Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: Exploring

neregistrovaný "Jaguara"
18. 5. 2001 00:00
Welcome
So...ich stehe auf Regen, ich warte auf dich. (tolles Zeit fuer das).
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jaguara"
19. 5. 2001 14:42
Zajíček v své jamce
...sedí sám! A protože pravidla vitální podpory místností jsou neúprosná (po třech dnech bez aktivity je komora přesunuta do archivu témat), musím tady provozovat samomluvu! /Drive:-))/
Rozbalit vlákno
14
neregistrovaný "driverman1"
19. 5. 2001 22:02
Re: Zajíček v své jamce
Výborně! Bravo! Vítěztví nad byrokracií... nová místnost je na světě! Počátkem 21. století je vpravdě zázrak, že nebylo třeba prositi, či postoupiti desátek všemocnému rozhodovateli. Příliš mnoho témat? Na diskusním fóru? Katastrofa!

...no nic! Hlavní je vítěztví!
neregistrovaný "Jaguara"
20. 5. 2001 01:15
Re: Zajíček v své jamce
ad schvalovací řízení: prosit třeba nebylo...ale žádat ano. A to už stejně to zavánělí koniáštvím.
neregistrovaný "driverman1"
19. 5. 2001 22:17
Re: Zajíček v své jamce
Služební cesta... vyjednávání s auditem... náročné... únavné... nutný poker-face... chvílemi až nedobrá nálada. Nyní už výrazně lepší! Čas od času se na pár dní vzdálím, ale téma rozhodně nezapade.

Týden prolistován... nic neobjeveno... patrně nedostatečná pozornost. Bude Jaguara od té dobroty a přesněji nasměruje nepozorného driva?

Add landcruising: vojenský rýč, zvedák, nůžky na větve, menší pilka a naviják (ruční stačí) = na hobby landcrusing základní vybavení. Ideálně však ještě: chladící box do kufru (plný "vhodného" občerstvení), krabičku doutníků, GPS, notebook, mobil.
neregistrovaný "Jaguara"
20. 5. 2001 01:19
Re: Kratochvíle s interní finanční policií
Vyjednávání s auditem je věc, se kterou naštěstí přijdu do styku jen okrajově. Je to tak jednou za půl roku, a to když mi účetní říká: "To víš, že jo. Klidně si to tam dej. A neboj se, že tě auditor zabije... já to udělám rovnou za něj"
neregistrovaný "driverman1"
23. 5. 2001 14:09
Re: Kratochvíle s interní finanční policií
:-)) ... taky dobře! Uznatelnost neuznatelnost hlavně, že je to v nákladech... když už je ten živnosťák nebo company.
neregistrovaný "driverman1"
23. 5. 2001 14:10
Re: Kratochvíle s interní finanční policií
interní finanční policie ... to je v pohodě! Externí... to jsou střelci! Přímo odstřelovači :-)
neregistrovaný "Jaguara"
20. 5. 2001 01:27
Re: Poker Gesicht
Dneska jsem potkala někde u Šeberova black diamond, tak jsem ho jela předjet, bych zkontrolovala, kdo řídí :-)))...a ty dva chlapy vypadali jako motorkáři, co poslední tři dny strávili vyjednáváním s auditorama - ale ke konci se jich "skoro nedobrá, nyní již lepší nálada" v tu lepší neobrátila. Když jsem jim vejrala do auta, tak se tvářili tak zlověstně, že jsem se radši hbitě zařadila před ně a dělala jsem, že tam nejsem.
neregistrovaný "driverman1"
23. 5. 2001 14:11
Re: Poker Gesicht
...byl s manželkou v jižní zemi.
