Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tato auta mají 0 hvězdiček z nárazových testů. Nechybí ani známé jméno

Také nejmenší kontinent má svou vlastní metodiku měření bezpečnosti nových automobilů. V jejím rámci teď do statistik přibyla hned dvojice aut z Indie a Číny s nulovým hodnocením.
Zpět na článek
22. 12. 2023 01:23
28. 12. 2023 11:11
Avatar - Ja Prvni 123
20. 12. 2023 16:25
No twl, hlaseni neobsazeni zadni lavice?!
Jako, ze cinsky strep drzi relativne malo pohromade, to je neco jineho... a nic proti.

Ale styskat si na chujoviny typu unava ridice.., a neinformovani o obsazenosti zadni lavice, to uz je fakt sila.
To jako ridic neudrzi v hlave, kolik lidi nalozil?!
Rozbalit vlákno
4
20. 12. 2023 16:46
Re: No twl, hlaseni neobsazeni zadni lavice?!
Signalizace únavy řidiče může být to poslední, co řidič za volantem zažije... a nebo také ne. V každém případě slouží také jako nepřímá ochrana ostatních na silnici a v okolí. Člověk nemusí všechno pochopí na první dobrou, ale pokud rovnou kritizuje, je to prostě chuj.
20. 12. 2023 17:11
Re: No twl, hlaseni neobsazeni zadni lavice?!
Člověk nemusí všechno pochopí na první dobrou, ale pokud rovnou kritizuje, je to prostě chuj...skvele :)
Avatar - Ja Prvni 123
20. 12. 2023 18:25
Re: No twl, hlaseni neobsazeni zadni lavice?!
Nic si z toho nedelej, zes to nepochopil.

3 roky jsem zil s timhle nesmyslem v Passatu... a muzu zodpovedne prohlasit: je to uplne k nicemu.

V praxi tedy situaci zhorsuje: jake kazde cidlo vede k tomu, ze ridic snizi vlastni pozornost.
Avatar - Gasoline
21. 12. 2023 07:10
Re: No twl, hlaseni neobsazeni zadni lavice?!
Jestli se hlídáním únavy myslí ta hláška co cca 2h jízdy, že si mám dát kafe, tak to je fakt k ničemu. Už mockrát jsem autu říkal, že kafe nepiju!
Teď mám ale v autě systém s kamerkou před volantem a ten je mnohem sofistikovanější, tam už bych mohl souhlasit, že občas pomůže.
22. 12. 2023 01:23
Betaverze AI?
"jde o vizuálně atraktivní sedan téhož jména s jinou technikou v podobě zážehovou patnáctistovkou s přeplňováním a bez něj."
Rozbalit vlákno
0
28. 12. 2023 11:11
Článek
o tom, jaké auta neprošla nárazovými testy v Austrálii, které se navíc nedovážejí do EU, je opravdu síla.
Rozbalit vlákno
0