Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ferrari poodhalilo, jak omezuje nákupy celebrit na černé listině

Problémové hvězdy si stále mohou koupit některé vozy značky Ferrari, na vybranější kousky ale mohou zapomenout.
Zpět na článek
25. 5. 2022 09:15
Já to říct můžu, protože nové ferárko nikdy kupovat nebudu
A ne že bych vám to záviděl, protože tomu ujede a potichu každá Tesla. Ale vážně, nepřipadáte si vy vlastníci nových ferárek trošku jako ovce, když podepisujete ty podmínky?
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Manhunt.60
25. 5. 2022 09:55
Re: Já to říct můžu, protože nové ferárko nikdy kupovat nebu
Stačí si ho koupit z druhé ruky, ne? :-)
25. 5. 2022 10:14
Re: Já to říct můžu, protože nové ferárko nikdy kupovat nebu
Běžných sériovek se tyto podmínky přece netýkají.

Tady se jedná jen o speciální edice a ty z druhé ruky k mání jen tak nebudou, rozhodně ne první rok a i potom bude cena - jaksi - minimálně "flexibilní", nehledě na okolnost, že v tomto případě hraje roli být první majitel zapsaný v techničáku. Jako druhý majitel mají tato auta zpravidla nižší hodnotu, pokud zrovna není první majitel třeba Schumacher.

Tyto edice jsou chápány jako něco mimořádného a jako jakási odměna pro stálé a loajální zákazníky značky. Podpis takové smlouvy je víceméně chápán jako nějaký obřad a podmínky ve smlouvě obsažené každý slušný a vzdělaný člověk, milující značku Ferrari, chápe a jistě rád respektuje třeba i bez podpisu smlouvy.

A dostane za to určitě zdarma i kšiltovku. :-) (žert)

Když budeš majitel prestižní firmy, tak sice také nebudeš bránit užívat své výrobky mediálním augustům, kteří po nich budou veřejně plivat, ale na oslavu svých narozenin si ho domů zvát nebudeš.
25. 5. 2022 09:29
Nesmí vlastnit žádné Lamborghini
"Nesmí vlastnit žádné Lamborghini" - zajímavá podmínka :D
Rozbalit vlákno
1
25. 5. 2022 11:20
Re: Nesmí vlastnit žádné Lamborghini
To pramení z historického klišé, kdy Ferruccio jako první veřejně plivnul po Ferrari a na základě nespokojenosti začal vyrábět sportovní aut sám. Ferruccio a Enzo kámoši fakt nebyli. :-)