neregistrovaný "Jaguara"
20. 5. 2001 01:41
Re: Needles and pins
Jsem ráda za ty rady... moje výbava ovšem za Tvým základním seznamem pokulhává více než značně! Vojenský rýč, zvedák, nůžky na větve a menší pilku zatím suplují nůžky z manikůry, nožík - kopie swiss army, pilník na nehty, sponky, hotelové šitíčko a kapesní šroubováček, co nosím v kabelce. Místo navijáku mám holé ruce, kterýma umím v případě nouze dramaticky lomit, bezmocně je spínat a simulovat bezbrannost (mlsně jsem na ně koukala, jen mi to přijde dost drahá legrace na to, abych si to koupila a pak to pyšně vozila v autě na trase domov-byro-domov).
neregistrovaný "driverman1"
23. 5. 2001 14:16
Re: Needles and pins
jasně! Manikůra se sekyrkou dělá jistě nesnadno :-).

Add naviják... pro příležitostné výlety do přírody postačí manuální. Takový seženeš od 2.000,- do cca 10.000,-. Není to sice ideální, ale lehké uvíznutí to vyřeší. Navíc to má jednu zajímavou výhodu... můžeš auto popotáhnout do strany. Což elektrický kousek nesvede :-)
neregistrovaný "Jaguara"
20. 5. 2001 01:49
Re: Needles and Pins II.
Zbytek doporučené výbavy je mi již výrazně duchovně bližší než vojenský rýč a nůžky na větve: chladicí boxy jsem taky se zájmem okukovala, ale proč ten krám stojí třicet tisíc, to nechápu, termoigelitka z Tesca za třicet korun jistě také poslouží :-), doutníky, mobil a notebook jsou moji nerozluční braši a první věc, kterou si do auta koupím hned po pojistce (o kterou se neuvěřitelně řežu s pojišťovnou, respektive aby mě ty vydřiduši vyjmuli z loupežnického tarifu US vozy, prej stojíme při vás, haha) bude GPS. Kamarádi říkaj, že jsem regulérní úchyl a že by mi moh stačit ten kompas, co tam mám (a nad kterým se rozplývám jak jiný nad šatičkama), ale nestačí. Už mám vyhlídnuto...budu konzultovat.
neregistrovaný "driverman1"
23. 5. 2001 15:35
Re: Needles and Pins II.
... pojišťováky nemám rád. Vůbec.

... GPS je příjemná hračka. Doporučuji vřele!
neregistrovaný "Jaguara"
20. 5. 2001 01:57
Re: Hide and seek
Ano, ráda nepozorného Driva znovu nasměruji: U magazínu LN z minulého pátku jsem říkala "prolistuješ s očima otevřenýma". U Týdne z tohoto týdne jsem říkala "prolistuješ u kávy". Kdybys byl ochotnej si podívat na ten Spy, říkala bych asi "až budeš přemýšlet, že diamanty jsou navždy." :-))))))
neregistrovaný "driverman1"
23. 5. 2001 15:37
Re: Hide and seek
... dík. Nepomohlo.
neregistrovaný "Jaguara"
23. 5. 2001 11:12
Mechy - vřesy (to the lost Driverman)
Už mi zase začíná komora Exploring obrůstat mechem. Scooby Doo, where are you? Patříš snad k PI a máš teď jiné starosti, než je jagutlachání?
Rozbalit vlákno
11
neregistrovaný "driverman1"
23. 5. 2001 15:41
Re: Mechy - vřesy (to the lost Driverman)
:-) k PI nepatřím. Třeba kamaráda Dušana pochválit. Moc, opravdu moc hezky to "vyřešil" :-).
neregistrovaný "Jaguara"
23. 5. 2001 16:10
Re: Mechy - vřesy (to the lost Driverman)
Mám několik zásad v práci: neuplácím a neberu úplatky, ať je ve hře cokoliv, nezaplejtám se s klientama, byť byli sebeneodolatelnější, nedám se koupit, byť by mi byla huba zaplácnuta terénním Bentleyem, který navíc neexistuje a zásadně kupuju a používám výrobky/služby zákazníků, jakkoliv jsou vůči konkurenci suboptimální. A tak, díky tomu, že jsem se kdysi ucházela o zakázku u PI a nechtěli mě (a vybrali si nějaký totální thymolinový pitomce), mám klid a nemusím si rvát vlasy. Všechno je holt k něčemu dobrý :-)))
neregistrovaný "driverman1"
23. 5. 2001 17:51
Re: Mechy - vřesy (to the lost Driverman)
na toto nelze reagovat.
