Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Stane se Indie novou Čínou? Pro tradiční automobilky má jednu zásadní výhodu

Evropské značky působící v Číně tam v poslední době zaznamenávají strmý prodejní propad. Alternativou by se mohla stát Indie. Zejména pro automobilky, které tam už působí.
Zpět na článek
18. 11. 2022 13:36
18. 11. 2022 12:27
18. 11. 2022 08:14
Zapad si nas*ral do vlastniho hnizda
predat chinskejm komunistum vlastni technologie a pak cumet na to, jak se nas snazej vydirat, to je mysleni na urovni dezolatu z vaclavaku.
pritom podobny to bylo s CCCP, kdy mezi valkama Zapad pomahal komousum z kremlu postavit prumysl a od ty doby cumi, jak se to otocilo proti nemu.
komousum se nema pomahat aby se meli lip, ale delat vse pro to, aby ryli drzkou v zemi a v ty zemi co nejdriv skoncili.

chce se mi verit, ze v indii to bude lepsi, protoze tam komousi jen paberkujou
Rozbalit vlákno
9
18. 11. 2022 09:27
Nejde o Čínu
Podívej se na obecné trendy.

Když Ti tak vadí Čína, tak se to bude vyrábět v sousedních asijských zemích, které mají ještě levnější pracovní sílu.
18. 11. 2022 09:49
Re: Nejde o Čínu
ty sousedni asijske zeme nevyhrozuji, ze napadnou sve sousedy, jako vyhrozujou chinsti komousi
jestli teda nemas na mysli komouse z koreje nebo postkomouse a soucasny teroristy z rozziji
18. 11. 2022 10:08
Re: Nejde o Čínu
To ano.

Ale trendy Škodárny mohou být podobné i v dalších asijských zemích.
18. 11. 2022 13:36
Re: Nejde o Čínu
Vraťme se několik let zpátky, kdy čínské značky vyráběly ve velkém auta zcela přes kopírák a dokonce i zkomolily název, který byl stále podobný původnímu modelu. Pamatuji si ten článek z asi Carauta (Autocar?) tak před víc jak 20 lety, když tam šli na prohlídku výroby malých aut - stejné jako Smart a ptali se, že jestli mu nevadí, že prostě krade. Majitel odpověděl, že nemají klást nevhodné otázky. Tečka. Tak tam pochodili i jinde. Soudní spor? *** nula nic.
Spoluvlastnictví resp dokonce většinový podíl státu v čínské dceři ty jiné asijské země nemají. Aktuálně se tomu v Číně vyhnula jen Tesla. Důvod, proč se levných asijských zemích nevyrábí je ten, že kupní síla je k ničemu. Co se v Číně vyrobilo, to se tam z velké části prodalo. Auta jsme od tama do nedávna nedováželi.
18. 11. 2022 11:30
Re: Zapad si nas*ral do vlastniho hnizda
Souhlas. Indie je dosud velmi ovlivněná tím, že to je bývalá britská kolonie. Je tam sice bída, ale je tam hlavně DEMOKRACIE.
18. 11. 2022 13:41
Re: Zapad si nas*ral do vlastniho hnizda
Je tam bordel, chudoba (mrtvý na ulici), žádná reálná demokracie, byrokracie o jaké se nám ani nesní, úplatkářství pro nás nepochopitelné,... Krom toho extrémní kriminalita, znásilňovaní, příšerná infrastruktura, smrad všude...
Já tam jezdil na pracovní cesty, naposledy 2018. Byl jsem naočkovaný proti snad všemu až na choleru a tu jsem tam dostal. V práci jsem dal výpověď a do Indie už ani nepáchnu.
18. 11. 2022 16:32
Re: Zapad si nas*ral do vlastniho hnizda
To buď rád, je tam dosud i lepra. Je tam neuvěřitelná chudoba, ale je tam demokracie. Holt to ti Britové pustili moc brzo.
18. 11. 2022 17:32
Re: Zapad si nas*ral do vlastniho hnizda
Ty evidentne ani len netušíš, čo to demokracia je... :-(
18. 11. 2022 21:24
Re: Zapad si nas*ral do vlastniho hnizda
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
18. 11. 2022 09:22
Nesouhlasím. Vidím tam obecné trendy s Čínou.
Aby nedopadla Škodárna v Indii a Vietnamu stejně jako v Číně.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - pradeda777
18. 11. 2022 09:37
Re: Nesouhlasím. Vidím tam obecné trendy s Čínou.
Indie je demokratická země jako ta naše. Takže šance, že Škodovka tam bude mít lepší budoucnost je větší než v totalitní Číně. A teď bolševici do mě.... :-! :-! :-!
18. 11. 2022 09:52
Re: Nesouhlasím. Vidím tam obecné trendy s Čínou.
souhlas dedku
18. 11. 2022 10:00
Taky máš argument, až moc politický.
Demokratická Indie si chrání svůj trh více než komunistická Čína, více si diktuje.

Škodárna jde i do komunistického Vietnamu.
Avatar - pradeda777
19. 11. 2022 12:11
Re: Nesouhlasím. Vidím tam obecné trendy s Čínou.
Bolševičtí z..m..r..d..i.....nezklamali.... :D :D :D
18. 11. 2022 10:34
Škodárna je v Číně předražená
A to bude i v té Indii a ve Vietnamu, kam se Škodárna vydala.

Jan Řepa tvrdí, že je v Indii malá konkurence ve srovnání s Čínou, ale ta konkurence se v Indii rýsuje.
Navíc indické automobilky si to rozdají s těmi čínskými.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
18. 11. 2022 12:27
Nielen india
Velku perspektivu do buducna ma aj indonezia mexiko vietnam chile thajsko turecko .... uzasna europa naopak uz pada ku dnu ... a smeruje tak akurat k druhej kube
Rozbalit vlákno
1
18. 11. 2022 16:59
Re: Nielen india
Nerád, ale čiastočne musím súhlasiť. Nechápem len jedno - napriek zjavnosti a jednoznačnosti tohto trendu to väčšinu ľudí ani najmenej netrápi, akoby boli hluchí a slepí.
Avatar - KANKUNEN
18. 11. 2022 13:31
Ind není číňák
než ti sami něco vymyslí bude trvat ještě hodně let. V ČÍNĚ už je technická vyspělost na vysoké úrovni. Čína už musí brát rusáka, jak Evropan prodejce cetek na pláži v Africe.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Stejsn
18. 11. 2022 16:59
Já fakt nevím, čemu se kdo diví.
Sprostým bolševickým zlodějům a kopírkám lezl desítky let celý západ do zadku. A teď se Čína dostala do pozice, kdy si ten zadek s celým slavným západem vytírá.
Rozbalit vlákno
0