Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda nám ukázala tři klíčové novinky! A prozradila, kdy je uvidíme na českých cestách

Japonci se pilně připravují na elektrickou budoucnost. Důkazem jsou hned tři zcela nové modely, které se brzy objeví i na českém trhu.
Zpět na článek
12. 5. 2023 20:23
12. 5. 2023 22:51
13. 5. 2023 11:54
14. 5. 2023 07:52
Avatar - donPedro
12. 5. 2023 20:23
HR-V?
Tož kdyby tak HR-Véčko dostalo místo podměrečné 1.5ky taky ten 2litr, tož by to bylo auto zn, Ideál, tedy pro mne. No nic ... já chci vždycky nemožné ...
Rozbalit vlákno
3
12. 5. 2023 22:51
Re: HR-V?
Myslim, ze kdo na to ma, si 2.0 motor v SUV doprat muze.
https://www.sauto.cz/…telvio/191089579
Avatar - donPedro
13. 5. 2023 11:54
Re: HR-V?
Tož baže, može. Ale to už jde o hrušky/jablka, hodinky/holínky, aneb zde je to o Hondě, pravda? Jináč, A) Stelvio jest pro mne zbytečně velikostně "cufíl", cílil bych na Tonale B) stejně bych vybíral jinde, namátkou Audi Q3 Sportback, no kdybych se chtěl rozšoupnout tak RS s legendárním 2.5 litrem, nebo Range Rover Evoque, za tu dobu co je v prodeji, je vymazlenej k dokonalosti. Nicméně, z5 k Hondě HR-V. Jde o užitnou hodnotu, např. magic seats, cena/výkon, "lokomotivový" hybrid. o který mi šlo především. Kamenem úrazu jest ten již zmiňovaný motor, dobrý leda tak snad pro Jazz, a tím i slabší elektromotor. Stačí se podívat na několikero testů jak jest hodnocena ta 1.5 a jak 2.0. Uvidíme co nabídne ta novinka ZR-V ... no a ještě je v záloze "loko" Qashqai ;-)
Avatar - posledni_skaut
12. 5. 2023 21:40
Japonci a EV bez EU
Nechápu to. V Japonsku není evropská unive s elektrofasisty, zelenými mozky a já nevím čím a přesto se chystají na elektrickou budoucnost. Čím to je? Mohli by mi to prosím zdejší chytráci vysvětlit? Děkuji
Rozbalit vlákno
1
12. 5. 2023 22:38
Re: Japonci a EV bez EU
https://www.e15.cz/…nou-sumu-1379903
"Japonská automobilka Honda Motor chce do roku 2040 prodávat pouze elektrické vozy. :-O Firma pod vedením nového šéfa Tošihira Mibeho investuje v příštích šesti letech zhruba pět bilionů jenů (téměř jeden bilion Kč) do výzkumu a vývoje, a to "bez ohledu na výkyvy tržeb", řekl Mibe."
:yes:
Nejvetsi vyrobce spalovacich motoru vi, co dela!
Diky Honde by to mohl pochopit snad i arese.
ballik ne.
Proc sakra vsichni jezdi v protismeru???
Neni uz cas se zamyslet, zda nejedu (nepremyslim) blbe ja (arese s vysokou skolou)?

Sbohem spalovaci motory