Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: RST - tuning o jakém se Vám ani nezdá !

neregistrovaný "Smetana"
12. 11. 1999 23:14
Jsme opravdu nejlepší !!!
Naše firma nabízí tuning na nejvyšší evropské úrovni. Můžeme Vám nabídnout vše, co si jen budete

přát. Splníme i ta Vaše nejbláznivější přání z oblasti tuningu. Nevěříte? Pak navštivte naše stránky na adrese WWW.RST-HARVEST.CZ !!!
Rozbalit vlákno
8
neregistrovaný "Straka"
12. 11. 1999 23:30
Re: Jsme opravdu nejlepší !!!
To mohu jenom potvrdit. Moje BMW lítá jako splašený. Díky RST.
neregistrovaný "Chipmen"
15. 11. 1999 06:20
Re: Jsme opravdu nejlepší !!!
To mohu potvrdit ale mozna tak lhari, pul roku jsem kvuli vam nejezdil, tuning jste neudelal zadny a kde jsou prachy ?
neregistrovaný "travexr"
15. 11. 1999 08:34
Re: Jsme opravdu nejlepší !!!
Ja firme RST take DEKUJI, nejen, ze mi auto musela dodelat jedna prazska firma (tunningem se sice nezabyva, ale jeji prace byla naprosto solidni), proc to bylo dvakrat tak drahe a trvalo to dvakrat tak dlouho? uz si vazne nepamatujete? Jeste jednou dekuji za k* vynikajici vylepseni meho vozu....kdybych to nenechal delat u Vas, ale ve znackovem servisu stalo by to o tretinu mene a bylo by to aspon se zarukou.

PS Jak chcete nabizet upravy naprav na Skodovky, kdyz ani neumite udelat geometrii???????????
neregistrovaný "Motylek"
6. 12. 1999 10:58
Re: Jsme opravdu nejlepší !!!
Rad bych se dovedel o firme RST vice.

Jejich Web je hodne dobrej a to, co

jsem na nich cetl je dost dobry.

Pripominky, ktere jsem tu cetl, jsou

varujici, ale vetsinou starsi.

Rad bych nasel nekoho, kdo umi

udelat auto s 500ti koniky. S nemci

moc dobrou spolupraci nenam, ale umej!
neregistrovaný "losfricos"
7. 12. 1999 11:13
Re: Jsme opravdu nejlepší !!!
Jestlize chces prijit o sveho milacka,dej ho do RST.Kdo je nepoucitelny,ten at si nese nasledky sam.Mnoho zdaru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
neregistrovaný "travexr"
7. 12. 1999 16:34
Re: Jsme opravdu nejlepší !!!
Jak chces, Treba s nima ziskas jen dobry zkusennosti, mne se to nepodarilo. Az budes mit RST-problem tak si nestezuj....Hodne zdaru
neregistrovaný "cmt"
7. 12. 1999 18:57
Re: Jsme opravdu nejlepší !!!
Poslouchej Motýlku, co to máš za auto, že z něho chceš dostat 500 koní.
neregistrovaný "Motylek"
10. 12. 1999 11:20
Re: Jsme opravdu nejlepší !!!
Ahoj.

Reakce vsech jsou primo varujici!

Ja sam jsem clovek neduverivy a samozrejme

neduveruji jak RST, tak Vam ostatnim.

Nicmene, Web RST je nekolik tydnu mrtvy.

Predtim byl aktualizovan i nekolikrat tydne!

A take se mi nepodarilo je telefonicky kontaktovat. Jsem z Varu a do Melnika se mi moc jezdit nechce. Kamos to tam uz hledal a nic nenasel. Ptal se i policajta a ten nic o nejvetsi tuningove firme RST nic nevedel. Tak nevim.

A pro ty, co chteli vedet co mam

za auto: BMW Roadster Z3 M, 236 kW v serii.

Koupil jsem ho trochu pomackaneho, ale uz je

jako novy. Diky za informace.

Martin Motylek
neregistrovaný "Vacek"
13. 11. 1999 08:47
Ford Probe od RST
Nechal jsem si upravit firmou RST můj Ford Probe

a mohu říct, že svezení v tomto voze je od té doby pro mě opravdu zážitek.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "rado1"
15. 11. 1999 09:29
Samochvala smrdi
Uryvek z jejich sajtu.

