezi nic netušícími civilisty, nadšeně netleská a zcela určitě od něj i tato korporace dá ruce pryč.

Doba téhle demonstrace spektakulárnosti jednotlivce jak z 90.let, je prostě out, podobně jako je out třeba kouření. Tady to bude ještě chvíli některým jedincům trvat, těch čtyřicet let rozdíl je tady v tomhle prostě znat, jak zde předvádíš.
2. 2. 2022 15:52
Re: Developer vs Boží trest
Hele nebaví mě se s takovým primitivem vybavovat. Hlavně, že si myslíš, že víš co je out. Ano doba se trochu změnila, ale lidi zůstavají stejný. Ty to vidíš jako že "společnost se posouvá" což je sice pravda, ale špatným směrem do těch s-raček a produkuje zoufalce tvého kalibru, který se chová jak středověký inkvizitor a lynčoval by každýho kdo nezapadá do jeho divného vidění světa, tak si to užívej. Já si myslím, že kauza vyčichne. Uvidíme jestli dementi tvé úrovně dosáhnou svým řvaním toho, že se v Německu zruší neomezená rychlost na dálnicích. Já doufám, že ne.
Avatar - JFK
2. 2. 2022 16:17
Re: Developer vs Boží trest
Teď jsi fakt pobavil jak naříkáš, oháníš se tady dementama a podobným primitivismem a když dostaneš, tak brečiš jak malej spratek. :D

Tak znovu, to co ty považuješ za španté je irelevantní a spíše to poukazuje dle toho co tu předvádíš na pravý opak. Hele, postěžuj si tvému rámečku na stole s fotkou tvého guru, uleví se ti. Já doufám že to neomalený nesoudný východoevropský chytrák to svojí 400km/h v běžném provozu neposere všem ostatním. Nicméně omezení přijde stejně vzhledem k výsledkům voleb. Tenhle křupan to pouze urychlí, takže mu budeme moct poděkovat. Hlavně že si splnil rekord a musel se s tím srát v téhle době do médií aby udělal dojem na přizemní obdivovatele, jako jsi ty.
2. 2. 2022 17:21
Re: Developer vs Boží trest
Ty si nejak pletes role. Problem mas ty. Ty chces, aby byl Passer potrestanej, ty mas s jeho jizdou problem. Me je to uplne ukradeny. At si jezdi jak chce, kdyz nikoho kolem neohrozuje. Ja to delam uplne stejne a mam z takovych jako ty, vcetne prastenych nemeckych uradu akorat srandu :D Asi ho nenapadlo ze se s tim musi tajit. No ted uz asi svoje rychly jizdy prezentovat nebude a kazdy kdo pojede 300+ to bude delat taky radeji anonymne. Doba je divna, takze to co rikas nebo delas je lepsi kdyz tajis, stejne jako tomu bylo pred revoluci.
Avatar - JFK
2. 2. 2022 18:42
Re: Developer vs Boží trest
Omyl omyl chlapče, ty máš problém s tím, že tu někdo napsal, že s vyšetřováním souhlasí a jasně popsal argumenty proč a není třeba to jakkoliv zlehčovat jen proto, že se jenom náhodou nic nestalo. Problém má v první řadě neomalený pan developer, který si myslí, že mu všechno projde, já očekávám, že dostane přes prsty.

Že se neorientuješ v diskusi a pleteš si pojmy a dojmy opět není překvapující. Ani jak se tu chlubíš švejkováním a myslíš si jak jsi cool a dokonce si myslíš, že si tím z někoho děláš srandu, to odpovídá pouze tvému intelektu.

