Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Suzuki Jimny s tváří hot-hatche? Vypadat může jako Lancia Delta Integrale!

Suzuki Jimny v nejnovější generaci je oblíbeným nástrojem různých úpravců. Tentokrát jsme se díky němu vrátili do osmdesátých let.
Zpět na článek
2. 1. 2024 13:03
Já tady taky nemusím bejt.
Redakce má raději trolly tak toto je můj skutečně poslední příspěvek.
Sbohem Roman Horký a sbohem rohor.
Šmejde máš tady poslední šanci na mě sprostě reagovat. Tebe nezablokujou, ty jsi redakční kolega.


Vážený uživateli,
Při používání diskusního systému na www.auto.cz dlouhodobě porušujete Pravidla diskusí (odkaz). V našem zájmu je poskytnout návštěvníkům diskuse, které je obohatí o nové názory nebo informace.

Záleží nám na tom, abyste v našem systému mohli svobodně a bez zásahů administrátora diskutovat. Proto vás vyzýváme, abyste začali respektovat Pravidla diskusí a přestali je porušovat.

Pokud naši výzvu nebudete brát v potaz, budeme přinucení zablokovat vaše konto a znemožníme vám přístup do diskusí. Upozorňujeme vás, že zablokováním konta nebudete moci používat svou původní přezdívku a přijdete tím i o další výhody, které vám používání registrací na portálech vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s. přináší.


S pozdravem
Auto.cz
Rozbalit vlákno
8
2. 1. 2024 14:11
Re: Já tady taky nemusím bejt.
Konečně zase méně o jednoho více nikového tro(t)lla :yes:
Avatar - Franta Dobro
2. 1. 2024 16:04
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Fomax
2. 1. 2024 22:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Franta Dobro
2. 1. 2024 22:36
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 1. 2024 03:02
Re: Já tady taky nemusím bejt.
Redakce se změnila v bandu tupenu a tímto jen potvrdila, že Horký Rom, Dobro, Čížková, Fomax a další jsou redakční nicky.

Opravdu k neuvěření!
Avatar - Franta Dobro
3. 1. 2024 12:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 1. 2024 22:32
Re: Já tady taky nemusím bejt.
Zdravím a souhlas!
Ještě by to chtělo zaříznout Franta Dobro! Je to pitomeček, který jenom rýpe ale nic není schopen argumentovat!
Avatar - Stejsn
4. 1. 2024 10:26
Re: Já tady taky nemusím bejt.
Máte dvě možnosti: nahlašovat jeho příspěvky, nebo si ho dát na hate list.