Novinky
Evidentně pacholci či autor titulku má poměrně úzké obzory.
Tyhle karosovaná kola nejsou výkřikem poslední doby a dají se potkat na cyklo. Například co si pamatuju, tak při vejletu podél Dunaje (a to bylo už cca nějakých 15 či 20 let zpět) mne jich předjíždělo několik. A musím říci, že to tedy docela dokáže valit rychle a bude to asi i pohodlnější.
Jen jízda do kopce je údajně pro tyhle sedokola (nejen karosovaná) nezvyk.
Tyhle karosovaná kola nejsou výkřikem poslední doby a dají se potkat na cyklo. Například co si pamatuju, tak při vejletu podél Dunaje (a to bylo už cca nějakých 15 či 20 let zpět) mne jich předjíždělo několik. A musím říci, že to tedy docela dokáže valit rychle a bude to asi i pohodlnější.
Jen jízda do kopce je údajně pro tyhle sedokola (nejen karosovaná) nezvyk.
@vencelín Jako elektrokolo by to mohlo mít fantastickou rychlost i dojezd 😊
@vencelín Trojkolka s pololežatou polohou jazdca dokáže valiť rýchlejšie ako bežný bicykel, trochu vytrénovaný cyklista aj 40-50 kilometrov za hodinu. S karosovaným bicyklom dáš viac, nízky odpor vzduchu robí zázraky.
@traveldrive
Po rovině věřím že ano. Jak už jsem psal zde, na několik karosovaných jsem už natrefil a pelášili fest.
Někde jsem četl, že pro netrénovaného je sedokolo do kopce urtpení, respektive vyjede o poznání menší kopec než jaký by vyjel na klasickém kole. Ale z vlastní zkušenosti nemohu potvrdit.
Nikdy jsem zatím nejel ani na karosovaném ani na nekarosovaném.
Po rovině věřím že ano. Jak už jsem psal zde, na několik karosovaných jsem už natrefil a pelášili fest.
Někde jsem četl, že pro netrénovaného je sedokolo do kopce urtpení, respektive vyjede o poznání menší kopec než jaký by vyjel na klasickém kole. Ale z vlastní zkušenosti nemohu potvrdit.
Nikdy jsem zatím nejel ani na karosovaném ani na nekarosovaném.
@vencelín Nie je to pravda. Na bežnom bicykli jazdec tlačí nohami proti svojej váhe. Na bicykli s ležatou alebo pololežatou polohou jazdca vytláča nohy voči opierke sedadla, tým pádom dokáže vyvinúť viac sily a krútiaci moment, ktorý ide prostredníctvom pedálov na kolesá môže byť vyšší. Tým pádom je jazda do kopca svižnejšia, alebo pri rovnakom tempe menej namáhavá ako na bežnom bicykli. Mám vyskúšanú ležatú trojkolku (jedno koleso vzadu, dve vpredu); pri troche snahy som na prvý pokus zvládol 60 km/h, pričom na mojom obyčajnom trekovom bicykli s biedou 35... Je to veľký rozdiel.
@traveldrive
Jak jsem koupil, tak prodávám. A dle mne by to tak být mohlo.
Na klasickém kole se dá v kopci na pedálech stát a tento efekt bude (o něco) vyšší než to že se zapřu do opěradla.
V praxi to potvrdit nemohu.
Jak píšete ono může být velký rozdíl šlapat na rovině a jet rychle a šlapat do kopce kde nemusí být tak velké jízdní odpory.
Jak jsem koupil, tak prodávám. A dle mne by to tak být mohlo.
Na klasickém kole se dá v kopci na pedálech stát a tento efekt bude (o něco) vyšší než to že se zapřu do opěradla.
V praxi to potvrdit nemohu.
Jak píšete ono může být velký rozdíl šlapat na rovině a jet rychle a šlapat do kopce kde nemusí být tak velké jízdní odpory.
@vencelín Omyl. Je to práve naopak. Ak stojíš, ťažko sa do pedálov oprieš viac ako váhou svojho tela. Ale voči pevnej opierke vytlačíš viac - ako vzpierač.
P.S. To vykanie ma desí.
P.S. To vykanie ma desí.
@traveldrive
Tak pardon 😊, jsem ze staré školy.
