Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: POLICIE-zábavné příhody , povídejte !

neregistrovaný "burjoa"
31. 5. 2000 14:37
lidová slovenost je nejlepší zbraň proti policejnímu státu !
Tak s dovolením bych začal. Nebudu snad dávat laŤku tak vysoko---Jednou jsem jel do Brna , z Prahy. No přežil jsem nebezpečnou cestu po D1 a vjedu si takhle do centra , zvyklý z Prahy okamžitě šmejdím očíčkama po parkovacím fleku. Samozřejmě přehlídnu tu pitomou značku s tím autíčkem a motorčičkou (místní to asi znají , tam ´jak je Česká televize) , jedu dál , všude plno , najednou fízlové ! Jak já byl šokovanej , proč otravujou takhle ve městě ? Vysvětlili mi to brzy , vjel jsem do zákazu vjezdu. Začal jsem koktat že jako nejsem místní a popravdě jsem hledal parkování , značka byla zakrytá atd. Fízlík poslouchá , poslouchá , samozřejmě mě ještě prolustroval. Tak si pěkně studuje občanku , řidičák i povinné ručení , techničák...dokonce i na emisní nálepku vzadu se díval !!!, pěkně se předklonil ! Nakonec uznal že to tam neznám a dal mi zaplatit tříkilo , což jsem rád učinil a zdekoval se . Pointa ? V OTPčku byl napsaný jiný typ vozidla i barva...omyl z DI...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "libor.Valenta"
13. 6. 2000 16:25
Plyn
Jedu, jedu a najednou plácačka, HALT ŠTAT POLICAJ ! Vystupte si pane řidiči, doklady .... otevřete nám zavazadlový prostor u vozidla. Cajt koukne na kulaťoučkej SUBWOOFER (60cm průměr), - no a dále nám předložte homologaci na ten plyn......... (hmm, tak nic, no).
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "rado1"
14. 6. 2000 09:35
Re: Plyn
Tak to je pjekný, moooc.
neregistrovaný "TomaszPlzne"
14. 6. 2000 11:27
Kontrola
Vyprávěl mi kamarád: zastavili ho policajti, na svátek Václava, silniční kontrola a že bude dejchat. On jim říkal, že už jezdí 15 let a že ještě nedejchal, oni se divili a dělali si legraci, že všechno se musí jednou poprvé, on je takovej taky dost ukecanej, tak s nima začal diskutovat, jak jsou "chytrý", že to kontrolujou na Václava, že se všude slaví, jen on že nemá žádného známého Václava, že ale bude více vožralejch a jestli už někoho chytli, oni že prý ještě ne, on jim poradil, že teď je odpoledne a večer to bude lepší, tak si ještě chvíli povídali, on pak se rozloučil, popřál jim dobrej lov, nasednul a odjel. Pointa: policajti mu zapomněli dát dejchnout, jeho táta, brácha a šéf v práci jsou Václavové a od 2 vypitejch panáků v práci uplynuly prý tak 3 hodiny.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "karta"
15. 6. 2000 22:12
FIAT 600D
Nazdar,

ve stara 11let...

jedu si takhle pekne v Praze po nabrezi s fiatkem, vozidlem v te dobe uz znacny veteran r.v 1961 s otviranim dveri jeste dopredu... Mel jsem to tak ruzne zaplatovany, ale tak, aby se to moc nepoznalo. Pod pedalama na podvozku jsem mel takovou krytku, aby ruzne sragory ze silnice nelitali pres diry okolo pedalu dovnitr...

Nejadnou mne VB zastavi -> technicka, a zkouma.... => Tak prej mi odeberou OTP, jelikoz mam odkapavaci kryt na olej pod motorem atd. Mno, tak jsem jim prozradil, ze fiatek ma motor vzadu... :).
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "travexr"
23. 6. 2000 09:23
RS
ve stredu jsem si poranu vezl svoje eRko z lakovny (bez kapot, skel, svetel, klik a spousty dalsich veci). Smazim si to dolu Hornateckou ulici a vidim jak tam cajti v zelenym passatu masirujou nejakyho chudaka se zlutou dodavkou. Jak ho tak masirovali tak jeden z cajtu (zenska) se vydala pro neco do jejich passatu a cestou zpatky spatrila moje letadlo asi v padesatimetrovy vzdalenosti. Skocila mi pod kola a podle zurivy gestikulace (vapadalo to na nejakej akutni zachvat ci infarkt) jsem pochopil ze mam zastavit. No chteli mi sebrat technicak a hromadu penez k tomu. Nakonec mi technicak nechali a na pokutu mi dali polivicni slevu. Timto jim dekuji. PS odtahovka by stala dvakrat tolik.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "kuchař"
19. 12. 2005 22:39
odtahování aut -nová taktika MP Praha??
Podruhý mi odtáhli auto v Praze, behem 14 dnu, ze stejny ulice!! Stálo do 5 metrů od křižovatky... ale v široký jednosměrný ulici, kde provozu nebrání, a kde vždy parkují a parkovala auta, protože je tam prostě málo místa a nikomu to nevadí. Asi dostali strážníci novýho šéfa nebo co... Jakoby nastačilo dát za sklo papírek, musí auto odtáhnout.

Vzdyt jak mam urcit 5 m od krizovatky, kde je takova zatacka s velikym obloukem/ polomerem??? to se pak do jednosmerky vejde o cca 6-8 aut min, to nemuzou mit ti straznici rozum a uvedomit si ze treba ve vedlejsi ulici, kde opravujou dum a kde je silnice uzsi o 2/3 , ze kdyz se postavi auto zpusobne napravou stranu silnice, ze pak neprojedou auta? a auto tam stat nechali. Takovej straznik je podle mne BLÁTOŠLAP BEZ MOZKU, misto aby obcany pred necim chranil, tak mi pusobi problemy, pro mne to je stejny, jako kdyby mi cikan ukradl 1500 Kc. Uzitek z toho neni zadnej....

Nechápu, jak můžou chtít za odtah 1300 Kč, když odvezou auto 5 km daleko. Je to svinstvo, kdyby si raděj vzali pytlíky se solí a šli posypat silnici. Samozřejmě, že na to místě kde sem stál, ted parkuji jina auta....Proste sem tam stál ve špatnou dobu. Nejraděj bych jim hodil kamanem do okna, kdykoli přijdou na tohle místo, mohou nechat odtahnout několik aut, je to jako oslíček pro městskou pokladnu.

