Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spojení golfu a aut vždycky fungovalo, je tady turnaj Car of the Green!

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 21. 5. 2022 • 11:13
15
Zobrazit náhledy (15)
Car of the Green 2022 Car of the Green 2022 Car of the Green 2022 Car of the Green 2022 Car of the Green 2022 Car of the Green 2022 Car of the Green 2022 Car of the Green 2022 Car of the Green 2022 Car of the Green 2022

Auta a golf, to jde velmi hezky dohromady, vždyť po celém světě existuje spousta věhlasných turnajů s automobilovými titulárními partnery. U nás si tento týden odbyl premiéru turnaj ČPP Car of the Green.

Koncept je jednoduchý – na hřišti proti sobě zápolí týmy složené z představitelů automobilek, které doplňují ještě týmy partnerské. První turnaj Car of the Green se konal na Karlštejně a do zápolení o trofej se z automobilových týmů zapojily značky Cupra, Lexus, Subaru, Volkswagen, Ford, BMW, Seat, Alfa Romeo a Audi.

Vítězství si nakonec z Karlštejna odnesl tým Subaru, který nastoupil ve složení Daniel Lyach, Vlastimil Samek, Luboš Holub a Jiří Vodička. „Za mě superturnaj, výborný nápad. Doufám, že se z něj stane tradice a pochopitelně mám radost, že jsme vyhráli a zviditelnili golfem Subaru,“ nechal se slyšet kapitán vítězů, obchodní ředitel Emil Frey Group, Daniel Lyach. „Podobný turnaj je nejen fajn setkáním s kolegy a příležitostí sdílet s nimi aktuální trable autoprůmyslu, ale pomůže i obchodu. Je pro nás velmi užitečné potkat se třeba s pojišťovnami. Ale nejen s nimi,“ dodal Lyach.

A právě v kategorii partnerů zvítězil kombinovaný tým Geotarget powered by Blis a Hakr před pojišťovnou D.A.S., vedený generální ředitelkou Jitkou Chizzolou.

V populárních vložených soutěžích si nejlépe vedli Jiří Ritschel z VW (nearest to the pin, tedy nejblíže jamce), nejdelší odpal předvedl Daniel Knebl z Cupry, nejlepší výsledek netto přinesl Petr Petkovský (49, opět Cupra) a nejlepší best brutto Jan Klokočka mladší (36, Audi). Ten se stal i hráčem dne – v součtu netto a brutto bodů zapsal krásných 78!

Tak doufejme, že byla karlštejnským turnajem zahájena hezká tradice a všem golfistům přejeme hezkou hru!

Související články

Témata