Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Alfa Romeo odmítá přizpůsobit design trendu elektrických vozidel

S pozvolným přechodem na elektromobilitu se chce Alfa Romeo zaměřit na zachování DNA, které buduje několik desítek let.
Zpět na článek
12. 8. 2022 18:50
12. 8. 2022 19:51
Avatar - Ja Prvni 123
12. 8. 2022 11:35
Soudruzi, radujte se!
Nebudete obeseni, ale zastreleni.

:-(

Dokud bude vedle baterek i verze na benzin, a klidne i rozumna forma hybridu, tak mi to teda nevadi.
Ale vyhrozuji bezhlave.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Hammunasakra
12. 8. 2022 12:56
Re: Soudruzi, radujte se!
Soudruzi? Nepřeháníš to s tou NEZNALOSTÍ a to sem chtěl použít horší slovo :-|

SOUDRUZI = ty byli (i v minulém českém volebním období) PROTI EKOLOGII apod. = ostatně ekologický škody po nich dodnes (33 let) nejsou dořešený. Bohužel ani ekonomický

tohle je něco co SOUDRUH NECHCE NENÁVIDÍ = tak nebuď.. (BEZ toho uvnitř HLAVY když si napsal "bezhlavě";)

Jinak BEV je ve všem lepší auto než na ropu (a s tou sou teď eště větší problémy než se učí děti na ZŠ = takže se spíš všechno ještě urychlí

JÁ bych rád i za hodně let jezdil https://www.autojournal.cz/…-jineho-vesmiru/
ale nebudu IDIOT neznalý a POPÍRAT že BEV je ve všem lepší a proč na ně MUSÍME přejít (a mektat = fakt mě to URÁŽÍ to MEKTání = o OBĚŠENÍ a ZASTŘELENÍ = ku.va kolik ti je? máš nedodělanou ZŠ jako ryccardo? :-|
Avatar - Ja Prvni 123
12. 8. 2022 13:38
Re: Soudruzi, radujte se!
Ty uz jses fakt asi zralej na prasky.

Praskla Ti zilka nebo Te za to nekdo plati?
Avatar - Hammunasakra
12. 8. 2022 13:42
Re: Soudruzi, radujte se!
Prášky na nižší znalosti a vzdělání? No nějaký asi budou

Sorry píšu je (známá ověřená) fakta + nemám rád kecy

tohle co já ti řekne KAŽDEJ (nejen) ekonom
Avatar - KANKUNEN
12. 8. 2022 12:33
To je keců a přitom Alfy teď vypadají
jako knedlík. Koukněte na starou Alfu 156, jak pomocí hran a prolisů dal Silva tomu autu šmrnc.
Rozbalit vlákno
3
12. 8. 2022 12:45
Re: To je keců a přitom Alfy teď vypadají
Oni jim to v Stellantisu vysvetli. proste uprav design toho Peugeota, dej na to alfa badge, koukej to prodat za cenu BMW … a hlavne drz hubu a krok :-!
Avatar - Hammunasakra
12. 8. 2022 12:59
Re: To je keců a přitom Alfy teď vypadají
Spíš ZKUS HLAVNĚ MYSLET = protože stavba auta s pohonem na elektřinu umožňuje postavit auto líp

V diskuzi jako často JEN KECY = rozum znalost techniky ála MT a pár další = zcela vy(z)mizela zůstaly JEN ideologický (na neznalostech věci založený) plko KECY ;-\
13. 8. 2022 07:36
Re: To je keců a přitom Alfy teď vypadají
Vzdyt to presne nahore pisu, "proste uprav design toho Peugeota, dej na to alfa badge, koukej to prodat za cenu BMW"

Nebo co se mi jako snazis sdelit? Vzdyt se shodujeme, ne?
12. 8. 2022 15:14
Len aby sa neinšpirovali prednou maskou...
tých smutných klaunov: MiTo a Giulietta ;-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
12. 8. 2022 18:50
Tonale
Predvcerom som prvykrat videl v premavke cervene suv tonale... a ... ako som spominal vyzera paradne... je to uplne iny kukuc jak giulia ci stelvio s tymi rozplacnutymi zuvackovymi megasvetlami... tonale ma krasne 3 zahranatene alfacke kukadla akoby oddelene od seba... vyzeraju tak stylovo ako sa na alfu patri .... fotky kusok v tomto klamu .... v reale je ale tonale doslova nadherne ....konecne fakt pekna alfa.... a zabacka neviditelna giulia uz moze kludne skoncit svoju marnu misiu ... za podobne prachy urcite dnes uz radsej famozne tonale :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Plautus
12. 8. 2022 19:51
Re: Tonale
Pán znalec zase ťukol do klávesnice. Tonale je síce dizajnovo viac prispôsobené dobe a môže pôsobiť navonok viac ako Alfa, za to technicky nesiaha Stelviu a Giulii ani po kotníky. Skús zájsť k dílerovi, prejav záujem a možno ťa nechá zviesť sa. Potom píš plky o “alfovitosti” Tonale vs. Stelvia/Giulie. Ak si Stelvio/Giulia nezachovajú do budúcnosti súčasnú koncepciu, tak zase a asi už naveky zbohom Alfa Romeo. Pritom by to chcelo len facelift predných a zadných partií alebo nový model v duchu súčasnej “LED moderny”.
12. 8. 2022 21:39
Ma pravdu ten chlapec....
.... porad jsou to auta, i kdyz BEV.... netreba z tohp delat StarTrek..... 100x radeji tlacitkovy interier Tonale nez nejake dotykacove orgie od VW.... 8-s

Ale nevim nevim jak to s tou Alfou bude.... abychom se neceho noveho vubec dockali.... u Tonale moc prodejni uspech necekam a to muze byt posledni hrebik do rakve :-(
Rozbalit vlákno
1
13. 8. 2022 11:32
Re: Ma pravdu ten chlapec....
Jsou prostě drazí - nepochopili, že pokud se chci chytit a konkurovat tomu BMW, musím být minimálně v první generaci levnější.

Sakra, 1.33 se 180 Hp, možnost volby automat/manuál a cena "od" pod 700 a lidé to fakt koupí.

Takhle se obávám, že jsme svědky labutí písně AR. A je mi to moc, ale moc líto.

Ps.: Stejná chyba jako u Giu - v základu super auto, ale zrušení kombíku a nemožnost 2.0 benzínu s manuálem jim sebralo strašně kupců. Mě třeba rozhodně.