A sere mne, že nějaká firma tam parkuje aviema už cca 6 let a nic se neděje (a parkovat na roho ulice= v křižovatce) budou dál. Asi policajti Avii neodtahnou, tak to nechaji byt. Pro mne je to svinarna, jsem ted statni zamestnanec a mam platit odtah 1450 (1300+150 stani).

Nechapu, co se MP stara o jednosmerku na kopci, kdyby radej hlidali kapsare v centru.... jenze kdyz si tem blatoslapum budu stezovat, budou mi nejspis jen delat dalsi problemy, takze bych se na ty lumpy mel * a pustit to z hlavy... ale stejne na to musim myslet... proc si zrovna moje auto vybrali, kde mam * parkovat?? kdybych byl poslanec, tak muzu chlastat, a jezdit na cervenou, ale protoze jsem bezny clovek, tak abych drzel hubu....

Mrzi mne, narodit se tak do jiny rodiny, mohl jsem si vytunelovat nejakou tu banku, nebo alespon maly statni podnik a mit svy jisty. Takhle aby clovek makal a drzel hubu. Vratil jsem se ze zahranici, ale cim dele tu ziju, tim vic mne takovyhle veci nasiraji.
Rozbalit vlákno
5
19. 12. 2005 22:45
Re: odtahování aut -nová taktika MP Praha??
Jakoby nastačilo dát za sklo papírek, musí auto odtáhnout.

nechcem ta *, ale asi by to nestacilo, ked ti ho uz po prvom odtiahnuti odtiahli druhykrat.
neregistrovaný "kuchař"
19. 12. 2005 23:24
Re: odtahování aut -nová taktika MP Praha??
Na tom miste jsem parkoval vzdycky, kdyz jsem to potreboval, je tam jednosmerka, a ulice je siroka tak, za napravo nalevo stoji kolmo k chodniku auta a dalsi dve vedle sebe by natesno projeli (ale je to 1smerka, muze jet jen jedno).

Vsude v Praze je malo mista k parkovani, na nekterych ulicich by 5m od krizovatky znamenalo, ze tam nebude parkovat nic. Taky pred prechodem se nema stat, a stejne tam auta stoji. atp.....MP ma mit mozek, jinak ho u MP nemaji zamestnat, a z takovychle mist, kde sem parkoval ja (neni a nebyl tu zadny zakaz zastaveni, je to Praha5 daleko od centra Prahy, bydlim tu 10 let a vzdy tam parkuji auta- aby ne- nicemu to nebrani) je hovadina odtahovat auta. Ja se citim okradeny o 1450 Kc (kdyby za to aspon koupili sul, ale ...... nema cenu se s tiím *..)

Proc neodtahnou ty Avie, ktery se postavi do krizovatky a jsou dlouhy jak 2 osobni auta a stoji si tam s nejakym odpadem na korbe treba tyden??? Nejspis maji ty lumpove nekde znamy, nebo jsou to primo policajti.... coz nemusi byt rozdil.....
neregistrovaný "kuchař"
20. 12. 2005 07:09
Re: odtahování aut -nová taktika MP Praha??
(1) Řidič nesmí zastavit a stát

d) na křižovatce a ve vzdálenosti kratší než 5 m před hranicí křižovatky a 5 m za ní; tento zákaz neplatí v obci na křižovatce tvaru "T" na protější straně vyúsťující pozemní komunikace,

hranice křižovatky je místo vyznačené vodorovnou dopravní značkou "Příčná čára souvislá", "Příčná čára souvislá se symbolem Dej přednost v jízdě!" nebo "Příčná čára souvislá s nápisem STOP"; kde taková dopravní značka není, tvoří hranici křižovatky kolmice k ose vozovky v místě, kde pro křižovatku začíná zakřivení okraje vozovky,

Proč zrovna moje auto, kde všude se tenhle zákaz dodržuje???nikde a všude tam, kde se to policii hodí, aby odtáhla auto. Co jiného k tomu napsat.
neregistrovaný "kuchař"
20. 12. 2005 07:22
Re: odtahování aut -nová taktika MP Praha??
Nasírá mne, moje auto není překážka v provozu, parkují tam pořád auta, jak mne odtáhli, určitě se tam hned postavil další a vedle nich další......

553/1991:

§ 2

Obecní policie při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plnění dalších úkolů podle tohoto nebo jiného zákona zejména:

a) přispívá k ochraně a bezpečnosti osob a majetku,

b) dohlíží nad dodržováním pravidel občanského soužití,

c) přispívá v rozsahu stanoveném tímto nebo jiným zákonem k bezpečnosti a plynulosti provozu na pozemních komunikacích,

d) odhaluje přestupky a jiné správní delikty,

e) upozorňuje fyzické a právnické osoby na porušování obecně závazných právních předpisů a činí opatření k nápravě.

Povinnosti strážníků

§ 6

(1) Při provádění zákroků a úkonů k plnění úkolů obecní policie je strážník povinen dbát cti, vážnosti a důstojnosti osob i své vlastní a nepřipustit, aby osobám v souvislosti s touto činností vznikla bezdůvodná újma a případný zásah do jejich práv a svobod překročil míru nezbytnou k dosažení účelu sledovaného zákrokem nebo úkonem.

Na základě čeho vlastně může policie beztrestně odtahovat auta? na základě §17a 553/1991?

§ 17a

(1) Strážník je oprávněn použít technických prostředků k zabránění odjezdu vozidla, které bylo ponecháno na místě, kde je ponechání vozidla zakázáno zákazem vyplývajícím z místní úpravy silničního provozu, nebo stojí-li vozidlo na chodníku, kde to není povoleno, nebo je-li vozidlem proveden neoprávněný zábor veřejného prostranství a řidič se v blízkosti vozidla nezdržuje.

(2) Technických prostředků k zabránění odjezdu vozidla lze podle odstavce 1 použít, jen jsou-li zajištěny nepřetržitě podmínky pro jejich bezodkladné odstranění.

(3) Technické prostředky k zabránění odjezdu vozidla se odstraní bez zbytečných průtahů po případném projednání přestupku v blokovém řízení nebo po zjištění totožnosti osoby, která vozidlo na místě ponechala, nebo po provedení úkonů nezbytných ke zjištění totožnosti takové osoby.

(4) Technických prostředků k zabránění odjezdu vozidla z důvodů uvedených v odstavci 1 nelze použít, jde-li o vozidlo, které

a) tvoří překážku silničního provozu, 15a) nebo

b) je viditelně označeno jako vozidlo ozbrojených sil, ozbrojených bezpečnostních sborů, Sboru požární ochrany, vozidlo určené k poskytování zdravotnických služeb, vozidlo invalidy nebo jako vozidlo osoby požívající výsad a imunit podle zákona nebo mezinárodních smluv, jimiž je Česká republika vázána.