Doba je taková, že se naopak musí všichni na instagramu a Yt přehánět, jakej je kdo borec a přeměřuje si pinďu, zde na úkor ohrožení zdraví a životů pár nic netušících řidičů. Jo kdyby si pan developer tu dálnici pronajal a uzavřel jí, tak to pak je jiná. Ale tady už justice holt zasáhne asi exemplárně, než se z toho stane sport všech jemu podobných pablbů. Že vymezení se tomu, kdo je přes čáru a soudnou hranou a zneužije volnost a ještě to vykřikuje do světa, považuješ za totalitu je fakt ubohost a vůbec, ale vůbec nevíš o čem to mluvíš.
2. 2. 2022 22:07
Re: Developer vs Boží trest
Ja s tim problem nemam, jen takovyma lidma a uradama pohrdam a jsou mi ukradeny, to je vsechno. Je to jen zavist ze je nekdo uspesny a ma auto co jede 400 a naprosto legalne si to vyzkousi. Bohuzel tu jizdu natocil. Spousty dalsich co tak jedou, ale neudelaji z toho video uz nikdo neresi. Jste fakt trapny timhle honem na carodejnice.
Avatar - JFK
3. 2. 2022 08:33
Re: Developer vs Boží trest
Jóoo, to tu ještě vlastně nebylo, "závist" :D :D :D

Ještě jsi mi nedal jediný argument, že tam nikoho neohrozil, což je důvod, nikoliv nějaká závist nebo hon na čarodejnoce. Nic netušící a ohrožení lidi kteří nepoznají 400 ve zpětným tam byli, provoz uzavřen taky nebyl. A že se pomodlil pokud, plánuje takovou akci, na kterou muselo auto na odblokování do Molsheimu jasně dokládá, že to neměl na místě natolik zorganizované, jen zneužil neomezenou rychlost.

Asi jsi tam na prázdné A2 nikdy nejel 250, kdy tam je schopnej najednou polák vletět, protože to prostě ve zpetným neodhadne a někdo se zrovna courá ve středovým.
3. 2. 2022 09:02
Re: Developer vs Boží trest
Já ti nemusím žádný argumenty dávat. Jestli si viděl video, tak tam jasně vidíš, že nikoho neohrozil ani náznakem. Asi proto jel ve 4 ráno, když tam nikdo nejezdí a ten Polák v levým nehrozí. Na prázdné A2 sem nikdy nejel, ale 230 po německý dálnici sem už párkrát jel. Taková A4, když je volno je tak krásná a přehledná, že ti i taková relativně vysoká rychlost připadá směšně pomalá, když vidíš kilometry před sebe. Tahle dálnice z toho videa je to samý. Nevidím důvod proč tam nevyzkoušet co auto dá a klidně těch 400, kdy v takovým autě jako Chiron během pár vteřin zbrzdíš na rychlosti pod 200, aby si srovnal tempo s okolním provozem a kilometr před sebe vidíš, takže máš 10 vteřin na reakci úplně v pohodě. Prostě vůbec o nic nešlo a jen plácáš o něčem o čem víš prd, ale potřebuješ za každou cenu Passera grilovat.
Avatar - Amaterasu
3. 2. 2022 11:10
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 2. 2022 16:18
Re: Developer vs Boží trest
Na 3 proudovce kde vidíš několik kilometrů před sebe je i 230 nic zvláštního ale on ten naftovej Superb už jaksi víc nedal ani z kopce.
Ono taky záleží na tom v čem jedeš a jak to drží na silnici. V tom Bugatti i těch 300 nebude nic zvláštního. A v Německu na dálnici končíš kolem 210 km/h, protože tam končí většina běžných aut, takže logicky málokdo jede rychleji. Těch aut co jede 250 nebo přes je naprostý minimum, ale když se nebudeš točit na YT a prezentovat svoje video jak jedeš 300, tak tam takhle rychle klidně můžeš beztrestně jet ;-)
Avatar - Amaterasu
4. 2. 2022 11:20
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 2. 2022 12:16
Re: Developer vs Boží trest
Ano to máš pravdu a proto můžeš takovýma rychlostma jezdit jen na rovných, širokých a přehledných úsecích. Třeba takový úsek z Rozvadova na A93 se dá letět pěkně, ale 210 už je tam dost hraniční a musíš se fakt soustředit. Tam bych víc nezkoušel.
Avatar - Amaterasu
4. 2. 2022 12:21
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - JFK
3. 2. 2022 14:16
Re: Developer vs Boží trest
Nehrozí? Auto se akorat chystalo předjet dodávku, pokud tam ještě přibude Polák tak byl masakr. Hrozí to a jenom teoretik, co to na A2 ve vyšší rychlosti nezažil, nebo egoistický kkt, bude tvrdit že ne. Tudíž argument, nehrozí, je úplně mimo.

