Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Obří fotogalerie: Nová Dacia Duster ze všech úhlů

Z kdysi vysmívané rumunské automobilky se Dacia vypracovala v jednu z nejrychleji rostoucích značek v Evropě. Podívejte se na třetí generaci jejího úspěšného SUV Duster v rozsáhlé galerii, kde nechybí ani bohaté značkové příslušenství pro volný čas.
Zpět na článek
Avatar - KANKUNEN
30. 11. 2023 07:15
Chtělo by to vymyslet nějakou pracovní Dacii,
prostě něco kde se šetří na všem, aby to stálo co nejmíň, klidně by to mohlo mít zpracování jako Tesla, dělníkům by to nevadilo. Takový Dokker pro 5 lidí už není.
Rozbalit vlákno
6
30. 11. 2023 08:19
Re: Chtělo by to vymyslet nějakou pracovní Dacii,
Co by mělo smysl aby dělníci do práce jezdily v malé dodávce? V čem by ta malá dodávka typu Dokker byla lepší než třeba Sandero?
Avatar - KANKUNEN
30. 11. 2023 08:40
Re: Chtělo by to vymyslet nějakou pracovní Dacii,
Kdo je tak mdlého rozumu, že to nechápe teď, tak nepochopí ani vysvětlování.
30. 11. 2023 09:56
Re: Chtělo by to vymyslet nějakou pracovní Dacii,
Aha, takže si jen někdo plete pojem dělník a řemeslník. Ale urážet někoho mu naopak nedělá problém.
Avatar - KANKUNEN
30. 11. 2023 10:09
Re: Chtělo by to vymyslet nějakou pracovní Dacii,
Aaaa, panáček dělá chytrého slovíčkařením. Dělník s vercajkem je řemeslník.
30. 11. 2023 10:13
Re: Chtělo by to vymyslet nějakou pracovní Dacii,
Pokračujeme v urážení? Bravo :yes:
Avatar - KANKUNEN
30. 11. 2023 11:22
Re: Chtělo by to vymyslet nějakou pracovní Dacii,
To se místnímu mínusáři líbit nebude.
30. 11. 2023 07:53
Sám nemám rád přirovnání, ale....
... podobnost mezi e-Hummerem a Dusterem v designu přídě je pro mne opravdu zarážející. Když k tomu přidám SantaFe a devitku od Kie, vychází mi, že tzv. čistý, uklizený design není pro každého. Obrovské designové týmy v automobilkách opravdu "opisují", a to jen proto, že si samy stanovují nesprávná zadání. Nu což, e-Hummer i Duster jsou designově nepochybně velice povedení....
Rozbalit vlákno
2
Avatar - WinDiesel
30. 11. 2023 08:46
Re: Sám nemám rád přirovnání, ale....
čínská cesta: nemůžeš si koupit Hummera, tak si koupíš Dacii :-[] :-[] :-[]
Avatar - mariov8
1. 12. 2023 08:40
Re: Sám nemám rád přirovnání, ale....
Zaznamenal jsem již dříve přezdívku Dustera "Hummer pro důchodce". Není to hezký, já vím. Ale pobavil jsem se.
Avatar - Ja Prvni 123
30. 11. 2023 09:34
Hmm, jeden z mnoha
Vypada ja z Ciny...