(5) Přiložení a odstranění technických prostředků k zabránění odjezdu vozidla se provádí na náklady osoby, která vozidlo na místě ponechala.

361/2000:

§ 45

Překážka provozu na pozemních komunikacích

(1) Kdo způsobil překážku provozu na pozemních komunikacích, musí ji neprodleně odstranit; neučiní-li tak, odstraní ji na jeho náklad vlastník pozemní komunikace. 1)

(2) Není-li možno překážku provozu na pozemních komunikacích neprodleně odstranit, musí ji její původce označit a ohlásit policii.

(3) Překážka provozu na pozemních komunikacích musí být označena tak, aby ji jiný účastník provozu na pozemních komunikacích mohl včas a z dostatečné vzdálenosti zpozorovat, například červeným praporkem, dopravním zařízením "Zábrana pro označení uzavírky", "Směrovací deska", "Pojízdná uzavírková tabule" nebo vozidlem vybaveným zvláštním výstražným světlem oranžové nebo modré barvy. Za snížené viditelnosti musí být dopravní zařízení doplněno výstražným světlem žluté barvy. Pro označení motorového vozidla, které je povinně vybaveno přenosným výstražným trojúhelníkem, 2) platí § 26 odst. 3 a pro označení vozidla za snížené viditelnosti též § 33 odst. 2.

(4) Je-li překážkou provozu na pozemní komunikaci vozidlo, rozhoduje o jeho odstranění policista nebo strážník obecní policie; vozidlo se odstraní na náklad jeho provozovatele.

(5) Podrobnosti o označení překážky provozu na pozemních komunikacích upraví prováděcí právní předpis.
neregistrovaný "kuchař"
20. 12. 2005 10:47
Re: odtahování aut -nová taktika MP Praha??
stál jsem o 3 metry dál než minule, ale ani to jim nestaci. Pamatuju si urcite ze jsem tam za poslednich deset let mnohokrat parkoval, stejne jako sousedi a dalsi lidi a nikomu to nevadilo. A najednou je to prekazka provozu, ktera se musi ihned odtahnout.. o 4 auta vedle stoji pul roku vrak a to nikoho nezajima, vsak taky ten clovek by za odtah nic nezaplatil (ani si nepamatuju, jestli to ma jeste znacky).

Straznici maji stat treba pred skolou a hlidat deti.

Odtahnout auto z mista kde neprekazi Je stejna lumparna, jako kdyz na obchvatu prahy snizi rychlost treba na 30km/h a vybiraji pokuty. Jakypak ma takovahle akce smysl? Ja to akorat buzerace beznych lidi.
20. 12. 2005 11:39
Bez nadpisu
Ja som si tak raz isiel po okreskach na orave, prazdne cesty, zacinala jar, krasny slnecny den. Proste den, ked si clovek naozaj chce po dlhej zime poriadne zajazdit a uzit si to. Tak si tak idem, na tachometri 140, prechadzam cez horizont a caka ma dlhy rovny usek klesania, dolinka a za dolinkou kopec hore. Pozrem do dolinky a dole vidim siluetu cloveka v zelenom, ako na mna mava cervenym tercikom. Pozrem na tachometer: 150km/h... Tak som si zanadaval, zacal brzdit (mal som to k tomu cloveku este dost daleko) a lucil som sa s vodicakom alebo aspon s pomerne velkou sumou penazi.

Ako sa tak k nemu blizim, tak pozeram lepsie a nieco sa mi nezda. Ten chlapik mal pri sebe nejaky stolik. Divne. Este blizsie, pozrem a na stoliku polozena cedulka, ze predava oravske korbaciky. To uz som siel asi 30 a rozmyslal som, ze naozaj zastavim a pojdem mu nieco od srdca povedat. Ale rozmyslel som si to, zaradil dvoju, plny plyn a uz ma nebolo. Ale domov smo uz dosiel viac menej podla predpisov, nejako ma presla nalada :)).
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Citronek"
20. 12. 2005 13:38
Re: Re:
no lepší pointa by byla, kdybys u něho nějaký ten gorbáček koupil, protože je to docela sranda! :P
neregistrovaný "Pesto"
20. 12. 2005 16:04
Jak se v Ostravě staví auta...
Ostrava (Svinovské mosty) tak pět let nazpátky. Jedu si to pěkně do centra a na mostech mě staví hlídka - překročení povolené rychlosti. Dva policajti :Dobrý den pane řidiči blabla..... Najednou do vysílačky hláška, že se blíží nejaký maník v zelené 105 co překročil rychlost. Horlivý policista nelenil a jal se ho stavit,jenže zrovna se k zastávce blížil autobus a milý polda hup před něho aby mu neutekla škodovka v levém pruhu. Autobus šel prudce na brzdy a těsně míjí policajta zprava(uhýbací mánévr do zastávky). Frajer se svojí milou ve 105 si to jede a najednou těsně před ním zpoza brzdícího autobusu vyskakuje pomatený polda, zelený strachy a vytřepaný z toho autobusu. To nemohl čekat, dupl na brzdy aby ho nesejmul, rozhodil se mu zadek,polda uskakuje a frajer začíná honit škodovku po cestě od kraje ke kraji...po cca 50metrech to už nezvládá udržet na cestě a skáče přes obrubník, travnatý pruh a končí v kolejišti tramvají. Dělící travnatý pruh má aspoň metr a kolejiště je tak 30-40 cm pod úrovní vozovky,navíc jsou uprostřed lampy a koleje nejsou zapuštěné v zemi, ale na pražcích. Měl štěstí, že neskončil v jedné z těch lamp. Počítám spodek totálně v háji,nevím začal fofr...ten druhej mě hned propustil bez pokuty.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "sterys"
20. 12. 2005 17:32
Re: Jak se v Ostravě staví auta...
Jsem z OSTRAVY, a já si říkal, že tam poslední dobou ubylo poldů, a za to můžeš vlastně ty, kdyby tě nestavěli, tak by tu 105 tku zvládli, byli by na ni přece oba dva, tak ti dík. :D
neregistrovaný "camillo_cz"
20. 12. 2005 18:51
Bez nadpisu
Je fakt, že někteří poliši dělají občas sebevražedný kousky. Jel jsem po D1 za Brnem poblíž exitu Holubice (cca 210. km) a den předtím jsem z okna sundal starou dálniční známku. Já to auto mám jako druhý a moc ho nepoužívám, a tak známku jsem nekoupil. Hasím to tak 140 kmh a najednou vidím cca 300 m před sebou tu jejich Feldu jak berou Octávku. Jeden policajt ho bral a druhej brejlil do dalekohledu mým směrem. Trochu jsem zpomalil, abych se schoval za náklaďák v levým pruhu (jel asi 80), najednou tam ten druhej skočil do mýho pruhu asi 150 m před auto, ten kamionkář začal troubit, já začal dost brutálně brzdit a najel teda na krajnici, za mnou ještě nějakej mafioso v černé A8, tomu cajt řekl: vy ne, jeďte... dostal jsem 1000,- a ani jsem se nepokoušel to nějak domluvit, byl dost naostřenej...
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "kuchař"
20. 12. 2005 21:27
Re: Re:
Je to tím, jaký lidi u policie pracujou. Byl jsem plavat v policejní akademii v Praze, a všude tam visí cedule: zamykejte si skříňky, často se tu krade. Na to, abyste si dali pozor na krádeže vás upozorní i obsluha, a to tam smí chodit plavat jen lidi z akademie=budoucí policajti a hasiči.

