Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Picanto má po faceliftu. Jedno z posledních malých aut na trhu je futurističtější

Futurističtější design, modernější technologie v interiéru a nenáročné atmosférické spalovací motory. Kia představuje nový facelift svého nejmenšího modelu, který je jedním z posledních malých aut na trhu.
Zpět na článek
5. 7. 2023 19:27
4. 7. 2023 09:47
Co mně to jenom připomíná?
To zase budou všechna auta jako toto?
Rozbalit vlákno
1
Avatar - mariov8
4. 7. 2023 09:59
Re: Co mně to jenom připomíná?
Žádný strach, tohle je top model s kompletní výbavou, na ulici budou vidět jiná auta.
Avatar - 3_diamanty
4. 7. 2023 12:18
Sucasne picanto
Je za mna velke sklamanie ( predaje tiez vravia jasne ) .. a tento kolotocarsky facelift to cele este zaklincoval... sesterska i10 je uplne iny vesmir a fakt uz kusisko solidneho auta ... pritom este donedavna malo picanto i10tku na lopatkach... to uz radsej nejaku 10 rocnu nestarnucu pandu ... napriek tomu vsak naivne verim ze kia segment miniaut s tymto jej sucasnym uzkym a disproporcnym "krasavcom" neopusti a bude este nejaky ten nastupca...
Rozbalit vlákno
2
4. 7. 2023 12:30
Re: Sucasne picanto
Moc nerozumiem čo splietaš. Kto je solídny? Kto má koho na lopatkách? Dve rovnocenné malé autá s rovnakou technológiou len odlišným dizajnom. Vidno, že si v súčasnom Picante zjavne ani nesedel. Ja som pred pol rokom s tým jazdil a je to výborné malé auto. Celkom ma bavilo ako to litrové turbo ťahalo, k tomu skvelý manuál. Tento facelift je drastický, ale zaujímavý a oceňujem, že sa Kia snaží udržať A segment pri živote bez elektrifikácie. Toho litrového turba je škoda, hoci asi to málokto kúpil.
4. 7. 2023 21:29
Re: Sucasne picanto
To nerozumie nikto, čo splieta... Ostatne ako vždy.
Faceklift je docela ostrý, hlavne predok vyzerá ako z podstatne väčšieho auta. SOm zvedavý, aké to bude naživo, zdá sa mi, že posledné modely KIA vyzerajú v reáli lepšie ako na fotkách.
4. 7. 2023 13:04
vzhled je otázka vkusu
a zvyku, osobně jsem si vybral I10 v naprostém základu (49kW, bez klimatizace, rádia...) za 249 tis., po téměř ročním čekání hlásím naprostou spokojenost, vadí mi akorát, že se nedá trvale vypnout příliš horlivé hlídání jizdy v pruzích a startstop, za co bych si rád připlatil je vyhřívané čelní sklo
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
5. 7. 2023 13:30
Re: vzhled je otázka vkusu
Dobra volba :yes: ... start stop ja nastastie este mam vypinatelny a robim to uz automaticky pri startovani.... pamatam jak som na to nadaval v zaciatkoch ... dnes ale uz teda ani neviem ze ho mam...

Ja by som tu v tomto segmente zobral space star a s klimou... biely aj bordovy je moc pekny... ale ako jedine auto do rodiny mi uz take nieco nevyhovuje ... dokonca aj polo mi uz zacina byt male a to jazdim stale este zvacsa sam ... clovek by az neveril o kolko sa zvysia naroky na kufor aj bezpecnost s prichodom jedneho maleho cloviecika do rodiny... momentalne pokukujem po scale... a nemusi byt ani uplne nova... ale este vyckavam.... do nastupu euro 7 su este presne 2 roky.... takze este dovtedy by auta drasticky na cene stupnut nemali ... potom uz amen... ale stiham to ;-) ... prajem vela vela stastnych km...

PS: Ja by som zase radsej miesto tempomatu nejake tie led svetla vpredu ... ale obcas si clovek nevyberie ... zase je pravda ze vymena halogenovej ziarovky vpredu u mna bola za 30 eur... uz led svetlo ak odide bude cenou asi o niecom inom ...
Avatar - twistedTSD
5. 7. 2023 19:27
Heh
Ten design je tak šílený, až se mi líbí. Ale překvapily změny pod kapotou. i20 přišla o atmo a Picanto bude mít hned dva a končí turbo? Automat jen robot? Škoda, ale asi je čím dál těžší udělat A segment tak, aby nestál nesmysl.
Rozbalit vlákno
0