Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: Au, au češtino!!!

neregistrovaný "HAROUS"
6. 1. 2000 08:40
Ťak fás tadi fšéchni výtám
Toš Kingu uš ši nemušíme kulvyt Džordna...
Rozbalit vlákno
17
neregistrovaný "King Of The Road"
6. 1. 2000 08:50
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
Toš to ysem uelmy rát. Ze ysem t oale pyjekní poszuk, še mňe napadajý takoví šýlenosťy. Ten, gdo sy to ňygdy neviskošel, tak bi nežekl, jak desruktyvňý vlif to má na psychyku, gkyš máž hnet f zápjeťý psád ňeco správňe. Yá sem ta to czumňel yako vrána, gdyš sem to po sobje četl. To spráfné.
neregistrovaný "HAROUS"
6. 1. 2000 09:03
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
Špýš je to desraktyvný, to bude šuanďa, až žekňu nějcýmu zákažnýkovy topšý ďeň. Něňy to pldel pšát potom mornálňe. To ty teda feknu. Ty máž ale plpý ňápaďy. Ale užnávám, že žkušit bi sy to mňel každej, pak bi sy ten levopys hlýdal výc.
neregistrovaný "King Of The Road"
6. 1. 2000 09:17
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
Ale zase na druchou sranu ye to dozt doprí na procvyšeňý plavopysu, plotoše, teda jenom gdiž pýšeš mýsto mňekích y tvrdí i, plotoše dá docela plácy to matlat tag, abiz tam neuďelal aňy jedno y, nebo i spráfňe. Yá sem asy géňijus. Co kdibi se to zavedlo yako povyná soušást víuki na prvňým stupňy záklaďnych szkol? Ono to toťyž tak bolý, še bi sy to ďetyčky rozmisleli, psat ňejakí hrupki. To bisme mňely zďelanou populacy, coš?
neregistrovaný "HAROUS"
6. 1. 2000 09:31
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
Plavdu máž, plavdu dýž. To ale ukažuje na ťo, še uš o ťom levopysu moč neuvašujeme, níblš to tak šekáme podél tocho, še ktelim y něbo i to lýp vipadá. Takchle nad ťym šlovjek furt mušý pšžemíšleť, abi to náhodňe nenapšal dobže. Igdiš na tom plvňym štupňy nevym, nevym.
neregistrovaný "King Of The Road"
6. 1. 2000 09:44
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
No to ye právje vono, še poprfé od druhí tšýdi musýž uo plavopysu pržemíschlet. Ale asy máž prafdu f tom, še na thom prvňým sťupňy bi to nebilo to pravi oržechoví.
neregistrovaný "HAROUS"
6. 1. 2000 09:53
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
Kyngu, šetl si kňýšku ...Pan Kaplan má třídu stále rád...? To je dočela toprá pldel. Napšal to polškej emergrant v jůésjej a je to vo tom, jak viušoval noví emageranti anglycki. Poďýl má šamožžejmňe taki šeskej pšeklad. To je ňečo jako todlectonto téma. A šou ťam bošý hlážki.
neregistrovaný "King Of The Road"
6. 1. 2000 10:18
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
tag to sem neczetl. Moschná byz my mochl napzad authora a u kocho to fischlo. No yen poczkey, asch ňegdo uďelá kňyhu s tohohle. To pag bude ale sýla, ne?
neregistrovaný "HAROUS"
6. 1. 2000 10:34
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
AUťoř je Leo Rosten (tužým) a vižlo to azi ešče sa komanšú. Ale je to zýla, napš. přoťykladi - p. Kaplan v ůkolu napszal jeden - dva, dva - jeden, atď. Bil asy tžy ročy v pervňym rošňýku. Vúbec netučim, esly bi se to ešče nehalo sechnat. Ňéják sme no tódle téma šamy....skoďa.