Kdo má pak honit zloděje, když ještě než policista akademii dokončí, naučí se okrádat kolegy? A to ta akademie je snad něco jako vysoká škola pro policisty, běžný blátošlap ji nemusí mít, aby u policie pracoval, natožpak nějaký blátošlap z MP.

Takovýhle bezmozek skočí pod auto jen proto, aby si zamával plácačkou. Pořád sem nasranej na ty MP kvůli odtahu - opačnej konec ulice nechali bez povšimnutí a ty * avie nalžený smradlavým šrotem vesele parkujou samozřejmě přímo na rohu křižovatky - jinam se přece nevejdou. Sere mne to pokaždý, když jdu kolem se psem.
neregistrovaný "kuchař"
20. 12. 2005 21:34
Re: Re:
aby to nevypadalo jako že mám něco do činění s policí, chran buh ne... občas do bazenu pusti nekoho, kdo ma rodinneho prislusnika u ministerstva nebo se prokáže některými průkazy a jde plavat v určený čas... takže teoreticky je možné, ne všichni kteří tam kradou jsou budoucí policisté, když tam má přístup tolik lidí,... ale kdo ví.
neregistrovaný "Zelda"
23. 12. 2005 13:06
Bez nadpisu
Kdo chce mít problémy a přitom nemá obálku pro p. Peldřimovského, ať navštíví STK Pro-M v Praze9..
Rozbalit vlákno
0
23. 12. 2005 13:19
Bez nadpisu
Zelda:Ale STK nespadají pod PČR, takže jsi trochu mimo mísu ;-)
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "centsm"
23. 12. 2005 19:04
Re: Bez nadpisu
Jezdím přes 40 let a zábavných příhod je většina a mnoho. Poslední z tohoto týdne. Zastavil jsem před obchodňákem a proti mě 2 policisté. Byla nesmírná chumelenice, nebylo vidět na 10 m. A protože vím, že někde v těchto místech jsou parkoviště pro invalidy, čekal jsem, že mi dají vědět, zda stojím špatně. Počkali až vypnu motor a následovala ona známá věta. Pane řidiči, doklady........ Dal jsem mu řidičák a hledám osvědčení a najednou tam nebyl. Tak volám kde jste? Zezadu se ozvalo tady. Když přišel, tak se ho ptám co jste tam viděl? Nic, byla odpověď, protože auto bylo obaleno sněhem a pokračoval: ....potvrzení, že jste invalidní. Na moji otázku, zda už jsem na vyhrazeném parkovišti, odpověděli, že ano a že je za to pokuta 5000 Kč. Říkám jim: Tak vy mě vidíte, jak se sem tlačím a necháte mě sem vjet aniž byste mě upozornili? A parkovné vybírá ten ošumělý pán u vjezdu, který na to nepotřebuje ani základní školu.

Asi 3 vteřiny bylo ticho, pak mi vrátili doklady se slovy "pane řidiči přeparkujte si". Manželka potlačovala výbuch smíchu.
neregistrovaný "Ultiman"
23. 12. 2005 20:42
Re: Re:
no netyka se to aut ale svestek jo...nestalo se to me ale tatovi asi pred rokem...jel na kole a v miste kde se cyklostezka pripojuje k silnici tak misto aby vjel na ni tak zahnul na chodnik a pokracoval vesele dal nacez mu primopod kolo skocil chlupatej a spustil prednasku o tom ze cyklista ma jet po silnici a ne po chodniku apod. no vzal si obcanku trochu si pocetl a najednou prijizdi dalsi cyklista a udela uplne to same...otec vesele povahy se ptal policisty co s tim hodla delat...no a policista neuvedomeli o povaze meho taty rekl ze to muze vyresit jedine tak ze si vypujci kolo od meho taty a pak druheho cyklistu dojede...tata mu samozrejme rekl ze za tu srandu to stoji a vstricnym gestem pobidl policistu k nasednuti...no chlap mel aspon sto kilo tak rekl ze to radeji pro tentokrat necha byt vratil obcanku a sel prudit nekoho jinyho 8)
neregistrovaný "yoyo"
23. 12. 2005 23:22
Re: Re:
:lol: >:D >:D
neregistrovaný "camillo_cz"
24. 12. 2005 12:15
Bez nadpisu
Úplně toho policajta vidím... to jsou celí oni >:-[]
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Tom69"
27. 12. 2005 18:31
pozorni hosi
neni to tak dlouho co me o vikendu rozbolel zub. O vikendu jsem to prezil, ale hned rano v pondeli jsem vytahl z mrazaku gelovy pytlik zamuchlal ho do kapesniku a uhanel k zubari. Jel jsem s rukou prilozenou na tvar a v Podoli me najednou predjizdi policejni auto s majakem a zurive blikajicim napisem stop. No zastavil jsem a stahnul okynko, v tu chvili uz u me stal prislusnik, zacal me peskovat jak malyho venu a ze pry to bude tisic korun za telefonovani za jizdy, nechtel si to nechat vysvetlit do te doby nez jsem mu vlozil jeste zmrzly pytlik do dlane. V tu chvili pochopil >:D ....... a co z toho plyne, pokud za jizdy telefonujete a chcete se za kazdou cenu zabit protoze nepouzivate hf sadu, vozte si s sebou gel na chlazeni, mozna usetrite za pokuty >:D
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "jirka766"
3. 1. 2006 20:33
prihoda
Ja mam taky jednu prihodu. Stala se jednomu vzdalenejsimu pribuznymu. Jel, byla mlha a on zapomnel rozsvitit mlhovku. Po chvili ho zastavuje policajt tou svou placačkou a shledává, že nemá zapnoutou mlhovku a že to bude pokuta. On ale : a jakpak to píšou v té vyhlášce - že za snížené viditelnosti, mlze či hustého sněžení zastavuje policista auta červeným světlem (mává s ním do půlkruhu), ale vy jste me zastavoval jen placackou, takze je zrejme dobra vyditelnost - takze ho nakonec pustil dale bez pokuty.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "Kadel11"
3. 1. 2006 20:49
Re: prihoda
Tak to tvuj vzdalenej pribuznej je slavnej, protoze ta jeho historka koloje po netu jak mor
neregistrovaný "Mitsi"
4. 1. 2006 07:53
Re: prihoda
Z podobného soudku (stalo se mně i synovi v různou dobu na různých místech, ale se stejným autem): Pane řidiči, proč máte puštěné mlhovky, když není mlha? Lekl jsem se, že tam syn mlhovky namontoval, aniž bych si toho všimnul, jelikož to blbě svítí, dlouho se bavíme o tom, že by bylo vhodné přikoupit mlhovky, a na přístrojovce mne už dlouho se.. ten nezapojený spínač předních mlhovek (obdobně uvažoval syn o mé kutilské aktivitě). Tak jsem se šel podívat, ale nic nového tam nepřibylo. Ptám se tedy policisty, zda-li se bavíme o zadní mlhovce. On že ne, prý o "těch předních". Kontruji další otázkou, co tím myslí, ať mi to ukáže. Ukázal! Šlo u parkovačky umístěné mimo hlavní světlomety...
neregistrovaný "campagnolo"
4. 1. 2006 15:33
Re: prihoda
Mitsi, ja mylsel ze japonci maji vse jiz v serii od roku 1960 >:D
neregistrovaný "Mitsi"
4. 1. 2006 15:56
Re: prihoda
campagnolo: Vůbec jsem Tvoji připomínku nepochopil! Kromě toho se jednalo o Renaulta 21 dotaženého z USA.

