Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: Kradená auta???

22. 1. 2020 12:42
Auto z bazaru
Přesně z tohoto důvodu, abyhc nekupoval auto, které nemá jasnou historii, jsem si koupil auto raději z autobazaru AAA auto, kde mají všechno prověřené.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "matej11"
9. 9. 1999 12:36
Re: Nedelejte si starosti, po trech letech je to vase
Co si delate starosti s kradenymi auty - ve Fronte nedavno psali, ze po trech letech i po nalezeni zustava kradene auto novemu kupci tak jakepak starosti, ze? (v Rusku pry uz za tyden) Jen se pry nesmi na zapad - tam ta nase komiksova legislativa neplati :o)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "login"
1. 9. 1999 08:39
Re: DATABAZE ODCIZENYCH VOZIDEL ?
Chces to opravdu vedet? Tak ja Ti to teda reknu! :-)


Protoze by se taky treba mohli najit a prestat krast. Kazdy by hned vedel, ze kupuje kradene auto.


A nejvetsi zlocinecka organizace v Ceske republice (Policie CR) by nemela kseft. Na cem by si pak policajti nahrabali? Preci taky musi mit nejaky zisk, ne? Celnici si narvou, cizinecka si narve, dopravaci si narvou... Vsichni jenom podvadi, kradou a berou uplatky a ted by si meli znicit takovy krasny kseft?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "sazimam"
1. 9. 1999 07:48
DATABAZE ODCIZENYCH VOZIDEL ?
Existuje jich mnoho OCIS,MEDIATOR,AUTO.CZ,ANNONCE,ale jen jedna bude kompletni (alespon temer kompletni) a to POLICEJNI! Kdyz mi ukradli auto,zacal jsem se o to zajimat,protoze jsem sam moje auto prihlasoval do uvedenych databazi! Vzdy,kdyz jsem po nekom chtel jakousi kopii jejich databaze,tak mne odmitli,ze to nejde (mozna za uplatu!!!).Policie je zasadne proti jejimu zverejneni! P R O C !!.Muze mi nekdo z pritomnych uvest alespon jeden rozumnej duvod,proc to ty floydi nedaj na internet a zdarma ???
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "login"
31. 8. 1999 14:52
Re: Clanek z www.gminfo.cz - co vy na to?
Takovych clanku napise trochu bystrejsi novinar kolik chce. Vetsinou se to tak i dela. Pokud novinar neni jenom trochu odrostlejsi pubertak, tak za tech par let, co se flaka po barech, chodi mezi "lidi" ap., ma tolik informaci, ze se nikoho nepotrebuje na nic ptat - proste si rekne: "Napisu clanek o falsovani dokladu na auta a pise." - nepotrebuje se jit ptat tajneho zdroje na DI, zlodeju ap. Pokud to uz nezna, tak z toho nakonec vyleze stejne nesmysl.


Ja osobne se spis bojim toho, ze mi auto pred domem shnije, nejaky dobrak mi ho objede hrebikem, namaluje sprejem obrazek atd.


Par stovek na alarm, ventil na uzaver paliva, par dratu, spinacu a par hodin casu, ma snad kazdy. Nechapu, jak se vubec muzou auta krast.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "matej11"
31. 8. 1999 14:25
Clanek z www.gminfo.cz - co vy na to?
CORKAR

Po dlouhém pátrání se nám podarilo domluvit si schůzku s panem X. Tento, jinak nenápadný človek, mne zaujal způsobem své obľivy, nebot jednoduąe rečeno krade auta. Po následném premlouvání, které se zdálo býti nekonečné a po ujiątení, ľe článek napíąi tak, aby nebyla jeho osoba ohroľena, coľ znamená ľádný diktafon a fotoaparát, souhlasil s krátkým rozhovorem pro náą časopis.

Proč jste se rozhodl ľivit se tímto způsobem?

Deląí dobu jsem uľ bez práce a uprímne rečeno se tam ani neľenu. Touto činností se zabýval jeden můj kamarád, který mne do vąeho zasvetil. Protoľe být dobrý, není jen tak jednoduchá vec. Nikdo z nás se prece nechce nechat chytit.