Ano hrozí a on ty lidi ohrozil, 400 do běžného provozu nepatří a zneužil tuto možnost, protože je tak ze života zvyklý. Akorát tady za to dostane flastr, není v čechách kde mu v jiném oboru tyhle věci třeba prochází.

Když Bugatti zkouší vmax i u sériových aut na polygonu Ehra Lessien, zavírá celý třpruh Schellbahn jen pro ně. A to tam jsou lidi zvyklý, mají všichni vysílačky, meří se vítr a ten ovál má dvě 10km v rovině i nivelační rovině. Tak tolik k tomu, jak je to bezpečné.
3. 2. 2022 16:11
Re: Developer vs Boží trest
Ano pokud BY se tam ještě přidal nějaký Polák a další KDYBY, tak by krizová situace vzniknout mohla. Jenže to se ve 4 ráno právě neděje. Proto si vybral tenhle čas, aby tyhle KDYBY nehrozily, protože když není provoz, tak se tam nikdo přes 3 pruhy nepředjíždí. Hele blábol si co chceš, ale za mě v tom videu nevidím nikde žádný problém. Rozhled dobře kilometr před sebe ti zaručuje, že dokážeš zareagovat i v takovým fofru kdy kilometr ujedeš za 10 vteřin. Tvý výkřiky jak ohrožoval lidi kolem si už strč za klobouk a dej mi laskavě pokoj ;-) A smiř se možná s tím, že celej tvůj život je nebezpečnej, takže jestli nebude jistější si obalit hlavu alobalem, aby si eliminoval škodlivý záření a zůstat radši sedět doma :-D Obávám se soudruhu inkvizitore, že žádný flastr nedostane, protože na německých dálnicích je neomezená rychlost a není nikde definovaný jakou rychlostí by směl jet, aby takoví tupani jako ty už nemohli vykřikovat, že je to nebezpečný. Celý se to smete ze stolu a vyšumí. Nic nezneužil a 400 km/h jet klidně může.
Avatar - JFK
3. 2. 2022 17:56
Re: Developer vs Boží trest
Lool, tak prej " jel ve 4 rano se nemůže stát, že se neobjeví auto ve třetím pruhu" :D :D to je další perla, hele měl bys ho zastupovat, tahle obhajoba bude mít úspěch.. to je moc, ty už máš fakt dost :)

Tvůj guru flastr dostane, to si buď jistej ;) samozřejmě, že život je nebezpečnej, díky podobným kktům jako pan zbohatlík, co ve videu říká, že co se stane je v rukou Boha.. a ovečky bez mozku toto budou obhajovat stylem, záření je taky nebezpečný, jako dement, co jede na otevřené silnici, což si nedovolí ani automobilka.

Ale jak známo, bezmozkové si nic takového nepřipouští, myslí si, že Ehra Lessien se maže na chleba. dokazujuješ to stále dokola tím zoufalým pokusem o argumentaci, se ktera je dobrá tak na nějakou Pavláskovu standup show. Nechceš se tím živit? 😀
3. 2. 2022 20:54
Re: Developer vs Boží trest
No uz asi stacilo debilku. Bez svyma moudrama zase oblazovat nekoho jinyho. Tva krecovita zast vuci nekomu kdo se svezl ve svem Bugatti 400 km/h je obdivuhodna. Ale klika je ze takovyhle povl ho soudit nebude, takze to cely spis za chvili vysumi.
Avatar - JFK
3. 2. 2022 23:31
Re: Developer vs Boží trest
Chudáček ryccardo je opět v koutě, tak to zkouší s debílkem, jak ho nazývalo už od dětství jeho okolí, aby si teď přišel silnější. Máš dost viď, já vím, trochu tu dostáváš, tak ti hezky tečou nervíky, kopeš kolem sebe a není ti to nic platný.. co se dá dělat :)

Chudáčku, jsi tím poznamenanej, už se opakuješ. Nesuď podle sebe, zbohatlíkovi jeho život ani já, ani státní zastupitel nezávidí, to je jen tvůj blud, kterým se tu musíš balamutit, protože tvůj intelekt je na úrovni suterénu.

Vše podstatné už zaznělo, tak se s tím budeš muset jako plebs, který tu uspěšně reprezentuješ, holt smířit, tvůj guru dostane flastřík. Zkus možná nějaký lexaurin, třeba ti to pomůže ;)
4. 2. 2022 08:30
Re: Developer vs Boží trest
Já jsem v koutě ty vole? A jak si na to přišel? Že mě nebaví ti dál vysvětlovat, že o nic nešlo? Ty troubo takových letících střel můžeš potkat a mnohem nebezpečnějších situací se děje na dálnicích daleko víc i v nižších rychlostech a ty se chudáčku soustředíš jen na tenhle jeden případ, protože ti ho zrovna média hodila pod nos :D Seš fakt dobrej pacient :D
Avatar - Amaterasu
4. 2. 2022 11:15
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Amaterasu
4. 2. 2022 11:16
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 2. 2022 12:19
Re: Developer vs Boží trest
Ne za lepší zrychlení. Za tvoje blbý kecy o tom jak se s 51 nebo i 118 kW nedá normálně rychle rozjet na semaforech a potřebuješ kvůli tomu EV. V reálu se obě auta rozjedou v podstatě stejně rychle, což poukazuje na fakt, že výkon v takové situaci stejně nevyužíváš a motor běží jen na částečný výkon, protože plný výkon není při rozjezdu na semaforech potřeba.

Ale jinak máš pravdu. Můžu cokoliv. Tj. na neomezeným úseku dálnice jet neomezenou rychlostí. To máte prostě chlapečci smůlu ;-)
Avatar - Amaterasu
4. 2. 2022 12:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 2. 2022 12:59
Re: Developer vs Boží trest
Nesmíš posuzovat každýho podle svojí vlastní neschopnosti. Jestli si lemra, která neumí zařadit a neví co zařadit, tak ovšem nesmíš počítat s tím, že jsou takoví všichni kolem tebe. Mě tohle třeba problémy vůbec nedělá :D
Avatar - Emel
3. 2. 2022 22:05
Re: Developer vs Boží trest
Pokud se za celou dobu videa nevyskytly víc než dvě auta pohromadě v tom úplně pravém pruhu, tak po celou dobu jízdy byl ještě prostřední pruh rezervy. Pokud by řidič uviděl auto v prostředním pruhu, pak by - předpokládám - sundal nohu z plynu. Za mě je tohle přiměřená rezerva i pro tak šílenou rychlost.
Avatar - JFK
3. 2. 2022 23:39
Re: Developer vs Boží trest
Ve 300+ máš to zorné pole sakra zúžené. Ve 400 ujedeš za každou sekundu 111m. Passerovi je skoro 60, nemůže absolutně předvidat co malinky auto za půl kilometru, kde je za 4s, vyvede natož jak byly ty dvě auta, který předjížděl daleko za sebou, oripadně tam není třetí. Tam by ubrání plynu teda fakt nestačilo, jen brzdná dráha je 600m, plus vteřina na reakci a jsi na 700m.