neregistrovaný "King Of The Road"
6. 1. 2000 10:48
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
Yoyoyo, ňygdo sy s námy nehce povýdat, bééééé ,anep yak pravyl dráczek v pohátce o Rákosznyczkovy - ňygdo mňe nemá rát a ňygdo si se mnou nechce hrád, bééééé. Toš to voňy se fšychňy boyeyí, že bi s toho zblbly a že bi yim to zustalo, hohoho. Ale samy tenchle thémat neužyvýme. To nám hasi bérzo odpadne do tého archýva.
neregistrovaný "HAROUS"
6. 1. 2000 11:10
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
Toš ti sy na té Hundi......Mišlýte, še se toho na motourech Hunda něda uš moč vilepščyt? Omil! V roce 2005 se oběvý ve vozeh Hunda motoury o oběmu 2 lytrú ůplňe nové genecare. Ponesó nažev VTEC-i ajak napovýda poledňý pýšmenko, púde o moutoury s pžýmím stžykem benžýnu, jjyhž prúhorňýkem bilo laponské Myšyvbušy. To ošem nejný edyná inovace kera se chistá. Budou šplňouvat noví emysný lymyti Kalyfornya LEV2 a U.S. Fedžerl Týr 2.

ejich víkoň se zednežedne o 20% (snad uš ne u dvoulypru v S2000?), a spotšeba se sňýšý o 10-20% pole modélu. Velkost a hotmost štirválcú se taki sněžý cca o 10% oproťy súšasním motorourám s rozchodem SOHC. Nová konstrkce taki umošňý richlejžý ohráťý katalizautoru a ťým jeho ůšynost přy studeňích starťých. Pši studeňých starťých bude taki átomatycki vipnut eden s ventylkú v kašdím válcy, šímč bude viušyta znamá víhoda motourú s 15 ventylki – optymálný zatach z ňýzkíh otoček s prýznivou laděnou emysý.....Gdiž takchle to nejni vonó.
neregistrovaný "King Of The Road"
6. 1. 2000 11:38
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
Tedi ti sys s tým vihrál, yen cso ye prauda. Na to haby cslovjek mjel richlokurs cheťytschtyni. pomalu my to prřipomýná maďarštynu a to usch se nechitam. Bedrzich Hrosní bi se asy dyvyl, kdibi musel luouszkat tihle blaboli, mysto chetytskeho pýsma . Yeschte nygdy ysem neczelt takhle krátkí czlánek tak dlouho. Yen mňe velyce mrzý, že sy tu s námy nechce ňygdo jyní povýdat. Fňuk.
neregistrovaný "Fenix"
6. 1. 2000 11:42
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
ěštjebitošlonapsattakhle.tosebudetakihes…
neregistrovaný "King Of The Road"
6. 1. 2000 11:49
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
nokonecznesetakiozvaldalsysrandystaFenyk… Tahle tvoye novynkamaleyedenhaczek. Mohlabidostnechutňerostáhnouťydiskuskuvý… stoupo?
neregistrovaný "Fenix"
6. 1. 2000 12:04
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
Novonosetotakipjeknjepitomnjepýše,alezas…
neregistrovaný "King Of The Road"
6. 1. 2000 12:12
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
Yestlytobereschyakospůzobschetrřeňýspeys… takyetodobrínápat, ByllGejtsbiťyurčyťeposlalďekofnídopys, aleušjsytaditotématakpytomňerozhďyl, ti oschklyvey Fenyxouschi. Cotaditědsťýmbudemďelat, nevýschnáhodoutihlavoskopová?
neregistrovaný "Fenix"
6. 1. 2000 12:17
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
Tojepfeciůplnjejedno,plotošekdišuštotadi… />Nebotyneumíschsalamovatfádkitijedenkin…
neregistrovaný "King Of The Road"
6. 1. 2000 15:51
Re: Ťak fás tadi fšéchni výtám
Tošzteboumusýmšouhlasytžeyetoftomtothéma…
neregistrovaný "pohoda"
6. 1. 2000 16:43
tojojoj!
to jezuperz uperz upper!!!semset aku š daaafnone sasmaaaaalllllchacha!!!
