Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Test ElBlesk Tříkolka: Nejlevnější elektromobil

Úvod do elektromobility v podání ElBlesku má tři kola a blíže ke skútru než autu. Odveze ale dva lidi docela daleko a dá se nabíjet i bez zásuvky v garáži.
Zpět na článek
16. 8. 2023 07:56
16. 8. 2023 21:14
16. 8. 2023 18:00
16. 8. 2023 07:56
Je to drahé
Problém není u tohohle vozidle v základní ceně, ale v typu základní baterie. Mám poměrně dobré informace o výdrži normálních Pb H2SO4 baterií v golfových vozících. Není to stejné jako u 12V baterie v autě. Napovědět může záruka u výrobce těchto baterií - http://www.trojanbattery.com/ . Z mého hlediska na popojíždění je ideální kolo (bez baterie a motorku).
Rozbalit vlákno
2
16. 8. 2023 10:53
Re: Je to drahé
Bezne pb-akumulatory sa pouzivaju aj v tych malych vozikoch co behaju cele dni po fabrikach (multikary, ci jak sa to vola). Ked to tam vydrzi, tak v tejto trojkolke hadam tiez.

Skor sa trochu obavam tej "najoblubenejsej" varianty s rychlostou do 25km/h. Toto je o dost sirsie ako bicykel/e-scooter. Na cyklo-pruh alebo chodnik je to prilis siroke, takze sa to bude motat pomedzi auta, a vsetkych zdrzovat. Asi ako ked dakeho genialneho myslitela napadlo pustit do bus-pruhov aj cyklistov: povodna myslienka bola ze vyhradeny bus-pruh autobusy zrychli, ale ta cyklisticka haved ich zase spomalila...
Avatar - xxc
16. 8. 2023 21:14
Re: Je to drahé
preco by mali autobusy zrychlovat, ked je vseobecny trend dopravu prave spomalovat?
16. 8. 2023 18:00
dnes byla v KV
Dnes jsem ji viděl ve Varech, teda vjezd na statovku směrem z Prahy byl dost děsivý. Do města možná, ale mezi kamiony... o strach. SPZka Ahoj pobavila, ale asi to úplně legální RZ není
Rozbalit vlákno
0
28. 8. 2023 03:47
Tak za polovic nebo 3/4
Na moje dojíždění 7 km tam a 7 zpět denně, by to nebylo špatný ale tak polovic nebo 3/4 současný ceny.
Rozbalit vlákno
0