Tomáš Skuhrovec, americké vozy. skuhrovect@rst-harvest.cz.

Bedřich Smetana, technický konzulting, evropské vozy. 0603 / 573, smetanab@rst-harvest.cz.

Jan Vacek, technický konzulting. 0603 / 801 56, info@rst-harvest.cz.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "solitaire"
15. 11. 1999 11:58
tuning o kterem se nam ani nezda???????
Mozna tak ve zlym snu.....
Rozbalit vlákno
13
neregistrovaný "King Of The Road"
15. 11. 1999 12:23
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
Hahaha, tak to se pánům z RST moooc povedlo se znemožnit ještě víc, než to za ně udělali ti "spokojení zákazníci". Profláknout sami sebe svojí chválou svých úprav své firmy, to chce opravdu otrlé typy. Kdyby ti tupouni alespoň logovali v MC jako "šmudla, brumla, rejpal, kejchal, stydlín, Sněhurka (jééé pardón, ta už tady je)atakdále". Třeba by jim někdo zbaštil, že se na webu zcela nááááhodou objevili hned čtyři spokojení zákazníci. Ale hodit se do tématu pod jmény, uvedenými na webu, a chválit svojí práci - to musí být pěkná hovádka. Když tohle vidím, určitě bych k nim taky zajel. Hele, co takhle nechat tohle někde vytisknout a rozeslat, nebo vylepit to někde u nich? to by to mohli zavřít.....
neregistrovaný "travexr"
16. 11. 1999 08:02
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
Mne se o jejich praci zda, ale ve zlych snech. O zverejneni uvazuju uz nejakou dobu, zatim shanim vsechny dostupne informace o tehle povedene Melnicke rado-by-firme....
neregistrovaný "Chipmen"
16. 11. 1999 11:54
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
Me zkusenosti s RST a panem Smetanou si muzete precist na teto strance.


Preji hezke pocteni.
neregistrovaný "Bestias"
16. 11. 1999 13:10
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
Teda Chipmene - To je teda soda. Bejt tebou, tak bych přiinvestoval tak 5.000,- Kč pro dva ukrajince, ať tomu * zmalujou xicht. Já jsem svýho času taky uvažoval o sice starém, ale skvěle tuněném autě. Jenže pak jsem začal počítat a došel jsem k názoru, že se ti vyplatí nechat dovézt slušnou ojetinu. Já si koupil BMW 520 r.v. 86 a nemůžu si stěžovat. Se spotřebou se vždycky vejdu do deseti litrů (asi jako Š120) a čas strávenej pod autem radši strávím při přesčasu v práci a investuju jen do zlepšování a né do údržby. Takže k tvému případu - upřímnou soustrast. A choleru, svrab a neštovice na RST !
neregistrovaný "King Of The Road"
16. 11. 1999 13:24
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
Jo jo, je to móóóóóóóóóóc pjekný. Tyhle hochy bych siposlal pro smrt. Byl bych živý věčně.
neregistrovaný "tomk"
18. 11. 1999 21:57
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
Tak to je fakt dobry chlapci by potrebovali ,,vylepsit" ty upravy na svych vozech. Na druhou stranu snad si se dostatecne poucil, nebot koupit dalsi auto a opet je sverit do rukou lidi kteri te zle okradou, je dost naivni priste vic stesti.
neregistrovaný "Smetana"
18. 11. 1999 23:08
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
Pánové Váňo a Trávníčku, musíte si uvědomit, že

ze staré shnilé Škody novou neuděláte. Pochopte

i druhou stranu. U takových starých šunek se prostě ne vždy vše povede tak,jak by si servis i zákazník přál. Proto Vám dávám návrh. Můžete

naším prostřednictvím výhodně prodat Vaše stará opotřebená auta a na našem webu si vyberete z bohaté nabídky jiný,lepší vůz. Není to férový