Rozbalit vlákno
25
neregistrovaný "Fenix"
7. 1. 2000 07:35
Re: tojojoj!
tozmeradi,šejetadidalšíjouda. Jynak vám teda musým fíct, še jsem to takhle málem pzal i do tjech opchodných dopysú a to sem psal jenom tfi!
neregistrovaný "pohoda"
7. 1. 2000 07:41
Re: tojojoj!
dabbýzým brachtyckí viušyťý tíhla čežtyňa: na dohle bi ztašila djesne jednoducha žifra a defifrátori nebaj žanci to zozhlousknout!
neregistrovaný "Fenix"
7. 1. 2000 07:56
Re: tojojoj!
koukám, še máž njejakou ríbu, ne? :-)))
neregistrovaný "King Of The Road"
7. 1. 2000 07:58
Re: tojojoj!
toštoyeouplnáprafda, yenomžesyneysemyisteyyeslybitoroslouzknu… tkeřýmbitobilourczeno. Yinagfámmužýmržýct, še usch s toho ysem pomalu major, proťoše kdiš teť pýšu normáňný dopys, tak prřemíschlým, ještly tam mám dát obrácená y/i. Hasi z tého scvokovaťýme. Ale takchle žvlášť ze to pýše fagt lýp, neš dokupi.
neregistrovaný "HAROUS"
7. 1. 2000 09:05
Re: tojojoj!
Máž plavdu, vono še to taki ašpoň nehá trohu przesšýst. Fšera uš sem še na to mušel vikačlat, plotoše sem se pšžystých, še v tídle hovadšťyňe sašýnám y pčemíčlet. Pomoch aš paňák.
neregistrovaný "Fenix"
7. 1. 2000 09:10
Re: tojojoj!
Stejnje si to tak psal jenom ploto, še si si chtjel dát toho panjáka, pfysnej se! Já sy ho dal taki, ale naiednou koukám a džek denijels ye prásdnei, smoola no!
neregistrovaný "King Of The Road"
7. 1. 2000 09:24
Re: tojojoj!
Yá fáz varoual, še to nebude yednoduchí, ze z tocho fspamatovat. A še na to pomůše pajďulák. Ale še nám to tu yde, coš? Za chvylynku budeme f top10, určyťe.
neregistrovaný "King Of The Road"
7. 1. 2000 09:25
Re: cau auto,cz
yak se bavýsch?
neregistrovaný "pohoda"
7. 1. 2000 10:00
Re: cau auto,cz
pafím se sqěle maje teťnamy sliz eanik dišset opížeodelenene musiiit obejte ščeví hra diš ti me z e rineda št am k de b ymjelin oumalnjebe jt a zizinez nesnajiciale sponn pršimeereňedo kon ale česko u fonetykutua si ne má ssanzi neňýlyšplauda Takmi tak popadlo zze tenMistrJanHus dyšv imi slél vilepčeňíszeskíh o plauopyzu takže uďál ďěsňě bez va vjec!!
neregistrovaný "pohoda"
7. 1. 2000 10:02
Re: cau auto,cz
atu Ďěsňěbezuavjecvydym f tem zze šibe fšetkým stejňě ančtož takhle jo to fakt vo zdravou budku....
neregistrovaný "King Of The Road"
7. 1. 2000 10:07
Re: cau auto,cz
ochto ysymňed ostaulstěmymez eramyouplňěyin denešmayíb eyt. yatopoto bjemuszelčýsťtrřikr átnešlysemt opochňopyl. Aleyestlytot akhlepuydeda ltakstochouď elameuš naproštonečytelňí paskvyl a tobineprospjelotom utothematalešonm yslim, nebosepl etu?
neregistrovaný "King Of The Road"
7. 1. 2000 10:11
Re: cau auto,cz
tendlestilpsaňým iprřipomýnáasynej výcturečtynu smýchano uz maggyarsztynouayet odoczelaszýla, facktžey o.
neregistrovaný "King Of The Road"
7. 1. 2000 10:16
Re: cau auto,cz
yaktakcztutak itiprřýspjefkif ostaťňýchté matechtagt amtotak inejňyvopč asvomocho řschýatosynd elámsr anduvýsch?
