Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Automechanici by se měli mít na pozoru. Umělá inteligence už umí obstojně poradit se servisem!

Potřebujete poradit s údržbou automobilu, ale nechcete rovnou jezdit do servisu nebo procházet internetové diskuze? Zkusili jsme, jaké odpovědi nám dá umělá inteligence.
Zpět na článek
25. 4. 2023 08:26
25. 4. 2023 10:12
25. 4. 2023 07:37
ChatGPT jsem testoval již dříve
a pro mě je to nepoužitelné. Odpovědi jak od puberťáka s lehkou formou autismu. Všimněte si, jaké skvělé rady dává zde (povolte matice a sundejte zimní pneumatiky :-) ).Podívat se na video z Youtube má asi 100x větší informační kvalitu. ChatGPT pouze vyblábolí to, co Google vypíše na prvním místě. ChatGPT je jen humbuk o ničem, nafouknutá bublina. Minimálně prozatím.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - WinDiesel
25. 4. 2023 09:46
Re: ChatGPT jsem testoval již dříve
a jak má nahradit mechanika když mu jen radí?
to jako vyběhnou z kompu nějaké ručičky a povolí matice a sundají kolo? :-[] :-[] :-[]
Avatar - Alexander the Great
25. 4. 2023 09:46
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Barrichello
25. 4. 2023 10:14
Re: ChatGPT jsem testoval již dříve
Přesně tak, videa z youtube mi občas pomohly když sem hledal proč něco nejde povolit a tam bylo ukázáno, kde je schovanej ten skrtytej šroubek atd. Źe sou anglicky mi nečiní problémy.

Tohle chci vidět jak mi poradí umělá inteligence, co tvrdí že raketa k ISS letěla naposled v roce 2021 a že Kennedy zemřel v Dallasu když řídil motorku :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
25. 4. 2023 08:26
Spatny obor
automechaniky timhle zpusobem nenahradi.

Nekvalitni novinare nahradi ale velice snadno.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - WinDiesel
25. 4. 2023 09:49
Re: Spatny obor
Jak píše kolega,
Odpovědi jak od puberťáka s lehkou formou autismu ...
Puberťák s lehkou formou autizmu nenahradí dokonce ani velmi špatného novináře.

To jsme viděli teď, aféra "rozhovor s Michaelem Schumacherem"

Tyto "umělé" inteligence jen sbírají drobky po internetu a potom ti je nabídnou. Co někde na internetu nevisí, ti nesdělí.

A ty návody jsou velmi obecného charakteru. Tedy k ničemu.
Avatar - Barry Lyndon
25. 4. 2023 19:28
Re: Spatny obor
To je častý omyl, že si lidi myslí, že to sbírá drobky po internetu, nesbírá. Je to trénované na balíku dat (ano i z internetu) z roku 2021. O ničem, co se stalo po roce 2021 to neví. Ze zpětné vazby od uživatelů se to učí pouze v rámci daného chatu, následně je celá komunikace zapomenuta a dále se do obsahu dat, "které to ví" nepromítá. A hlavně je to celé brutálně woke zregulované.

Zkuste se toho zeptat, jaký je skledníkový efekt CO2, jaký je skleníkový efekt Methanu, kolik zemního plynu unikne při těžbě a zda je pro globální oteplování tedy lepší zemní plyn a nebo uhlí. Docela dobře se s tím jeho woke světonázorem dostane do úzkých... :D :D

Nebo ještě brutálnější test - nechte to napsat průměrné IQ Šimpanze, pak průměrné IQ ve Středoafrické republice a pak to nechte porovnat :D :D :D :D (nejsem rasista, jen si dělám *** z gpt).

Lidi zatím moc nepochopili, že je to ZATÍM jen jazykový nástroj pro práci s textem (ano na novináře se to hodí) a ne zdroj informací (mimochodem to strašně lže, v podstatě nikdy to neřekne nevím, stále něco blábolí i když si to info cucá z prstu...)
Avatar - Stejsn
25. 4. 2023 10:12
Já budu rád
až nahradí zdejší články podepsané "Mirek Mazal".
Rozbalit vlákno
1
Avatar - WinDiesel
25. 4. 2023 11:21
Re: Já budu rád
ha ha ha ha ha