Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda prozrazuje nejzajímavější čísla o Octavii. Kolik váží logo na kapotě? A kdy jela 365 km/h?

Nejúspěšnější model mladoboleslavské značky, který překročil hranici sedmi milionů vyrobených kusů, má na svém kontě pár zajímavých čísel. Tady jsou.
Zpět na článek
30. 4. 2020 19:47
30. 4. 2020 21:44
1. 5. 2020 10:52
1. 5. 2020 11:31
1. 5. 2020 11:35
1. 5. 2020 22:07
30. 4. 2020 19:47
a furt
to bude jen fasunk pro imbecilni rozvazece letacku na susenky a damske vlozky
Rozbalit vlákno
1
Avatar - CICERO
30. 4. 2020 21:44
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - mrha
1. 5. 2020 00:01
Sešláplý předek
Ten předek mi stále připadá sešláplý a nelíbí se mi. Jen u RS verze, kde chrom nahrazuje černá, je dle mého OK.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - 3_diamanty
1. 5. 2020 07:56
Re: Sešláplý předek
ani mne sa predok nepaci.... ani ta splostena maska.. cele je to akesi dodola zahnute ako zobak a maska je uz hodne nizko.... a zaroven ta maska akoby aj trcala von z linky ... akoze mozno tento look a tato sablona by pasovala inde... yarisu a mazda 2 pod.. ale skode za mna uz nie... sucasna dosluhujuca 4 ocka je razom krasavica... inak co sedi na scale alebo fabii uz nemusi sediet na octavke... a jasne sa to tu ukazalo.. preto mam rad prave znacky ktore nejdu az na krv s uplne rovnakou sablonou na vsetko ... ale prisposobia danemu autu uz trosku ten look ( xichtove aj zadkove kopirky ako megane a talisman preto fakt nemusim .. este ze clio ostalo aj nadalej samo sebou preto sa mi tak paci a zrejme aj preto je tak megauspesne ze to nie je len zmensenina meganu ale je to proste original clio ) ... takze za mna skor nieco ako mitsu suzuki honda a toyota tam to fakt vedia odlisit ... a aj preto sa mi napriklad od skody kamiq moc paci lebo uz ma svoj vlastny charakter a nie je to len zdvihnuta scala ani okopcena fabka ci spucena octavka ... dokonca aj audi dnes uz zistilo ze neda sa pouzit rovnaka maska a rovnaky xicht na vsetky kusky a vidim tam uz pekne rozdiely ( nova A1 vs nove A3 a pod .. Qckove rady medzi sebou a pod )... akoze nova octa bude uspesna a opat megatrhak.. ale svojich 20 000 eur alebo kolko stoji by som za nu nedal to ani nahodou ( to radsej eclipse cross alebo niro ... corollu... i30 fastback a pod ) .. .. ale firmam opat posluzi dokonale a skoda ma opat zarobene cize v tomto problem nebude :yes:
1. 5. 2020 11:13
Re: Sešláplý předek
Ten předek ničí celé auto. Naživo jsem se toho až lekl. Možná to mělo být jakože sportovní, ale nepovedlo se. Já bych to vytáhl celé o pět cm nahoru.
1. 5. 2020 11:45
Re: Sešláplý předek
Zjavne robene podla Klausa ml.
Avatar - CICERO
1. 5. 2020 16:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
1. 5. 2020 16:54
Re: Sešláplý předek
Moze byt, ale ta O4 maska vyzera nezdravo.
1. 5. 2020 10:52
...
Zatial najhorsie vyzerajuca oktavia, hnusom blizko fabke 2
Rozbalit vlákno
3
1. 5. 2020 11:31
Re: ...
S Fabii 2 se shodneme, s Octavií ne, tohle jo pořád hezčí než čtyřočko. Jestli se tady něco nepovedlo tak dotykové ovládání všeho a volant se dvouramenný volant.
1. 5. 2020 11:35
Re: ...
Mne sa to čtyřočko casom zacalo pacit :D aj ked na zaciatku to bol tiez hnus.. mozno aj na toto este zmenim nazor. Dvojramenny volant je minus aj podla mna a to dotykove ovladanie by malo byt zakazane zakonom koli nebezpecnosti.
Avatar - Mikesus
1. 5. 2020 22:07
Re: ...
se čtyřočkem, pokud měl diodová světla, vypadala docela ok. Ty základní ale byla hrozná.
1. 5. 2020 11:15
kolik navíc
Škoda by měla taky jasně sdělit jiná zajímavá čísla, a to kolik zaplatí individuální zákazník při koupi nové octavie navíc oproti fleetovému, To by mne zajímalo.
Rozbalit vlákno
2
1. 5. 2020 12:05
Re: kolik navíc
to je uplne nezajimavy udaj protoze mezi soukromniky je minimum idiotu co za tenhle hnuj vyhodi svoje zdaneny prachy. a ti co vyhodi jsou rozumu mdleho a nedojde jim ze maji hlavu v prd*eli
Avatar - CICERO
1. 5. 2020 16:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.