neregistrovaný "pohoda"
7. 1. 2000 10:31
Re: cau auto,cz
toyo, toyoatozmee(štěnúe;zašalytext proklaatat inejma pýšmenkama¨känebopaznakamaz inter punkce taki bi se d al nej en prokla dat a le taky vipošťět pyšmnka a poušývat šičlaví šyšlešýšli. Čýtaní tákovíhotekstus i pak pršetstavuju ták, šesyto monototoně nachrájež na mchnitofón a pakšiti šestkráte půstiž náchlasse stašenejma roltáma pšičemž si u toho stáchneš na vokňě rolety a pekelnje se sóstredíž. Dišpakb udež mit jen malo chranátou hlvutaáksieščedop adnul dosela tópše Teky bi sa dalo to prokladat czeskimi archajizmi, slengovimi virázy, slovosledem pršechazénym a zlovenčinou - táje aspn satim eštje známi "cyzý" blajzák totiš jazyk Pak ušne maj žancy anňy prfesóri z ustávu pr o jazik czéski natoš dežyfránty... Fuj, už taki blbnu! :-))))
neregistrovaný "King Of The Road"
7. 1. 2000 10:49
Re: cau auto,cz
chelenelad uymňetuuschěm yhlodi, yátoteťp otobječeta viprsknulysemdva kratnapr ostonekontolo vnaňesmýchia poprskalsymon ytor, gdot omáteťuk lýzet,sakrisch. ušem ytoě jakvimikák ontrole.
neregistrovaný "pohoda"
10. 1. 2000 11:22
Re: Nový soudek
Dovolím si zde nadhoditi k zamyšlení, diskusi a dalšímu rozvíjení další rozměr naší drahé mateřšťiny maje při tom v úmyslu zejména osvěžiti podvědomé vazby čtenářů tohoto příspěvku, jež by je při překročení prahu z podvědomí do vědomí mohly přivésti ke vzpomínce na ještě velmi nedávno značně populární stať zvoucí "Česká přísloví přeložená do vědecké češtiny". Tento vyjadřovací styl, maximálně se snažící o využití všemožných kombinačních možností české sémantiky i syntaxe, jakkoliv se zprvu zdá býti poměrně méně srozumitelným, umožňuje vyjadřovati se nadmíru distinguovaně až džentlmensky přičemž nijak neochuzuje tvrdost takto předávaných myšlenek, ba právě naopak svými neotřelými souvislostmi a pojmy na ně nabalenými dovoluje se vyjádřiti podstatně kategoričtěji - ano, samozřejmě, využívaje homonym, synonym a všech kouzelných vazeb, které s tím vytvoříme. K napíchnutí tohoto soudku mě inspirovalo to, co jsem právě napsal do zdejší rubriky seznámení.Co vy na to, lidi? - souvětí, přechodníky, archaismy, příslovečné zpřežky, vsuvky atd. atd. atd.
neregistrovaný "pohoda"
13. 1. 2000 16:38
Re: Nový soudek
kr ucinaals a mi zdaaze sen ovy soud ekne uj a l a prr i tom je czestina tak boha taa rzecz...
neregistrovaný "pohoda"
20. 1. 2000 15:17
Re: Nový soudek
Yetonjeyakey slozytey humor tady neb oco?? To moc srandystuuu nejni... Beéeéeéeé!!!
neregistrovaný "pohoda"
4. 2. 2000 15:19
Re: Re:
enomo s věžuju thém aa by archyvnje nech cýplo ...
neregistrovaný "TomaszPlzne"
16. 2. 2000 16:34
Re: Re:
Vélévážený vašnosto, asirujíc na konsensuální stanovisko s Vaším vejžblebtem, co nejuctivěji si dovoluji navrhnouti užití kombinace variabilních součástí našeho vyjadřování, vědeckého, pseudovědeckého, archaického i vulgárního. Nicméně, i když spíše nic, než méně, jedná se o žvanění v oblasti samohybů, takže budiž a nechť se naše rokování specifikuje na know-how o těchto zázracích těchniky. A to i přesto, že se tu bude vyskytovati spíše hov, než know.
