Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak odstranit nálepky z laku auta? Je to snadné, ale chce to trpělivost

Odstraňování nálepek z laku auta není složité, ale je vhodné se na něj připravit. Budete potřebovat nástroj na oddloubnutí nálepky a chemii na očištění zbytku lepidla.
Zpět na článek
19. 6. 2024 10:09
Avatar - Horký Rom
19. 6. 2024 10:09
moc líbí
Jakékoli odstranění nálepek nechte na odbornících. Mám velmi dobrou zkušenost s Hommage Detailing na Florenci: https://www.hommagedetailing.com/
Rozbalit vlákno
0
19. 6. 2024 10:45
Článek poradil, že...
...že si nemáme okusovat nehty.

Potom že máme použít nějaký odstraňovač lepidla nebo nouzově WD-40 raději, než aceton resp. ředidlo na této bázi nebo benzin, který také funguje a většinu laků nepoškodí.

Ale jaký odstraňovač neporadil. 3M Cleaner Spray - průmyslový čistič je zaručená kvalita a není třeba se obávat poškození velké většiny laků a ani plastů, se kterými mohou být možná větší potíže než s lakem.

A že před použitím čehokoliv, myšleno k odstranění lepidla a pod., se doporučuje před vlastní aplikací vyzkoušet případný negativní účinek někde, kde to nevadí, by mohli v článku také klidně zmínit.

Třeba místo toho žertu k "popukání" s okousanými nehty.
Rozbalit vlákno
1
20. 6. 2024 06:23
Re: Článek poradil, že...
Na odstraňovanie lepidla používam Interflon Degreaser EM30+. Je to tiež drahé jak prasa, ale dobré.
Avatar - pradeda777
20. 6. 2024 10:29
Ale bacha...
....mimo kvality samolepky záleží také na tom, jak dlouho samolepku na autě máte a kde parkujete. Protože....i když se vám samolepka i s lepidlem podaří plně odstranit, může zůstat na laku stopa po samolepce - "stín" díky změně lesku laku.
Rozbalit vlákno
0