Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Vzácný kombík pro odvážné. Na prodej je Passat s osmiválcem a zajímavým nájezdem

Je to už více než 20 let, co Volkswagen do modelu Passat posadil neobvyklý zážehový osmiválec. V nabídce nevydržel dlouho, dnes jde tedy o poměrně vzácnou motorizaci.
Zpět na článek
31. 3. 2022 12:53
Zajímavá motorizace
Přesně na tohle auto jsem na Tipcars koukal a říkal si že by to mohl být zajímavý kup :D
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Hammunasakra
31. 3. 2022 20:49
Re: Zajímavá motorizace
no tak NEVWÁHEJ = moc horšího než dva VR4 na poddimenzoVWaném podvozku se koupit nedá :-!

dobové testy hodnotily jako VWhodnější 1.9 TDI = tuhle koncernoVWou napodobeninu V8 ne = příjemné zážitky :*)

hele VWíš že to NENÍ žádný V8 = že to má JEDNU hlavu VWálců

Samostatné téma jsou náklady na serVWis a provoz SUPERTÉMA (i na VW absurdní ne) spolehliVWost tohohle VW klenotu :-O :D
1. 4. 2022 09:04
Re: Zajímavá motorizace
Chápeš debile, že kdybych si to koupil tak jako uloženku, kterou bych následně prodal dráž a rozhodně mě absolutně nezajímá jakej to má podvozek nebo jakou to má spolehlivost? Rozhodně bych s tím neplánoval jezdit ani závody do vrchu, aby mě limitoval podvozek ani do Chorvatska, aby mi vadila spolehlivost. Je to prostě rarita, která poroste na ceně. To je důvod proč se mi to líbí.

A fakt, že to má jen jednu hlavu kupodivu vím. Ano je to geniální řešení a celá koncepce VR motorů je geniální, protože umožňuje vyrábět kompaktní víceválcové motory. Má Toyota něco takového?

PS: kdy myslíš, že dostaneš ban i na tenhle profil?
Avatar - Hammunasakra
1. 4. 2022 10:31
Re: Zajímavá motorizace
Použij druhé slovo svého výplodu + smaž "e" + doplň "si myslí" a zkombinuj s "Ano je to GENIÁLNÍ řešení a CELÁ koncepce VR motorů je GENIÁLNÍ.." :-)
Možná můžeš na začátek dát "Jen" :-!

jak to děláš že si FURT v PŘESNÉM OPAKU s odbornou veřejností = věcí znalými? :-O :*)

N E rozhodně podobnou kraVWinu Toyota nemá :D
Normální V12 a V8 ve více objemech a měli R6 (Lexus) i V6 (co léta používá Lotus) atd. ale leVWné řešení s jednou hlavou VWálců ála VW = rozhodně samozřejmě pochopitelně NEEEE :-)

Špatný auto za 100 litrů = jako investice? to není starý Maserati = to je 20 let starej pašík

ad PS: jo pravda a láska a fakta (že věci jsou jinak než si mysleli = lidi jako ty) SEROU = takže když jde dát BAN za nadávání PO začátku války PRO RUSKÝ SVI..NI co vyhrožuje paragrafy za nadávání Putinovi = tak ANO možná :D