Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: Skusenosti s tunningovymi firmami

neregistrovaný "Chipmen"
12. 8. 1999 12:23
RST
kdyz uz nekdo zalozil toto auditko tak se rad s ostatnimi podelim o sve zkusenosti s touto vyse jmenovanou firmou. Firmu RST z Melnika predstavuje p.Smetana, firma je jakesi obcanske sdruzeni, bez pravniho statutu, neplati dane - na bernaku ho neznaji a na UP taky ne, nema zadne kancelare a prace nasmlouvava u ruznych jinych servisu. V lednu tohoto roku jsem dam dal vuz S120 k tuningu dohodli jsme se, na 136 motoru a dalsich upravach podvozku, podlozkach atd. Termin vyhotoveni byl ctrnact dni. Po ctrnacti dnech kdyz jsem volal tak prave rozebral motor a ja s udivem zjistil ze zacal v klidu predelavat stary motor, i kdyz jsme se dohodli ne vymene za 136.Po nejake rozepri mi nabidl ze zaridi prodej stareho auta a nabidl rapidkuu ktere by se udelal tuning a nejake opravy na konci ledna jsem koupil S Rapid, u tohoto vozu mel zaridit STK+Emise, tuning motoru, upravy podvozku, kapalinovou rucni brzdu, opravu prevodovky a podlozky (elektrony jsem si dodal). Pak jsem ho pravidelne oblehal tyden co tyden a auto z nej vypadlo az v kvetnu, melo stk, a ze zbytku neudelal vubec nic tvrdil ze byla opravena prevodovka a predni naprava, opak jsem zjistil cestou domu, za tyden jsem mu jel vratit auto na zarucni opravu prevodovky a chtel jsem po nem vyuctovani. Po tydnu auto bylo p.Smetana tvrdil ze prevodovku opravili, nicmene opet jsem cestou domu zjistil opak, nakonec jsem si prevodovku opravil sam, byly tam jen dve "vyzubena" kolecka a jeden synchron.Ze zbytku dohodnutych praci neudelal vubec nic, zato penize nevratil. Stare vozidlo, ktere rekl ze zaridi prodej, tak na to jsme uzavreli smlouvu o zprostredkovani prodeje, s uvedenou cenou, jake bylo me prekvapeni kdyz jsem zjistil ze p.Smetana prodal vozidlo o 4kkc levneji bez meho souhlasu, vysledek byl za jsem za stare vozidlo dostal 2kkc, ha! ha! ha! A mimo to chudak novy majitel, protoze ja jsem zadnou smlouvu o prodeji nepodepsal takze auto stale podle prava patri me, p.Smetana si zrejmne popletl smlouvu o zprostredkovani prodeje a smlouvu o prodeji.Drobnost na zaver chtel jsem samozrejmne vratit ty elektrony, po ctrnacti dnech je vratil ale misto peti jen ctyri, stim ze ten paty neni, a ze se po nem koukne, pak uz jsem se po nem ptal jen mesic a prestalo me to bavit. Shrnu to, trvalo to pul roku, prodelal jsem vice ja 30kkc, ze slibenych veci neudelal v podstate nic, a jeste zmizel elektron.Firme RST a panu Smetanovi se zdaleka vyhnete, kdyby dokazal udelat jen polovinu veci co naslibuje za dvakrat delsi cas a dvakrat vice penez, nez vam na zacatku rekne, byl by to zazrak.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "anonym11"
24. 8. 1999 08:41
Re: RST
Myslím, že se ti v tom autě šťoural, až to neuměl dát dohromady. Potom ho nikomu neprodal, ale použil na náhradní díly, takže žádnou kupní smlouvu nepotřeboval.
neregistrovaný "cokes"
6. 9. 1999 18:27
Re: RST
Ať žije SHODAN a jeho R.S.T. :-)... jak typické...
neregistrovaný "travexr"
27. 9. 1999 08:18
Re: RST
pozrdravuju timhle pana Smetanu z RST s tim, ze penize ktere mu dluzim za upravu naprav uz nikdy neuvidi.(cca 5% ceny - ostatni prachy jsem mu bohuzel musel dat) S takhle strasnou praci jsem se v zivote nestekal......
neregistrovaný "Otsar"
12. 8. 1999 14:39
RENOCAR
Co vy na nich? Boli ste tam niekto?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "HAROUS"
12. 8. 1999 14:42
Re: RENOCAR
Kdysi sem někde viděl BMW M3 v úpravě AC Schnitzer provedenou právě RENOCAREM. Takže "něco" asi hoši uměj. Jinak nevim nic.
neregistrovaný "MiraEskon"
12. 8. 1999 16:04
Re: RENOCAR
Já jsem si u nich přes INet objednával nějaké zboží a do týdne jsem ho měl. Mají to sice o něco dražší než u konkurence, ale jinak je to v pohodě.
neregistrovaný "ondra_k"
12. 8. 1999 16:40
FABEX
Znáte FABEX? Jsou to nadšenci, já jsem tam kupoval téměř vše na BMW a teď se snimi dávám trošku víc dohromady. Dělám jim webík (www.autotuning.cz) a něco málo dalšího. Jinak založili VW ČR klub. Jsou o něco dražší než ostatní (RST (i když podle prvního příspěvku je to sakra drahá firmička) nebo ten krámek na karláku v Ditrichově ulici), ale dodávají hlavně originál věci a ne český napodobeniny z laminátu. Jinak potřeboval bych nějaký káry na WEB, ozvěte se mi a já bych vám je nafotil a uveřejnil. Email je fabex@autotuning.cz. Jo jinak taky "pořádáme" ježdění na tuning srazy do německa a rakouska takže pokud má někdo chuť může se přidat. Tak to by asi stačilo. Zatím čus.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "MARCEL1"
18. 8. 1999 08:37
Re: FABEX
Prosimte prejmenuj si stranku, kterou jsi delal (www.autotuning.cz) jinak nez home page, blbe se to bookmarkuje
neregistrovaný "ondra_k"
18. 8. 1999 17:17
Re: FABEX
Díky, při další aktualizaci to bude hotové. Ondra
neregistrovaný "Mr.Tuning"
13. 8. 1999 00:00
Off-Road
Pokud někdo z Vás nebo známých vlastní Off-Road a chtěl by si jej náležitě vymakat, můžu jen doporučit firmu RSM. Opravdoví profíci! Zboží na dobírku posílají včas, bez průtahů, ceny sice ne nízké, ale stále přijatelné. V případě úprav vše profesionální, pečlivé a se zárukou. Své práci rozumí a mají i poradenství. Osobně s nimi spolupracuji více než rok a sám k nim své klienty posílám. Pokud bych měl známkovat musím napsat velkou 1.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Marten"
19. 8. 1999 08:11
Tunning VW
Jakou firmu doporucujete pro tunning VW Passat? Je to teda TDI, ale potrebuju pridat nejake ty kW, elektrony a sirsi gumy.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Našrot1"
15. 9. 1999 13:59
Re: Tunning VW
Pokud je to opravdu turbo, pak bych nevrážel peníze do tuningový firmy, která si za práci na pár minut bere strašný prachy, ale, pokud jseš aspoň trochu technickej typ, tak si sežeň dokumentaci k tomu motoru a potom - někde u turbodmychadla by měl být nastavovací šroub, kterým se otočí a tím se přidá či ubere tlak v motoru. Upozorňuju ale na jednu věc - předem bych si pořádně prostudoval o kolik tim otočit, protože když se to přežene, tak se ti může rozskočit motor a to je pak vymalováno.
neregistrovaný "RSD"
17. 9. 1999 22:03
Re: Tunning VW
Co to tu plácáš za hovadiny?!! jakej šroub na turbu. Ty si asi fakt na šrot. Jo a jak se ti může rozskočit motor? (nehledě na ten šroub) když přidáš tlak, tak ti můžou akorát tak uhořet lopatky ale tohle jsem ještě neslyšel..... Když něco napíšeš, tak si to předtím raději ověř, jinak tu budeš jenom za . Ahoj a dej se dohromady :o))) RSD
neregistrovaný "hop1"
24. 8. 1999 12:19
Renocar
Vcera jsem byl v prazskem Renocaru. Zde je priblizny zaznam naseho rozhovoru. J=ja, R=Renocar.

