Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: autocross

neregistrovaný "Mot"
15. 10. 2000 17:18
Na úvod
Vítám vznik nového tématu autokros, sezona sice skoncila, ale porad se neco deje, co rikate na fejfara, prej ujede s 1600 motorem i triapulce, je to autem nebo rukama. Zdravim vsecky fandy autokrosu.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "vwkubi"
16. 10. 2000 09:15
jedno k druhemu
Ja si myslim, ze je to jedno k druhemu. Fejfar uz ma spoustu zkusenosti a taky za nim stoji silni sponzori. O tom, ze ma jedno z nejlepsich aut neni pochyb. Na druhe strane je v autocrossu spousta dalsich, kteri maji vyborne auto, ale ruce na.....

A pak je tam urcite ta treti skupina, ktera by mela na vic, jen mit lepsi zazemi. Ja jsem se byl letos podivat na asi 4 zavody v Cechach a takhle nejak to vidim. Libi se mi Dohodilovo auto, to je brko jako hrom, ale on s tim lita z rohu do rohu a evidentne to nestiha. Kalensky mel letos peknou smulu. Taky se mi libi, ze Hanak konecne porazil Osicku, ti se mlatili uz v malejch (juniorech).
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "lhr"
16. 10. 2000 10:21
Re: jedno k druhemu
Da se rict, ze mas ve vsem pravdu, jenom bych se chtel aspon trosicku zastat Dohodila, protoze jeho letosni umisteni nebylo ovlivneno jenom jeho chybami. V par zavodech ho zastavila technicka zavada. A treba ve Velkem Mezirici dokazal zvitezit zpusobem start-cil. Ani Fejfar si s nim nevedel rady. Pokud se jim na pristi rok podari vychytat vsechny chyby, ktere jejich auto ma a pokud se i jezdec zklidni, bude s nim mit vetsina souperu velke problemy.
neregistrovaný "Mot"
16. 10. 2000 10:37
Re: jedno k druhemu
Vwkubi, je videt, ze do se o autokros zajimas. Jestli fandis Hanakovi, tak mrkni na www.volny.cz/lhracing - stranky celkem v pohode. Jeste jsem nasel Fejfarovy a Bartosovy stranky (pod www.autokros.cz), nevis, jestli existuji na ceskem netu jeste nejake stranky venovane autokrosu.
neregistrovaný "lhr"
16. 10. 2000 10:15
Vitam vas........
Vitam vas u nove vznikleho tematu. Zalozil jsem je spolu se svymi prateli, protoze nas trosku mrzi neprilis velka popularita autocrossu.

Jsem rad, ze se zde objevily prvni prispevky, doufam, ze jich bude vic a vic. Jak jsem si vsiml, mame tu i prispevek od opravdoveho znalce

( ja do autocrossu taky trochu vidim, tak to poznam :-) )
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "swlog"
17. 10. 2000 10:52
autokrosari=sebevrazi
Ja jsem byl letos na zavodech ve Velkem Mezirici,

bydlim v Trebici a to je docela kousek. Ti zavodnici jsou blazni, byla tam brutalni havarka v

tech slabsich buginach, asi ctyri nebo pet aut naskladanych na sobe. Jestli je to tak vsude, je to pekna podivana.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Mot"
17. 10. 2000 12:45
Re: autokrosari=sebevrazi
Neni to s nima az tak hrozne, nesedaji do auta s tim, ze se zabijou, hlavne jde asi o to, ze kdyz se stuknou dva vepredu, tak na takovem povrchu uz to ostatni neubrzdi a tezko se i vyhnou. Velka havarka byla letos i v Sedlcanech meze 3500kama, tam se za horizontem prevratilo auto na bok a poradatele nezastavily zavod, stal sem kousek od toho, Hosek do nej pak vletel a ani nestihl zareagovat, pak nastala mela, podle mne to byla chyba poradatelu, ktery namisto zastaveni jizdy jenom laksne mavali zlutou vlajkou. Hosek je potom malem roztrhal, protoze pekne znicil auto a mohl se seredne zranit (a nejen on)
neregistrovaný "vwkubi"
18. 10. 2000 13:12
for MOT
Driv me tam tahal otec, dneska uz tam chodim sam.

Nemam nikoho, komu bych zvlast fandil, ale ty dva si vsichni nejvic pamatuje z junioru, protoze se spolu nejvic prali o prvni dve mista. Pamatuju si Redhost, stali jsme s tatou u trati, vedle nas byl

Hrdinka a kdyz ti dva jeli finale tak jsme vsichni jenom kroutili hlavou a rikali si, ze to jsou magori. Oni treba najeli na skok zaroven a smykem, nebotak nejak, tomuhle ja moc nerozumim, a pak leteli vzduchem predkama aut proti sobe.

