Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: SEZNAMKA

neregistrovaný "Roman11"
26. 11. 1999 14:56
???
Koho tady chceš seznamovat ????
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "King Of The Road"
10. 12. 1999 08:14
Re: ???
Já bych se rád seznámil s 20ti letou krásnou, štíhlou kočkou, barva vlasů nerozhoduje, míry 95, 55, 90, s tučným kontem ve Švýcarsku, s vilou na Mallorce, letním sídlem na Riviéře, ochotou do mne něco investovat. Značka: se vším bych si věděl rady.
neregistrovaný "pablo1"
13. 12. 1999 16:35
Re: ???
Bůůůůů.KIng mě zase předeběh.
14. 12. 1999 08:17
Bez nadpisu
Já scu taky!!!!!!
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "King Of The Road"
14. 12. 1999 08:32
Re: Re:
Nezoufejte, přátelé, počítám, že se mi ozve těch slečen tak 10-15, tak vám zbytek nechám.
neregistrovaný "travexr"
14. 12. 1999 17:18
Re: Re:
Diky Kingu jses king, ze s nama rozdelis.....
neregistrovaný "pohoda"
16. 12. 1999 14:41
seznámení - poptávka
K pohodovému životu ve dvou hledám štíhlou (ale ne moc), hodnou, milou, přívětivou, chápající, bohatou a věrnou dívku do 180 cm, se zájmem o sport, společenský život, sečtělou, inteligentní, s vyspělým technickým talentem, nejraději oboustranného sirotka s vlastní vilou v dobrém stavu, zahradou, ušlechtilým psem, dvěma dobrými automobily, nevysychajícím devizovým kontem a drobnými nemovitostmi u mořské pláže Středomoří, v Krkonoších a rakouských a francouzských Alpách. Barva vlasů nerozhoduje. Zn.: Když si báječnou ženskou...
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "King Of The Road"
20. 12. 1999 10:35
Re: seznámení - poptávka
Tady se to pomalu rozjíždí - hele, pohodo, to skoro vypadá, že mi lezeš do zelí - i když já bych ten technický talent oželel a ty Alpy taky. No a psa si koupíš sám, ne? Hlavně aby neměla alergii na chlupy.
neregistrovaný "pohoda"
20. 12. 1999 14:21
Re: seznámení - poptávka
... do jakýho zelí??? Kurnik šopa!!! Víš co takovejch je? - //Omlouvám se musím zvolnit - teď jsem si uvědomil, že to vlastně píšeš, jako kdyby se ti na tvůj inzerát nabídky nehrnuly... I'm sorry!!// Jak tak vo tom přemejšlim - nebylo by lepší takovejhle inzerát umístit do "Patria ženy za volant?" - tam to asi čtou víc. . . . . . . . PS.: musím skromě poznamenat, že odpověďmi taky nejsem zahlcen.
neregistrovaný "King Of The Road"
20. 12. 1999 14:42
Re: seznámení - poptávka
No, každopádně pokud se nějaká ozve, tak já byl první, heč.
neregistrovaný "pohoda"
21. 12. 1999 09:01
haló, dívky, dámy, níže jsou bezva inzeráty, odpovězte!!
Budete zahrnuty inzerovanou péčí!!! Máte se na co těšit!! Odpovídejte!! Nestyďte se!! Jde nám jen o upřímné a nezištné city!!
Rozbalit vlákno
21
neregistrovaný "King Of The Road"
21. 12. 1999 10:59
Re: haló, dívky, dámy, níže jsou bezva inzeráty, odpovězte!!
Tak tak, peníze nás vůbec nezajímají, že?
neregistrovaný "LadaH"
21. 12. 1999 11:24
Re: haló, dívky, dámy, níže jsou bezva inzeráty, odpovězte!!
***um tezko nekdo odpovi!
neregistrovaný "pohoda"
21. 12. 1999 13:00
Re: haló, dívky, dámy, níže jsou bezva inzeráty, odpovězte!!
to LadaH: Milá dámo, z obsahu i dikce Vaší ctěné věty, jíž jste nás v odpověď poctila, si nejsem zcela jist, zda Vám již byl odtajněn obsahový význam slova ***. Pokud mohu mluvit za sebe, tak *** - to teda vopravdu nejsem! Navíc úsečnost Vašeho sdělení mi asociovala myšlenky (ano skutečně se u mě vyskytují!) na bohatost českého jazyka, když mně předtím vytanula vzpomínka na odborný jednoslovný výraz pro smrtelně nebezpečnou nemoc šílených krav: emancipace. Vskutku to byly jen podvědomé asociace, jež se k Vaší osobě nijak nevztahují, ostatně ani není důvod, proč by tyto pojmy měl či mohl někdo s vaším egem jakkoliv dávat byť jen do mlhavě naznačovaných souvislostí. Že? Přeji Vám příjemné prožití Vánoc, Silvestra, Nového roku, Hromnic i Velikonoc. To se snad venku již oteplí počasí a hrubá absence tepla nebude ve Vaší oduševnělosti transponovat souvislosti, jež pak do Vašeho verbálního projevu vygenerují ono nepříliš libozvučně znějící slovo. S pozdravem: "Pevně vstříc budoucnosti!" pohoda
neregistrovaný "alexv"
21. 12. 1999 13:07
Re: haló, dívky, dámy, níže jsou bezva inzeráty, odpovězte!!
Mozna jsou to jen obycejny labuznici ***owy!!
neregistrovaný "Sylvia"
21. 12. 1999 18:24
Re: haló, dívky, dámy, níže jsou bezva inzeráty, odpovězte!!
A mozno su to len nevinni uchylaci...
neregistrovaný "pohoda"
22. 12. 1999 14:49
Re: haló, dívky, dámy, níže jsou bezva inzeráty, odpovězte!!
Vážené dámy.... jsem hluboce ale opravdu hluboce zklamán vaším smyslem pro humor. Nezbývá mi než Vám popřát dobrou zábavu např. u honk-kongských akčních filmů... Tento typ humoru resp. zábavy je pro vás zřejmě poněkud nevhodný. Zůstávejte v pokoji. Vzpomínáme. (Ale nebereme to tragicky, jen jsme možná neoprávněně doufali, že by se tu mohly vyskytnout ty z vás, na něž se příliš nehodí notoricky známé vtipy o blondýnkách...) PS: v drogerii u nádraží dostali čerstvý peroxid, tak ať vám ho nevyprodaj...
neregistrovaný "pohoda"
23. 12. 1999 07:46
Re: haló, dívky, dámy, níže jsou bezva inzeráty, odpovězte!!
omlouvám se - abych neurazil s nevhodným doporučením filmů k vaší přirozenosti - nesmím zapomenout na stádo mexických, venezuelských a jiných telenovel. Na těchto dílech je podle mého nejpříznačnější první polovina názvu tohoto autorského žánru - napovídá, komu je především určena. (mohu posoudit - viděl jsem Esmeraldu; celejch 20 (slovy dvacet) minut, víc jsem fakt nevydejchal. Teď vám prej vysílaj něco podobnýho. Přeju hezkou zábavu.) Pozn.: I tento příspěvek patří sem a nikoli do "Patria ženy za volant?"
neregistrovaný "King Of The Road"
23. 12. 1999 12:22
Re: haló, dívky, dámy, níže jsou bezva inzeráty, odpovězte!!
Pohodo, nic si nedělej z toho, že se zde objevily tyto příspěvky. Přesně tak, jak si velice barvitou češtinou psal, určitá skupina lidí zjevně má jen pět smyslů a ten pro humor mezi nimi není. A nemyl se, LadaH, není samičího pohlaví a dáma teprve ne. Je to provokatér, vydatně se vyskytující všude, kde nemá co dělat. A sylvia soudě podle příspěvků v "patria ženy...." také moc smyslu pro humor nepobrala. Tak si užijte Vánoc, vy s humorem, i bez něho.
neregistrovaný "Sylvia"
23. 12. 1999 14:15
Re: haló, dívky, dámy, níže jsou bezva inzeráty, odpovězte!!
Mily King ako vsetci velkohubi Cesi aj ty si myslis, ze mas zmysel pre humor. Zial zmysel pre humor to nie je len velka papula. Je pravda, ze ste mali par dobrych komikov, ale vacsina vasich 'komikov' si mysli, ze stupen humoru zavisi od dlzky prispevku.

P.S. Vies preco maju Cesky male prsia a velke bradavky?... Lebo Cesi maju male ruky a velke huby.
neregistrovaný "login"
23. 12. 1999 14:30
Re: haló, dívky, dámy, níže jsou bezva inzeráty, odpovězte!!
A ty mas bradavky jaky?


P.s.: Co pejsek?
neregistrovaný "Sylvia"
6. 1. 2000 14:08
Re: to login
Sorry, ze odpovedam tak neskoro, ale to vies, niekto musi aj pracovat...

Bradavky mam absolutne v poriadku a prsia mi zatial nevisia ako usi loveckeho psa.

P.S. A vy o sebe tvrdite, ze mate zmysel pre humor? Hahaha. Clovek napise jeden vtip a hned ho obvinuju, ze je *** a pod. To aj moj vlciak ma vacsi zmysel pre humor ako vy.
neregistrovaný "login"
6. 1. 2000 14:53
Re: to login
Tu praci bych rad videl. Hahaha! :-)))
neregistrovaný "King Of The Road"
23. 12. 1999 15:33
Re: to login
Nevím, v čem je rozdíl, jestli jsem Čech, nebo slovák. Mám taky pár ne zrovna dobrých poznatku o Vás a veřejně je neventiliju. Žádám tě o to samé. Logine, dobrej dotaz......
neregistrovaný "pohoda"
27. 12. 1999 06:58
Re: to login
to Sylvia: upřímnou soustrast; (vyslovuji Vašemu fyzickému organismu nad ztrátou podstatné části Vašeho duševna; cestu k nápravě nevidím... bohužel...)
neregistrovaný "pohoda"
29. 12. 1999 17:50
Re: to login
Re:Budete zahrnuty inzerovanou péčí!!! Máte se na co těšit!! Odpovídejte!! Nestyďte se!! Jde nám jen o upřímné a nezištné city!!

PS: pořád neodpovídají, asi jsou nějaké stydlivé nebo co.... a tak skvělá poptávka je po skvělých dámách...
neregistrovaný "King Of The Road"
30. 12. 1999 10:31
Re: to login
Asi se začnou houfně ozývat po Novém roce, když jim dojde, že mohli ty oslavy trávit po boku takových sqellých chlapů, jako jsme my, ne? No, asi budu trochu dělat drahoty.....
neregistrovaný "radimbo1"
30. 12. 1999 10:46
Re: to login
Vidím, že i tady jsi poněkud rozhozený.......
neregistrovaný "pohoda"
31. 12. 1999 09:38
Re: to login
zatím jsou naše inzeráty některým asi trochu xmíchu, ale až nám začnou chodit sqělý odpovědi, bude s nimi lomcovat bledá závist!!!, ale to už bude pro ně katastrofálně pozdě!!! vybírat si budeme my a dáme si záležet! - sqělé poptávce musí být adekvátní sqělé odpověďi!! :-)))
neregistrovaný "hardy"
3. 1. 2000 15:21
Re: to login
... nakoniec sa zobudis a ruku budes mat v serbli...

Tvoj strav duse a tela asi najvhodnejsie vystihuje jeden billboard, ktory hlasal "Snivat nestaci"
neregistrovaný "pohoda"
5. 1. 2000 13:02
Re: to login
tak se zas ozval jeden s bezva smyslem pro humor.... Co to je s váma, lidi??? To se po plyšáku už jenom honíme za prachama a už nic dalšího nebo co???? Tož sorry...
neregistrovaný "King Of The Road"
5. 1. 2000 13:26
Re: to login
To víš, ozvou se vždycky ti, kteří mají jakýsi komplex. Tak co se tak divíš?
neregistrovaný "Roman11"
28. 12. 1999 04:43
Sylvia
Chlapci klid,...Sylvia bude beztak zase nějakej *** - provokatér..., s ženskou nemaje asi mnoho společného.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "pohoda"
28. 12. 1999 07:01
Re: Sylvia
ale třeba by chtěl bejt ženskou a třeba už teď se tak oblíká, aspoň vespod...
neregistrovaný "King Of The Road"
29. 12. 1999 09:21
Re: Sylvia
To se nám ta seznamka nějak zvrhla, ne?
neregistrovaný "iveta"
6. 1. 2000 14:19
Milujem vas! Vsetkych!
Halo, pohoda, login, King of the road, uz tu sedim za volantom a som uplne vlhka...

Asi zapnem stierace na sedadle...
Rozbalit vlákno
19
neregistrovaný "Sylvia"
6. 1. 2000 14:26
Re: Milujem vas! Vsetkych!
Aaaaaaaaach, ano. Pri citani prispevkov som si nedopatrenim oslintala monitor...
neregistrovaný "King Of The Road"
6. 1. 2000 15:41
Re: Milujem vas! Vsetkych!
Och, to potřebovala naše mužská ega slyšet. A to jste nás ještě neviděli. V tom případě už nebudou stačit stěrače, radil bych odsávání, lásko. Silvi, a co má ještě ten vlčák většího? To bude asi všechno, což?
neregistrovaný "LadaH"
7. 1. 2000 12:38
Re: Milujem vas! Vsetkych!
Chcel bysom byt vlciakom Sylvy!Mozno by som si

dobre zatrtkal!!!
neregistrovaný "pohoda"
10. 1. 2000 11:04
Re: Milujem vas! Vsetkych!
to ladaH: tvůj sloh i slovní zásoba silně postrádá oduševnělost, jež je vlastní našim původním (poptávkovým) inzerátům jakož i všem našim následujícím textům; mohu-li tedy svou myšlenku dokončit, neubráním se vyjádření, že absence tvých dalších příspěvků v této rubrice nebude pro ni ztrátou; věřím, že ti smysl mého sdělení přes jeho poněkud nezřetelnou polopatičnost nebude ve fázi pochopení jeho smyslu činiti větších problémů; zůstávej v pokoji!
neregistrovaný "LadaH"
10. 1. 2000 11:58
Re: Milujem vas! Vsetkych!
Milý Pohodo,nebo milá Pohodo!Jseš sice plný lásky

a upřímností,možná je to tou záhadou pohlaví,ale

mne se bohužel jen tak nezbavíš.Je to totiž z hlediska globalního aspektu na platformě kompromisu nerentabilní.Cítím však z tvé homosexuální řeči určité rozčilení a tak ti chci

říci slušně"Táhni v * černý mraku!!"
neregistrovaný "iveta"
10. 1. 2000 13:53
Re: Milujem vas! Vsetkych!
Ano, uplne sa stotoznujem s nazorom Pohody - ked si porovname jazykove prostriedky a styl prispevkov Lady a ostatnych prispievatelov tejto stranky, rozdiel je porovnatelny s rozdielom v kvalite napr. Lady 1500 a Mercedesu najvyssej triedy. Raz darmo, s humorom sa bud narodis, alebo nie, vsak, Lada. Ak ta raz vyrobia ako Ladu, tak ta na BMW-cko neprerobi ani sefkonstrukter Ferrari...

Ale k veci: chlapci, sorry, ta vlhkost, o ktorej som minule pisala, je sposobena zatekajucou karoseriou. Takze niekedy nabuduce(mozno si este na tejto strane precitam prispevok, ktory to napravi). Tak zatial dovi a nepreradujte prilis casto rychlosti, aby vam nevystrekla rychlostna paka...
neregistrovaný "pohoda"
10. 1. 2000 14:58
Re: Milujem vas! Vsetkych!
to ladaH: Oceňuji míru Vašeho duševního úsílí, jež jste musel vynaložit k pochopení smyslu mého zde níže napsaného textu, na nějž jste ráčil odvětit. Jest z něj vyrozuměti, že Vámi zmítá zmatečnost ohledně pohlaví osoby, zde vystupující pod jménem Pohoda. Za účelem zlepšení Vaší orientace v prostoru, čase i místě Vám dopučuji po zopakování přechodníků alespoň zběžně seznámiti se s texty v rubrice Au, au češtino, kde některé mají též tuto - a musím potvrdit, že poprávu - autorskou visačku. Nehodno zapomenout oceniti Váš - a koneckonců dlužno podotknouti, že úspěšný, i když poněkud méně originální - pokus o poněkud odlišný způsob vyjadřování, než který jest Vám od Vaší přirozenosti vlastní, totiž ten, který není na konci Vašeho textu, protože právě ten, jež na konci Vašeho textu jest, Vás charakterizuje dostatečně barvitě. Ano, musím potvrdit, že všichni již víme, s kým máme ve Vaší osobě tu čest. Jen za sebe dodávám , že není o co stát. Vaše výpady ohledně mé orientace prozrazují Vaši skutečně nepříliš výraznou způsobilost pochopit tento styl humoru. Nezlobím se proto na Vás. Mohu jen Vašemu bezprostřenímu okolí touto nepříliš výraznou formou vyjádřit nad Vámi, (ale abych nespravedlivě negeneralizoval:) nad Vámi zde projevenou charakteristikou Vašeho 'já' svou upřímnou soustrast. Zůstávejte v pokoji a pro příště, prosím, zkuste pokládat otázky, na něž jednak odpověď nelze vyčíst z textu dříve uvedeného a jednak za odpověď budou vůbec stát. Tož sbohom!
neregistrovaný "Sylvia"
10. 1. 2000 13:43
Re: Milujem vas! Vsetkych!
To: LadaH

Je to fena, ked sa bude harat, tak ti poviem.
neregistrovaný "LadaH"
11. 1. 2000 11:50
Re: Re:Sylvia
Radši povez ked sa budeš harat ty!Tady Pohona nebo

Pohoda ti to zrobí s luxusom a slovní zásobou,ale

nic jiného co by si chtěla použít u něho nenajdeš!

Halt někdo otym jenom kecá a někdo má zas pořadnej

vercajk!!!
neregistrovaný "pohoda"
12. 1. 2000 16:00
Re: Re:Sylvia
PS: ladaH má pořádnej vercajk, ale jeden na všechno - i na přemejšlení...
neregistrovaný "Sylvia"
13. 1. 2000 11:18
Re: Re:Sylvia
Rozum akurat tak medzi nohami...
neregistrovaný "LadaH"
13. 1. 2000 11:56
Re: Re:Sylvia
No ono delat sex mozkem,to radsi myslet organem!

Krasny nazev pro Pohodu by byl SUCHARIPA!!!
neregistrovaný "pohoda"
13. 1. 2000 16:33
Re: Re:Sylvia
to ladaH: tak to bych si radši olíznul obočí než měl mozek jako žížala...., ale tobě už tvé přání, jak je vidět, vyšlo...
neregistrovaný "hardy"
17. 1. 2000 16:19
Re: To Ziguli : Skus inu web stranku
Toto je sice diskusne forum, ale mam taky dojem, ze Ti unikla jeho tematika. Skus sa pohrabat v sezname.cz, alebo niecom podobnom pod heslom erotika_chat - snad dojdes na svoje. Neber to ako osobnu invektivu, skus to vnimat ako osoznu radu - budes si moct podiskutovat na rovnake temy, a aj nam bude veselsie.
neregistrovaný "LadaH"
18. 1. 2000 08:12
Re: To Ziguli : Skus inu web stranku
Nejsem zadny Ziguli ty somar,alebo kokoc!Ty zkus

jinou stranku zo slovenskym textom lebo tuna su

CECHY!
neregistrovaný "hardy"
18. 1. 2000 08:58
Re: To Ziguli : Skus inu web stranku
No vidis, a ja ze internet je bez hranic...
neregistrovaný "pohoda"
18. 1. 2000 09:40
Re: To Ziguli : Skus inu web stranku
to hardy: 's to rozštíp, máš recht! jako bych se pod to podepsal A my zpátky na stromy! Tedy k původnímu textu inzerátu kdesi v úvodu.... Repete původní text inzerátu

