Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Porsche představuje speciální lak s patinou a korozí. Jak se vám líbí?

Jan Zajíc Jan Zajíc 1. 4. 2021 • 02:52
8
7
Zobrazit náhledy (8)
Porsche představuje speciální lak s "patinou" Porsche představuje speciální lak s "patinou" Porsche představuje speciální lak s "patinou"

Automobilka Porsche dovede svým zákazníkům splnit někdy až podivná přání. Nyní nahazuje udičku zájemcům, kteří by chtěli, aby jejich vozy vypadaly starší, než ve skutečnosti jsou.

Na speciální úpravy a přizpůsobení vzhledu auta vkusu zákazníka se u Porsche tradičně soustředí oddělení Porsche Exclusive Manufaktur.

To má s různými modifikacemi zákaznických vozidel dlouhé zkušenosti, svoje kořeny tato divize dokonce datuje už do začátku 50. let minulého století, kdy vzniklo Porsche 356 "oblečené" do umělé kožešiny.

Ovšem údajně prvním certifikovaným vylepšením nového Porsche podle přání zákazníka byla instalace zadního stěrače na model 356 B Coupé v roce 1962.

Oddělení Porsche Exclusive Manufaktur v současné době věnuje hodně pozornosti také laku, zákazníci tak mají skoro až neomezené možnosti - tedy pokud jsou ochotni si za unikátní barvy připlatit. 

A právě dnes se divize Porsche Exclusive Manufaktur pochlubila novinkou v nabídce, jde o netradiční lakování karoserie, které novému autu okamžitě dodá "patinu". Vůz totiž po aplikaci vypadá, jako by ho na některých místech napadla koroze.

Jestli se vám tento nápad líbí, pak tak nějak tušíme, že stejně máte vzhledem k datu představení této novinky smůlu. Není škoda, že jde jen o aprílový žertík?

Související články

Témata
Avatar - netcar.xx
2. 4. 2021 11:39
Re: Obzvlast
Nevim proc to minus. Flugrost je naprosto bezna vec.
2. 4. 2021 10:56
Apríííl!
:-) :-) :-) :-) :-) :-)
Avatar - speedfred
1. 4. 2021 22:12
Re: Obzvlast
To nepôsobí divne ale občas to je realita a tomu sa hovorí polietavá korozia. Takže na plastovom nárazníku fakt najdeš hrdzu. Hlavne v okolí priemyselných podnikov.
Ten lak s hrdzou bol prvykrat
pouzity na zadne dvere Skody Felicia, aj moja ich mala hrdzave, ale mna to moc neoslovilo...
Avatar - SKAY
1. 4. 2021 19:25
Re: Obzvlast
RAT style..... ze serie :D
Aco třeba karbonové BMW i3 zalepené do rzi. Tak nějak mi to přijde dost umělé od Porsche....
Ale zase je 1 Apríla :D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku