Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: Fandové všech úprav spojte se - co říkáte klubu?

neregistrovaný "Mr.Tuning"
10. 8. 1999 00:00
Zdravím fandy Tuningu
Mám takový malý sen. Napadá mne, když se tak probírám haldami všech těch tuningových časáků co se mi doma válej málem už i mezi nádobím, zda i u nás v Česku jsou stejně praštění fandové jako já. Má drahá polovička tvrdí, že je to vyloučené, ale já si myslím, že takoví určitě žijou. A tak přicházím s návrhem: "fandové spojme se!". Už delší dobu sním o tom uspořádat tuningový megasraz. Je někdo pro? Rád bych znal Váš názor. Pokud tedy někdo ze zde zabloudivších je taky tuningový fanda, prosím ozvěte se. Nechte vzkaz, nebo se ozvěte na autotuning@email.cz. Myslím si, že vyměnit si nějaké zkušenosti, nebo jen tak poklábosit o novinkách nemůže být nikdy na škodu. Zdraví Mr.Tuning
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Chipmen"
10. 8. 1999 06:51
Re: Zdravím fandy Tuningu
Myslenka je spravna, ma to vsak jeden hacek, rozdil mezi tuningem a tuningem je u nas velky a nejenom co se tyka znacek tunenych aut takze se bojim ze prikopy budou prilis "velke". Taky si nedokazu predstavit jak bych se bavil o tuneni ja s tunenou skodovkou s nekym kdo ma bavora...
neregistrovaný "Mr.Tuning"
11. 8. 1999 14:43
Re: Zdravím fandy Tuningu
Zdar chipmene,

svym způsobem máš pravdu, že tuněnejch aut je spousta, ale já myslel na klub, kde by se setkávali skuteční fandové a ne naducaní blbečci, kteří když si koupí kit od Schnitzera nebo Hammana, tak si myslej, že jsou jedničky, naprosto supr a bez chyby.

A zatím mi má zkušenost říká, že i mezi majiteli tuněnej bavorů a medvědů jsou lidi, se kterejma se dá normálně o všem pobavit, takže si myslím, že za zkoušku nic nedáme. Co se týče těch srazů, je vlastně úplně jedno s kým tam kdo přijede, většinou lidi kteří jsou opravdoví nadšenci nehledí na své finanční postavení. Když jsem jezdil na srazy motorek, nezřídka se stávalo, že vedle sebe úplně klidně stála stará Kawa 500 a zcela nová Fireblade. Máš maila? Pokud jo, ozvi se na autotuning@email.cz. Zatím zdar.
neregistrovaný "MiraEskon"
10. 8. 1999 12:15
Re: Zdravím fandy Tuningu
Sdílím Tvé nadšení. Nebylo by špatný, kdyby to vyšlo. Co se týká příspěvků k tuningu, asi by se to muselo rozdělit do kategorií anebo podle značek. (Co se týká mne, tak by to byly motory VW a Audi typ 81)
neregistrovaný "ondra_k"
12. 8. 1999 16:56
Re: Zdravím fandy Tuningu
Čau chlapí (holky do takovejhle sekcí asi moc nechodí) uspořádat mega sraz tůněnejch kárek je super nápad. Já nad tím taky dlouho přemýšlím. S klukama jsem byl na dvou srazech VW v německu a bylo to dóst dobrý. Co se týká českých poměrů, myslím, že to po značkách nemá smysl dělat, protože mimo VW a BMW a možná OPEL by byly srazy maličkatý. Jinak je jasný že je tuning a tunig. Spousta kluků si myslí že když na čený auto "nalepí" žlutý doplňky přidá pár samolepek je hotovo, ale ten by na takoý sraz přijel asi jenom jednou, protože potom by zjistil, že tam nemá co dělat. Ty co maj poslední model BMW5 a kit od Hammana tak asi ani nepřijede a pokud ano, tak bude normální. Jinak já bych něco takovýho chtěl uspořádat na konci srpence nebo začátkem září, jelikož to bude ještě hezky. Co vy na to? Jinak já mám Hondu Civic 1.8 Vti a starýho BMW 320i E30. Oboje mazlím, i když na BMW je toho o mnoho víc. Na japonce se toho moc nesežene. Jinak dělám pro FABEX stránky na kterejch je sekce vaše káry, takže pokud máte nějaký foto pošlete mi ho a já ho tam plácnu. Stránky jsou na www.autotuning.cz a email je fabex@autotuning.cz. Pokud nemáte fotky tak mi pošlete email, někde se srazíme a já ho nafotím dig. foťákem.

Tak jo, napište něco k tomu srazu, je to asi hodně aktuální, jelikož v zimě nic moc. Čus Ondra.
neregistrovaný "Pypomaster"
12. 8. 1999 13:37
Na značce nezáleží
Jestli má někdo bavora nebo škodovku je úplně jedno. Opečovávaná tuněná škodovka je určitě hezčí, než obyčejnej nebo chabě tuněnej zanedbanej bavor.Mě osobně se dřív líbil víc favorit a teď pomalu když vidim ty škodovky přecházím na Škodu130.Auto si zatim vybírám.Škodovka se mi zdá hezký český auto na ty poměry a stav silnic.Zdar - moc často na INetu nejsem.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "handy"
12. 8. 1999 22:17
Re: Na značce nezáleží
A co když ta škodovka je v mém držení tak krátce, že jsem ji sotva stačil pojistit a umejt? Nebudete se mi smát, když na takovouhle akci prijedu na kukačku? A navíc je to Forman, takže auto pro tuning absolutně nevhodný. Ale co naděláš, když potřebuješ prostor a na dvě káry nemáš. Budu ale sledovat Vás - úspěšnější. Čabas
neregistrovaný "ondra_k"
12. 8. 1999 16:59
mr.tuning
Jo jinak nejmenuješ se náhodou Martin M......k? Jestli ano tak jsem se potkali v Hondě Jih. Ondra
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Pete1111"
12. 8. 1999 17:28
Bez nadpisu
Ne Martin nejsem, ale jinak s Tebou plně souhlasím. Otázka je, jak sehnat do konce srpna dost lidí, kterým by vyhovoval termín a byli ochotni přijet.
Rozbalit vlákno
19
neregistrovaný "hop1"
12. 8. 1999 18:27
Re: Bez nadpisu
MOľná je to off-topic, ale my jsme (TOYOTA-CLUB) naplánovali sraz na 29.srpna. Původně to měl bejt tojotí sraz, ale jak znám tyhle akce, tak bysme přijeli tak tři. Takľe sme to potom otevřeli na kohokoliv kdo bude chtít přijet a bavit se. Zákaz vjezdu platí pouze pro notorické prudiče :-) Takľe pokud byste to chtěli udělat společně, tak nebudeme rozhodně proti. Pokud nás bude mnoľství větąí neľ malé, takbysme mohli zkusit za nějaký mrzký peníz pronajmout kus nějaký neveřejný komunikace (nevlastníte někdo letiątě?) a spálit něco gum a benzínu. Co vy NATO?
neregistrovaný "ondra_k"
12. 8. 1999 18:49
Re: Bez nadpisu
Dobrej nápad, já bych měl cca tak 8 lidí. Hlavně VW, ale já mám třeba Hondu a BMW. Máte už nějaký místo? Mě docela napadá závodiště motokár v Český Lípě nebo ve Vysokým Mýtě. Těžko říct jestli tam nebude nějaká akce. A taky netuším kolik stojí takovýhle pronájem. V Lípě se snad jezdí i nějaký závody normálních aut, takže by tam šlo i něco uspořádat. V Mejtě je zase dlouhá rovinka takže by moh být sprint na 400m. Ovšem pokud máte jiný místo nejsem vůbec proti. Zjistím od kluků ceny a dám vědět. Zatím čus
neregistrovaný "hop1"
12. 8. 1999 19:23
Re: Bez nadpisu
Kdyľ nás bude aspoň deset, tak bych zkusil tu Lípu. To by mohlo vyjít tak cca 300 Kč na jedno auto. Zkusím to čeknout. Ale muselo by nás bejt určitě aspoň deset, jinak to bude draľąí a nemělo by to asi cenu.
neregistrovaný "ondra_k"
12. 8. 1999 20:27
Re: Bez nadpisu
To by bylo v pohodě. Já jich seženu fakt určitě 8, takže by to mělo bejt OK. Jinak ty máš nějaký kontakty na Lípu?
neregistrovaný "Kamikaze1"
12. 8. 1999 20:33
Re: Bez nadpisu
Jestli chodita nekdo na Mageo tak tam poradaji zajimavou akci! Je to Drag race s vlastnima autama na letisti v Horovicich u Berouna. Vice info zde.
neregistrovaný "radimbo1"
13. 8. 1999 11:02
Re: Bez nadpisu
Dragrace vypadá na dobrou akci, určitě se tam zajedu kouknout a třeba i zazávodit :-) Myslím, že je to i dobrá možnost srazit se pro nás všechny co jsme tady. Odpadá organizace a shánění a napoprvé se to může aspoň okouknout a potom už se můžou začít pořádat nějaké akce jako sraz auto.cz anebo podobně !!! Sejít se někde osobně je pořád lepší než se domlouvat tady, pořád mám ještě pocit, že tady píšou lidi jen tak ze srandy ( nic ve zlém ) !!!
neregistrovaný "ondra_k"
13. 8. 1999 13:36
Re: Bez nadpisu
Já do Hořovic určitě nemůžu z časových důvodů, ale hlavně mi jde Honda 16.8. na opravu motoru a asi to za týden nestihnou. Jedině, že bych přijel s BMW, ale tam mám ukrutný problémy se sáním a vůbec netáhne. Neznáte někoho na kdo by to uměl potůnit, respektive vyladit. Zatím na motoru nic není děláno. Pokud někoho znáte napište mi na fabex@autotuning.cz.