J:Dobry den.


R:Dobry den. Cim vam poslouzime?


J:Potreboval bych nabu pod volant.


R:(kysely oblicej)A pro jakej volant?


J:Sparco, teda vlastne Momo, ono je to stejny.


R:(dalsi kysely oblicej) No, to nepude.


J:Ja myslel ze delate Sparco?


R:To delame, ale s nabama je problem, mame tu jednu objednanou uz ctyri mesice a jeste neprisla. Zkuste treba Victora.


J:Ten je ale jenom petidirovej...


R:Tam se udela takovej mezikus ...


J:To ste mi moc nepomohli. No jeste se zeptam na neco. Tlumice a pruziny.


R:Tlumice nedelame a pruziny mame Eibach.


J:Jo, to je supr Eibach dela pruziny presne na moje auto.


R:Jaky mate auto?


J:Toyota MR 2 87 rocnik.


R:(hleda v katalogu)Jo, jsou tady.


J:(koukam mu do toho katalogu)Ne, to neni ono, to je na ten novejsi typ, od roku 90, ja potrebuju ten starsi.


R:Hmm, ten tady neni.


J:Ja ale vim urcite ze je Eibach dela.


R:S tim uz jsme se setkali, ze neco co delaj, nemaj v katalogu. Ale kdyz jsme to zkouseli objednat, tak to neslo.


J:To nechapu. Kdyz to vyrabej, tak proc to nedodavaj?


R:My jsme pro ne nezajimavej trh...


J:A co H&R? Ty je na my auto delaj taky.


R:(dlouhej oblicej) To je jeste horsi.


J:Co je jeste horsi?


R:Ty nam nedodavaj vubec.


J:Aha. Tak to jste mi taky nepomohli.


(odchazim, na odchodu se zastavuju u vystaveneho Spraco-Crommodora kola)


J:Jeste se zeptam - slysel jsem ze tyhle kola jsou nejlehci hlinikovy kola. Je to tak?


R:Ne, to asi ne, tohle je normalni hlinikovy kolo jako kazdy jiny. Jenom vypada jako zavodni, nic vic.


J:Tak nashledanou.


R:Nashledanou.