Bugatti se od něj distancovalo, moc dobře vědí proč. Akorát tím všem zavařil.
4. 2. 2022 08:43
Re: Developer vs Boží trest
*** Bugatti se od něho distancovalo kvůli póvlům jako seš ty. Ještě před pár lety mu k tomu gratulovalo, takže v čem je rozdíl teď a pár let zpátky?
Avatar - Amaterasu
4. 2. 2022 11:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 2. 2022 11:32
Re: Developer vs Boží trest
Nepruď nebo krom spamu spadneš ještě na HL.
Avatar - Amaterasu
4. 2. 2022 11:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 2. 2022 12:12
Re: Developer vs Boží trest
Ještě si nepřišel na to, že mě tvoje subjektivní pocity vůbec nezajímají?
Sorry primitive, ale palce vůbec nepoužívám, takže to byl asi někdo jinej.
Avatar - Amaterasu
4. 2. 2022 12:17
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 2. 2022 12:12
Re: Developer vs Boží trest
A víš proč? Protože jsem chytřejší než ty chlapče ;-)
Avatar - Amaterasu
4. 2. 2022 12:15
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Emel
4. 2. 2022 19:16
Re: Developer vs Boží trest
No a jakej zornej úhel potřebuješ mít na to, abys na dálnici viděl na 500m dopředu? To je právě ta výhoda "uzavřenýho systému" dálnice... vcelku ti stačí hodně pozorně sledovat ty tři pruhy daleko vpředu.
Jakmile by se nějaký auto už ocitlo v prostředním, byť třeba půl km vepředu, no tak holt začneš brzdit. Dokud jsou všichni vpravo, máš pořád jeden pruh rezervy.
Bugatti to prostě nemá zapotřebí, v dnešní době. To prohlášení je takový... no politický - nedistancují se od Passera, distancují se od "chování, které vede ke konkrétnímu ohrožení účastníků silničního provozu". Holt je pro ně nejvyšší prioritou "odpovědné chování vůči akcionářům společnosti", jak napsali o větu dřív :-)
Avatar - Amaterasu
5. 2. 2022 09:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 2. 2022 08:41
Re: Developer vs Boží trest
Ano je vidět, že ti to na rozdíl od soudruha Kennedyho myslí. Přesně tak to je a proto ten pokus taky Passer dělal tak brzo ráno, aby byl bezpečný. Aut bylo tak málo, že se objevilo tu a tam jedno auto výhradně v pravém pruhu a v tom levým tudíž mohl bezpečně letět 400. Navíc rozhled měl tak dostatečný, že by dokázal v případě potřeby buď sundat nohu z plynu nebo zabrzdit. Oni si ti teoretici totiž neuvědomují jak výkonný brzdy to auto má a že zabrzdit ze 400 na 200 nebo na 100 je otázka pár vteřin a jeho rozhled byl dostatečný a rezerva přiměřená i na tak šílenou rychlost. Přesně jak píšeš. Nicméně vysvětluj to někomu kdo je hloupej ;-)
Avatar - Amaterasu
4. 2. 2022 11:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 2. 2022 12:10
Re: Developer vs Boží trest
Ano mluvím sám o svém pohledu, protože mám zkušenosti. Co mě ale zaráží jsou komentáře teoretiků, kteří mají zkušenost akorát od klávesnice a jen plácají. Třeba ty o zimních gumách viď? :-D¨

Navíc koukám nechápeš ani co píšu. Nepsal jsem o dlouhodobým cestování 230 km/h, ani že bych se při tom nudil. Jen že ti to na dostatečně široký a přehledný dálnici přijde jako pomalá rychlost a klidně by se dalo přidat, kdyby to auto dalo. Ty máš s tím chápáním psanýho textu fakt velký problémy. Zkus to nějak trénovat. Třeba na tomhle krásným úseku kde Passer jel 4 kila by těch 230 bylo taky jako nic, protože je rovnej, širokej a přehlednej.
Avatar - JFK
4. 2. 2022 13:25
Re: Developer vs Boží trest
Tyjo ty seš dobře vyřízenej, takovýho zoufalce jsem tady dlouho neviděl. Teoretik mě tu bude poučovat o teorii :D :D

Chlapče, zatimco ty jsi na té Ehře nejen že nikdy nebyl (což ti nezazlívám, protože tam se prostě není normalně možne se dostat), natož tam třeba navštívit Lamborghini Automobili nebo Bugatti SA, natož si tam těch 250+ s registrací pro polygon vyzkoušet. Já s koncernovým vývojem a managmentem spolupracuju x let, narozdil od tebe, a řesil jsem i tyhle zkoušky a to už v dobach Winterkorna, které jsou pryč a hrozně se tomu divíš. Nemáš ani potuchy jak to tam uvnitř chodí a proč se k tomu tak staví.

Takže si ty tvoje teorie a invektivy aplikuj v kravíně mezi těma tobě podobnyma lojzama, na které to možná funguje. Už ti to tu píšou i jiní. Tady na tuhle debatu prostě nemáš, smiř se s tím, jsi NULA. Dostavás tu v diskusi opakovaně KO a valíš se stále na podlaze, rád ze sebe necháš dělat hadr na podlahu :-!
4. 2. 2022 14:15
Re: Developer vs Boží trest
No tak narozdíl od tebe sem už rychle jel, takže vím co si tak asi člověk může v různých situacích dovolit a co je ještě v rámci mezí bezpečný. Ano staví se k tobě i jiní. To myslíš Hamunu? No tím bych se čoveče moc nechlubil. Většina lidí ho tady má na HL a vůbec na něho nereaguje, takže takovýho spojence si teda užij :-D Tvé představy jak to vypadá, když někdo dostane KO jsou velmi vtipné. Je vidět, že máš nějaký mindrák, takže cítíš potřebu se tady vytahovat jak spolupracuješ s managementem VW. V jakým směru? Vynášíš jim koše? To jsi teda velká ryba čoveče. Že se vůbec zahazuješ diskuzema na ACZ? To já nemám vůbec potuchy jak to v automotive chodí. Vůbec v tomhle oboru nepracuju ;-) Ale je s tebou zase sranda. Takovýhle blbečci jsou pro moji sarkastickou povahu dobrá krmně, takže klidně ještě nahraj na smeč, když seš takový velký zvíře v automotive :D
Avatar - Amaterasu
4. 2. 2022 14:40
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - JFK
4. 2. 2022 15:35
Re: Developer vs Boží trest
Tak proč se tady z podlahy s rozmlaceným egem vztekáš, že tvůj guru dostane flastr? ;) Mindrak mají lidi, co se chovaji jako ty, předvedl jsi všechny znaky tohoto chovaní - všichni jsou pro tebe idioti, blbečci, debílkové a teď se za to stydíš. Opět KO, zpatky to nevezmeš ani to neokecáš :*) tyto invektivy používají suteréni, protože jsou na zemi v argumentačni nouzi, názorné ukázky jsme tu četli.

Že soudíš ostatní podle tebe, protože jsi to nikam nedotáhl a ten kdo ano, tak tam vynáší popelnice, přece není možný, proc by byl na ACZ. Jenže ne každý je takový lempl jako ty, bohužel a zrovna mě tato kauza zajímá, protože se mě na to kolegové ptali, jak je to u nás vnímáno. Vůbec ti nedochází, že toto uvažování, které tu předvádíš, odpovídá přesně tvému omezenému zamindrákovanému vnímání světa. Takže další KO, panáčku :-) Když seš konfrontován někým, kdo narozdíl od tebe zná prostředí koncernu na úrovni, je to nad možnosti tvého chápání, musíš si pak pomáhát nadávkama. To by ti šlo, v tom exceluješ.

Kolikrát jsi po zmíněné tříproudé A2 jel 250? Víc nemá cenu tvou zkušenost s 230 vmax komentovat.
Další debata s tebou nemá smysl, je mi tě hrozně líto, nejsi partner k diskusi, byť se o to zoufale snažíš a každou dalši reakcí se máš potřebu znemožnit. Argumenty nula, zkušenosti nula, pouze teorie. Ta jediná ti jde podobně stejně jako nadávky, na nic jiného se nezmůžeš. I Amaterasu ti to snazí vysvětlit, jestli ti to nedošlo tlachale.Takže zase tu pokračuj s tou tvojí senkrovnou plnou invektivů přesně tak, jak jsi z tvých nejnižších kruhů zvyklý.
7. 2. 2022 14:49
Re: Developer vs Boží trest
Chytrolíne ještě by mě zajímalo proč neproběhl žádný soud k tomuto pokusu a proč ten byl v pořádku. BTW všimni si jak je ta dálnice přehledná a rovná. I při těch 400 km/h máš pořád přehled o tom co se děje před tebou.