neregistrovaný "pohoda"
17. 2. 2000 08:54
Re: Re:
Nemaje nic proti tomutož nížeji řečenému resp. napsanému a doufaje, že množství týmž směrem ujetých šílencův jest povícero, jsem v naději a očekávání, že mě přepadnou myšlenky, jež zavhod připadnou čtenářům dalším v této rubrice brouzdajícím. A kdyby snad tato veleslušná a přeuctivá mluva jevila se býti v ucha některým z čtenářův nepříslušná, nelze než doporučiti ctěné přejemnělosti těchto duší, by obrátili svou pozornost k jazyku buditelů našich a vypustivše ze svých myslí patvary nehodné dnešní doby věnovali se toliko obsahu dnešní době přináležejícímu. Zamyslemež se nad novoslovy, jimiž by nás byli bývali eventuálně obdařili naši buditelé v případě, že by postaveni byli před úkol vytvořiti ryzí češtinou se skvící slova z oblasti, jež jest předmětem těchto zde přítomných výměn myšlenek. Dejme tomu slov v samém závěru století dvacátého se běžně vyskytujících slov: katalyzátor, turbokompresor, klimatizace, alarm, startování, kombík (nikoli gombík) a další. Navrhuji, že pro začátek v základním tvaru a do slengu bychom to po(s)tupně převedli, takž na konci by nebylo auto s katem, ale s něčím úplně jiným (i když mnozí jezdí jako kati). A jen tak mimoběhem: jak velkej je rozdíl mezi řidičem, katem, vrahem a dobyvatelem? ***prácetojezasemaglajzvbedně!
neregistrovaný "TomaszPlzne"
17. 2. 2000 17:06
Re: Re:
alarm: raubířoplašitel, klimatizace: horkostudenopohodotvořič, startér: rozpohybovadlo, katylyzátor: zápachoodstraňovač, ...
neregistrovaný "pohoda"
18. 2. 2000 16:08
Re: Re:
.. je to sqělý!, máme před sebou uíkchent, tak to třeba ešče rozvinem...
neregistrovaný "chozee"
5. 3. 2000 14:54
Re: Re:
Njejaktotusnulonee? Procsch uzschsinepoviiidaaate votjechmilejchc czstyrzskolacschkachvplechumotoreem?
neregistrovaný "Barrichello1"
23. 3. 2000 09:16
Re: Re:
Toto je nejhorší stránka v celé kávrně!!!!!!Bravo!
neregistrovaný "Anete"
10. 2. 2000 08:51
:o)
to pohoda: a já si pořád říkala odkud máš tu svou bohatou slovní zásobu...
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "pohoda"
11. 2. 2000 16:01
Re: :o)
Ďýk za šmajlíka. Odpovídám. :'-)
neregistrovaný "Liquido"
12. 3. 2000 21:08
-
Nějak to tu vázne!!!!!
Rozbalit vlákno
0
23. 3. 2000 17:07
Bez nadpisu
Škoda, že nepřispěje Istasa. Já se občas taky dobře přestřelím, ona ta škola, je už dávno....
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Barrichello1"
2. 10. 2000 22:20
Bez nadpisu
au
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Subarista"
2. 10. 2000 23:30
Bez nadpisu
No výrok spíš how než know mě fakt upřímně rozesmál. Občas je tady skutečně sranda.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "R.Barrichello"
3. 10. 2000 16:00
To víš
kapitanchos zase používá můj login, ale tomu už je konec, ženu to na patřičná místa!!!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Mr.Kobliha"
4. 10. 2000 20:48
Mrtvo
Tomuto říkáte pokec vždyť tu chcípl pes!!