A pak ze "Tuningove srdce republiky bije v Renocaru!"
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "ozzy1"
24. 8. 1999 13:58
Re: Renocar
to te hope uprimne lituji,vlastne vas vsechny co chcete z auta neco udelat.jak je videt nic se v cesku nezmenilo jeste se porad shani.kdyz ti reknu

ze originaly momo od volantu az po ....

koupin bez zadnych problemu v jakemkoli obchode

s auto prislusenstvim tak ted jen nastvu.sorry.
neregistrovaný "sabotage"
30. 8. 1999 18:20
Re: Renocar
Nebije hope, nebije a nikdy tam zadne tuningove srdce nebilo. Ja kdyz jsem kdysi zacinal s tunením, tak jsem byl zaměstnancem Renocaru. Vydrzel jsem tam 2 mesíce. Ted uz asi mnoho z Vas pochopi proc. Zakladni neznalost cehokoli. Zamestnanci nejsou prakticky nijak skoleni. Na skoleni tam jezdi jenom vrchnost. Myslim tim poradne skoleni, ne nauceny zvasty. Zbyte zamestnancu se musi vzdelavat prakticky jen podle katalogu. Vzdelavani marketingoveho smeru prakticky nulove. Takze z vlastni zkusenosti vim, ze tuningove srdce bije vice v kazde privatni dilne, nez v Renocaru.
neregistrovaný "RSD"
27. 9. 1999 21:34
RSD není RST!!
Teď nevím, jestli to patřilo na mne, abych pozdravoval pana Smetanu, kterého vůbec neznám ale firma RSD není již zmiňovaná RST. RSD je z Litvínova. Soudě podle spousty příspěvků tuším že RST a pan Smetana bude opravdu ***, který tuningu dobré jméno skutečně nedělá. Bohužel RSD zní dost podobně tak si to lidi s tím *** nepleťte. Dík RSD :o))
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "ozzy1"
28. 9. 1999 12:25
Re: RSD není RST!!
co znamena zkratka rsd nebo rst??????????
neregistrovaný "travexr"
28. 9. 1999 12:34
Re: RSD není RST!!
nechtel jsem davat do spojeni RSD a RST. RST je opravdu ***, s RSD zatim nemam zkusennost. Az budete v RSD delat taky veci na eRka tak vas zkusim. Jinak RST znamena neco jako "Rabbit Supersport Trait"...aspon to o sobe sami tvrdej. Tunningu zdar.

PS: shanim RS blatniky z laminatu na svoje eRko. Nevite o nich nekdo?
neregistrovaný "Straka"
13. 11. 1999 09:31
Re: RSD není RST!!
Viděl jsem weby obou těchto firem a zdá se, že něčím si jsou i podobné. Našel jsem tam některá

odvážná tvrzení, která bych zařadil k osmým divům

světa.
neregistrovaný "M.V."
29. 9. 1999 15:59
Sportmotor
A co takhle Sportmotor a ing. Dymovsky? Ma nekdo nejake zkusenosti s timto upravcem?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "sabotage"
3. 11. 1999 00:00
Re: Sportmotor
Mr. Ing.Dymovsky je akorat velkohubej kecalista a prznic aut. To same je taktez pan Smetana z RST. Naopak firma Cimbu pod vedenim Ing.Jandy je velmi solidni upravce, ktereho mohu doporucit.
neregistrovaný "pepa2"
3. 11. 1999 10:59
Re: Sportmotor
Ja teda nevim, ale po Jandovi mi predelavili ridici jednotku ve sportmotoru felicii 1,3 , za 500 Kc a jede to lepe.
neregistrovaný "jiro"
4. 10. 1999 23:05
dotaz na cimbu
Máte někdo zkušenost s touto mladoboleslavskou tuningovou firmou?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "travexr"
3. 11. 1999 08:34
Znovu na tema RST...
... je to fakt neuveritelny, podivejte se na jajich novej web...tusim www,rst-harvest.cz.... je naprosto neskutecny co tam o sobe tvrdej. Pretransformovali se na "transparentni firmu" kter a nabizi nejen tunning, ale i renovace veteranu, prodej aut, zalozili novej klub a nabizej dokonce pojisteni!!!!! zacinam to chapat jako cerny humor...kolik jeste bude lidi. ktery si nabehnou?
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "login"
3. 11. 1999 09:59
Re: Znovu na tema RST...
No teda... To snad ani neni mozny. Servis zdarma, zaruk pomalu vic jak na novy auto. Z ceho proboha zijou? Ale maji tam pekny obrazky Amerik. :-)))
neregistrovaný "login"
3. 11. 1999 10:34
Re: Znovu na tema RST...
Aha - uz chapu. Tak takhle delaji z lidi voly... Milion odkazu na obrazky aut, ale u 99 ze 100 je tam, ze maji * a ne obrazek toho auta.
neregistrovaný "Smetana"
12. 11. 1999 23:17
Re: Znovu na tema RST...
Ze mě vola nikdo nedělal. Mám s firmou RST ty NEJlepší skušenosti!
neregistrovaný "Smetana"
12. 11. 1999 23:19
Re: Znovu na tema RST...
Ze mě vola nikdo nedělal. Mám s firmou RST ty NEJlepší zkušenosti!
neregistrovaný "aleš.o"
6. 11. 1999 23:42
to pepa2
co máš za felicii? No já nevím, ale slyšel jsem, že SPORTMOTOR postupuje metodou pokus-omyl-pokus a pár filcek už udjelo s prázdnou?!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "JS11"
7. 11. 1999 12:33
tunningové firmy
myslím, že metodou pokus omyl postupují všichni, protože žadná firma nemá u nás slušné zázemí. lepší je si přidat na auto se kterym je člověk spokojenej než to nechat ladit nějakýmu nadšencovi. je to můj názor jakož i špatná zkušenost. (Cimbu)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "King Of The Road"
9. 11. 1999 08:53
Re: tunningové firmy
já si na řídící jednotku od Cimbu stěžovat nemohu. V čem byly vaše problémy?
neregistrovaný "zednicek"
9. 11. 1999 07:25
Re-Renocar
Jsou to teda pěkní šmejdi. Na internetu mají stránku, měl by tam být i ceník.Už asi 2 měsíce

