Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Víc aut s kontroverzním rámem: Policie jako postrach chodců

Na českých silnicích to bude brzy vypadat jako v amerických akčních filmech. Po státovkách i okreskách se totiž budou prohánět stovky policejních aut vybavených vpředu rámem pro takzvaný PIT manévr.
Zpět na článek
29. 10. 2023 13:46
29. 10. 2023 16:31
30. 10. 2023 09:20
29. 10. 2023 13:46
Chodci...
A ke kolika těm střetům policejního auta s chodcem za rok dojde? Nebo zas jen redakce hledá nějakou stupidní senzaci?
Rozbalit vlákno
1
29. 10. 2023 16:31
Re: Chodci...
Presne tak, ja chci aby policajti rozstrelovali auta a prekazky jak v americkejch filmech, poradnou akci! :-!
30. 10. 2023 09:20
hnus
tady teda souhlasim s kverulantem, tyhle krámy nemaj v provozu mezi ostatníma lidma co pohledávat. jsme tady nějakej divokj západ nebo co?

ať si to pro mně za mně třeba taková URNA na zásahový auta dá, to ještě pochopím, ale na autech, co se motají na vacláváku a u anděla mezi lidma, to nemá co dělat. ještě ve spojení s tradičně dobrou mentální stabilitou policejních pilotů, kteří s tím rádi najíždějí do cyklistů, převracej auta s těhotnejma ženskejma a i tak všeobecne si o sobě myslej bůhvíco...

jo a navíc, když policajti chtěj, tak si homologujou leccos, ale když si já do miaty namontuju rollbar abych se na autodromu nezabil, to je hned průser jak vrata!
Rozbalit vlákno
0