Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Britové představili elektrickou tříkolku. Nejlevnější verze je šlapací!

Designér Graham Brawne začal být otrávený složitostí aut a předpisů. Rozhodl se začít vyrábět tříkolky s možností elektrického pohonu, které mají být budoucností individuální dopravy.
Zpět na článek
25. 7. 2022 11:58
ano, přesně takhle si představuju tu budoucnost
individuální osobní dopravy v režii zelených kurew.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - Hammunasakra
25. 7. 2022 12:09
Re: ano, přesně takhle si představuju tu budoucnost
To víš ZNALOST (všech!) souvislostí a znalostí (třeba ZŠ https://zs-kaplickeho.cz/…-vyucovani-ropa/ ) VEDE k JINÝM závěrům než tvým (nadávkám z NEZNALOSTi ;-)

DRSNÝ? No to je = zkus máknout na tý základce = to DÁŠ :yes: :-)
25. 7. 2022 12:17
Re: ano, přesně takhle si představuju tu budoucnost
vypadni
Avatar - Hammunasakra
25. 7. 2022 12:33
Re: ano, přesně takhle si představuju tu budoucnost
i já udělám občas špatnou analýzu = no tak NEDÁŠ no :*)
25. 7. 2022 13:46
Re: ano, přesně takhle si představuju tu budoucnost
Když koukám na ty plusy a minusy a dobu jejich vzniku tak mi vychází, že ten multinick psychopat jsi ty.
25. 7. 2022 12:20
Nějak nechápu co na tom je ...
Trochu více smyslu mi dává nějaké jednoduché kolo, které je možné držet v kondici pomocí minimálního dílenského vybavení - třeba něco takového za 16 590 Kč http://cz.author.eu/krosova/cross-700c/classic-2021-22-ua42937502
Rozbalit vlákno
1
25. 7. 2022 13:47
Re: Nějak nechápu co na tom je ...
Ano, kolo. Chce to znovu vynalézt kolo. Již brzy.
Avatar - Stejsn
25. 7. 2022 12:26
Chvíli jsem si říkal,
jak to bude v takovémhle chrastítku s bezpečností, když to vyjede na silnice mezi auta a vůbec to z nich nebude vidět. A pak mi došlo, že je to vlastně jednoduché... zakažme autům silnice, protože ohrožují tyhle věci. Jak prosté....
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Hammunasakra
25. 7. 2022 12:35
Re: Chvíli jsem si říkal,
Viz já 12:09 + extrémismus (jako teď ty) není nutný. Stejně jako JE NUTNÉ něco dělat = no viz 12:09
26. 7. 2022 08:42
pneu. baterie
A co takhle udělat to blíž funkčnosti malého elektroauta na bázi existujících elektroskútrů ? Bude to tříkolka aby to to obešlo nutnost plnohodnotného řidičáku, ale člověk byl chráněný před živly popř. měl uvnitř nějaký chráněný zavazadlový prostor. Bude to mít dva snadno vyměnitelné akumulátory, které se dají ručně přenášet a externě nabít a lze jet i pouze s jedním.. Zní to zajímavěji než AIXAM pro 15-17 leté řidiče :D Vlastně kdyby se v tom dalo nezabít po Praze a parkovat zadarmo v modrých a fialových zónách, tak by to byla bomba :D Nová elektroauta co mají nárok na EL značku jsou od půl míče výš, plugin hybridy dostatečně nové produkující papírově pod 50g CO2/km jsou taky strašně drahé :D
Rozbalit vlákno
0
26. 7. 2022 11:08
Nejlevnější verze je šlapací...
...a právě ta je super.

Ode dneška netoužím po ničem jiném než po projížďce mezi auty ve slunečném dni uzavřený v této krásné, bezpečné budoucnosti, která zůstane viset na břiše na každém zpomalovacím prahu.

Věřím, že zážitek bude daleko intenzivnější, než jízda v kožichu na rotopedu ve vyhřáté sauně.

Potom si rád vyměním 2x za sezónu vytahaný šestimetrový řetěz pokaždé za cca 3000 korun minimálně.
Rozbalit vlákno
0