neregistrovaný "Jaguara"
23. 5. 2001 22:42
Re: Mechy - vřesy (to the lost Driverman)
*, Tys mi dal. Chlad je mocná zbraň! Brrr. Měla to bejt taková parafráze na mantru bratrů Glassů z Franny a Zooey, sebeironická mikročerta o meandrech života a o tom, že všechno je vždycky tak, jak má bejt. Projedeš něco, ale nakonec je to dobře, protože zdánlivým vítězstvím bys ve finále ztratil. A tak. *.
neregistrovaný "driverman1"
24. 5. 2001 11:04
Re: Mechy - vřesy (to the lost Driverman)
Věřím, že jsem to pochopil správně. Chlad ??? Naopak! To bylo vřelé až procítěné "vyznání" k všestrannosti a kvalitě toho slova.
neregistrovaný "Jaguara"
24. 5. 2001 12:34
Re: Mechy - vřesy (to the lost Driverman)
Já myslela to druhý. To no comment. Z toho čišel chládek. Typisch off-line nedorozumnění. Jinak (*) bylo veselé, milé. Já teď veselá-milá nejsem, trochu se mi zvocklo Expo a zatímco si klidně brouká svou písničku, jeho nenasytným teřichem protékají mé tvrdě vydřené dukáty o 40% víc než obvykle, tak jsem ho musela dát do zdravotního střediska Charouz. Tipuju to na lambdasondu, uvidíme.
neregistrovaný "driverman1"
24. 5. 2001 16:41
Re: Mechy - vřesy (to the lost Driverman)
to je nemilé! Pokud to neopraví, tak kup menší cisternu. Akorát v terénu to nebude vypadat moc hezky a třeba počítat s mírně zhoršenou průchodnost Expa v terénu. :-)
neregistrovaný "Jaguara"
24. 5. 2001 23:58
Re: "Tak za kolik v tom jsi?"
"Filtry a volej, vole a sem v tom za tři litry," slyšela jsem tuhle debatu dvou chlápků u pumpy. Ta věta mě zaujala svou přímočarou zemitostí a oblíbila jsem si ji. A tak říkám: "Expo už je opět v rukou své paní, ale paní je v tom za dvancát". Chybka byla v tajemné součástce, o jejíž existenci mi nebylo nic známo (jsem spíše salónní diagnostik závad než praktik), jakási rozporka u převodu. Tento klumpr se prodává pouze v rámci celé převodovky a je nenahraditelný. Byl substituován kouskem plastu za šest pětek (dle faktury). Oprava včetně náhražkového PVC stála 11 263,- korun. *, *, *!
neregistrovaný "driverman1"
25. 5. 2001 09:11
Re: Re:
jak dlouho bylo Expo v servisu?
neregistrovaný "Jaguara"
25. 5. 2001 11:09
Re: Kde je Expo se svou paní, tam se lidé k zemi klaní...
...a připravují tučné faktury! Bylo tam asi 30 hodin. Z čehož se na něm pracovalo údajně 6 hodin. Zamlčela jsem jednu důležitou věc (sem se styděla přiznat)- nezdála se mi izolace čelního skla, malinkej, odchlíplej kousek. Tak jsem řekla, ať se na to, když už je v servisu. Majorítní část účtu nebylo za ten vehement, ale za LEPENÍ vokna! Klepli do něj a vypadlo. Horní hrana střechy byla poškozená a zamaskovaná, okno drželo na dobrý slovo a tuny silikonu, který tam někdo naplácal. Bouraný ale nebylo...spíš se po tom bejvalýmu majiteli někdo prošel . Volala jsem mu, co to je, kroutil se jak had.
neregistrovaný "driverman1"
25. 5. 2001 11:14
Re: Kde je Expo se svou paní, tam se lidé k zemi klaní...