tam ale mají uvedeno "ceník se aktualizuje".

Taky tam maji moznost zadat svůj typ auta a oni

pošlou možné úpravy na toto auto.Taky jsem to zkoušel a nic.Když jsem si tam volal tak mi řekli že to už brzo přijde.A pořád nic. A to jsou 2 měsíce.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "aleš.o"
13. 11. 1999 00:00
to smetana
...tak buď rád...
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Vacek"
13. 11. 1999 08:39
Re: to smetana
I já se musím přidat k panu Smetanovi. Firma dodržela termín, kvalitu a to vše za slušné ceny,

o kterých se jiným tuningovým firmám může jen zdát...
neregistrovaný "Skuhrovec"
13. 11. 1999 09:52
Re: to smetana
1. Zkušenost s RST mám dobrou.

2. Je zajímavé, že se v různých tuningových rubrikách propralo už dost firem - Renocar,Cimbu,

RST,Sportmotor... Do role jákýchsi bohů nebo alespoň polobohů českého tuningu se zde staví firma RSD. Chyba je pouze v tom, že je to pouze

ústy jejího majitele.

3. Najde se někdo, komu tato firma upravila auto?

Ať se ozve někdo, komu RSD neprodalo pouze filtr

nebo spoiler, ale třeba šťastný majitel Felicie

1,6 GTi 86kW .
Avatar - petous
13. 11. 1999 22:58
RST a shoda jmen
Pánové Vacek, Smetana a Skuhrovec tu chválí firmu RST. Nebude to tím, že v ní dělají či jim patří?

Zkuste se podívat na prezentaci RST na webu, kdo je pod ní podepsaný.

Jinak RST vám e-mailem slíběj klidně chiptuning auta které má analogovou řídící jednotku (jako to nabízeli mně s jednotkou L-Jetronic první generace, pak mi radši poradili abych odstranil katalyzátor). Jsem zvědav jak by ji asi chipovali.

Ale na druhou stranu, má tu někdo nějakou skušenost s RSD z Litvínova ?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "RST-Man"
14. 11. 1999 23:13
RST - nazor majitele
Vazeni panove, me jmeno je Smetana a asi vite sami jak snadne je psat za nekoho jineho, tedy tento prispevek je ode mne prvni. BTW: Pokud mate nejaky dotaz a zdaji se vam nase sluzby nemozne, nevahejte a kontaktujte nas! Mame mnoho odpurcu zejmena ze strany konkurencnich firem, tak si zvykame... Vse se da vysvetlit take popravde a ne jen snahou o diskreditaci jedne z nejvetsich tuningovych firem v CR.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "mattoni1"
15. 11. 1999 07:26
Re: RST - nazor majitele
Kladny nazor na firmu RST jsme tu slyseli zatim jenom od peti lidi a je zajimave, ze vsichni maji stejnou IP adresu a jeden tvrdi, ze je majitel firmy. Cim to asi bude?
neregistrovaný "travexr"
15. 11. 1999 08:28
Re: RST - nazor majitele
Bohuzel Vas zklamu a nadale budu trvat na svem, firma RST je nesolidni a nabizene ceny neodpovidaji skutecnosti (proc je predem domluvena cena polovicni???) terminy neplni (proc se vsechno muselo delat nadvakrat a jeste navrch s reklamaci????) - proc se na jinem aute ani nezacalo poradne delat a temer dva mesice byly slyset jenom vymluvy, kdyz jinde (HP motor) to bylo hotove do druheho dne?????? nebo jste uz zapomel?

PS: kdyz uz jsme u toho: tvrdite, ze jsete transparetni firma, tak kde je Vase firma registrovana???? moc by me to zajimalo. Jedine vyuctovani, ktere jsem od vas videl bylo sesmolene tuzkou na papire a bez razitka???????? co vy na to?
neregistrovaný "RST-Man"
14. 11. 1999 23:33
Aktualizace
Dovolte mi jeste jednu pripominku, kdo se nezepta, ten se nedozvi, v nejblizsi dobe (pocatkem tohoto tydne) pripravujeme aktualizaci, kde hodlame na pravou miru uvest nektere omyly. Pripoustime, ze takovato nabidka muze na prvni pohled pusobit neseriozne, stejne jako kdyz nikdo neveri "STOPROCENTNIM PILULKAM NA ZHUBNUTI", nejsme dokonali, ale snazime se byti nejlepsi. Kdyz nekoho nechtene potrapime nejakym problemkem, vzdy se mu odvdecime jak financne, tak i jinak. Nespokojenych zakazniku mame opravdu malo. Je faktem, ze ti nam vyhrozovali medialni kampani (i jinak i kdyz ne vzdy byla chyba na nasi strane), ale vy ostatni nemusite slepe a hloupe nasledovat stado.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "RST-Man"
14. 11. 1999 23:53
Jeste PARDOOOOOOOOOOON
Nejak mne to tady bavi.......