PS: "Můj" Japonec má parkovačky v hlavních světlometech a ještě jedna světla hned vedle nich (hlavních světlometů) určená právě a jen pro parkovačky (verze pro Japonsko a USA mají jiná hlavní světla, bez parkovaček). Kdyby to legálně šlo, nacpu do nich silnější žádovky a budu tvrdit, že jsou to světlomety pro "denní svícení".
neregistrovaný "campagnolo"
5. 1. 2006 14:28
Re: prihoda
Ani si nemusel >:D Jo a medailona z USA bez mlhovek bych sem taky nevozil. Ani pred 10 lety kdy to bylo v mode >:D Jo a do tech der neco urcite nacpi, hlave at je to co nejmin homologovany, to bude pak veselejch historek o odebranym technicaku policii >:D Denni svetlo v dusi >:D
neregistrovaný "Mitsi"
8. 1. 2006 12:29
Re: prihoda
Já jsem to už pochopil: Mohu Tě ujistit, že Mitsubishi má přední mlhovky v základu. Kromě toho nemá žádné "díry", ale plnou osazenost žárovkami, vše je samozřejmě homologované. A v době, kdy řada jiných značek začala přicházet se zdvojenými žárovkami např. v zadních koncových světlech (naposledy Oct.II), tak zn. Mitsubishi toto řešení již min. 10 let používala!!! Evidentní výhoda totiž spočívá v tom, že v případě výpadku jedné ze žárovek není na postižené straně vozidla úplná tma. Může se něčím podobným pochlubit Opel...?!

Ad Medallion: Nevím, co bylo nebo nebylo v módě před 10 lety, ale já jsem ho dostal před dvěma roky od sestry zcela zadarmo, "ať si s tím prý dělám, co chci". Pravda dost jsem se na něm nadřel, ale co ho máme jako další auto v rodině, tak s ním syn najezdil cca 20 tis. mil, a na rozdíl od rok staré Oct.I 1,8T s 25 tis. najetými km (čerstvá zkušenost) zatím nikoho nenechal na holičkách uprostřed dálnice. Kromě toho (třebaže je z května 1987) má klimu, tempomat atd. A můžeš ho nechat klidně odemčený před obchoďákem: určitě ho nikdo neukradne!!!
neregistrovaný "happy"
12. 1. 2006 20:35
Mitsi
opel má zdvojené koncové světla třeba u Vectry B - takže pěkně staré. Tam vzadu svítí dvě žárovky jako obrysovky, a jedna z nich je dvouvláknová pro brzdu, ale obrys vozu zajišťují dvě na každé straně a signalizace vadné je palubním počítačem. Takže má.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Mitsi"
12. 1. 2006 22:14
Re: Mitsi
OK, beru zpět!
neregistrovaný "irij"
13. 1. 2006 10:08
Re: Mitsi
re: Mohu Tě ujistit, že Mitsubishi má přední mlhovky v základu.

tohle není zrovna moc pracda Mitsi, osobně znám dva Galanty co mají jen otvory v nárazníku a mlhovky nemají. Nemají ani potřbný vypínač v palubní desce. Těch mišáků bez mlhovek potkávám povícero.
neregistrovaný "Mitsi"
13. 1. 2006 10:53
Re: Mitsi
Jo, to jsou ty holé verze, které dovážel do Evropy rakouský Denzel! Na "normálních" trzích mají vozy Mitsubishi obvykle plnou výbavu a připlácí se pouze za metalízu a navigaci, resp. podle typu vybraného autorádia.

Jinak pokud už Mitsubishi "made in Japan" (neplatí to tedy např. pro Carismu vyráběnou v NL) ve výbavě něco nemá, nemá pro příslušný spínač ani díru na přístrojovce či středovém tunelu. Pokud jde o potřebnou elektroinstalaci, někdy tam je, někdy ne. Tak např. v Lanceru koupeném ve Švýcarsku v r. 1992 (vše v elektrice, ale bez klimy) byla pro klimu kompletní elektroinstalace, ve Space Wagonu rovněž koupeném ve Švýcarsku v r. 1995 pro změnu vůbec nebyla elektroinstalace pro seřizování sklonu světlometů (švýc. předpisy seřizování sklonu nevyžadovaly a myslím, že dosud nevyžadují).
neregistrovaný "jarod"
13. 1. 2006 17:47
Bez nadpisu
Minuly rok som si to palil asi 150km/h zo Zvolena do B.Bystrice po ceste pre mot.vozidla a nahodou vidim ze predomnou zastavuju policajti za prekrocenu rychlost.Zastavili ma,uz tam stalo asi 5 aut. >:-[] Prisiel ku mne policajt ale predtim som povedal zene nech zasimuluje ze ma velke bolesti brucha.Policajt sa ma pyta ze ci viem preco ma zastavil.Ja hovorim ze ano ale manzelka ma bolesti a ze upalujem do nemocnice.On na to aby som zaplatil 1000 korun ja na to ze nemam v tej rychlosti som si zabudol penazenku.On na to ze tak 500 ja mu hovoym nemam ale ak chcete mam 2x 10 koruny ze ci ich nechce.Pokrutil hlavou a predstavte si ze ma pustil bez platenia. :-! Najhorsie na tom bolo to ze som nesiel do nemocnice ale do Tesca.A teraz to pride.Ked som z obchodu vychadzal z vozikom plnym az po okraj.vidim ze pred vhodom stoji auto a v nom ten policajt co ma predtym zastavil.Pozrel na mna vytrestil oci ja som sa zastavil, pozrel na neho cerveny ako paprika .Zasmial sa a chytil za hlavu a urcite si pomyslel ale som ja k.k.t Ja som mu ukazal palec do hora akoze ok a isiel som k autu.Potom isli autom okolo mna boli v aute styria a pozerali na moju zenu ci naozaj nie je chora >:D a potom odisli.Az doteraz z usmevom spominam na ten xicht toho policajta :P
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "irij"
15. 1. 2006 20:53
Re: Re:
hmmm takže až ten policajt příště někoho zastaví opravdu při cestě do nemocnice, tak bude mít asi s tím policajtem vážný problémy. Jarode co dodat, jsi de...il
neregistrovaný "campagnolo"
16. 1. 2006 14:47
Re: Re:
To jarod: Jednou jsem to palil 999km/h a zastavil me policajt a povida, pane vypadate nejak smutne, chcete rict vtip. Rikam ano. A on: Vite jak vznikli jarodi? Rikam mu ze nevim. A on: Madari ***i opice a kopli je pres Dunaj. Ja jsem se zacal smat a on me pustil bez placeni. >:D
neregistrovaný "Pucmeloud1"
16. 1. 2006 15:51
Re: Re:
Jarode, jsi hovado
neregistrovaný "shi"
15. 1. 2006 21:37
Bez nadpisu
Musím se přidat - bylo to od tebe hnusné - exemplární příklad zneužívání lidské dobroty a slušnosti.

Jarode, ve slušnější zemi by se za tohle lidi fakt styděli ... Ty ses styděl tak leda za to, že ti na to přišli.

:-(
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Sporťák1"
16. 1. 2006 15:48
Bez nadpisu
Taky dám jednu k dobru. Jel jsem v létě 2000 služebním autem a zastavili mě policajti. Bylo hrozný vedro. Policajti byli dva, jeden starší, ten se věnoval autu přede mnou a pak jeden velmi mladý policajt, který stavil mě. Stáhl jsem okýnko, mlaďas přišel, rozhalenou košili, čepici na křivo a říká: "Papíry!". Ne, že by pozdravil a chtěl doklady, prostě papíry. Normálně jednám s policajty slušně, vyplatí se to, ale tentokrát mě to překvapilo a řekl jsem si, že zkusím, jestli je fakt takový frajer. Otočil jsem se a podal jsem mu s nevinným úsměvem noviny, které jsem měl na sedadle spolujezdce. Mlaďas zbrunátněl a začal na řvát, co si to dovoluju, ať okamžitě vystoupím z auta a předložím doklady. To mi dodalo ještě víc odvahy a na toho policajta jsem začal řvát já:" Co tady řveš ? Chtěl jsi papíry, dostals papíry. Kdybys chtěl doklady, dostal by si doklady. A proč se s Tebou bavím? Nejsi předpisově ustrojenej, kde máš kravatu, co ta rozhalenka? Pozdravit neumíš, čepici máš nakřivo, kdo si sakra myslíš, že jsi?" To ho zaskočilo, celej brunátnej začal něco blekotat v tom smyslu, že jak to mluvím s policistou a podobně. V tom už se ale k nám blížil jeho starší kolega, který dokončil kontrolu předchozího auta a jak zaslechl křik, šel k nám. Když přišel k autu, zasalutoval, pozdravil a ptal se, co se děje, že tu tak řveme. Řekl jsem mu, jak jeho mladší kolega chtěl "papíry" a dostal noviny, že neumí pozdravit, není předpisově ustrojen atd. Čekal jsem, že se do mě pustí i on, ale stalo se něco jiného. Ten starší si vzal toho mladšího stranou, hrozně ho seřval, bylo to slyšet i do auta, přikázal mu se zapnout a vzít si kravatu, srovnat čepici, omluvit se mi a vrátit mi noviny. Ten mlaďas se opravdu ustrojil, přišel, vrátil noviny, omluvil se, doklady už ani nechtěl a ještě mi popřál šťastnou cestu. Vypadal při tom jak zmoklá slepice.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "jarod"
16. 1. 2006 16:10
Re: Re:
Ach vy cesi jazdite jak prasce a vy tu chcete niekoho poucat.Shi tou lepsou zemou si urcite nemyslel Cechy lebo to by si sa klamal tak sam seba.Vies velmi dobre ze u vas sa stvaraju omnoho vacsie sprostosti za volantom.A vy dvaja potmehud a campagnolo teraz ste mi to nandali z vasimi urazkami .Vy ste este vacsie hovada ako ja .Ked vas zacnem urazat tak potom reagujte.Ja som ani jednemu z vas nic zleho nepovedal.Alebo ste taky hrdinovia iba za pocitacom? >:-[]
neregistrovaný "Pucmeloud1"
16. 1. 2006 16:51
Re: Re:
Jarode, vsechno ma sve meze a je i umeni obcas sklopit usi a priznat chybu. Nikdo nejsme bez chyb, ale chtit po zene simulovat jakesi bolesti, kdyz pominu tupost duvodu spechat nakupovat do Tesca, je neco, k cemu bych se treba ja nikdy nesnizil. Ono se take muze stat, ze priste zastavi ten policajt nekoho, kdo skutecne do te nemocnice nekoho poveze, ale diky setkani s clovekem jko ty mu treba nebude verit a muze to byt otazka i zivota nebo smrti. Chceme po policajtech slusne chovani, ale tezko to muzeme zadat kdyz se k nim nekdo chova jako ty a jeste ma pocit jaky je to frajer.
neregistrovaný "Radek Pokora1999"
15. 7. 2010 15:17
Re: Re:
taky tady nemusis byt je to cesky server CZ CZ CZ a ne sk nemam nic proti vam jo rikej neco tim co te urazi ale ostatni co nic nedelaji NECH BEJT :-):-):-):-):-):-):-):-) juu? :-O:-O:-O:-O:-O:-O
neregistrovaný "Pucmeloud1"
16. 1. 2006 17:01
Neni to sice zazitek s autem
ale me moc pobavil:

Bohuzel mam jmeno a vek shodny s jednim velkym ekonomickym kriminalnikem co utekl z teto zeme, takze kazde prekroceni hranice je spojeno minimalne s duslednejsi kontrolou. Ackoli si rikam, zda si opravdu mysli, ze by byl tak blbej a jeldo CR a jeste navic na vlastni jmeno..........

nasel jsem v parku dva pasy cizincu co je asi obrali kapsari a pak vyhodili. Sel jsem s nima na Policii a tam se odehrala nasledujici scenka.

"Dobry den, nasel jsme dva pasy achtel bych je tu predat"

P1: Tak to nam musite dat vase doklady k sepsani protokolu"

P1 otevrel muj pas, sleduje ho a rika P2 "nehledame ho?"

P2: "Jmeno i vek sedi, ale prece by nebyl tak blbej aby sel na policii"

P1: " A udal se sam ze jo"

P1: smerem ke me" Nehledame vas?....to bude asi jen shoda jmen ze jo?"

odpovidam, ze ano a ze neni prvni kdo se na to pta

P2: "No vzdyt ti rikam ze by byl blbej, kdyby se sel sam udat"
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "jarod"
16. 1. 2006 17:32
Bez nadpisu
Uz zaciname byt na dodrej stope.V tvojich prispevkoch citam ze uz mi nenadavas. :P Tym si mi chcel naznacit ze som ta tym potmehudom urazil.Tak dobre ,tymto sa ti ospravedlnujem Pocmeloud.Priznal som svoju chybu.Ospravedlnujem sa tomu policajtovi ,mozno cita tento server (clovek nikdy nevie).Ja sa s tym nevychvalujem.,je to prvy krat co som niekomu napisal alebo povedal tuto historku.Mimochodom ty posudzujes ludi podla toho kde nakupuju ,to si ma vazne dojal.A toho frajera som uz davno vy.ral ked mi bolo 18 a bolo na case aby som sa zacal starat sam o seba.
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Pucmeloud1"
16. 1. 2006 17:49
Re: Re:
Jarod: Ja neposuzuju lidi podle toho kde nakupuji, ale sam jsi napsal ze jsi jel do Tesca. Mel jsem na mysli obecne, ze jet rychleji kvuli tomu, ze jedu nakupovat nekam kde maji otevreno od nevidim do nevidim mi prijde na palici. ALe to je vec nazoru.
neregistrovaný "jarod"
16. 1. 2006 18:03
Re: Re:
Presne tak o druhej rano jedina moznost kde sa da nieco kupit.To hovado si si mohol odpustit stale mi to vrta hlavou.Vies nie som zvyknuty ze by mi niekto nadaval.Vies kazdy clovek nerobi tak ako by si si predstavoval.
neregistrovaný "Ultiman"
16. 1. 2006 19:18
Re: Re:
jarod: mi pripada ze zacinas mluvit z cesty...ano mozna to nemusel rikat ale proc to pouzil je popsano nize a to ze na to nejsi zvykli...nevim kdybys zil v cechach zvyknul by sis na to rychle >:D mimoch. porad si nerekl proc si do toho tesca spechal ;-)
neregistrovaný "Pucmeloud1"
17. 1. 2006 11:21
Re: Re:
Jarode, pokud te to tak dojalo, tak se ti za to hovado omlouvam, ale na tom, ze jsi se zachoval jak chudak trvam. Mozna jsem naivni, ale udelat neco jako ty by me vazne ani nenapadlo a sam bych se stydel pred vlastni zenou vubec ji o neco takoveho pozadat. Chlap se ma pochlapit a kdyz jedu jako prase, tak mam pripravet za to nest i nasledky. Argumety, ze s etak chovaji jini neberu. Prave prot to je doma bordel jaky je je a kady ukazuje na druheho, misto aby si zametl pred valstnim prahem.

Uz mnoho let ziju ve Skandinavii a tohle by si tu k policajtovi nikdo nedovolil. Je tu vetsi vzajemna ucta a respekt. Policajt te take nebude buzerovat a chovaji slusne ale razne. Pokud ti treba pri kontrole vytknou neco jako je praskla zarovka nebo chybejici lekarnicka, tak si maximalne udelaji poznamku k tvemu autu. Pokud ale pri pristi kontrole policajt po natukani tve poznavacky do prirucniho pocitace zjsiti, ze jsi se na vymenu zarovky ci lekarnicku ci cokoli jineho vykaslal, dostanes flastr a misto pro diskuzi je nulove.
neregistrovaný "jarod"
16. 1. 2006 19:36
Bez nadpisu
PAMPERSKY pre dcerku. :)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Edo1"
16. 1. 2006 20:36
Počuj Jarod
som Slovák tak ti to poviem po slovenský: Si chudák - sa chváliš vlastnou hlúposťou a úbohosťou.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ICASK"
17. 1. 2006 08:25
policajt spravil chybu
To co spominal jarod s tym policajtom, tak ten policajt spravyl chybu. Mal si zapisat udaje auta a poziadat vodica o dodatocne predlozenie potvrdenia od lekara. Toto fakt funguje. Raz takto otec prekrocil rychlost a to otvrdenie mu pomohlo. Keby to spravil takto, tak jarod ma aspon jednu zbytocnu povinnost.

Tymto neobhajujem jaroda, len vidim slabynu v jednani policajta. Taky neurazam policajtov clovek si niekedy nespomenie.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "jarod"
17. 1. 2006 18:48
Bez nadpisu
Teraz mam dusu na mieste Pocmeloude.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "shi"
17. 1. 2006 19:21
Bez nadpisu
Jarode, máš pravdu, tou lepší zemí jsem skutečně nemyslel Čechy, bohužel. Narozdíl od některých lidí zde nevidím až takový rozdíl mezi čechy, slováky a třeba východními němci.