Faktem ale je, ze jak prestoupili do velkejch tak tomu byl konec.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Mot"
18. 10. 2000 14:59
Re: for MOT
Osicka s Hanakem se furt melou, sice uz nejezdi tak casto u sebe, ale porad jsou to kamosi a povazuji porazku toho druheho za zivotni uspech. Jsou porad jak maly kluci. S 1600 je prej o hodne tezsi jet stejne jak s juniorkou - vaha, vykon atp.
neregistrovaný "Mot"
18. 10. 2000 15:16
Re: for MOT
Jak dlouho vlastne chodis na autokros VWkubi? Ja asi rok, aale posledni dobou mne to nejak chytlo.
neregistrovaný "lhr"
23. 10. 2000 15:23
Piste!!!
Nono, nejak nam to tu vadne. Kde jsou vsichni autokrosovi fandove? Bud maji dovolenou, nebo nemaji cas......
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Mot"
24. 10. 2000 13:30
Re: Piste!!!
Tak teda pisu, sezona za nama, ale pripravy na dalsi jsou uz urcite v plnem proudu. Nevite, co se chysta za zmeny, prijdou najaci novacci, nebo bude nekdo prestupovat do vyssi tridy? Co rikate na Carbola z junioru hned do 3500, zdalo se, ze mu to nedelalo vetsi problemy. Na setkani mistru jel v 1600 za Dohodila jeho bratr a mel fakt plne ruce prace, nakonec se nedostal ani do finale, dokonce ukazal i jednu boudu. Asi to neny tak jednoduche, jak si mysli nekteri fanousci rally (viz tema MCR rally). Vypada to, ze na netu nejsou zadni autokrosovi nadsenci, proberte se lidi!
neregistrovaný "swlog"
26. 10. 2000 22:09
Re: Piste!!!
Joo, v Humpolci jsme byli s kamosama taky. Ty zavody byly v klidu, bylo videt, ze uz nikomu o nic nejde. Ale podivana to byla pekna. Docela bych se v nektere te buggy svezl. Ale to je asi ve hvezdach......
neregistrovaný "Mot"
26. 10. 2000 23:24
Re: Piste!!!
Mel se moznost se v jedne 1600 projet a je to fakt narocne, porad musis manevrovat volantem, protoze to auto je tak silne, ze i na pul plynu sebou hazi. Ujel sem asi pet okruhu a mel sem dost, sucho v puse, omlacene ruce, zaludek v krku, nedokazu si predstavit 3500, to musi byt fakt moc. Kazdopadne je to bezvadnej pocit.
neregistrovaný "vwkubi"
28. 10. 2000 20:23
for mot
Hele, ty jsi jezdil v bugine??? To byla asi nejaka hobby, ne? Ja jsem slysel, ze se takovy auta moc nepujcuji.

Ale svezeni s autem z MR by bylo fajn. Byl jsem na tech Hanakovych strankach-pekne udelany, hezky jsou ty fotky skoku z Prerova.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Mot"
30. 10. 2000 10:57
Re: for mot
Ja se teda priznam, ty Hanakovi stranky jsem delal ja a ta bugina, ve ktere sem se vozil byla prave ta jeho 1600. Mas pravdu, ze to kazdemu nepuci, je to dost draha sranda se s tim svizt par kol. To nejsou jenom fotky tech skoku z Prerova, ale kdyz na to kliknes, tak se spusit cele video, tocili sme to nedavno, mozna se to nezda, ale letel fakt asi 30 metru vzduchem. Jeste si to prohlidni.
neregistrovaný "acme"
30. 10. 2000 14:38
mot:
Na ty videa se da rict jenom jedno...magor,blazen silenec. Ale kdyz se chce zabit, je to jeho vec.

Moc by mne zajimalo, jak to vypada, kdyz na tenhle skok jedou treba ctyri auta najednou. Ty videa maji ale jednu chybu, ja to na kompu ve skole neprehraju ani s NTckama. Musel jsem si to stahnout a zkouknout to az na Strahove. Jinak je to parada,skoda, ze nejsou ve vetsi kvalite.