Ty jsi v tom někdy jel do kopce? Ono dost možná taky záleží i na geometrii posedu a vůbec si nejsem jist zda člověk dokáže zapřenej vyvinout větší sílu než silu z jeho hmotnosti. Pokud by to bylo tak jak říkáš, pak bych očekával že všechna závodní kola budou dávno sedavá, ale ona nejsou. Takže tam bude někde nějaký háček......
kdybych znal někoho kdo má podobnou hračku tak bych si to rád zkusil ale bohužel nikdo v mém okolí to nemá.
Tak pardon 😊, jsem ze staré školy.
Ty jsi v tom někdy jel do kopce? Ono dost možná taky záleží i na geometrii posedu a vůbec si nejsem jist zda člověk dokáže zapřenej vyvinout větší sílu než silu z jeho hmotnosti. Pokud by to bylo tak jak říkáš, pak bych očekával že všechna závodní kola budou dávno sedavá, ale ona nejsou. Takže tam bude někde nějaký háček......
kdybych znal někoho kdo má podobnou hračku tak bych si to rád zkusil ale bohužel nikdo v mém okolí to nemá.
@vencelín Myslím, že závodné bicykle sú viazané nejakými predpismi ako môžu alebo nemôžu vyzerať. Inak by to možno boli skôr preteky na strojoch poháňaných ľudskou silou, nie bicyklov...
Áno, išiel som v tom aj do stúpania, ale podotýkam, mal som trojkolku bez karosérie. Je to na nohy lepšie ako posilka a vážne to ide do kopca lepšie. Neviem, ako je to s výdržou, išiel som len pár kilometrov, zase je možné, že sa skôr unavíš, keď k šliapaniu nevyužívaš váhu tela, iba nohy.
Neviem, odkiaľ si, ale mrkni sem
azub.eu/cs/podpora/pujcovna-lehokol/
Áno, išiel som v tom aj do stúpania, ale podotýkam, mal som trojkolku bez karosérie. Je to na nohy lepšie ako posilka a vážne to ide do kopca lepšie. Neviem, ako je to s výdržou, išiel som len pár kilometrov, zase je možné, že sa skôr unavíš, keď k šliapaniu nevyužívaš váhu tela, iba nohy.
Neviem, odkiaľ si, ale mrkni sem
azub.eu/cs/podpora/pujcovna-lehokol/
@traveldrive
No, nechci vám do toho moc kecat, ale s těmi silovými poměry při šlapání u běžného kola a i u této věci tak, jak se bavíte, to platí pouze u obyčejných pedálů.
Kdo to ale myslí alespoň trochu vážně, tak ovšem používá SPDéčka - tedy nášlapy - a to jsou potom ty síly jiné.
Kdo to dobře umí, tak využívá síly nohou proti sobě a nejlépe když zvládne kontinuální krouživý silový pohyb. To potom tolik na váze těla nebo účinku té opěry zase až tolik nezáleží a jede to daleko líp. I když začátky jsou těžký, protože je na to potřeba zezačátku pořád myslet a také je nutné vytrénovat k tomu i jiné další svaly, které při běžném šlapání nejsou aktivní.
No, nechci vám do toho moc kecat, ale s těmi silovými poměry při šlapání u běžného kola a i u této věci tak, jak se bavíte, to platí pouze u obyčejných pedálů.
Kdo to ale myslí alespoň trochu vážně, tak ovšem používá SPDéčka - tedy nášlapy - a to jsou potom ty síly jiné.
Kdo to dobře umí, tak využívá síly nohou proti sobě a nejlépe když zvládne kontinuální krouživý silový pohyb. To potom tolik na váze těla nebo účinku té opěry zase až tolik nezáleží a jede to daleko líp. I když začátky jsou těžký, protože je na to potřeba zezačátku pořád myslet a také je nutné vytrénovat k tomu i jiné další svaly, které při běžném šlapání nejsou aktivní.
@gil54 Tak to už je trochu ďalej od bežnej, povedzme turistickej jazdy, bližšie k aktívnejšiemu alebo profi športu, ale logicky by to tak fungovať malo. Tu sa bavíme iba o porovnaní "lehokola" s klasickým bicyklom na takej amatérskej úrovni. 😉
A v kterém že to prostředí splývají červená světla vzadu a bílá vpředu?