...že by nízká garáž :-)... nebo větev v cestě.
neregistrovaný "Jaguara"
23. 5. 2001 16:01
Jazykové prostředky
Pokud bych měla výstižně charakterizovat svůj typický slovník, volila bych asi něco jako "nekonvenční koktejl cizích termínů, spisovné češtiny a expresiv nejhrubšího zrna". Tak se nediv, že teď říkám: "**, to Tě ráda vidím!"

*Není míněno jako vulgarismus, ale citoslovce, vyjadřující upřímnou radost ze shledání :-)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "driverman1"
23. 5. 2001 17:47
Re: Jazykové prostředky
...to * je výborný slovo! Skvěle se jím dá začít věta, je výborně se hodí k ventilaci nahromaděných pocitů (negativních ale i pozitivních). Naprosto jedinečně se jím lze uvést do společnosti (zejména distingované)... na takové antre málokdo zapomene :-). Je to moje oblíbený slovo! Okolnosti mě ale nenutí jej používat příliš často. :-))
neregistrovaný "driverman1"
25. 5. 2001 11:19
rusko
zajímavé způsob vyjadřování má Viktor. Jeho páteční myšlenka:"jsem schopen s kýmkoliv promluvit jakýmkoliv jazykem, ale snažím se tohoto nástroje neužívat." ... ?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Jaguara"
25. 5. 2001 11:40
Re: rusko
Jagu silně zbystřila, zaujala pomyslnou pozici pointra-stavěče a špicuje ušiska. Viktor, Viktor, náhody neexistujou, je tohle náhoda?
neregistrovaný "Jaguara"
25. 5. 2001 11:42
Re: rusko
Koženyj? Co tam ten Drive dělá, hergot? Sedí nad Bloombergem a komentuje zpravodajství - však si to jaguara nějak přebere?
neregistrovaný "driverman1"
25. 5. 2001 11:20
driverman
Hlavně že jde dolar nahoru, zbytek je jedno.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "driverman1"
25. 5. 2001 11:24
rusko II.
další dobré předsevzetí. Opět Viktor v 10:45... "Chtěli jsme to udělat co nejlíp, ale dopadlo to jako vždycky." ... dokonalá hláška! Vstažné téměř kamkoli. :-)))
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Jaguara"
25. 5. 2001 11:48
Re: rusko II.
Vybrali jsme pro vás z The Simpsons: Marge je těhotná a tají to před Homerem. Homer dal výpověď v elektrárně s tím, že se rodina uskrovní a on bude moc pracovat na vysněném místě, v Bowlaramě. Je šťastný. O Margině těhotenství ví celé město - jen on ne. Všichni na něj halekají věty typu: "Teda Homere, ty už víš, jak zbouchnout Marge!" - což prostoduchý Homer nechápe a reaguje na to: "Nó, TO JE TROCHU ABSTRAKTNÍ...ale dík, má nová práce v kuželkárně se mi líbí!" :-)))))
neregistrovaný "driverman1"
25. 5. 2001 14:24
rusko
Černomyrdin.
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Jaguara"
25. 5. 2001 14:27
Re: rusko
Au.
neregistrovaný "Jaguara"
25. 5. 2001 14:31
Re: rusko
Jdu udeřit na lumpenproletariát, aby mi s okamžitou platností přestal krást ze stolu noviny před tím, než je přečtu.
neregistrovaný "driverman1"
25. 5. 2001 16:35
Re: rusko
...v novinách to nenajdeš.
neregistrovaný "Jaguara"
25. 5. 2001 17:01
Re: rusko
...v novinách to nenajdu, můj jediný ruský zdroj je kamarádka - moskevská notářka, co říká ja tolka prostyj graždanin, u minja net nikakovo oružia a poslední dnové jsou takový, že na oblíbenou zábavu, t.j. slídění po informacích jakéhokoliv druhu není čas ani kapacita. No, ale Drive je docela dobrej našeptávač :-)
neregistrovaný "driverman1"
25. 5. 2001 16:47
weekend
...vypadá to, že počasí při tomto weekendu bude nakloněno motorbikingu. Dobíjení baterií tedy bude jen stupeň pod prahem dokonalosti.

