Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jaguar Land Rover má nové využití pro staré baterie elektromobilů

Repasované baterie z elektromobilu Jaguar I-Pace budou využity v přenosných bezemisních úložištích energie.
Zpět na článek
4. 4. 2022 12:05
4. 4. 2022 12:18
Avatar - Barrichello
4. 4. 2022 10:09
Jaguar LandRover má problémy
jeho lelektropelčky totiž nikdo nekupuje :-) :-) :-)

Poslední poctivý Jaguar bylo osmiválcové XJ a XF :-)
Rozbalit vlákno
9
Avatar - 3_diamanty
4. 4. 2022 10:40
Re: Jaguar LandRover má problémy
Jeho uzasny spotrebic i-pace je neskutocny prepadak.... len sa potvrdzuje to co tiez stale tvrdim.. ze o takuto zehlickovu radobypremiu nikto nestoji... zlate xj presne tak :yes:
Avatar - Emel
4. 4. 2022 12:20
Re: Jaguar LandRover má problémy
Jaguár pořád dělá spoustu dobrejch aut... F-Type třeba... ale i XE/XF.
4. 4. 2022 12:58
Re: Jaguar LandRover má problémy
xe je fajn, ale nie je kombi a i v uk ho d3ka cenovo bije, co vidno na predajoch a xf je davno mrtve, po uspesnej prvej generacii ta druha je hlavne dizajnovo nevyrazna a aj v uk je umenie nejaku vidiet mimo muzea. suvecka su krok vedla, domaci si radsej kupuju sestersky land rover/rr.
Avatar - Emel
4. 4. 2022 13:28
Re: Jaguar LandRover má problémy
XE souhlas, kombík by se hodil.
XF - že to prodejně není žádná hitparáda je fakt, ale jestli za to může design, to nevím... podle mě je design v pořádku - XF je pro mě o kousek vyváženější než 5er, možná pro někoho nevýrazný... ale za mě je v téhle třídě priorita spíš ta konzervativní elegance.
4. 4. 2022 15:03
Re: Jaguar LandRover má problémy
prvy xf sa mi velmi pacil, druhy mi pripada dost nudny a motoricky nema k 5er velmi co ponuknut
Avatar - Emel
4. 4. 2022 15:49
Re: Jaguar LandRover má problémy
Aha, tam už jsou jen dvoulitry? No tak to je mizérie... ještě pár let zpátky byl třílitr v benzínu i naftě.
4. 4. 2022 17:23
Re: Jaguar LandRover má problémy
velmi to nesledujem, ale mala prist nova rada radovych 6valcov a nakoniec skoncili pri 4valcoch.
Avatar - Barrichello
6. 4. 2022 15:08
Re: Jaguar LandRover má problémy
To byla plečka od PSA vycházející ze slavné 2,7 V6, toho je plný bazos, na díly, zadřený motor atd.

Měl sem to rok, hodně rychle sem se toho zbavil a sem moc rád. Zlatej Charger, navíc ta 5,7 jezdí na LPG za měnší peníze jak ta 3,0 TT nafta. Sranda co
4. 4. 2022 12:49
Re: Jaguar LandRover má problémy
Jj, klidne mohou pouzit i ty nové, stejně elektro od Jaguaru nikdo nekupuje :-[]
Avatar - KANKUNEN
4. 4. 2022 10:24
Ale co je na tom nového?
To vymyslíš akušroubovák a pak akuvrtačku pojmenuješ jako nový vynález nebo jak to mysleli.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Oscar_Romero
4. 4. 2022 10:34
Kvalita je nejlepší recept!!!
Tyhle kravinky budou to poslední na co si zákazník vzpomene po další neplánované návštěvě servisu a že jich s těmahle krumplama je. Lituju zákazníky, co si od nich cokoliv koupili a to říkám jako člověk s velkou slabostí pro jejich design.

Jen pro info - i s těmahle odepsanými aku chtějí dělat veřejné nabíječky co budou nabíjet stovkami/tisícemi kW, aniž by to položilo síť nebo vyžadovalo extrémní připojení nabíjecí stanice na síť. Ovšem ani tohle řešení není ekonomicky moc šetrné - riziko vadného článku výrazně vyrostlo, nároky na diagnostiku/řízení takového stacionárního mega aku vzrostou.
Rozbalit vlákno
0
4. 4. 2022 12:05
...
Zrovna som to tyzden dozadu pocul od managera Skodovky... uz len kto koho skopiroval z napadom...
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Oscar_Romero
4. 4. 2022 12:18
Re: ...
Nikdo od nikoho. Ten nápad je tady už hodně dlouho a není nijak unikátní - časem by na něj přišel úplně každý.
Avatar - Barrichello
6. 4. 2022 15:01
Jaguar nikdo nekupuje
za 3 měsíce se v ČR prodalo víc Ferrari (18 ks) než Jaguarů (17 ks) :-) :-) :-) :-)

Hodně smutný
Rozbalit vlákno
0