https://www.youtube.com/watch?…

Myslím, že to jeho právníci smetou ze stolu, protože nikoho neohrozil a o nic nešlo, takže primitivové tvé úrovně budou nakonec jen skřípat zubama, že nebylo po jejich :D :D :D
Avatar - Uživatel_5340709
1. 2. 2022 20:16
Nechci soudit Passera,
ale taky trošku přileju do ohně. Je tu skupina, co tu zastává názor, že závodil, ..... OK. Ale zkuste mi tedy na německé dálnici charakterizovat tu "hranici", kdy ještě jedu jen tak, a kdy už závodím. Na úseku, kde je neomezená rychlost, kdy už závodím, když si jedu překonat svůj rychlostní rekord 200 Km/hod., nebo 300 Km/hod.? Kdy tedy jedu bezpečně, nebo už nebezpečně? Když mám k tomu relevantní (nevím jaký) důovod, nebo už mě budou chtít němci zavřít, když se tam půjdu "jen tak" svézt třeba 250 Km/hod.? (samozřejmě teď nemluvím o situaci, kdy je hustý provoz,a pod..)
Rozbalit vlákno
4
Avatar - xxc
1. 2. 2022 20:22
Re: Nechci soudit Passera,
význam závod
organizace nebo její část provozující hospodářskou činnost
potravinářský závod
soutěžní měření sil, schopností nebo dovedností
závod v orientačním běhu
Závod míru

Nemusi to byt o rychlosti, ja som s Citigom na dialnici zavodil o co najnizsiu spotrebu a najvacsi dojazd. Ale to asi nelegalne nie je, clanok bol o nelegalnom zavodeni. Asi keby sa len tak presiel 417 km/h, problem by nemal, ale kedze si sutazne meral sily a schopnosti, tak uz to nelegalne je.
Avatar - white label
1. 2. 2022 21:15
Re: Nechci soudit Passera,
Pokud to nebudeš medializovat, tak to logicky nikdo takto řešit nebude...
1. 2. 2022 23:20
Re: Nechci soudit Passera,
.... tak sám říká že závodí, "dnes jsem tady abych překonal rekord"..... myslím že to není tak těžké k pochopení....
Avatar - MS-sport
2. 2. 2022 04:16
Re: Nechci soudit Passera,
Já kolikrát teda taky jedu "závod s časem" když spěchám, protože jedu někam pozdě :-! ....celé je to slovíčkaření. A je přirozený, že konkrétně v tomhle případě ke shodě na věc prostě nedojde.
1. 2. 2022 20:32
Ale no tak
Prijde mi to tady jako schuzka totalitaru - cekal jsem, ze tady budou aspon neutralni nazory na vec. A pomalu byste jej zavirali.

Ano, 100% bezpecne to nebylo, ale to neni ani 100km/h. Udelal pro bezpecnost maximum, nic se nestalo a ocividne neporusil zadny zakon.
Ted se budou hledat klicky jak jej vlastne porusil - protoze je to “spolecensky za hranou”. To je ta dnesni “svoboda”.
Jak s covidem - ted se budou “zdravim” obhajovat totalitni a segregacni praktiky. Ve jmenu zdravi a svobody.

