Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda v Indii postavila nový studentský vůz, z Rapidu se stal kabriolet

Studentské vozy Škoda už nejsou pouze českou záležitostí. Automobilka se pochlubila prvním kouskem postaveným v Indii.
Zpět na článek
12. 5. 2023 18:06
Akademický počin
Odrezať stĺpiky a zaslepiť po nich diery, to je čin sakra hodný akadémie. Super športové auto. Samozrejme sú potom najväčšími novinkami vystúpené logo a LED-nápis. Škoda, že v galérii nie je žiadna slušná fotka, zaujímalo by ma, či medzi B-stĺpiky vovarili nejaký jakel na spevnenie. Inak sa to bude v zátačkách krútiť jak krabica od topánok. Ale možno to nevadí, Indov je asi dosť.
Rozbalit vlákno
10
12. 5. 2023 18:19
Re: Akademický počin
A jak vypadal tvůj studenský počin? Bez ironie.
12. 5. 2023 18:27
Re: Akademický počin
Udělal se do gatí, když se probíralo rozmnozovani
13. 5. 2023 16:06
Re: Akademický počin
Nepripisuj mi vlastné zážitky, nie každý je macher ako ty.
Avatar - lamal
15. 5. 2023 10:47
Re: Akademický počin
Vypada, ze to bolo prave dnes :-O :D
13. 5. 2023 16:06
Re: Akademický počin
Bez irónie len malý študentský robot, ktorý ukladal predmety z pásového dopravníčka do prírpravku a z neho na druhý druhý dopravník. Jednoduché, ale funkčné, a malo to aspoň hlavu a pätu. K čomu je dobré toto, okrem toho, že sa študenti naučili držať v ruke karbošku?
Avatar - Ham.
13. 5. 2023 00:10
Re: Akademický počin
To jsem netušil, že na Slovensku absolventi učňáku běžně staví monoposty F1.
13. 5. 2023 16:11
Re: Akademický počin
Prečo píšeš o Slovensku, keď je to o Škode? Ako som písal už vyššie, aj študentská práca by mala mať hlavu a pätu. Toto je bastlenie s nulovou hodnotou. Študenti sú v tom pravdaže nevinne, to by som im krivdil. Nie je to kritika študentov. Čo pravdepodobne nemalo žiadnu úroveň, bolo v prvom rade zadanie. ;-)
Zdá sa ale že aj tak môže byť India lepšia ako materská firma, viď Jawa...
Avatar - lamal
15. 5. 2023 10:48
Re: Akademický počin
Nejaky je podrazdeny, ta jeho neomalenost vie pobavit :-)
13. 5. 2023 00:36
Na studenty slušné....
....ovšem vizuální dojem jim kazí ty off-roaďácké volné megaprostory v podbězích.... :-O
Rozbalit vlákno
0
14. 5. 2023 16:13
My jsme na střední
…sestavili miniaturní jaderny reaktor. Aby to mělo
hlavu a patu.
Rozbalit vlákno
1
15. 5. 2023 07:07
Re: My jsme na střední
Ty máš asi jadrový reaktor namiesto mozgu. ;-)