Jo a myslite si, ze vsichni co se umistili napriklad na DragRace 99 si nabehli kdyz chteli neco udelat u nas? Kdyz budete na WWW hledat, naleznete informace pravdive. Kdyz uz se vam nechce volat na nase telefony.

Jeste BTW: charita opravdu nejsme, jen mame dost zakazniku a tak se nemusime snazit zdimat kazdeho kdo k nam prijde. Nebojte se vydelavame dost a usetrime m.j. take tim, ze nemame honosne baraky a nevrazime miliony do vlastnich autaku
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "RST-Man"
15. 11. 1999 22:54
Odpoved
Pane Travnicku, jak jsme registrovani dobre vite, a to ze nemate doklad je tim, ze neakceptujete bezny reklamacni rad z obchodniho zakoniku a mozna take tim, ze nam dosud dluzite penize za opravu. O tom ze finalni vyuctovani bude provedeno az po doreseni problemu jste byl informovan a doklad vam byl vystaven. Rovnez jste si vymohl, aby reklamacni rad sel s nasi byvalou dilnou samostatne mimo nas. A verte, ze ty "kladne" prispevky nepise nikdo od nas, na tuto vasnivou diskusi me upozornil jeden nas vyznamny zakaznik. To ze maji shodne IP je nejspise tim, ze se jedna stale jednoho a tehoz provokatera.

S pozdravem Bedrich Smetana
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "travexr"
16. 11. 1999 08:10
Re: Odpoved
Vazeny pane Smetano, jak jste registrovani dodnes nevim, co takhle ICO???? Nebo ho jako firma nemate????? Potom ale nemluvte o registraci. Vyuctovani jste mi sice dal, ale nasmoleny tuzkou na papire a bez RAZITKA!!!!!!! To neni vyuctovani a nazaklade tajkoveho dokladu nejde mluvit o moznosti reklamace...... Reklamaci jsem se u Vas snazil dvakrat uplatnit, poprve jste neudelal vubec nic a podruhhe jen pulku, Jen tak mimochodem, jak jste chtel seridit geometrii zadni napravy kdyz jste ji ani jednou neudelal a nkonec vyslo najevo ze Vase dilna to neumi!!!! K tem penezum dluzite mi trikrat tolik, nez ja Vam (presne 1470 Kc + DPH) za serizeni zadni geometrie, pretesneni spojeni polonaprav s prevodovkou, opravu rizeni a geometrie predni napravy.....takze kdyz zapocitam muj dluh k Vam - dluzite mi uz jen 1293,40 Kc....... Pokud se Vam to nelibi muzeme vec resit soudni cestou.
neregistrovaný "Chipmen"
16. 11. 1999 12:01
RST
Z duvodu podobnych zkusenosti jako travex jsem sepsal cely svuj pribeh s RST a dal ho sem.

Vzhledem k tomu ze do teto konference by byl prilis dlouhy, ma slouzit jako majak, ktere firme se zdaleka vyhnout.


Petr Vana, sefredaktor Skoda Techweb
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Bestias"
16. 11. 1999 14:53
Re: RST
Jsem nezávislý pozorovatel a proto bych rád slyšel názory a viděl důkazy s obou stran. Chipmen nám svůj případ zdokumentoval a podložil. Já mu věřím. Teď bych ještě rád slyšel konkrétní vysvětlení, konkrétních problémů v jeho případě od p. Smetany. Tzn. krok po kroku vysvětlit + adresu, IČO a dále návrh, jak bude celá věc řešena. Uvažuji o tuningu svýho auta a rád bych věděl kam mám a kam nemám jet...
neregistrovaný "aleš.o"
18. 11. 1999 00:00
diskuze o RST
Já osobně nechápu, že si vůbec někdo dovolí něco podobného provozovat. Oficiálně neexistující firma, nulová profesionalita, nulové zázemí, nulová záruka a na druhé straně ohromující ceny, lživá reklama a plno slibů. Jinými slovy parta mistrů světa se značným sebevědomím, prázdnou kapsou a hlavou plnou naivních technických představ kráčející s hrdostí sobě vlastní přes všechny zákony,normy a morálku k maximálnímu zisku.**** Lituji toho, že jsem něměl to potěšení být zákazníkem tohoto spolku. Přísahám bohu, že já bych byl skutečně posledním zákazníkem "RST"***** P.S. Ten reklamní tah "RST" tady v chatu neměl chybu. Pánové dokázali, že i jejich IQ má skvělé parametry.
Rozbalit vlákno
12
neregistrovaný "Fido11"
18. 11. 1999 23:39
Re: spinava diskuze o RST
Pusobi to jako spinavy konkurencni boj. Je videt, ze se vas konkurencni firmy opravdu obavaji a