návrh? Jak vidíte, snažíme se slušně dohodnout i s našimi dlužníky.
neregistrovaný "panda1"
19. 11. 1999 01:45
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
No nevim co ma spolecnyho ze ty byly "sunky" s tim, ze se Chipmenovi v RST "ztratil" jeden elektron a delaly se cachry machry s jeho gumama?
neregistrovaný "mattoni1"
19. 11. 1999 06:30
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
To bych chtel vazne videt toho trotla, ktery po tom vsem, co se tady dovida (a nejenom tady) by vam sveril "svoji sunku" a vybral si z vasi nabidky z vasi "lepsi auto". Co je na vasi firme seriozniho, kdyz nejste nejen v obchodnim rejstriku ale ani v telefonnim seznamu? Vam verim asi tak jako Financnikovi.
neregistrovaný "Chipmen"
19. 11. 1999 06:40
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
Vazeny pane Smetana (i kdyz si myslim ze pod prezdivkou Smetana tu vystupuje nekdo jiny), za prve v zadnem pripade nejsem vas dluznik, rekl bych ze je to spise naopak. Za druhé, kdyby jste byl pan Smetana tak byste vedel odkud to auto pochazi a co o nem tvrdil kdyz mi ho prodaval. Zatreti smlouva a me pozadavky byly zcela jasne, pan Smetana vedel pred sepsanim teto smlouvy dost podrobne o technickem stavu vozidla a presto smlouvu povazoval za realnou. A nevidim duvod proc auto prodavat a uz vubec ne u pana Smetany, protoze se nehodlam stareho auta zbavit zase za 2kkc.
neregistrovaný "travexr"
19. 11. 1999 08:15
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
Vazeny pane Smetana, bohuzel Vas zklamu, ale auto s dva roky starym skeletem po kompletni generalce je pro Vas stara sunka?????? A navic jsem u Vas z toho auta nechtel delat novy, chtel jsem jen rozsirit napravy a trochu upravit motor......z motoru seslo, ale v pripade tech naprav jsem si predstavoval naprosto normalni vymenu se vsim co k ni patri ....tj. geometrie, Jestli mate pocit ze po vymene obou naprav je geometrie zbytecna, pak je mi Vas spise lito..... Stejne mam pocit, ze moje auto jse v mnohem lepsim stavu nez pet let stara auta. U VAs bych si uz nekoupil ani rohlik, zvlast pote co jste prodal chipmenovo auto. A CO SE TYKA TECH DLUHU, MAM POCIT ZE SI DLUZIME NAVZAJEM, VY MNE BOHUZEL DLUZITE MIN. DVAKRAT TOLIK, TAKZE VAS ZDRAVIM DLUZNIKU SMETANO.....
neregistrovaný "Bestias"
19. 11. 1999 08:41
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
Nechápu, kde bere Smetana tolik drzosti. Mě se ta myšlenka s Ukradincema začíná stále víc zamlouvat...
neregistrovaný "travexr"
19. 11. 1999 16:26
Re: tuning o kterem se nam ani nezda???????
Ne ze bych se myslenky na ukrajince stitil, ale nemam rad nasili. Jinak s tou drzosti souhlasim, takhle nechutne arogantni jednani se mi hnusi.... Jenom se mi libi, ze zatim jsem tu necetl zadny rozumny argument z jeho strany, je moc pohodlny oznacit kritiky za ignoranty a nesvepravny jedince.... taky pristup jeho polobozske firmy, nebo se pletu?
neregistrovaný "Chipmen"
15. 11. 1999 12:06
Aby si nekdo
Aby si nekdo nemyslel ze tady jen tak osocuju naprazdno tak jsem se rozhodl svuj pripad s panem Smetanou zverejnit zitra jen co oscanuji potrebne dokumenty tak to hodim na web s celym pribehem a sem dam link.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "rado1"
18. 11. 1999 09:43
Mysticke RST
Jak funguje RST a podobne spolky, najdete na:o)

*

*

[odkaz]
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "RST-Man"
20. 11. 1999 00:00
RST
Je mi opravdu lito, ze nekteri se nechaji tak slepe svest nekolika "nadsenci" kteri maji spatne zkusenosti s RST. Musim rici, ze i RST ma spatne zkusenosti s nekterymi zakazniky a proto je treba si uvedomit ze ne vse je cernobile jako v pohadkach a ne vse napsane je pravda. RST pochopitelne neni zadny tajny spolek ma seriozni obchodni zazemi o kterem se mnohym ani nezda. Kazdy kdo s RST jednal normalnim zpusobem se take snadno mohl dozvedet (na fakture), ze RST je firma na fyzickou osobu (tedy mou - Bedrich Smetana) ICO 63849798, ze zastupuje neziskove take jednu s.r.o. ktera vydava samostatne faktury. Kazdy zakaznik, ktery se citi poskozeny muze uplatnovat sve naroky beznou reklamaci a to ze nemame velkou budovu s napisem RST, ale jen stredne velky servis (od cervna tohoto roku vlastni) je jen proto abychom meli minimalni rezijni naklady, ktere se promintou ve vasich cenach. O tom jak jsme seriozni muze vypovidat mnoho zakazniku ktere jsme obslouzili a ne 4 zakaznici, kteri byli nespokojeni. To je z 305 zakazniku od roku 1996 celkem dobre skore nemyslite? Navic to, ze RST se neutajuje, nybrz stale rozviji asi take nesvedci o tom, ze jsme podvodnici ne? Nevahejte a prijedte se k nam podivat, a uvidite ze medialni kampan nemusi byt zrcadlem skutecnosti. Nikdy nasim zakaznikum nenadavame a vzdy se jim snazime vyjit vstric. Pane Travnicku a Vano, nechcete mi radeji zavolat, nez tady vest tuto diskuzi?
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Chipmen"
22. 11. 1999 06:53
Re: RST
Vase ICO vidim poprve, i kdyz uznavam ze drive jsem se po nem neptal. Jinak ale nikdy jste mi nedal zadne vyuctovani mimo tamtoho kusu "papiru" a uz vubec ne fakturu.
neregistrovaný "travexr"
22. 11. 1999 08:22
Re: RST
Konecne jste priznal ICO, je to dost, na tzv vyuctovani jsem jej take nevidel, jeste pockam co potvrdi vypis z OŽÚ....Pokud mate pocit, ze s Vami odmitam komunikovat, tak mate pocit spatny, dosel jsem k zaveru, ze kdyz ani nadvakreat nejste schopni vadu odstranit a jeste zjistim, ze nemate ani potrebne zarizeni, tak jsem se na na nejake reklamace u Vas vykaslal a vyresil vec normalni opravou v normalnim servisu, kde byla za dve hodiny hotova - coz je rozdil oproti dvema reklamacim v souhrnem case 8 dni.....nemyslite?
neregistrovaný "RST-Man"
22. 11. 1999 23:28
Re: RST
ICO je na fakture, ne na vyuctovani. Proc ji nemate, jsem jiz rikal. Ad komunikace, vybaveni nema firma, u ktere jste reklamaci sam provadel, my delame geometrii u Nissanu v Melniku na laserove merici technice. Citim zodpovednost nejen za tento vas pripad, nemyslete si, jen se snazim napravit komunikacni barieru kdyz jsme si to nebyli schopni vyrikat pres telefon.
neregistrovaný "travexr"
23. 11. 1999 08:41
Re: RST
Tak proc auto videlo merici stolici na geometrii az v Praze? Proc jste tu geometrii v ramci vymeny a nasledne reklamace (1 + 1 to jsou dve moznosti - doba tak dva tydny celkem) nenechal udelat???? Kdyz mate dokonce pristup k laserovy stolici???? Nebo si myslite, ze po vymene naprav neni geometrie potreba???? dodnes jsem to nepochopil, a sam, pokud si pamatuji jste uznal reklamaci za opravnenou - rozhozeni bylo videt dokonce pouhym okem...... a stejne nerozumim tomu, ze jste tu geometrii neudelali............ a fakturu jsem opravdu nevidel, uz pri prvnim predanim auta jste mi ukazoval jenom jakysi papir, kteryjste mi diky nedoplatku nedal - stejne nepripominal fakturu a to ani z dalky........
neregistrovaný "RST-Man"
20. 11. 1999 00:00
Nevim co s tim
Tato diskuse jen odvraci stejne zvrhlou podobu jakou ma napr. mageo: odmitam. Pokud si nedokazete domyslet, ze by taky se nekdo mohl prihlasit za nase jmena, tak nemate na internetu asi co delat. Pokud mate nejaky osobni problem, zavolejte na nase telefonni cisla a muzeme to vyresit. SMETANA neni pan SMETANA z RST.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "aleš.o"
7. 12. 1999 23:03
není nad dvoutakt
na kolik PS RST naladí mého TRABIHO?
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "travexr"
8. 12. 1999 08:51
Re: není nad dvoutakt
V nabidce maj: TRAGUJAR RST EVO XXIV - 900 PS
neregistrovaný "aleš.o"
8. 12. 1999 23:48
Re: není nad dvoutakt
To si myslím, že je na RST ještě málo. Viděl bych to tak na 1500PS za 5999,- bez daně s 10letou zárukou.
neregistrovaný "travexr"
9. 12. 1999 07:58
Re: není nad dvoutakt
Hmmmm ta cena je vyborna, dodani by bylo do dvou hodin od zadani a predani vozu......
neregistrovaný "Keyser_Soze"
10. 12. 1999 14:58
Bez nadpisu
Shodane Shodane, nak se ti to borti pod rukama :)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "residents"
16. 12. 1999 14:17
pokud ty podvodníky nenajdete ve věstníku, tak zkuste ares,
[odkaz]
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Shark2"
17. 12. 1999 08:54
pokud ty podvodníky nenajdete ve věstníku, tak zkuste ares,
Vazeny pane Smetano

