Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Clarkson a spol. natáčejí na Slovensku The Grand Tour. Byli i v Česku!

Jan Zajíc Jan Zajíc 27. 6. 2022 • 07:15
28
9
Zobrazit náhledy (28)
The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour

Příští díl pořadu The Grand Tour by se mohl z části odehrávat v České republice.

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se totiž momentálně nacházejí na Slovensku, kde evidentně natáčejí jednu epizodu zmíněné show. Dokládají to zejména různé příspěvky na sociálních sítích - jak od fanoušků, tak od aktérů samotných.

James May například zveřejnil snímek zachycující trojici nejslavnějších motoristických novinářů planety, jak si vychutnává pivo v Bratislavě. A to s vysvětlením, že pánové měli ráno volno, a tak vyrazili na "zdraví prospěšnou projížďku na kole".

Jeremy Clarkson zase na svých profilech sdílel video, jak si užívá jízdu ve Škodě 1100 OHC z roku 1957. Kromě toho, že se pochlubil, že se do malého roadsteru vešel, také závodnímu stroji vysekl poklonu, když k jedné fotce přidal jasný komentář: "Skoda: absolutely fantastic." Vůz pochází ze Škoda Muzea.

Video se připravuje ...

Se škodovkou Clarkson zřejmě jezdil na letišti nedaleko Piešťan. Dále víme, že natáčení probíhalo také v Žilině. A dokonce také tušíme, jaká "hlavní" auta Angličané do nové epizody zvolili. Richard byl totiž viděn ve žlutém Chevroletu SSR, Jeremy v bizarním voze jménem Mitsuoka Le-Seyde (navíc s nějakými svícny na předních blatnících) a James v podivném fialovém hot rodu.

Na sociálních sítích se ale objevily i další zajímavé informace. Například ta, že štáb The Grand Tour na Slovensko dorazil z Polska. Anebo vyjádření od Clarksona, který na Twitteru na odtaz, jestli tým dorazí také do Česka, odpověděl: "Už jsme tam byli. Pršelo."

Je tedy možné, že kromě "potvrzeného" Slovenska se chystaná epizoda bude odehrávat minimálně ještě v Polsku a Česku. Trio však může zavítat i do dalších zemí, podle neoficiálních informací se chystá do Maďarska. Připravovaný díl by se totiž měl věnovat zemím východní Evropy a ukázat je jako místa, která sice nejsou turisticky "profláklá", ale přitom jsou zajímavá.

Tak uvidíme!

Doporučujeme

Témata
Avatar - Dinar
28. 6. 2022 13:18
Re: Já ten jejich humor miluju
Jo, u nich opravdu těžko vybírat, jeden speciál lepší než druhý, na tom africkém nilském se mi líbily ty jejich rozbory, jak victorian explorers byli vlastně banda flákačů nebo ten o US turistech atp., ale je fakt, že podobné perly mají v každém díle. ;-)
Avatar - kari.laz
28. 6. 2022 12:22
Re: Já ten jejich humor miluju
Musím říct, že speciály měli dobré snad všechny, ale z těch dvou afrických se mi líbí více ten první (Botswanský), kde měl Hammond Olivera.
A jako nejlepší je v mých očích Bolivijský speciál. Ten byl skvělý.
Avatar - Dinar
28. 6. 2022 10:22
Re: Já ten jejich humor miluju
Jj francouzský byl top, z těch posledních bylo trochu slabší to Skotsko, ale mě se od nich líbí všechno, můj absolutní favorit je africký speciál "prameny Nilu" ještě z top gearu. :-)
Avatar - KANKUNEN
28. 6. 2022 08:58
Re: Já ten jejich humor miluju
Nejlepší je Grand Tour díl o francouzích.
Avatar - Hammunasakra
28. 6. 2022 08:56
Re: Já ten jejich humor miluju
Takže NEvnímáš ROZDÍL v úrovni v průběhu let? No NEpřekvapils :-!