nestiti se nechutnych praktik se snahou vas zdiskreditovat. Uprimne lituji firmu RST. Preji Vam pevne nervy a mnoho spokojenych zakazniku.
neregistrovaný "Smetana"
18. 11. 1999 23:48
Re: spinava diskuze o RST
Dik. Zda se, ze vitr fouka ze Severu. Jsme vsak

otuzili. Ono se rika, ze chcipajici kobyla jeste

kope.
neregistrovaný "Fido11"
18. 11. 1999 23:55
Re: spinava diskuze o RST
Treba jim za to davaj tu klubovou slevu a samolepy. To delaj ty zkorumpovany zakaznici.
neregistrovaný "Smetana"
19. 11. 1999 00:00
Re: spinava diskuze o RST
Nekde jsem slysel, ze do mrtvol se nekope. Neni to

eticke a na druhou stranu i zbytecne. Nechme je

odpocivat v pokoji a at jim je zem lehka. Treba

pride konjunktura a uzivi se i ty mene schopni

co jsou vseho schopny.
neregistrovaný "Chipmen"
19. 11. 1999 06:32
Re: spinava diskuze o RST
Nevim proc ale mam trapny pocit ze entity Smetana a Fido predstavuji jednu a tataz osobu, kterou ovsem neni p.Smetana, ale nejaky provokater. A pokud nekdo pochybuje o mych zkusenostech, neni nic jednodussiho nez se jit presvedcit ...
neregistrovaný "travexr"
19. 11. 1999 08:20
Re: spinava diskuze o RST
ja bohuzel taky nemam tunningovou firmu, a firmu u ktere ted nechavam delat upravy tady stejne nikdo neznate a reklamu si muze delat sama. Jenom jsem se chtel trochu podelit o zkusennosti s firmou RST.
neregistrovaný "Bestias"
19. 11. 1999 08:47
Re: spinava diskuze o RST
Koukám, že Smetana je dost splachovací. Má naprosto stejné chování jeko Ulrich z AAA. Když někdo říká pravdu o tom, že je to podvodník jak za nároďák, tak začne všechny prohlašovat za méněcenný. Ještě pořád nám ale nevysvětlil, kam zmizel ten elektron a proč nedodržel smlouvu !
neregistrovaný "King Of The Road"
19. 11. 1999 09:07
Re: spinava diskuze o RST
hele máme nového přispivatele, huráááá, jmenuje se fido a už zmatlal celé dvapříspěvky v téhle rubrice ve prospěch pánů, kteří si v tématu RST, tunning, o němž se vám ani nezdálo sami nemohou vynachválit svou profipráci. Zdravíme fida.
neregistrovaný "King Of The Road"
19. 11. 1999 09:11
Re: spinava diskuze o RST
hele, příteli smetano, Chipmen nám sdělil svou story, teď je řada na Vás. prosím Vaše argumenty ,Vaše důkazy, Vaší (pravdivou) verzi, protože se vás někdo snaží očernit (asi v mrtvolných křečích se zmítající konkurence). TAK NÁM SDĚLTE, JAK TO DOOPRAVDY BYLO. CHIPMEN SI TO VŠECHNO VYMYSLEL A DŮKAZY PADĚLAL, ŽE MÁM PRAVDU?
neregistrovaný "mattoni1"
19. 11. 1999 09:52
Re: spinava diskuze o RST
Chlapci, naucte se cist mezi radky. Pan Smetana se tady navazi do RSD nikoli do svych zakazniku a vini "krachujici" RSD z nekaleho konkurencniho boje (vitr vane ze severu). To je nejjednodussi reseni jak odvest pozornost od sveho pochybneho jednani. Pripadne se pan Smetana citi byti ukrivdenym stredem tunningoveho sveta (vzdyt toho prece tak moc nezkurvil, ze) a v tom pripade trpi stihomanem a meli bychom ho spis politovat. Howgh.
neregistrovaný "Bestias"
19. 11. 1999 10:43
Re: spinava diskuze o RST
No, já sice nemám přímou zkušenost s RSD, ale dá se říct jedno - majitel má na rozdíl od toho votroubka Smetany : vzdělání, přehled, zkušenosti, technické myšlení a znalost problematiky. Navíc se mi zdá velice solidní v jednání a názorech. Smetana je křivák, kterej není schopnej vyměnit svíčky u stodvácy a ještě lže jak když Rudý Právo tiskne... A kdo lže, ten krade... A kdo krade, může i zabít ! Vrahůůů !!!
neregistrovaný "travexr"
19. 11. 1999 16:22
Re: spinava diskuze o RST
ne hosi Smetana tady vini ze svych chyb a nekalosti vsechny...... protoze jenom on je vyvolenej tunningovej buh, kterymu vsichni strasne krivdime.
neregistrovaný "Smetana"
18. 11. 1999 23:25
Rubrika RST tuning
Prispejte i Vy do rubriky RST, zajimaji nas Vase nazory. Predem dekujeme za kladne ohlasy a nazory, ale i za ty kriticke.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "panda1"
19. 11. 1999 02:07
Nezavisly? nazor
Znam osobne jak Shodana (=p. Smetana) tak Chipmena (p. Vana).