..have a nice weekend!
Rozbalit vlákno
34
neregistrovaný "Jaguara"
25. 5. 2001 17:07
Re: weekend
*, a já vůbec nerozumím motorkám. Poznám akorát choppra od bika. Takže to málo, co si budu užívat s Expem (so happy together), budu čumět po všem, co má dvě kola. Moc toho asi nebude, vzhledem k tomu, že syn společníka (milý hoch, který ovšem za svůj život četl dvě knihy, svázanej ročník Chipu a svázanej ročník Audio a video), maturuje a já ho budu celej víkend (jako všechny večery uplynulého týdne) učit literaturu českou i anglickou.Obrozence už jsme naštěstí probrali. Překvapila jsem sama sebe - 130 let od maturity umím vyjmenovat pět děl Terézy Novákové :-)))) Užij si to a přijď zas. Budu se těšit.
neregistrovaný "driverman1"
28. 5. 2001 14:54
Re: weekend
... zajeď do Yamahy ve Vrbovce. Získáš vcelku dostačující přehled o kategoriích.

... Pulp F. ... výstižná charakteristika "čopra" :-))

... :-))) dvě knihy ... to musí mít slušný přehled... takový všeobecně-komplexní :-))
neregistrovaný "Jaguara"
28. 5. 2001 16:48
Re: weekend
Ach jo, tak já tam pudu. Nesnáším o čemkoliv nevědět vůbec nic. Kyborgovi (krycí jméno toho nešťastníka, co mu dle zásad Komenského vysvětluju celý dějiny kultury) například nevědomost evidentně nevadí. Kdyby ale nic, tak mu navždycky zůstane v hlavě definice absurdního dramatu (názorně jsem mu objasnila na příkladu domácnosti jeho rodičů, pitoreskních výjevů, co se tam udávají a nepravděpodobných figur, zejména z řad přítelkyň jeho matky, které se tam zcela nečekaně zjevují, pronášejí nesouvislé věty a zase mizí).
neregistrovaný "driverman1"
29. 5. 2001 15:23
Re: weekend
...buď zvídavá. Vyzkouším Tě :-).

...Kyborg... výstižné, přestože ho neznám, není vcelku problém odlišit skupinu "kyborg". :-)

...:-))))
neregistrovaný "Jaguara"
30. 5. 2001 00:00
Re: weekend
Není třeba mě pobízet ke zvídavosti, Drive :-))
neregistrovaný "driverman1"
30. 5. 2001 22:25
Re: ala moto
Dej vědět, až budeš ready for show... na téma moto.
neregistrovaný "Jaguara"
31. 5. 2001 06:45
Re: ala moto
Od rána (teda od toho, co za ráno považuju, zatímco mé hodiny ukazují 00:18, místní 06:30) si prozpěvuju "...I´m ready to go anywhere, I´m ready for today...", znamení, že se mnou šijou všichni čerti (opět) a chytla mě toulavá (taky opět). Jsem osoba v pohybu - ready to go anywhere (at least kam se dá dojet autem), ready to do anything (kromě vyšívání), anytime (nejlíp z ničeho nic) :-)
neregistrovaný "Jaguara"
31. 5. 2001 06:56
Re: ala moto
A jak mám tu toulavou, tak se ani nemusím dívat z okna, abych věděla, že se Expo vzpíná před barákem, netrpělivě hrabe kopytama, vzekle pohazuje hlavou, vzpurně frká a ržá na mě "nečekej a pojď už se mnou, vždyť víš, že mám kůži jemnou". A dívat se nebudu, protože by mi to urvalo srdce! Musím platit daň z práva na život, což jde z auta blbě.
neregistrovaný "driverman1"
31. 5. 2001 17:44
Re: ala moto
daň z práva na život. ??? Z auta to jde blbě. ??? Nerozumím zcela přesně.