Čau Ondra
neregistrovaný "hop1"
13. 8. 1999 14:30
Re: Bez nadpisu
No vida, tak 21. 8. je DragRace, 4.9. je slalom ve Zlíně, takľe nevim jestli má smysl produkovat něco na 29.8. Zkuste se k tomu vyjádřit. Kontakt na Lípu zatím nemám, ale snad by to neměl být problém, s někým jsem o tom uľ mluvil.
neregistrovaný "Kamikaze1"
13. 8. 1999 16:54
Re: Bez nadpisu
I ja bohuzel 21.08. nemuzu. Strasne me to stve protoze to bude urcite cool akce. 29.08. to jeste nevim. Nejlip by me to vyhovovalo 4.9. Co to je presne za ty slalomy vtom Zline? Prosim vice info!
neregistrovaný "hop1"
14. 8. 1999 13:41
Re: Bez nadpisu
Nejlepe kdy ze se podivas sem.
neregistrovaný "hop1"
19. 8. 1999 15:05
Re: Bez nadpisu
Tak co, vsichni umreli? Jedete nekdo v sobotu do Horovic? A co toho 29.8.?
neregistrovaný "radimbo1"
19. 8. 1999 16:48
Re: Bez nadpisu
Já jedu do Hořovic, mám ti přivézt na ukázku ten volant ???
neregistrovaný "hop1"
19. 8. 1999 17:01
Re: Bez nadpisu
Jo supr, vem ho sebou. Mě poznáš snadno, pojedu tam v červený Toyotě MR2, telefon sem ti posílal majlem.
neregistrovaný "radimbo1"
19. 8. 1999 17:04
Re: Bez nadpisu
budeš se účastnit nějakého závodu? a v jaké třídě?
neregistrovaný "hop1"
19. 8. 1999 17:50
Re: Bez nadpisu
No, to teprve uvidím, vzhledem k tomu že mám obsah 1.6 tak jsou ty kategorie pro mě blbě, do 1.3 mě nepustěj :-) a s dvoulitrama nemám šanci. Navíc to auto je zatím naprosto sériový a má nalítáno 200 000km.
neregistrovaný "radimbo1"
20. 8. 1999 08:30
Re: Bez nadpisu
já bych se snad účastnit mohl, ale taky jen pro zábavu a ne pro výsledek !!! Hope, byl jsi tam minulý rok ?
neregistrovaný "alf11"
20. 8. 1999 09:19
Re: Bez nadpisu
Čau lidi !

Hořovice bude určitě cool akce, mám si vzít přilbu jako na slalom nebo je to zbytečný ??

A co TK, je přípustný mít široký bačkory nebo jenom podle TP ??
neregistrovaný "radimbo1"
20. 8. 1999 14:24
Re: Bez nadpisu
vem si i nehořlavou kombinézu a partu mechaniků :-) čím přifičíš Alfe ?
neregistrovaný "ondra_k"
12. 8. 1999 18:59
Re: Re:
Jinak tvoje přezdívka je stejná jako ladičská firma na ŠKODA, VW, AUDI. Proto jsem se ptal.
neregistrovaný "Kamikaze1"
12. 8. 1999 21:07
Tuningu zdar!
Mam tez Civika, trosku starsiho rok 90 s tuningem, a BMW E30 sem mel taky :-) Fotky jso na me strance tunigu ktere jsem musel bohuzel k vuli nedostatku casu nechat zemrit. Jinak mam jeste Jaguara kteryho se snazim trochu upravit, jenomze na tohle auto toho moc neni, tak jsem tam zatim dal jen novy 18" rafky s 235/45 pneu.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "Mr.Tuning"
13. 8. 1999 00:00
Re: Tuningu zdar!
Na Jaguára dělá úpravy Aarden. V případě zájmu dodám kontakt.
neregistrovaný "Kamikaze1"
13. 8. 1999 02:43
Re: Tuningu zdar!
Firma Hirsch Car Creation je upravce Oplu, kontakt na ne je:

Kürassierstr. 24 36041 Fulda/Hammerz Tel. +49 661 403 084. Web

nemaji. Firmu Arden znam, dokonce jsem je uz kontaktoval skrze

spotovnich pruzin, nechavaji si je delat na zakazku od H&R a podle

toho vypada i cena. Za pruziny na me auto pozaduji 1498,- DM! A to se

me zda trosku prehnany. A to stejny napr. za predni spoiler 1950,- DM,

zadni 1600,- DM atd....
neregistrovaný "crowbar"
13. 8. 1999 07:44
Re: Tuningu zdar!
s tim srazem se to tu domlouva co ja vim uz od kvetna a skutek utek. ale je treba s tim neco udelat, ja byl letos na srazu akorat v nemecku a myslim ze co umi oni bysme zvladly s prehledem taky. voni ale davaj duraz na chlast, ja bych dal prednost tem autum. ja bych se primlouval za ty horovice!!!!
neregistrovaný "ondra_k"
13. 8. 1999 09:18
Re: Tuningu zdar!
Sraz musí být!!!! Jinak co se týče Hořovic, tak já bohužel nemůžu jsem v tu dobu v Jindřichově Hradci. Ale 28. nebo potom 4.??? Napište a srazíme se......
neregistrovaný "radimbo1"
13. 8. 1999 09:32
Re: Tuningu zdar!
Nazdar chlapi, jak to tady pročítám, tak můžu jen se vším souhlasit !!! Samozdřejmě, že se na takový sraz taky dostavím, obkecává se to tady už několik měsíců v různých tématek a skutek utek !!!

Takže je načase s tím něco udělat než bude na srazy kosa .....................
neregistrovaný "Mr.Tuning"
13. 8. 1999 00:00
Re: Tuningu zdar!
V té stránce jsi měl pokračovat. Pokud máž možnost zjistit adresu na firmu Hirsch, budu vděčnej. Díky.
neregistrovaný "Pypomaster"
13. 8. 1999 08:52
FABEX
Byl jsem se podívat na stránkách FABEXu. Dost dobrý autíčka - mazlíci. Toho bílýho GolfaIII - neprodal ho náhodou do Prahy? Viděl jsem ho myslim u metra na Kačerově. Všichni zírali - i já. Slušnej zvuk i vzhled - minimálně byl hodně silně podobnej.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "ondra_k"
13. 8. 1999 09:15
Re: FABEX
Jo, myslím že zůstal v Praze, jinak přiští týden nafotím jeho nynějšího Golfa. Je to III 2.0GTi, černá a naprosto brutální. Udělal ho za tři týdny. On je opravdu úchylnej. Jinak toho běláska bych řekl že si nemůžeš splést a jinej takovej tu nejezdí. A ten sraz > prostě to uděláme. Všichni kdo máte opravdu zájem mi napište na fabex@autotuning.cz, jestli se vám hodí termín 28.8. nebo 4.9. a co máte za auto. Vybereme den a prostě se někde srazíme, to by vtom byl čert aby ne. Takže zatím...
neregistrovaný "RSD"
13. 8. 1999 23:43
Bonus Karta pro Škodovkáře zdarma!!!!!!!!!
Nabízím příznivcům RSD ŠKODA TUNINGU, (u nás reprezentovanou Felicií a Octavií) BONUSOVOU registrační kartu, která vás opravní samozřejmě k levnějšímu nákupu doplňků, velké slevy na Chiptuning, informace o novinkách , srazy, akce atp. a to ZDARMA!!! Jméno, Příjmení, Datum narození/r.č., Adresa, Typ vozidla, a já vám zašlu zdarma(!) registrovanou RSD kartu informace posílejte výhradně na RSD@seznam.cz díky.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Litr"
20. 8. 1999 07:28
Horovice
Lidi, a kde to je
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "anonym11"
20. 8. 1999 07:48
Re: Horovice
Horovice
neregistrovaný "Kamikaze1"
21. 8. 1999 18:32
Drag Race
Tak jak to dopadlo? Kdo tam vsechno byl, autaky, poradi.... popisujte!
Rozbalit vlákno
12
neregistrovaný "hop1"
21. 8. 1999 18:39
Re: Drag Race
Dopadlo to vyborne. Byla to velmi pohodova akce, dobre zorganizovana, doufam ze se bude opakovat. Vyhralo BMW 666 Evo VI, s petilitrovym dvanactivalcem (?), druha byla velmi tesna Calibra Turbo. Ja jsem skoncil na velmi peknem :-)tretim miste ve sve kategorii z peti aut :-( Myslel jsem si ze dopadnu lip, ale POLO 1.6 me dostalo, i kdyz az na treti pokus. Taky poladime a priste uvidime ... hehehe
neregistrovaný "Kamikaze1"
21. 8. 1999 19:24
Re: Drag Race
Tys mel tu MR2 ne? Na tech 116 koniku to je slusnej vykon :-) Kdo vyhral tu kategorii?
neregistrovaný "hop1"
21. 8. 1999 19:38
Re: Drag Race
V kategorii 1.6 byla nejrychlejsi Felcka, samozrejme potunena a ja se pral s tim Polem, mel tam jinej vejfuk jinak prej nic. Za nama skoncila jedna Octavie >:o] a jeste neco, myslim dalsi Felda.
neregistrovaný "Kamikaze1"
21. 8. 1999 19:49
Re: Drag Race
Grrrrr... to me stve ze sem se nemohl zucastnit!!

Bych vas v te kategorii rozdrtil! 8-)))
neregistrovaný "Kamikaze1"
21. 8. 1999 20:36
Re: Drag Race
Aha, uz sem nasel stranku s vysledkama...
neregistrovaný "radimbo1"
23. 8. 1999 09:46
Re: Drag Race
Nebylo to špatné, ale mohla tam být větší účast !!! Ale i tak mě to první místo těší, i když nebyla v kategorii do 1.3 žádná pořádná konkurence !!!
neregistrovaný "alf11"
23. 8. 1999 12:37
Re: Drag Race
Byla to skvělá akce, klobouk dolů, že se to někomu chce zdarma celé zorganizovat a ani si nezazávodit!

Škoda jen malého počtu závodníků, příště to musíme více rozpropagovat.