Ozve se někdo normální?
neregistrovaný "LadaH"
18. 1. 2000 13:54
Re: To Ziguli : Skus inu web stranku
No jasne prece ja!!!!!!
neregistrovaný "pohoda"
18. 1. 2000 14:06
Re: To Ziguli : Skus inu web stranku
ty si fandíš - musíš mít i svůj fanklub, řekl bych že bude mít dva členy: tebe a tebe a teď se nemůžeš dohodnout, kdo bude dělat předsedu a kdo zapisovatele a kterej z vás tě bude kontaktovat se žádostma o autogram - udělej si v tom jasno a za rok dva se zase ozvi. Dík.
neregistrovaný "PetrS."
19. 1. 2000 17:56
Seznamka
Já vás zdravím "dámy" a pánové.Kokám,že kdyby to

četl Einstein,asi by si chudák smíchy rozbil hlavu

o volant.Já sám už mám nějaký krvavý čelo.Asi to není to, co zrovna očekával Pohoda,ale prostě mi to nedalo a musím se do těchto duchaplných rozhovorů vložit.Můžu se někoho zainteresovaného

zeptat,co je vlastně opravdu podnětem pro založení těchto stránek?Mají tyto vaše diskusní hovory skončit grupensexem někde v autobusu nebo co?
Rozbalit vlákno
15
neregistrovaný "Sylvia"
20. 1. 2000 12:07
Re: Seznamka
Kedy si mal aspon polovicnu inteligenciu ako Einstein, tak by si nekladol take pribrzdene otazky a to celo mas asi krvave preto, lebo niekto nasypal zrno na kapotu...
neregistrovaný "pohoda"
20. 1. 2000 15:14
Re: Seznamka
to petrS: v autobuse???, ale proč ne... když to nebude nikomu ubližovat a budou s tím všichni zúčastnění souhlasit, ja prý dovoleno všechno, takže snad i ten autobus... PS: ty jsi řidič autobusu? :-)):-))) :-))))
neregistrovaný "PetrS."
20. 1. 2000 16:58
Re: Seznamka
Seš nějak moc vysmátej Pohodo,budiš ti přáno.

A pro Sylvu,asi tě to baví někoho pořád urážet viď?Opravu dobrý,asi nemám ani polovinu inteligence Einsteina,ale víš že mě to nějak absolutně nevzrušuje.Ale přijde mi,že tebe to nějak rajcuje.Nechci tě urazit,ale myslím si svoje

a při tom to necháme bude to lepší.

P.S.Pohodo škoda,ale nejsem.:-))
neregistrovaný "pohoda"
21. 1. 2000 09:09
Re: Seznamka
to PetrS: konečně jeden normální text! dík! Proč nebejt vysmátej, když to nic nestojí a o nic nejde.... bejt furt nasranej je za stejný prachy a ta první možnost mi tak nějak přijde lepší... Tož tak...
neregistrovaný "LadaH"
21. 1. 2000 10:09
Re: Seznamka
Sylva to ma rada kdyz se ji pritom nadava sproste

a tak onanuje u internetu!Jinak slovak zaplat pan

buh nejsem,takze jak jsi sama uvedla mam IQ vetsi

nez slovaci,coz je nakonec celkem logicke!Jinak

i Ivetce bych doporucil sledovat porad:Sama doma.

Jinak chlapy zajedema na slovac a holkam provetrame kozisky,ne?Jsou docela chytlavy,samozrejme bez POHODY ten ho nema,chudak!

