Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

The Grand Tour láká na nový díl, Carnage A Trois bude o francouzských autech

Ondřej Mára Ondřej Mára 25. 11. 2021 • 04:00
38
1
Zobrazit náhledy (38)
The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special The Grand Tour: Seaman Special Jeremy Clarkson The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour The Grand Tour

První upoutávka naznačuje, že se nový speciál The Grand Tour inspiroval starými časy Top Gear.

Oblíbené moderátorské trio Clarkson, Hammond a May je zpět a láká na nový speciál The Grand Tour, který vypadá opravdu velmi slibně. Slavná trojice se totiž v druhém speciálu natočeném kvůli lockdownu na britských ostrovech podívá na francouzská auta, která se proslavila řadou podivností.

Trailer, ve kterém můžeme vidět vystřelení Citroenu C3 Pluriel z katapultu a shození Citroenu 2CV z helikoptéry, přitom výrazně připomíná staré dobré časy Top Gearu. Ostatně pěkné zacházení nečeká ani Renault Scenic, Citroen Berlingo a Peugeot 407, se kterými se trojice vypraví na cestu po Velké Británii.

Kromě toho se ale dočkáme také závodění s několika ostrými hatchbacky, které se možná zvrhne v malé demoliční derby, a nebude chybět ani historické okénko. Moderátoři se podívají na několik zajímavých kousků z historie francouzského automobilového průmyslu, včetně parádního Citroenu SM a poněkud absurdního vozu Leyat Hélica, označovaného za letadlo bez křídel.

Nebudou chybět bouračky, ničení, humor na francouzský účet a dojde také na jednu explozi. Proč ale produkce vyhodila do vzduchu právě BMW řady 5 kombi generace E61, které rozhodně není francouzské, se ale dozvíme nejspíš až 17. prosince, kdy se nový The Grand Tour objeví na streamovací platformě Amazon Prime.

Doporučujeme

Témata