Co Vy na to zorganizovat podobnou akci ( nemusí to být Drag Race ale třeba pronájem závodního okruhu, vlastní slalom, atd. )
neregistrovaný "radimbo1"
23. 8. 1999 12:48
Re: Drag Race
Proč né, já jsem pro všechnu srandu. Něco navrhni a můžem to zkusit !!!
neregistrovaný "Lister1"
29. 8. 1999 22:10
Re: Brisk Premium
Má někdo jakýkoliv skušenosti s těma svýčkama ?
Avatar - petous
30. 8. 1999 15:47
Re: Brisk Premium
Já. Špatnou.
neregistrovaný "pepa2"
30. 8. 1999 17:06
Re: Brisk Premium
Měl jsem je na Feicii 1,3 a po 5000 km auto začalo špatně startovat, hůře jelo atd., tak jsem hledal, až jsem vyměnil svíčky a ejhle ono to začalo fungovat. Takže 5000 km a vyměnit. Upozorňuji, že to bylo v r.96, teď je to možná jinak.
Avatar - petous
31. 8. 1999 10:18
Re: Brisk Premium
Přesně tak se mi chovali v Unu. Z počátku mi přišlo, že to má fakt vyšší výkon, ale cca po 5000km to nechtělo startovat. Po jejich výměně bylo zase vše OK. V 5000 měli značně opálené kruhová jiskřiště, která byla takřka pod úrovní keramiky, takže jiskra skákala skoro za roh. To při startu dělá problémy.
neregistrovaný "hop1"
24. 8. 1999 11:40
Toyotí sraz
V nedeli 29.8. v 11:00 na parkovisti pred TOYOTA Tschucho v Pruhonicich je sraz Toyot ale i jinych aut. Tak jestli nekdo chcete prijet ... Zavodit se asi nebude, i kdyz kdo vi :-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ondra_k"
10. 9. 1999 22:38
AUTO CUP 99
Vážení a milý příznivci plechových miláčků... Zítra tj. 11.9.99 se od 9.00 hod. konná na Julice (Dukla Praha) fotbalový zápas několika autosalonů a také nás - Fabex AutoTUNINGu. Pokud chcete přijít přijďte, pokud ne tak vaše škoda, bude na co koukat. Tak zatím se mějte a přijďte. Čau Ondra. PS: pokud budete mit problemy dostat se do areálu zavolejte mi na tel. 0602/333968.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "steroid"
14. 9. 1999 07:39
Tunning na Š100
Včera jsem dokončil úpravi své Škody 100 a je to vážne cool. Nejvíc práce dalo nacpat do ní motor z mondea,ale povedlo se.Teď už zbývá jenom někde ukrást přední masku z Oktávie vyměnit provázek kterým mám přivázané dveře u spolujezdce a vyjíždím.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "onanym"
14. 9. 1999 08:24
Re: Tunning na Š100
Ano jmeno je podobne,zmenil jsem ho z puvodniho

Anonyma,protoze nekdo pise pod mym loginem nesmysle!!
neregistrovaný "onanym"
14. 9. 1999 08:24
Tunning na Š100
Co to zase pises za me? Menim si login na onanym
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "hemeroid"
14. 9. 1999 08:29
Tunning na Š100
Keď prestaneš písat také somariny, nik si s teba nebude robiť blázny. Je to vyskúšané. Čus.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "LadaH"
14. 9. 1999 09:09
Re: Tunning na Š100
Co si tu delate srandu za S100!Je to super kara.
neregistrovaný "Kuca"
23. 9. 1999 20:51
Re: Tunning na Š100
Když už ladit Š100 tak jedině kupase, jinak je to vo ničem. Všechny hundrtky už dávno patřej do ŠROTU!!!!!
neregistrovaný "ondra_k"
25. 9. 1999 01:43
!!! SUPER BIG SRAZ !!!
Takže pozor, 2.10.99 v 10.00 hod. se koná největší sraz v Čechách (teda doufám). Mělo by přiject cca 80 aut a možná i zdaleka víc. A kde se toto bude konat? U benzinové pumpy ÖMV na Benešovské silnici za hotelem SEN. Prostě od Prahy sject na Benešov a u první pumpy zastavit a předvést svého plechového miláčka všem ostatním. Určitě přijeďte všichni, je to povinost... Ondra
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Fittipaldi"
27. 9. 1999 08:00
Vymena volantu
Nemate nekdo zkusenosti s vymenou airbagoveho volantu za neairbagovy sportovni volant? Konkretne potrebuji vymenit volant ve Fordu Mondeo (r.v.'93). Airbag je jiz stejne vyhrezly a na novy za X desitek tisic z vysoka kaslu. Ocekavam problemy a proto bych potreboval predem vedet, co me ceka.
Nevite nekdo, kde by se dalo za rozumne penize poridit zadni kridlo na Mondeo hatchback?
Rozbalit vlákno
0

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57