Tohle by měl fasovat za trest každý dieseldezolát, co rád tráví lidi, alespoň na půl roku. 😃
Mimochodem ta věcička stojí přes 10tis €. A abychom to jen nekritizovali, tak musím uznat, že je to pěkně vyrobené a designově povedené 😊
Mimochodem ta věcička stojí přes 10tis €. A abychom to jen nekritizovali, tak musím uznat, že je to pěkně vyrobené a designově povedené 😊
@Barry Lyndon
nevím zda mne budete klasifikovat jako dýzldezoláta, ale chtěl bych si to někdy vyzkoušet jak se s tím jezdí, Klidně zkusit i nekarosované sedokolo (lehokolo).
Jo levná hračka to asi nebude. Ono jen ta karoserie budou nějaký karbon a rám nějaký hořčík, takže samé lepší srandy 😁.
nevím zda mne budete klasifikovat jako dýzldezoláta, ale chtěl bych si to někdy vyzkoušet jak se s tím jezdí, Klidně zkusit i nekarosované sedokolo (lehokolo).
Jo levná hračka to asi nebude. Ono jen ta karoserie budou nějaký karbon a rám nějaký hořčík, takže samé lepší srandy 😁.
@vencelín Povedal by som, že to bude sklolaminát. 😉
@traveldrive
Může být.
Záleží jak je to celkově těžké. To mohl autor článku pro zajímavost zjistit hmotnost toho šlapadla a ž čeho je to vyrobeno.
Může být.
Záleží jak je to celkově těžké. To mohl autor článku pro zajímavost zjistit hmotnost toho šlapadla a ž čeho je to vyrobeno.
@vencelín www.svetdizajnu.com/…l-bulk-distance/
Mimochodom, za tento konkrétny zázrak pýtajú minimálne 12 tis. €, plus príplatky za výbavu naviac.
Mimochodom, za tento konkrétny zázrak pýtajú minimálne 12 tis. €, plus príplatky za výbavu naviac.
@gil54 Neviem, prečo tie odkazy tak blbnú. Kedysi fungovali normálne www.svetdizajnu.com/…l-bulk-distance/
@vencelín Hmotnosť je 25 kg.
@traveldrive + gil54
Děkuji pánové za odkazy. Jsou to hezky drahé hračky, 10 tis éček bez daně.........
Snažil jsem se tam dohledat z čeho to dělají ale nic jsem nenašel.
Těch 25 kg zas není tak moc, když to má tu karoserii. Dle toho co píší tak to snad může mít u nějaké topení
P.S. Tak ta karoserie by měla být z karbonových vláken a ne z obyč laminátu.
Děkuji pánové za odkazy. Jsou to hezky drahé hračky, 10 tis éček bez daně.........
Snažil jsem se tam dohledat z čeho to dělají ale nic jsem nenašel.
Těch 25 kg zas není tak moc, když to má tu karoserii. Dle toho co píší tak to snad může mít u nějaké topení
P.S. Tak ta karoserie by měla být z karbonových vláken a ne z obyč laminátu.
@vencelín Tak asi preto tá cena 😉 a hmotnosť 😉
Podľa mňa by to šlo aj o dosť lacnejšie, aj keď aj samotný bicykel nie je dvakrát lacný, hoci domácej výroby... azub.eu/cs/
Podľa mňa by to šlo aj o dosť lacnejšie, aj keď aj samotný bicykel nie je dvakrát lacný, hoci domácej výroby... azub.eu/cs/
A čím ukazuje změnu směru jízdy? Nevidím tam žádné směrovky a otvor pro vystrčení paže také ne.
Měl by to být Bülk MK1 Velomobile, takže tělo je z karbonových vláken lepených epoxidem, váha 25 kg, cena od 9000 euro.
Nebojte sa o chvíľu keď začne naplno platiť Greendeal tak budeme na takom jazdiť všetci...
Man Ký
Kdyby se se mnou nějaký dement v hospodě hádal, že není rozdíl ve viditelnosti mezi těmi dvěmi objekty
www.recumbent.news/wp-content/uploads/2021/02/road-bike-vs-recumbent-or-velomobile-1280x640.jpg
a pokračoval by v tom i nadále, po shlédnutí toho obrázku, diskuse by byla u konce. dostal by po tlamě.
když pojedeš v koloně, před tebou pojede auto a před ním cyklista, uvidíš ho na kilometr. tu číčovinu na zemi ani náhodou.
ledaže jsi hajzelín a máš v hlavě nas.r.a.a.a.a.a.no.
www.recumbent.news/wp-content/uploads/2021/02/road-bike-vs-recumbent-or-velomobile-1280x640.jpg
a pokračoval by v tom i nadále, po shlédnutí toho obrázku, diskuse by byla u konce. dostal by po tlamě.
když pojedeš v koloně, před tebou pojede auto a před ním cyklista, uvidíš ho na kilometr. tu číčovinu na zemi ani náhodou.
ledaže jsi hajzelín a máš v hlavě nas.r.a.a.a.a.a.no.