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Orpheus"
5. 10. 2000 09:54
Re: Mrtvo
Taky jsem něco cejtil. Myslíš, že to byl pes? Co třeba kdyby tu chcíp ten chudák, co se vydává za Barika.
neregistrovaný "Mr.Kobliha"
5. 10. 2000 20:12
Re: Mrtvo
Alejspoň by přestal otravovat lidi, kteří si chtějí normálně pokecat. Mně to nevadí bude klid.
neregistrovaný "mclaren1"
10. 10. 2000 16:02
Bez nadpisu
zdar lidi, jsem tu novej, takze se potrebuju trosku otlouct.

PS: Taky to tu nejak zavani.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Mr.Kobliha"
12. 10. 2000 19:47
Neštvi mě!
Napsal jsi že tu budeš, ale ty tu nejsi tak mně neštvi.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "PROSLOT"
12. 10. 2000 19:50
Ty ....!!!!!!!!!!!!
Jsem tady ty zmetku koblížku.A nepoužívej moji adresu!!!!!PS:Moje auta nejsou šrot.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Mr.Kobliha"
15. 10. 2000 19:46
Re: Ty ....!!!!!!!!!!!!
Sorry jsou hromada rezavýho šrotu.P.S.použil jsem tvůj login a ne adresu auž na to kašlu používám jen svůj login Proslove.
neregistrovaný "PROSLOT"
12. 10. 2000 19:58
Kde si
Já tu jsem, ale kde jsi ty?!?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "King Of The Road"
4. 1. 2001 17:04
Reinkarnace 4 Cabadaj
Tady se mrkni, jak se dela cestina!!!!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Cabadaj"
4. 1. 2001 22:00
Tý voléé
Sviaty Waclawe , spasiž ny i uslyšiž...-Občane , jaký máte názor na dění v České televizi ? -É , nó , myslim , že tak ňák jako že je to blbý no , hele prostě já fakt s tim novym direktorem nevim , vono je to teda vlastně ale strašně složitý , jak to říc , jakože bacha jako já sem vo tom ale zase hodně čet , já ty informace zase jako teda mám jo , vosobně držim fakt na ty redaktorský , páč haha voni to sou vyfikaný sympaťáci , ta Bobo to je jen takovej ten neškodnej přicmrndávač , ježiši jak to říc , takhle , v podstatě to je vlstně úplně šílený ne , jenže takle to se přeci nedá , nevim teda ale dovopravdy za co si je my vopčani cálujem , prostě jakože nevim jó , my si je tady strašně krutě cálujem a to je mažem dost , na míko div že neni a teď na to fakt čumim že voni snad ani vůbec nejsou s náma , né , voni to snad zatracená práce šijou proti nám , jakože teda kde potom vlastně sme , to sem už hotovej jelen ze všech těch hlodů v tý bobovizi , sem fakt vysloveně zvědavej co si tam voni zas místo nás vodhlasujou v to jejich parlamentě jednom , za totáče jak za Klauze : vo nás bez nás ! Sakra chlape ježiš vy ste mně tak vyhodil z lajny , že nemůžu už , asi si dojdu támle k Černýmu voloj na ňáký ty panáky nebo co , uf , jéje , co sem sakra komu udělal já nebohej siroteček tak strašně špatnýho , že sem z blbý mámy ? Jó , jéé , takle se povejt v tý Americe , ty vole , no to by teda bylo něco lábuš ! Ty krávo bych si tavil ňákou tu pipinu bloncku , zvostra krutě bych si rajtoval * sakra v ňákym tom víte jakym takovym tom lesklym bouráku jak má samej chróm , negři ty by mi řikali pane , * to by teda bylo žrádlo co ! No jenže jak zrovna teďka na to házim voko na to všechno , blbý hm , nevim si vo jiný káře než mý vyšmírovaný stodváce , jak teda na to , fikaně by to chtělo , hele já už kapíruju , bacha , to by chtělo ňákej ten kšeftík přeci , jako to dělaj ty kravaťácí v bedně že jo , ale teďke bude nejlíp si to asi tak ňák vypauzírovat , porozmejšlet jak na ty šmé s doláčema nebo co mi palice dá , nevim ale jak teď na to koukám , fakt to asi vyřešej ty paňáky , jinak už teda dovopravdy nevim. :)))
Rozbalit vlákno
0

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57