Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Novinky

Zpět na článek

Hledáme nejlepší auto na dovolenou! Hlasujte ve vyřazovací anketě

7 komentářů

CRASH BOOM BANG
Opravdu, co je lepšího než auto, které se neplazí po dálnici 9 hodin, ale prostě vzlétne nad všechny zácpy, kruháče, pumpy a děti s nuggety? Letadlo.
Othello
@CRASH BOOM BANG
letadlo je fajn, ale nepřibalíš si moc hraček
Avatar - Zetti
Zetti
V sobotu a v nedeli je v Poříčí nad Sázavou autokros. Zóna střední evropy. 200 nadupanych kár v ruznych kat, mistři republiky i evropy i legenda Jarda Hošek. Skoda ze to pseudo auto web ignoruje. Vstup 400 na dva dny, moznost kempu . Ja tam budu, je to moje práce, co vy?
admin badgeAvatar - Honza Mička
Honza Mička
@Zetti Dobrý večer,
podle vás sice pseudo auto web, ale přihlášen jste tu už více než 12 let. Děkujeme za přízeň!

My mezitím budeme psát články o autech, testovat novinky, připravovat podcasty, videa, vyrábět podzimní sérii televizního pořadu a mnoho dalšího. To je zase naše práce.

Hezký zbytek neděle

Honza
Avatar - Zetti
Zetti
@Honza Mička
16 let pod touhle prezdivkou, predtim pod jinou. Zmenu jsem musel udelat kvuli prodané doméně, neumite zmenit v profilu e-mail 😃😃, jinak bych tu byl déle.

Delali jste to dobře, ted uz mi to moc nebaví.
Avatar - Mikesus
Mikesus
@Zetti smrad, hluk, bordel. Nic co by moc lidi lákalo asi. Proto se o tom nepíše. Je to obecně už přežitek něco takového.
Avatar - Horký Rom
Horký Rom
@Mikesus
😀👍