Chci Vas jen upozornit ze proti Vam podavam zalobu za hanobeni jmena firmy AAA - Auto Praha s r.o kde na Vasich strankach v katologu ukazujete muj sportovni vuz Ferrari 348 - ts a nabiziteho k prodeji, aniz k prodeji je a nikdo z Vasi spolecnosti se mnou nevedl toto jednani jak o prodeji tak i o jeho u Vas tz. tuningu. Tento vuz je nabizen k prodeji na teto strance : [odkaz] , timto na Vas zadam o sodni odskodneni ve vysi 1000000,- Kc. Blizsi informace dostanete u meho pravniho zastupce na tel 0602658089

Dekuji Anthony James Denny jednatel firmy AAA - Auto Prha s r.o.
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "Motylek"
20. 12. 1999 09:00
Re: pokud ty podvodníky nenajdete ve věstníku, tak zkuste ar
Zaloba za hanobeni jmena firmy AAA - Auto Praha s r.o je dost dobra kuriozita, RST je kuriozita sama o sobe taky, bohuzel udajny pravni zastupce Anthony Jamese Dennyho s telefonem 0602658089 o nicem nevi, neni pravni zastupce a tesi se na dalsi vypecene telefonaty. Aspon je o cem kecat.
neregistrovaný "hop1"
22. 12. 1999 09:19
Re: pokud ty podvodníky nenajdete ve věstníku, tak zkuste ar
:-))))))))) Je to ale banda ....ů.
neregistrovaný "travexr"
22. 12. 1999 13:45
Re: pokud ty podvodníky nenajdete ve věstníku, tak zkuste ar
to uz ani nema cenu komentovat, vsechno uz bylo receno. SAMOREKLAMA ustala tak nahle jako zacala......
neregistrovaný "RadekG"
22. 1. 2000 18:13
Re: pokud ty podvodníky nenajdete ve věstníku, tak zkuste ar
Aha,

Anthony Denny

No nevim proc tady mluvis tak dobre cesky, ale to nevadi snad nekdo mluvi Tvym jmenem. Pristup zamestnancu firmy AAAautopraha s.r.o. je opravdu podivny, prisel jsem reklamovat zavadu na mem voze, mel jsem i vyjadreni soudniho znalce. Nejenom, ze jste me vykopli s tvrzenim, ze je to bezna zavada a to platit nebudete, ale dokonce jste mi vyhrozovali, a meho bratra Vase ochranka napadla a zpusobila mu zdravotni neschopnost v trvani 14 dnu!!!(Vse zadokumentovala i Policie) Tohle se nedela, neni to jen otazka moralky (toto slovo asi neznate), ale i otazka zakonu platnych v CR. Jakoz i vy nize pisete, ze podate na nekoho trestni oznameni, tak i ja jsem tak i ucinil a zverejnim vse c mediich.