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 03:02
Re: ala moto
Drive, prohlašuju zcela při smyslech, že Tě zbožňuju! Ty Tvoje suchý, kusý, jakoby studenočumákovský poznámky, ty jsou wunderbar. Úplně Tě vidím, jak proti mě sedíš za nějakým naleštěným stolem někde v Husovce, já předstírám kompetentost a něco mektám a Ty máš místo rtů jenom takovou tenkou čárku, mimický svalstvo odložený v lednici, pozvedneš obočí a říkáš: "Můžete to laskavě konrektizovat, slečno?" (to be continued)
neregistrovaný "driverman1"
1. 6. 2001 13:50
Re: ala moto
Díky Jagu. Ne zrovna každému vyhovuje můj styl komunikace. Zejména ženy ne. O důvodech jsem se již zmínil. Tvůj popis není moc přesný. Naleštěný stůl ano, obočí občas pozdvižené... tím ovšem přesnost končí. Adresa jiná, rty normální, mimické svaly neodkládám, jsem tak trochu jiný typ šéfa, alespoň si to o sobě myslím. :-)
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 15:34
Re: ala moto
Mě vyhovuje. Vždycky se mi z toho roztáhne pusa do takovýho blbečkovskýho úsměvu. Proto ta objemová protiváha na počet slov a popisy a emoce. Ten kontrast je pak ještě víc fajn.
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 15:37
Re: ala moto
...a ten zbytek, to nepřesný, to byla hyperbola. Přehánění v zájmu příběhu. A Husovka proto, protože jedna vzpomínka na společnost, která tam seděla a už nesedí :-))
neregistrovaný "driverman1"
1. 6. 2001 13:52
Re: ala moto
... zcela při smyslech ? ... v 03:02:32 ? ... těžko uvěřitelné :-)
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 15:45
Re: ala moto
Pokud jsem při smyslech, tak při nich bývám dlouho do noci. A včera jsem je měla obzvlášť v pozoru, úchylné noční setkání, víska kdesi na kraji prahy, expo a jeho pani a jedno XJR a jeho pán, stáli proti sobě a mlčky čekali, co udělá ten druhej. A oba měli tři sta tepů za minutu a klepaly se jim ruce. A pak se expo vyhnulo polem, protože jeho paní věděla, že ať by kdokoliv udělal cokoliv, skončilo by to špatně. Pro oba.
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 03:23
Re: Daň z práva na život
Copak to asi je, taková DPZ? Kyborgova maturita, třeba. Duchové, co si nekontrolovaně zapínaj varnou konvici v kuchyni a vyvařují otci drahou vodu. Zaměstnanci, co v půl šestý odskáčou na autobus a nechají otevřenej dům. Rodinná terapie klientovi, jeho manželce i jeho milence, nejlépe ve dvě ráno. Večeře, na kterejch máš nutkání praštit toho, za koho platíš slavíky v Madeiře basaballovou pálkou po hlavě. Uhlídat hyperaktivní, rozcicmaný, sociopatický dítě dámy, která nad člověkm drží ruku, celou sobotu a neděli. Jít si sednout do Klementina a hrabat se ve sto let starejch novinách, aby se akademický moloch nažral a jaguara zůstala celá. A tisíc dalších věcí, který se valej na pracující dívku v krutém světě. A někam mezi to vměstnat práci, kterou jeden člověk zvládnout němůže - ale musí. Explorery v lese nerostou:-) Brou noc. A hezkej den, jak tak koukám.