Mohu tedy rici, ze ze strany Chipmena se nejedna o zadny konkurencni boj, nebot nema zadnou tuningovou firmu a ani s zadnou nespolupracuje (to jen odhaduju). Vim jen, ze si dal auto tunit k Shodanovi. A vim taky to, ze Shodan byl vzdy mluvka, ale ja osobne zadne negativni prihody s nim nemam, spise jsou humorne. Tot muj jakz-takz nezavisly pohled.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Andre"
19. 11. 1999 15:50
Tuning
Nevite kde maji neco peknyho na Megana??? treba krytky s dirama na svetla - mracitka - nebo celicko/ksiltik na kombika??? U nas nic nemaj a origos Renault je silene drahy.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "panda1"
19. 11. 1999 17:03
Re: Tuning
Neco peknyho na Megana? Krytky svetel? Mracitka? Ano, toto je "cesky tuning"


Kdyz chcete neco pekneho, kupte si nejake pekne 16" kola.
neregistrovaný "Smetana"
19. 11. 1999 20:08
Re: Tuning
Pane Andre, nepreberne mnozstvi doplnku na Renault

Megane Vam muze zajistit firma RST. Zajistime i odbornou montaz a nalakovani v barve vozu.

Kontakt: Bedrich Smetana 0603/573 900 nebo

Jan Vacek 0603/801 596
neregistrovaný "Andre"
22. 11. 1999 10:15
Re: Tuning
Mel bych spise jiny navrh (nerad volam na Paegas jako skalni Eurotelak). Nemate nejake fotky doplnku na Megana? Byl jsem v Teplicich u nejake Tuning.firmy a tam se zdesili kdyz zjistili ze existuje Megan kombi a vypada uplne jinak nez starsi typ. Spis bych si radsi vybral z nejake nabidky a zajimala by mne i cena. Nemam zajem o nakladnou prestavbu auta (libi se mi i tak) jen bych chtel nejake drobne veci. Pokud neco mate poslete mi to na tgl@ufo.cz
neregistrovaný "RST-Man"
20. 11. 1999 00:00
RST
Je mi opravdu lito, ze nekteri se nechaji tak slepe svest nekolika "nadsenci" kteri maji spatne zkusenosti s RST. Musim rici, ze i RST ma spatne zkusenosti s nekterymi zakazniky a proto je treba si uvedomit ze ne vse je cernobile jako v pohadkach a ne vse napsane je pravda. RST pochopitelne neni zadny tajny spolek ma seriozni obchodni zazemi o kterem se mnohym ani nezda. Kazdy kdo s RST jednal normalnim zpusobem se take snadno mohl dozvedet (na fakture), ze RST je firma na fyzickou osobu (tedy mou - Bedrich Smetana) ICO 63849798, ze zastupuje neziskove take jednu s.r.o. ktera vydava samostatne faktury. Kazdy zakaznik, ktery se citi poskozeny muze uplatnovat sve naroky beznou reklamaci a to ze nemame velkou budovu s napisem RST, ale jen stredne velky servis (od cervna tohoto roku vlastni) je jen proto abychom meli minimalni rezijni naklady, ktere se promintou ve vasich cenach. O tom jak jsme seriozni muze vypovidat mnoho zakazniku ktere jsme obslouzili a ne 4 zakaznici, kteri byli nespokojeni. To je z 305 zakazniku od roku 1996 celkem dobre skore nemyslite? Navic to, ze RST se neutajuje, nybrz stale rozviji asi take nesvedci o tom, ze jsme podvodnici ne? Nevahejte a prijedte se k nam podivat, a uvidite ze medialni kampan nemusi byt zrcadlem skutecnosti
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "RST-Man"
20. 11. 1999 00:00
Mageo
Tato diskuse jen odvraci stejne zvrhlou podobu jakou ma napr. mageo: odmitam. Pokud si nedokazete domyslet, ze by taky se nekdo mohl prihlasit za nase jmena, tak nemate na internetu asi co delat. Pokud mate nejaky osobni problem, zavolejte na nase telefonni cisla a muzeme to vyresit. SMETANA neni pan SMETANA z RST.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "RST-Man"
20. 11. 1999 01:27
Kopie dopisu pro nase odpurce
Vazeny pane Vano,

vase medialni kampan spustena proti nam je skutecne uchvatna, musim rict, ze smekame tady vsichni klobouk. Na mnozstvi zakazniku, ktere mame se to nastesti (doufam ze ne zatim) neprojevuje. o tom svedci ostatne i vysledky drag racu 99, ktereho byl (myslim) i vas "zivitel" Panda ucasten a mohl tedy shlednout absolutni triumf barev RST.

Byl bych velmi rad, pokud bych mohl zverejnit nase stanovisko na strankach Anti RST ([odkaz] Me nazory na vase a vaseho kolegy ostatni pripominky si asi prectete v me pripadne odpovedi, pokud svolite pochopitelne. Jen bych rad rekl neco k nasledujicim kauzam.

a) sam jste uvedl, ze si reklamaci se servisem Rejlek provedete sam, to ze jsme s nimi bezplatne uzavreli smlouvu a ze se pan Rejlek snazi vystupovat velmi seriozne (jak jsem se nachytal ostatne take sam) jste asi poznal. Nam jste mel zavolat vysledek vaseho snazeni, ty kola jsme skutecne vsechny predali jim a v te dobe jsme s nimi jiz rozvazali kontakt (mimo jine kvuli problemum s vasim vozem). Mel jsem za to je vse v poradku, kdyby jste se ozval, mohli jsme vam uplatnit nahradu nebot se snazime byt transparentni firma a tak prebirame zaruky na sebe. Rovnez jsem s vami nikdy neodmital komunikovat a vzdy se vam snazil vyjit vstric, ale asi jste usoudil ze drama bude zajimavejsi nez penize zpet.

b) Nevidim jediny duvod proc kdyz se citite tak ukrivden, jste na nas nepodal zalobu a jeste jste s nami odmitl nadale komunikovat.