AAAautopraha nemohu nikomu doporucit, musim se zdrzet vulgarnich vyrazu, abych meklesl na uroven pracovniku vasi firmy.
neregistrovaný "BACCARA"
30. 6. 2000 08:41
Re: pokud ty podvodníky nenajdete ve věstníku, tak zkuste ar
koukam ze AAA opravdu maji to dobre jmeno a spokojene zakazniky o kterych se zminmuji v reklamach , jen asi nejsou z teto planety :-))
neregistrovaný "mise"
17. 12. 1999 13:14
Poraďte
Může teď v zimě mít turbo nižší výkon díky teplotě nebo hustotě vzduchu.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Keyser_Soze"
17. 12. 1999 16:45
Bez nadpisu
a helemese pan majitel Australian Auto Anthony baziku se nak rychle naucil cesky
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "RSD"
17. 12. 1999 22:27
auuuu
to asi musí bolet, koupit si skoro půlku Ferrari a mít ho jenom na fotce? Mnoho zdaru (ale né Vám)

Supeeer Žraloku2 :o)))))))))))))
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "aleš.o"
17. 12. 1999 23:12
AAA
Já bych to neviděl tak horký!!!!

Spíš bych řekl, že jde o upoutání na sebe samého.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "travexr"
20. 12. 1999 08:18
Re: AAA
to jsou mi veci......
neregistrovaný "Smetana"
23. 12. 1999 21:56
Šťastné a veselé vánoce
Veselé vánoce a šťastný Nový rok 2000 přeje

všem svým spokojeným současným i budoucím

zákazníkům RST. To platí i pro brumly jako

pan Trávníček, který asi nebude nikdy s ničím

spokojen.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "travexr"
27. 12. 1999 09:42
Re: Šťastné a veselé vánoce
ne nebudu spokojen a preji vsem priznivcum tunningu Stastny Novy rok a mnoho spokojennosti s poctivymi tunningovymi firmami. Pro pana Smetanu, jestli se chcete domluvit a zaplatit za dodelani vasi prace nekde jinde tak mi klidne zavolejte. Jsem ochoten se s Vami domluvit. Jinak stale trvam na svem.
neregistrovaný "campagnolo"
28. 12. 1999 12:48
Deti
Deti, jdete odtud, toto je o tuningu ne o hadani!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "VACA1"
2. 1. 2000 15:33
poraďte
Chtěl bych si nechat udelat menší tunning na felicii.Nemáte někdo nějake zkušennosti s firmami u nás(asi kromě frmy RST).Diky
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Keyser_Soze"
3. 1. 2000 12:39
Re: poraďte
prodej felicii a kup si neco co jede.
neregistrovaný "inferno"
7. 1. 2000 15:17
lakovanie motora
Neviem ci sa oplati sem pisat, lebo pozeram ze sa len hadate (aj to nie o tuningu ale o firamach)

Ale aj tak spytam sa ci mi niekto neporadi akou farbou mam lakovat motor aby sa farba nepopraskala.

Dik
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "hop1"
7. 1. 2000 17:16
Re: lakovanie motora
Pokud jde o litinu tak Hammerite.
neregistrovaný "inferno"
8. 1. 2000 02:27
vdka hop
uz ju mam kupenu na blok pouzijem modru kladivkovu

(uz som ju kupil davnejsie ale nebol som si isty ci vydrzi)

Ostatne nalakujem normalnou vypalovackou.

vdaka
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Subarista"
3. 7. 2000 18:23
Bez nadpisu
Pro Radek G: Sice jsem o půl roku zaspal, ale to, že tvůj bratr dostal přes hubu, mu jedině přeju. A ty dobře víš, za co. A je to alespoň něco, čím u mě AAA stouply v ceně.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "BACCARA"
4. 7. 2000 15:19
stranky ?
Nevite jaka byla URL adresa na stranky RST ?? , uz jsem to zapomel .. :-)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "travexr"
10. 7. 2000 16:13
Re: stranky ?
uz jsem to radsi zapomel....

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57