neregistrovaný "driverman1"
1. 6. 2001 15:08
Re: Daň z práva na život
definice DPZ je velmi působivá. Moje definice je trochu odlišná, ale podstata je stejná. Neříkám tomu DPZ, ale to na věci nic nemění. Jeden dotaz: Jagu je studentkou ? Jedno zamyšlení: pasáž "...který se valej na pracující dívku v krutém světě." Podobné rčení Jagu už párkrát použila. Evokuje to náznak stížnosti. Ty na mě ale působíš dojmem člověka, který na otázku "jak se Vám daří?" odpoví něco ve smyslu "díky, je to čím dál tím lepší!", tak proč ten náznak stížnosti ?
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 16:06
Re: Daň z práva na život
Ne, bože chraň, to ne. Moje blbost - použila jsem dvakrát stejnej obrat, čistě proto, že se mi líbí, že je takovej zoufaleckej, outsiderovskej, asi jsem to blbě odhadla, nebo to vyznělo jinak, než mělo. Já jsem šťastná povaha, z ničeho si moc nedělám, ze sebe už vůbec, neuvědomuju si, že bych si někdy na zlomek vteřiny stěžovala na svůj život (no, v pubertě teda asi jo), dokonce, když čtu výzkumy o kvalitě života, tak si vždycky říkám, že nikdo nemůže bejt šťastnější než já, že to není možný. Nejsem žádnej andílek, ale nemám v sobě stopový množství kverulantství, hořkosti, žluči nebo stížností. Vůbec. A ze záhadnejch důvodů mi záleží na tom, abys mi to věřil. /A nereagoval na to "no comment", na tohle ne, * :-))/
neregistrovaný "driverman1"
1. 6. 2001 17:32
Re: Daň z práva na život
OK, věřím.
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 17:40
Re: Daň z práva na život
Ď.
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 16:16
Re: Daň z práva na život
"Ozdobou vysokých škol vždycky byli a budou uhlazení flákači s uhrančivýma očima", psali někdy někde. Kdyby se mi to nedostalo před mnoha lety do ruky, tak bych se asi i tak prostřílela k promoci...jedný. A protože se mi to dostalo do ruky, už jsem se klaněla berle třikrát. Ješitnost mi nedala, mám rozdělaný PhD...ale nevím, nevím. Občas mi přijde nedůstojný, když mě v mým věku pomalu buzerujou za to, že nemám nalinkovaný sešity. A jestli mi odejde studijní do důchodu a s ním i Jaguara´s fan club, mé dny budou sečteny. Stejně mi z tý akadameický zpráchnivělosti naskakuje vyrážka, jen co vlezu do školy (asi dvakrát do roka) :-)
neregistrovaný "driverman1"
1. 6. 2001 17:40
Re: Daň z práva na život
"...klaněla berle třikrát." ... tzn. tři pokusy nebo tři promoce? Nyní 4.? ... pokud ano, tak je to obdivuhodné studijní úsilí! ... i když 2x do roka... no :-). Drive taktéž navštěvuje vysoké školy (tak 2-3 ročně).