Dle vašeho by měl člověk jen sedět doma? Je to tak?
Hazard říkáte? V čem? Stejné jak kdyby jste šel při okraji pěšky nebo jel na normálním kole.
tadyto je spis jako by ses po silnici plazil
kdekdo te prehlidne
Má vzadu několik světel (nebo alespon z fotek to dělá takový dojem).
Tohle může přehlédnout jen osoba co by řídit neměla.
I když někteří trombóni jsou schopni přehlídnout cyklistu na běžném kole za bílého dne.....
Tohle doporučení platí obecně pro všechna vozidla nezávisle na rozměrech.
Nicméně pokud to má blikačky tak to už se přehlíží blbě (tím samozřejmě neříkám, že se nemůže stát, že to nějaký jouda přehlídne).
to je sice mozny, ale k cemu ti ty svetylka budou, kdyz z tebe bude mastnej flek ?
.
ty evidentne nechapes, ze clovek je tvor chybujici a kdyz se neco semele, tak ten slabsi ma vetsinou smulu
.
a urcite vis jak to je s tim dzbanem a utrzenym uchem ...
Světla to riziko maximálně eliminují.
Co tedy radíte? jezdit tankem, neb přeci jen i v osobáku do Vás může napálit kamčák? nebo nejezdit vůbec nikam?
svetylko napajeny z tuzkovyho monoclanku neresi ve dne vubec nic
ja radim riziku, ktery nejsi schopny moc neovlivnit, nejit zbytecne naproti
si nekdy nalad zelenou vlnu, kolik je na silnici pru*seru a az na obcasnyho sebevraha asi nikdo v tehle zpravach byt nechce
.
osobak pojede vetsinou prinejmensim stejne rychle jako kamion a kamionak s osobakem tak nejak pocita
Máte zajímavou představu.
Měl jste v ruce nějaké dobré led světlo?
Navíc je možnost blikání.
Takže doufám, že nevylézáte z dome ven. Není radno jít riziku naproti, že. Tedy doufám že ani ráno nevstáváte z postele, přeci jen to riziko, že se zapoknete to je stále.............
na primym slunci nevidis nic
nebud smesnej
Prosím?
Dle vás za dne nic nevidím, za tmy nic nevidím. Tak dy tedy mohu něco vidět?
takovejch jako ty, kteri si myslej, ze jsou na primym slunci s blikackou videt, jsou plny hrbitovy
Na druhá straně lidé jako Vy co nikdy nic nevidí by řídit ani neměli 😁.
Od té vlaječky bych si za jízdy moc nesliboval. V podstatě bude ve stejné rovině v jaké se díváte. Při pohledu kolmo bude vidět, ale to i tohle mé z boku mnohem větší plochu.
To než vlaječku tak raději pořádná světla a ty se zdá že má.
Souhlasím, majáček na muří nožce. To fakt už by přehlédl jen slepejš obecný či krtek 😁
Vidět je, má světla a těm v zorném poli nic nestíní. A dozadu kouká zrcátky stejně jak na motorce.
a kolo je mnohem ovladatelnejsi nez tohle
je to podobny jako ctyrkolka vs motorka, kdy kdyz nejsi uplny jelito, tak na motorce toho ustojis mnohem vic
Vy už jste s něčím takovým jel, že můžete říci, jak moc je to neovladatelné?
na motorce jel snad kazdej a ctyrkolka neni lunarni vozitko venceline
kolik ti je ?
Je článek o čtyřkolce? Není. tedy ptám se Vás znovu, jel jste někdy s podobným šlapadlem nebo nejel?
A lunar rover od Boeingu nechme na jindy taktéž.
Já jej vcelku vidím a ty světla u šajněj solidně.
Takže s Vašimi soudy "vše špatně" bych byl opatrný.
Když si to myslíte, hádat se s Vámi nebudu 😁.