Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Formule z dálnice D4: Víte, co je tenhle stroj zač?

Jestli sledujete zpravodajství, tak jste jistě zaregistrovali zprávu, že se po dálnici D4 o víkendu pohybovala formule. Víte ale, co je tento stroj, který se objevil v českém provozu také v roce 2019, zač?
Zpět na článek
15. 8. 2022 14:41
16. 8. 2022 13:26
16. 8. 2022 10:32
16. 8. 2022 12:30
16. 8. 2022 13:04
15. 8. 2022 14:41
:-D
Musí být docela prča potkat na dálnici formuli. Divím se že se mu ale chtělo jet v takovým hustým provozu. Počkal bych si na nějakou klidnější dobu. :yes: ;-)
Rozbalit vlákno
1
16. 8. 2022 13:26
Re: :-D
To je reakcia na vsetkych co potrebuju suv a 4x4 na cestu do lidlu. Poprosim aj jednu predvadzaciu jazdu pred vianocami.
Avatar - rohYpnol
15. 8. 2022 18:19
Už je to venku
Kdo mě zas natočil?? :-[]
Rozbalit vlákno
1
16. 8. 2022 17:26
Re: Už je to venku
:-[] To sme si mohli myslieť, že si to bol ty. Nikto s mozgom by s monopostom na diaľnicu nevyliezol. :-[]
16. 8. 2022 10:32
Tipujem...
...ze to dopadne rovnako ako pred 3 rokmi: majitel je sice znamy, ale koli prilbe sa nepodarilo identifikovat vodica, takze sa pripad odlozil. A takto to bude pokracovat, kym sa nestane daka oskliva buracka...

Sorry ale pre taketo srandicky nemam pochopenie. Dotycny "pilot" je idiot, ktoremu treba odtat ruky od samej prde|e! Ked sa chce prehanat na formulke, nech sa paci na okruh, ma tam dni pre verejnost. Ale do beznej premavky to nepatri. Ostatni vodici nie su pripraveni ani na taku akceleraciu, a pri tej malej vyske to mozu v zrkadle prehliadnut. Fakt mam dojem, ze sa len caka na daky poriadny pru*er...
Rozbalit vlákno
4
Avatar - rohYpnol
16. 8. 2022 10:48
Re: Tipujem...
Mě tedy asi nejvíc vadí že to samozřejmě nemá světla (krom brzdovek vzadu).
Jinak nízké .. nízké jsou i jiné sportovní vozy. Zrychlení ... pochybuji že využívá max dynamiku. Spíš jde také o to, že jezdí na pneu, které nezahřáté prostě nefungují.
Jo je to blbost s tímhle jezdit. No, hlavně že naše PČR má to Ferrari na piráty že...
16. 8. 2022 12:30
Re: Tipujem...
Včera jsi vtipkoval, že jsi to řídil ty a dnes ti to vadí?

Chtělo by to zachovat konzistenci i v žertech a komentářích alespoň v rámci jedné diskuze. :-)
Avatar - rohYpnol
16. 8. 2022 12:43
Re: Tipujem...
Tak myslím že sarkasmus snad každý pozná a má své místo. Ideálně samozřejmě čekám obsilku k podání vysvětlení do jednoho týdne, protože velký bratr tu je s námi a policie pomáhá a chrání ne? :D
16. 8. 2022 13:04
Re: Tipujem...
Vždyť jsem napsal - vtipkoval - a místo má, ani jsem včera nereagoval, až dnes, když jsi sám sebe odsoudil. :-)

Ale nechme to být, prostě příště si vyjeď v noci bez světel, je menší provoz a nikdo si tě ani nevšimne a ani tě nestihne nafilmovat. :-)