Ale zase je chytrej a sectelej!!Moh by nam pri tom

treba recitovat,ne!
neregistrovaný "Sylvia"
21. 1. 2000 13:03
Re: Seznamka
Ja zasnem. Doteraz som nemala ani tusenia kolko je v tych Cechach inteligentnych, sarmantnych, scitanych, neoodlatelnych chlapov. Asi k vam emigrujem. Dufam, ze na emigracnom budu patricne ocenene vsetky moje prednosti!
neregistrovaný "PetrS."
21. 1. 2000 13:15
Re: Seznamka
Ty tam u vás máš nějaký problémy?Čistě ze zvědavosti.No vidíš jak ti jde mluvit slušně a vybíravě.Přijde mi,že to píšeš s mirnou závistí nad nedostatkem šarmantních a gentlemanských

mužů na Slovensku.Nevím nevím jestli se tady u nás chytneš.
neregistrovaný "pohoda"
21. 1. 2000 13:31
Re: Seznamka
No ale zase na druhou stranu: určitě nezaškodí podívat se za hranice všedních dnů... Příspěvky té existence, co píše pod značkou ladaH navrhuji ignorovat. Od tohoto návrhu ustoupím, až nám předloží ke své osobě studii zpacovanou a podepsanou nejméně třemi antropology ze světoznámých univerzit, že je sice homo, ale nikoli sapiens. My už tuto skutečnost téměř s jistotou tušíme, ale až to budeme mít černé na bílém, aspoň budeme vědět, že se skutečně bavíme s duševním exotem a pak mu lze jeho IQ bedny kytu prominout. Ostatně: kde má mozek, už víme, že...
neregistrovaný "LadaH"
21. 1. 2000 14:06
Re: Seznamka
Co napadas slusne lidi ty Homo nonerektus!Zaplat

panbuh,ze nemas fifaka,protoze kdyby se takovy

individum jako si rika POHOVNA,sorry vlastne POHODA,rozmnozilo tak by se tady nedalo zit!Jinak

Sylva je dobra baba,chtela by do cech za borcema

jako na slovaci nejsou!To ti chvalim!
neregistrovaný "novak1"
23. 1. 2000 11:47
Re: Seznamka
Sylvia: Jaké máš přednosti?? Víš u nás se říká co je zo Slovenska je " Slaďučké falošné " tak čím to můžeš vykompenzovat?
neregistrovaný "Sylvia"
24. 1. 2000 12:09
Re: Seznamka
Napr. zaujem o motorizmus / gumu menim za 10 sek/, zmysel pre humor, brilantny intelekt...

Co viac si chlap moze zelat?!
neregistrovaný "pohoda"
25. 1. 2000 10:49
Re: Seznamka
to Sylvia: krucinál tomu nejde odolat!!!!!! PS: o jaké že to gumě a o jakém že to čase nutném pro výměnu hovoříš??? :-))) (10 sekund - dofám, že to je skutečně čas pro výměnu a ne pro životnost z důvodů opotřebení ..... :-))))
neregistrovaný "LadaH"
26. 1. 2000 08:08
Re: Seznamka
Jeste pekny prsa a Sylva je divka mych snu!!S tou

gumou asi mysli preservativ!
neregistrovaný "novak1"
26. 1. 2000 09:36
Re: Seznamka
Nekecej, fakt?
neregistrovaný "HLV"
9. 12. 2007 18:21
Re: Seznamka
Ahoj, som Filip, mam 20, som sofer z povolania a gumu za 10 sekund nevymenim, gumy nemenim vobec, GUMY NEZNASAM!!! moja kolobezka defekty nedostava, pa
neregistrovaný "iveta"
20. 1. 2000 12:46
Bez nadpisu
Hej, LadaH, nie si nahodou tiez Slovak? Totiz tvoja cestina vyzera presne tak, ako ked sa nejaky moj krajan s IQ < 50 snazi komunikovat v pre neho cudzom jazyku. Alebo si z nejakej *... dedinky s 2,5 obyvatelmi a svojskym dialektom?

P.S. ak je tvoj "vercajg", teda naradicko podobne mohutny, ako tvoj intelekt, tak ti ako sexualneho partnera odporucam morca, pripadne ineho, menej uslachtileho hlodavca.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ILL"
3. 2. 2000 00:00
Bez nadpisu
AHOJ !!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "dj live"
5. 10. 2007 20:48
pomoc
nevite nekdo email na zakladatele teto stranky?? :'-(:'-( ja se ho na neco potrebuju zeptat a sem v koncích :-(:-(
Rozbalit vlákno
0

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57