Kdyz si predstavim, ze bych tak skakal se svym Peugeotem,tak je mi zle.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Mot"
31. 10. 2000 14:54
Re: mot:
Omluva za ty videa, ale je to komprimovane nejspis jinym kodekem, nez mas na kompu. Nejspis tam ten spravnej kodek dam ke stahnuti, pokud muzes zasahovat do systemu (jestli nechodis na net treba ze skoly) tak si ho budes moct nainstalivat primo z tech stranek. Jsou sice v horsi kvalite, ale zato nejsou tak velka, kdyz sem to delal, tak sem myslel na ty obeti Telecomu, co musi cekat pul hodiny nez si neco stahnou a plati za to hnusne sumy. Jinak Hanak je fakt blazen, jezdil ten skok v Prerove proti smeru jizdy, normalne se tam tak moc neskace. Taky chystam na ty jeho stranky diskuzni forum podobne tomuhle, taky tam s nim budete moct nekdy pokecat, takze se ho muzete zeptat jake to je skakat 30 metru daleko. Omlouvam se, ze tady delam reklamu nejakejm strankam, ale stve mne, ze vsichni sleduji rally a na autokros se zapomina, tak se s tim snazim neco delat. Taky sem tak trochu pysnej na svoji praci.
neregistrovaný "swlog"
1. 11. 2000 20:44
pro MOTa
Kdyz delal Hanakovi ty stranky, tak ho nekdy pritahni sem do fora, at si poslechneme taky neco zajimavyho.......
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Mot"
2. 11. 2000 15:32
Re: pro MOTa
Pokecat s Hanakem si budes moct na jeho strankach, dej mi tak tyden a bude tam diskuzni forum. Urcite ho tam pritahnu.
neregistrovaný "ROKE"
2. 11. 2000 22:19
Re: pro MOTa
Tak jsem nekde zaslechl, zes delal Ladikovi ty stranky. Asi nejsem prvni, ale fakt maji uroven. Vis, ja delam v praci prakticky jenom na Netu, tak mam srovnani. Ma to uroven.
neregistrovaný "vwkubi"
5. 11. 2000 01:40
for mot
Tak to svezeni ti teda zavidim.Stihal jsi? Je to asi pekna fuska, zvlast jestli to furt hrabe. Ja jsem tu moznost nikdy nemel. Osobne neznam zadneho zavodnika. Sranda by musela byt svizt se s Polakovou buginou. S tim by jsme " my laikove" asi neumeli jet ani rovne :-)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Mot"
6. 11. 2000 18:20
Re: for mot
Nestihal sem. Proste nejde jenom do toho sednout a jet stejne jak profik. Polakova bugina by asi nebyla takovej orisek. Uznavam, ze v minulosti byl hodne dobrej, ale to co predvadi ted je prinejmensim pod jeho uroven. Na druhou stranu si na nej vsichni tak zvykli, ze jestli nepojede pristi rok, bude to skoda. Kolikrat s tim nedojede ani na technickou prejimku, vyvali se z toho dym a konec.
neregistrovaný "swlog"
8. 11. 2000 17:14
At zije Polak!!!
Jooo, Polak to je ten , co loni v Humpolci ujel pet kol uplne bez vody, dojel treti a s motorem se mu nic nestalo. Upadla mu nadrzka na kapalinu, kterou mel pridelanou gumou z duse. Je to Klasik
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "acme"
27. 11. 2000 12:03
Bez nadpisu
no tady to nejak vazne, kde jste vsichni lidi???
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "plutonium"
11. 4. 2001 14:57
Tak autocross, jo??
Jen tak jsem se probiral zapomenutymi tematy a nasel jsem tam tohle. Tak me napada, ze kdyz se autocross dostava stale vice na internet, mozna by stalo za to tohle tema ozivit. Pokud vim, tak nekdy koncem dubna zacne sezona, takze urcite bude o cem kecat, nemyslite??
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Mot"
13. 4. 2001 22:13
Autocross - jasně
Díky Plutoniovi za oživení již značně zašlého tématu. Jo Paka se letí už 29. dubna, to je za dveřma! Určitě se bude na co dívat, většina lidí nasadí aspoň trochu vylepšenou, ne-li novou, techniku a budou se s tím sžívat. Nebude nouze o prekérky, navíc Paka je moc pěkná trať. Poslední Evropa tam byla fantastická, přišlo strašně moc lidí.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "acme"
16. 4. 2001 00:00
Bez nadpisu
Jooo, jooo, zvazujeme s kamosama, ze se tam zajedem podivat. Prvni zavod sezony byva vetsinou vic nez zajimavej, takze jsme docela zvedavi, kdo se s cim pochlubi....
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Mot"
22. 4. 2001 00:00
Novinky
Vite nekdo nedo o chystanych novinkach. Vasek si chce zahravat s ohnem a jet 1600 i 4000. Jak to bude stihat se uvidi.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "plutonium"
25. 4. 2001 14:17
Velka neznama
No, s Fejfarem je to myslim velka neznama. Vzdycky pred sezonou... a nejen v autocrossu se vedou ruzne spekulace o tom, kdo, co a kdy pojede, jenze pravdu ukaze az prvni zavod. Takze tento vikend se to vsechno jiste dozvime :)
Rozbalit vlákno
0

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57