Budme radi za to nebo aspon tolerujme, ze ta auta dnes nekdo aspon jednou takhle vytahne. Bezne jezdi jiste normalne, tak mejme tu trochu tolerance a neteorizujme tady obcany za to, ze delal veci dle zakona.
Rozbalit vlákno
14
Avatar - xxc
1. 2. 2022 20:50
Re: Ale no tak
porusil, ci neporusil zakon? moze sa nelegalne zavodit, alebo sa nemoze nelegalne zavodit?
1. 2. 2022 21:04
Re: Ale no tak
Jenže on nezávodil, v tom je ten vtip. Jen si prostě chtěl zkusit maximální rychlost svého auta na místě, kde to není zakázáno. Němci jsou přecitlivělý primadony :no:
Avatar - petr petrumr
1. 2. 2022 21:45
Re: Ale no tak
Doporučená je 130km/hod a jet přes doporučení když není schopen si ani nahustit pneu stejně na nápravě je totální ulet, Zkus si nahustit jednu přední o půl atmosféry více a potom to zadupni. Za tohle to dostane natvrdo, myslel jsem, že to připraví, ale mýlil jsem se stím odebráním řidičáku.
2. 2. 2022 06:43
Re: Ale no tak
Na takovouto rychlost musím mít extra řádně zkontrolované tlaky, neblábol.
Avatar - xxc
2. 2. 2022 15:52
Re: Re: Ale no tak
Na Renaulte si tlaky skontrolujem tlačítkom na volante, ako je na tom BMW? Tam niečo nájsť v tom infotainmente je umenie :-) chiron to má lepšie?
Avatar - petr petrumr
2. 2. 2022 16:33
Re: Re: Ale no tak
Je to na fotce na palubáku při té rychlosti, ale chytrák WEBPAJA zase, že někdo blábolí. V bmw na Z4 je to hlídané přes abs. V toyotě mám TPMS a na auto přihlášený dvě sady, resetuješ to v menu po nahuštění.
Avatar - petr petrumr
2. 2. 2022 16:27
Re: Ale no tak
no a on podle fotky palubky to neměl a ktomu přihlédnou, možný je i to, že jak jel rychle, tak se mu jedna zahřála nebo druhá odstřivou silou upustila a tady je kámen urazu a toho si němci všimnuli.
2. 2. 2022 00:15
Re: Ale no tak
Lenže on tam necestoval a nedupol na plyn, pretože bola prázdna diaľnica. On to urobil ako vopred pripravenú a zrealizovanú akciu s jasným úmyslom. Takže závodil.
Chyba je ale aj tak na strane Nemcov, pretože to majú zle ošetrené, výklad pravidiel je dosť nejednoznačný a na jeho základe môžu rovnako vyniesť rozsudok ako zamietnuť žalobu.
2. 2. 2022 00:12
Re: Ale no tak
To slovo "nelegálne" je zároveň odpoveďou, nie?
2. 2. 2022 06:47
Re: Ale no tak
Spousta lidí tu přiznalo jak jeli rychle, natolik, nakolik to odpovídalo schopnostem auta a v lepším případě i jejich schopnostem.
A zcela upřímně, kdyby tu měl kdokoliv auto schopné dosáhnout podobné rychlosti, tak bude hledat místo, čas a příležitost si to vyzkoušet.
Nebo snad někdo vypěstuje fantastické jablko a nechá ho na stromě shnít? ;-)

Mimochodem redaktory Automann-TV (Německo) nebo Auto Top NL (Nizozemí) by museli zatýkat na týdenní bázi.
Avatar - Ozzman
2. 2. 2022 08:03
Re: Ale no tak
Osobně si myslím, že je mnohem nebezpečnější, když jedeš 170-200 v nějakém křápu v provozu, než to, co předvedl a to dělá skoro každý druhý, nebo to alespoň zkusil.

Pak jsou tu magoři, kteří lítají i třeba "jen 150", ale v místech, kde to absolutně na rozdíl od dálnice nečekáš..samozřejmě v provozu.
Avatar - xxc
2. 2. 2022 15:54
Re: Re: Ale no tak
Vodič je povinný u nás predvídať :-) Podľa mňa podobne to bude aj inde.
2. 2. 2022 07:54
Xxx
Zavriet a auto skonfiskovat...nech sa zobudi a tie svoje milionarske tuzby nech si plni v base...
Rozbalit vlákno
0