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
30. 11. 2023 10:53
Re: Hmm, jeden z mnoha
Vyzera perfektne.... dokonca este lepsie ako som cakal ( tie zahranatene blatniky su paradne aj prakticke ) ... v tomto velmi prijemne prekvapko... z dusteru sa stava jedno krasne SUV.. aj svetla vyska super... uvidime aku odpoved na taketo nieco da vitara ( v suzuki poslednu dobu uz akosi zaspali ) ... novy duster ma ukazkove proporcie... len skoda ze nikde na promo fotkach nie je aj na mensich 17tkach ( predpokladam tam rozmer ako u predosleho dusteru 215/60 17tky ) .. ale mal by tiez vyzerat paradne... vzhladom k celkovym rozmerom auta by to malo byt nadalej este v pohode :yes:
Avatar - 3_diamanty
30. 11. 2023 10:31
Dokonala vizaz
Taketo nieco sikovne a cenovo dostupne a v neposlednom rade aj skutocne pekne bude na trhu vzdy ziadanym artiklom. Kludne sa vsadim ze uspech dusteru bude nielen dalej pokracovat ale touto novou tretou generaciou este nadalej gradovat a prepisovat dalsie milniky predajov vo svojom segmente. Kym predosly duster bol tak trosku este na hrane medzi lowendom a mainstreamom ( aj kolega preto este radsej zvolil MG ZS po vyskusani oboch ) tak tento novy duster uz na pohlad posobi uplne seriozne a dostojne bez nejakych citelnych kompromisov... a aj ja sam som este predosleho dustera do svojho vyberu nezaradil... ale s tymto novym dusterom sa situacia uz otaca a razom je spolu so scalou a MG ZS jednym z mojich najvacsich favoritov na buduce auto.. samozrejme v lete ked k nam pride ho urcite najprv vyskusam... ale nieco mi vravi ze uz horsi ako ZSko nebude a mozno bude este nakoniec aj lepsi a sikovnejsi sko scala... uvidime... ale je kazdopadne pre nas zakaznikov fajn ak na trhu budu nadalej aj taketo este vcelku dostupne a jednoduche auta pre bezne potreby aj ked je mi jasne ze povedzme taka scala tu tiez nebude vecne ... ale to asi nikto. Bohvie co bude v ponuke predajcov o dalsich 5 ci 7 rokov... ci v r 2030 vobec este bude nejake auto v cene do 20 tisic eur takze ja osobne sa novemu dusteru tesim... lebo je velka sanca ze aj dalsich 6-7 rokov bude pre mnohych stale ako este jedna z mala moznosti ako sa dostat novemu a cenovo dostupnemu autu... ano je jasne ze casy ked duster stal 10 litrov uz davno skoncili... ale ani fabia uz dnes nestoji 10 litrov ... takze ak bude novy zakladny duster v cene okolo 17 litrov ... a uz kusok lepsi v cene okolo 18-19 .. stale to bude na danu dobu jedno z najdostupnejsich aut na trhu ... a o to tu frci... auto uz na urovni ale stale jedno z najdostupnejsich ... ceny uz stejne pojdu vzdy len hore... a to u vsetkych vyrobcov... na nejake masivne zlavnovanie cien novych aut uz predpokladam mozme nadobro zabudnut.. v tomto dobre uz bolo.... ale spat k autu aby som neodbocoval od myslienky ... osobne ma najviac zaujima cena dusteru v druhom stupni vybavy expression... s tou oturbenou 1,2kou so 6st manualom na 17tkach a v dvojkolke... tu podla mna ak bude do 20 litrov tak zakaznici sa o duster pobiju... tu nejaka skostnatena vitara ci nie kazdemu sa paciace ZSko uz nemaju sancu... uz nech je leto... duster :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
30. 11. 2023 11:23
Re: Sám nemám rád přirovnání, ale....
Vizaz je plnohodnotna dacia... vid jogger ci sandero... len samozrejme u SUV ma kusok drsnejsi charakter co je pochopitelbe ale u mnohych zakaznikov aj ziadane... vies aky je zasadny rozdiel medzi e-hummerom a dusterom... ze kym u hummera sa z paradnej legendy stal dnes uz nezaujimavy brak tak u dacie sa z kedysi nezaujimaveho braku stala paradna legenda... s novym dusterom ma dacia zarobene ... takuto paradu mozu vyrabat aj nasledujucich 10 rokov a vyzerat bude stale vyborne ... tento duster este bude trhat predajne rekordy ... krasne auto.... :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - sorpersa
30. 11. 2023 13:02
Re: Sám nemám rád přirovnání, ale....
No ten YS, ako fajn cena, ale ničím overené auto, ja som kúpil Captura a viem že aj 15 ročný nebude hrdzayvý, bude mať dostupné diely. Proti Dusteru nič, tento nový bude dúfam väčší zvnútra, súčasný mi príde menší ako Captur a cenovo je rovnako, ja som mal jasno. Pozeral som aj Jogger, ale neviem prečo to auto zvnútra strašne zapáchalo... Duster od Dacie je TOP. Inak aktuálne je v super cene aj Vitara... a to je istota..... Ja premýšľam o CX 30, to auto má podľa mňa super cenu na to aké je...Z cenovo dostupneších by som jednoznačne pozrel ešte Tivoli/Korando.
30. 11. 2023 16:43
Design super, ale...
...zaříznutí skvělých nehybridizovaných čtyřválců 1.33 TCe a legendární 1.5 dCi je neomluvitelné! :-O :-O :-O :no:
Rozbalit vlákno
1
30. 11. 2023 18:48
Re: Design super, ale...
S tím souhlasím, ale to je prostě Ranault, umí zkur*it skoro vše :no: