Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ojetá Honda Civic 9. generace ve videu Martina Vaculíka: Kouzla s vnitřním prostorem!

V recenzích ojetin, k nimž mají přístup odběratelé našeho Premium Plus obsahu, se Martin Vaculík zaměřuje na mladé a nejprodávanější modely.
Zpět na článek
25. 4. 2023 10:49
24. 4. 2023 19:02
Délka videí
Tvl, za chvíli ty videa budou mít 2 minuty, stejně jako ty videa, který dáváte zadarmo na YouTube :D :D zbytečně vyhozený 2 kila :no:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
25. 4. 2023 10:49
Dobre ceny
Tieto civicy uz vedia byt vo fakt dobrych cenach... okukujem u nas jeden modry kusok rocnik 2017 1,8cka... 42 000 najazdene ... ciste len tak zo zvedavosti .. aj jeden biely auris kombik 1,6tka valvematic 2017tku... ale zatial nic konkretne neriesim... len si robim prehlad... a tieto civicy 9g su fakt podarene... ako som spominal... ze nam este za tymi ufo civicmi bude smutno a veru ze mne je... akurat je stale este dost tazke najst relativne malo jazdeny " novsi " kus ... ale to je pochopitelne... taketo spolahlive japonske auta si vacsina majitelov drzi aspon 8-10 rokov ...
Rozbalit vlákno
0
26. 4. 2023 07:46
VIII. vs. IX. gen
Měl jsem 8. generaci, teď mám 9. ve verzi tourer (kombi) z roku 2017, tedy jednu z posledních. Ten posun vpřed je tam obrovský. Motor je sice u obou verzí prakticky stejný, a popravdě právě motor je hlavní důvod proč jsem si auto kupoval, ale pokud váháte, vyberte IX. Ač má třeba palubní systém své mouchy (u mojí verze se zabudovanou navigací je to trochu lepší, ale na Japonce pořád dost zastaralé až prehistorické), neměnil bych. :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Ada je zase tady
1. 5. 2023 13:12
Auto a řidič
Kopněte toho Vaculíka. Furt se všude producíruje a přitom ani neumí řídit. Normální řidič si nesedne za volant "na krátké ruce". Nedá se na to dívat. :no:


Jinak obecně: auto pro řidiče má mít 4x4, diesel a manuální převodovku. Proč právě taková auta cíleně opomíjíte? A k tomu ten Vaculík, co neumí řídit... :no:
Rozbalit vlákno
0