Diskuse: Rallye Dakar 2024 v cíli: Historický český úspěch! Vyhrál Martin Macík, Loprais druhý

Jedním slovem nádhera. Tak by se dal stručně zhodnotit úspěchy Čechů na 46. ročníku Rallye Dakar. V kategorii kamionů vyhrál Martin Macík před Alešem Lopraisem, v hodnocení automobilů dojel pátý Martin Prokop a desátý dokončil soutěž motorkář Martin Michek.
Gratulace
Velká gratulace vítězům a samozřejmě i těm, co dokázali dojet, i když byli dobití a marodní.
A taky holkám s kachnou a Ondrovi Klymčiwovi!
0
Avatar - 3_diamanty
Pecka
Sanka dole... a velka gratulacia celej vyprave... :yes:
0
Gratulace
Moc jim to samozřejmě přeji a je to super. Jen si člověk musí uvědomit že neměli pořádnou konkurenci v podobě Kamazů který to poslední roky v klidu vyhrávají.
0
19. 1. 2024 19:53
Veliká gratulace, všem, kdo se dostáli do cíle. Asi nikdo si
:yes:
0
19. 1. 2024 19:55
Veliká gratulace, všem, kdo se dostáli do cíle. Asi nikdo si neumí představit, jaká je jízda v neznámém terénu. Takže, opět, zase a znova veliká gratulace všem..👍👍👍