Predem dekuji za odpoved

s pozdravem Bedrich Smetana
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "panda1"
21. 11. 1999 15:03
Re: Kopie dopisu pro nase odpurce
Ano, byl jsem na Drag Race 99, ano, vozy ktere byly snad i "tunene" RST obsadily nejake celni mista, z hlavy nevim jaka vsechna. Nevim ale, co to ma spolecneho se seriznosti ci neserioaznosti firmy?

Misto na [odkaz] ti samozrejme bude poskytnuto, coz ovsem mam pocit psal i Chipmen, ze da misto i druhe strane. Ovsem chces-li tak ucinit, tak ma-li to mit vubec smysl, mel bys se KONKRETNE vyjadrit ke vsem nedostatkum, jak vznikly, proc vznikly a jak to budes resit. Me osobne utkvelo v hlave jak by Chipmenovi zcizen jeden elektron a nejaka guma.

Tomas Trzil, provozovatel serveru [odkaz]
neregistrovaný "Chipmen"
22. 11. 1999 07:16
Re: Kopie dopisu pro nase odpurce
Vasi odpoved jsem samozrejmne zverejnil.


Vyjadreni k vasi odpovedi:


Nevedu zadnou medialni kampan, pouze jsem zverijnil svuj nazor a zkusenost s vasi firmou.


Vzdy jsem jednal prez vas, protoze pro pana rejlka jsem nebyl partner, od nej jsem se akorat obcas dozvedel nejake informace - protichudne s vasimi. Elektrony jste mi vracel vy a po urgenci na ten paty jste me odkazal na servis Rejlek - ten v neratovicich kde jsem puvodne byl jiz ovsem tou dobou neexistoval a mistni garaz a mycku jiz vedla jina firma.


Komunikovat jste nikdy neodmital ale zavery terminy a ceny z danych hovoru jste vetsinou ve vice jak 80% pripadu nedodrzel, takze jsem dosel k zaveru ze nema timto zpusobem cenu dale komunikovat. Drama pro me neni zajimave, ale usoudil jsem ze penize zpet uz nikdy neuvidim a proto jsem se prestal snazit.


AD B) Zaloba by me stala dalsi penize a cas a tezko rict jestli s tema nepodepsanyma a neorazitkovanyma papirama bych se mel ceho chytit, ze ? Jinak ja jsem neprestal komunikovat, ale proste jsem dosel k zaveru ze uz to nema cenu po tech mnoha tydnech.
neregistrovaný "travexr"
22. 11. 1999 08:23
Re: Kopie dopisu pro nase odpurce
moje odpoved je k nalezeni v ubrice RST.....
neregistrovaný "RST-Man"
22. 11. 1999 23:34
Re: Kopie dopisu pro nase odpurce
Dekuji. Ad Rejlek: je mi lito, co se stalo, kolo uz vam oni asi nevrati, jak jste sam uvedl. Nabehl jsem si tak jako vy, me to jen mrzi trochu vic, ani ne tak z financnich duvodu (coz by nemuselo, kdyz to dokoncime ani vas), ale spis z psychickeho pohledu. Jinak dekuji za zverejneni, tato odpoved ale zverejnena byt nemela, mam pripraveny podrobnou odpoved, ale nevim zdali ma smysl ji zverejnovat.
neregistrovaný "panda1"
21. 11. 1999 15:05
Bedrich Smenata
Jeste neco chci rict - co se me tyce, uvedom si, ze te osobne znam, znam vsechny historky o tobe od Coolracers apod. a pod tihou tohoto a navic Chipmenovych dokladu verim 100% jemu.Zmen muj nazor...
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "RST-Man"
21. 11. 1999 23:06
Re: Bedrich Smenata
Bylo to prvni a druhe misto v sestnactkach, prvni a druhe misto v nejvyssi kategorii. Tedy vsechny RSTckovy kary co se zucastnily. Popravde jiz mam odpoved napsanou, a nevim jestli ma vubec smysl ji zverejnovat. Jeste to promyslim, prijde mi to spis jako lync, nez jako seriozni diskuze. Urcite alespon k tem kolum: pan Vana si chtel situaci vyresil sam, ukradl mu je Rejlkuv autoservis a ja byl az do tohoto tydne presvedcen ze uz je ma zpet, protoze se zpet neozval. Nabizim jemu i panu Travnickovi to same co vsem: moznost uplatnit zaruku a zavazky beznym zpusobem a ne tim, ze se na to vykaslou a radeji budou vsude vykladat jak kradem. Vis mam take nejake problemy, jako kazdy, zvlast kdyz ted se musim rozejit s byvalym kolegou a rusit firmu na pocitace, s tim je take rada starosti a komplikaci m.j. i na financaku. Nikdy jsem ale nikoho neokradl a nikdy mi nikdo neodpare to, ze vetsina zakazniku RST byla spokojena.

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57