Bojíte se?

Samozrejme. Ten, kdo by se nebál, by asi moc dlouho tuto práci nedelal. Clovek si musí ponechat čistou hlavu aby neprestaly fungovat jeho beľné instinkty. To je jeden ze základů úspechu. Strach z dopadení k nim bezesporu patrí.

Jak si vybíráte svůj cíl?

Ve vetąine prípadů jsou to automobily na objednávku. Coľ znamená, ľe můj zákazník mi treba rekne, ľe potrebuje červenýho favorita, pokud moľno na elektronech. Dohodne se cena dodávaného vozu a čas kdy se sejdeme. Je uľ jenom na me, jak a kde k tomu autu prijdu. Druhá skupina kupců me zase treba priveze k predem vytipovanému vozu a prímo si ukáľe, ľe chce zrovna toto auto.

Jak se do takového vozidla dostanete?

Je mnoho způsobů. Od tech nejlehčích, po sloľitejąí a časove náročnejąí. Mnohdy postačí háček, provázek a nebo lze vytrhnout celý zámek ze dverí spolujezdce. Podle toho se potom z továrního profilu vypiluje nový klíček, který pasuje také do zapalovací skrínky.

Kolik času vám taková vec zabere?

Záleľí na typu vozidla a na tom jakým druhem zarízení je ono vozidlo zabezpečeno. Nejsnadnejąí koristí jsou pochopitelne auta, které nemají ani mechanické natoľ potom elektronické zabezpečení. Tam je to otázka pár minut, a to včetne výroby náhradního klíče. O neco horąí je situace s vozidlem, které má nainstalovanou napríklad tyč na volant, ta dokáľe človeka zdrľet o pár drahocenných minutek. Velmi ąpatné je to v prípade, kdy je auto vybaveno autoalarmem s vestaveným imobiliserem. Na takové auto se radeji vykaąlu a najdu si takové, které nic podobného nemá. Nejhorąí z moľností je ta, ľe je vozidlo vybaveno alarmem a jeąte k tomu má zabudovaný napr. zámek na radící páku. Takové auto se dá snad uľ jenom odtáhnout.

Odmítl jste nekdy zakázku?

Ano, jednou chtel zákazník automobil, který byl vybaven alarmem a tyčí na volant. Vzhledem k tomu, ľe neąlo o super drahou značku a moje provize by nebyla aľ tak zajímavá, radeji jsem odmítl. Asi po týdnu jsem se dozvedel, ľe jeden můj známý nabídku prijal, zkusil to a chytili ho.

O jaké vozy je v poslední dobe nejvetąí zájem?

Skoro o vąechny, je to asi závislé na oficiální prodejnosti té které značky v Cechách.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Honza D"
25. 8. 1999 07:57
Re: ověřit ojetinu
Jeste jedna malicka databaze je na adrese [odkaz] O hodne zajimavejsi je ale sluzba, kterou nabizi www.cebia.cz ovsem za penizky.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "DAH"
25. 8. 1999 07:46
Re: ověřit ojetinu
Jo, už jsem něco našel na Seznamu. 1) Ten Mediator jak jsi říkal je to buď www.mediator.cz nebo [odkaz] - tam je to zdarma, ale mají jen svoji databázi. a 2) AUTODATA a jejich systém OCIS [odkaz] - tam je to za cca 2tis. za hledání v jednom státě, ale za to to bude asi přesnější a hlavně spolupracují i se zahraničníma partnerama.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Dalin"
25. 8. 1999 07:14
Re: ověřit ojetinu
Zkus třeba www.mediator.cz nebo jak se ta adresa jmenovala !!! Tam se dají taky ověřit kradená auta. Ale asi každý tam nebude.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "DAH"
25. 8. 1999 06:59
ověřit ojetinu
Nevíte někdo jak jednoduše a rychle ověřit ojetinu? (než ji koupím) Nejlepší by asi bylo mít zámého u policajtů..
Rozbalit vlákno
3

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57