Pucmeloud - skandinávie, zlaté to země, člověk odloží bicykl do příkopy, za tři hodiny se vrátí a najde ho tam netknutý ...
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "jarod"
17. 1. 2006 21:15
Bez nadpisu
Ani vo Francii to nie je az take zle okrem tych vypalenych aut ,ale to uz sa nastastie skoncilo.Tu tiez jazdia ako prasata ale ani nikoho neohrozuju.Za tych 17 rokov som si na to zvykol.A s policajtami je to podobne ako v Skandinavii.Tu ked ta nahodou zastavia tak povedia pan vodic viete coho ste sa dopustil?Ano prekrocil som rychlost prepacte mi,ponahlam sa.Dobre poznacim si vas do pocitaca,davajte si pozor nabuduce to bude s pokutou.A na Slovensku:Viete co ste urobili ,ano prekrocil som rychlost.Dobre mate to za tisic.Preto som reagoval tak ako som napisal .Este k tomu v ten sam tyzden som dostal pokutu za zasterky 500 korun. Darmo som mu vysvetloval ze na zahranicnej registraci nie su povinne.On mi hovori ci som slovak.Ja hovorim ano aj, mam dvojite obcianstvo ukazal som mu franc.vodicak on hovori ze ak nezaplatim na mieste zhabaju mi auto.Zaplatil som.Na druhy den ma zastavili tak ako som minule napisal tu historku.Bol som na nich * .A zo zahranicnou registraciou ma zastavili niekolkokrat .Chceli mi dat pokutu ani neviem zaco az do momentu ked som prehovoril po Slovensky.Potom ma pustili.Tazko je mat k niekomu respekt ked oni ho nemaju k tebe.
Rozbalit vlákno
2
18. 1. 2006 00:30
Re: Bez nadpisu
Uff, co to tu citam - "zasterky" su povinne ?!? ... ved drviva vacsina novych aut ich tam seriovo nema !!! :roll: to mozu pokutovat polovicu vodicov v SR
neregistrovaný "yoyo"
18. 1. 2006 09:57
Re: Bez nadpisu
no, mne sa zda, ze uz nie. od r. 2002 alebo 2003... cital som, ze vozidla vyrobene od tohto roku ich mat nemusia. ale nieco mi hovori, ze to plati uz i pre ostatne...
neregistrovaný "T.E.CH"
18. 1. 2006 13:48
Konečné řešení - vtípek
Jedou manželé vozem po dálnici a po dlouhém mlčení žena praví: "Hele,

jsme spolu už 15 let a začínáš mě iritovat, nechám se rozvést." Muž nic

neříká. Žena po chvíli pokračuje: "Budu chtít náš barák." Muž nic

neříká. Jen přidá plyn. Žena po chvíli

pokračuje: "Samozřejmě obě konta a auto." Muž nic neříká. Jen přidá plyn.

Žena po chvíli pokračuje: "Taky si nechám obě děti, vychovám z nich

normální lidi." Muž nic neříká. Jen přidá plyn. Žena znovu

pokračuje, po očku ho pozoruje:

"Stejně už několik let spím s tvým nejlepším přítelem." Muž nic neříká.

Jen přidá plyn. Ženu jeho mlčení rozzlobí a ptá se: "Copak ty nic

nechceš?" Muž s klidem odvětí: "Já mám pro život vše co potřebuju." "A co

to je prosím tě?" škodolibě se ptá žena. Muž odvětí: "AIRBAG."

PS-Pro majitele nesmyslně vybavených vozů je možnost zapůjčit vůz Fábia se

správně umístěným JEDNÍM AIRBAGEM.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "tv"
22. 1. 2006 17:28
Bez nadpisu
A na Slovensku:Viete co ste urobili ,ano prekrocil som rychlost.Dobre mate to za tisic.Preto som reagoval tak ako som napisal .

Ja si tiez nemyslim, ze by Ti malo byt odpustene len preto, lebo to bolo prvy krat za XY rokov a o tych okolnostiach radsej ani nehovorim. Ale inac suhlasim s Tebou, uz parkrat som zazil podobnu situaciu (nie s policajtmi), ked s priatelkou jednali nejako nie prilis pozitivne (ona nie je Slovenka, ale trochu po Slovensky rozprava), ale akonahle som sa do rozhovoru zamiesal ja, tak to nabralo iny spad. To je vsak chvalabohu cca 1% pripadov. Povacsine ludia ocenia, ze sa po Slovensky snazi, aj ked s chybami, a hned chcu nadviazat dalsiu konverzaciu.

OK, aby som ostal pri policajtoch: volakedy davnejsie, ked este aj u nas na kratku chvilu bola 50-ka v obci, som isiel dole kopcom na jednom useku, kde casto meravali a tak som si daval podvedomy pozor, ale nekontroloval som tachometer. Samozrejme, za zakrutou stop, asi som to neodhadol optimalne. Mal som vsak stastie, tesne predo mnou stopli nejakeho aziata v obleku, vek okolo 35-40, s nejakym velkym novym Mercedesom a prazskou SPZ, evidentnte pan pri peniazoch. Neviem odkial presne bol, ale (ze vraj) nerozumie po Slovensky a ze nevie co po nom chcu. Tak som sa do toho trochu zamiesal, ze ci vie aspon po Anglicky. Jeho chyba, ze povedal, ze ano... Tak som mu vysvetlil, ze je lepsie zaplatit 300Sk (ano, vtedy sa tolko platilo...) teraz ako 1000Sk na cudzineckej policii. Cele to trvalo asi dve minuty, vytiahol tri stovky, nastvany skrcil potvrdenie a ufujazdil. No a ja som to mal zadarmo, policajt kyvol rukou a povedal, ze som si to uz odpracoval. To boli asi najrychlejsie zarobene peniaze v mojom zivote :-)

PS: vychovny ucinok to malo este lepsi ako peniaze, vzdy ked tadialto idem, spomeniem si na prihodu a kracam vzorne okolo 60.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ffidzi"
8. 6. 2010 14:26
pojištění proti pokutám
;-) čau,tak jsem si hledal pojištění na svého miláčka a narazil jsem na jednu kuriozitku o kterou se chci podělit :-!
[odkaz]
je to pojištění proti pokutám,to musí policajti zuřit >:D >:D
Rozbalit vlákno
1
9. 6. 2010 16:42
Re: pojištění proti pokutám
na 2. pohled to je k nicemu - pojisteni se vztahuje jen na spravni rizeni, pojisteni se nevztahuje na vetsinu vaznych prestupku, ktere se resi u spravniho rizeni a pokud budete chtit u spravniho rizeni resit bezne prestupky, tak bude pokuta vetsinou nizsi nez spoluucast - sumasumarum vyhozene penize

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57