neregistrovaný "Jaguara"
2. 6. 2001 00:00
Re: Daň z práva na život
Tři promoce :-) Třetí jsem si musela vyvřískat, že prej už jsem příbuzenstvo uspokojila a promoční obřad je drahý, vyzvednutí diplomu na rektorátě mi prej má stačit, říkali. Nestačilo! To tak, za tu dřinu si člověk přece zaslouží pohledět kamnnému Karlovi do očí! /I když diplom mi měl být přidělen spíš za obcházení nařízení, persuázi na stuidjním, manipulaci pedagogickým sborem a organizaci toho, jak bejt najednou na dvou zkouškách ve zcela jiných částech Prahy, u kantorů, který člověk nikdy neviděl, ergo je ani nepozná a ještě třeba v Brně na veletrhu :-)))/
neregistrovaný "driverman1"
4. 6. 2001 10:57
Re: Daň z práva na život
:-) tři promoce... a ješitnost a proto 4. ??? ... používáš standartní formát vizitek ? :-)
neregistrovaný "Jaguara"
4. 6. 2001 14:03
Re: Daň z práva na život
Jo, částečně ješitnost, částečně recese, částečně podivnej nezvyk poposlední vejšce najednou nechodit do žádný školy, když v nich dřepím tak dlouho, kam až paměť sahá, částečně prostředek, jak si dodávat další dávky stresu (nějak to potřebuju), částečně civčení, aby mozek nekrněl. Standardní formát vizitek používám, ještě před měsícem jsem tam ale nikdy neměla ani jedinej titul...teď jsem si dala Mgr, protože lidi jsou dementní, Rakousko-Uhersko v žilách, hustší než krev, bez titulu jsi pro ně pitomá blondýna, kterou s despektem oslovujou slečno, s titulem paní inženýrka, k níž se aspoň formálně chovaj jinak.
neregistrovaný "Jaguara"
2. 6. 2001 00:00
Re: Drive návštěvou ve školních škamnách
Navštěvuješ ve smyslu mámíš z nich vědomosti /alternativně papír je stvrzující/, nebo že kážeš jiným?
neregistrovaný "driverman1"
4. 6. 2001 11:03
Re: Drive návštěvou ve školních škamnách
Svým způsobem mě překvapuje, že mají zájem o moje kázání.
neregistrovaný "Jaguara"
4. 6. 2001 14:05
Re: Drive návštěvou ve školních škamnách
No, mě to nepřekvapuje :-) Že bych se nenápadně poptala, kterej tycoon/motorkář chodí učit na...na...VŠE? (vtip, nemámím to z Tebe, jednou Tě potkám tak jako tak).
neregistrovaný "driverman1"
4. 6. 2001 15:28
Re: Drive návštěvou ve školních škamnách
chovám se nenápadně: před školu přijedu na biku (ty pro jistotu ještě střídám), v anonymitě davu proplížím se do přednáškové haly, zasednu cca do prostřední řady, tam cca 15 minut po začátku, kdy dav nedočkavých elévů již propadá beznaději a začíná čile smskovat (což ostatně dělá stále, nyní jen s větší intenzitou), povstanu a se slovy: "Tak já se toho ujmu... " sejdu dolů a představím se. Takové antre překvapí... a odblokuje obvyklou komunikační barieru. Má to pak větší drive... :-)
neregistrovaný "Jaguara"
4. 6. 2001 15:32
Re: On-line?
Že by?
neregistrovaný "driverman1"
4. 6. 2001 15:36
Re: On-line?
on-line!
neregistrovaný "Jaguara"
4. 6. 2001 16:32
Re: On-line?
Zas ne!
neregistrovaný "Jaguara"
5. 6. 2001 02:20
Re: On-line?
Hmmmmm, roz-koš-ně ďábelské! And girls are turning inside out... and boys hate you, Drive, Drive, pak kdo je tu dramatickej umělec! the only one who could ever tech me it was son of a preacher man....no, it was driver man :-)
neregistrovaný "driverman1"
5. 6. 2001 15:34
Re: On-line?
Díky.
neregistrovaný "candy"
26. 5. 2001 21:11
Bez nadpisu
Sorry ze se vam pletu do soukromy diskuze, ale musim konstatovat ze jste oba velmi potentni............samozrejme co se tyce prispevku na auto.cz;-)))))))))))
Rozbalit vlákno
15
neregistrovaný "Jaguara"
27. 5. 2001 23:27
Re: Bez nadpisu
Candy, teď tady sedím a tupě koukám do monitoru a přemejšlím, jak odpovědět, aby to názorně ilustrovalo tu potenci. Takže taková sláva to zase není :-)
neregistrovaný "driverman1"
28. 5. 2001 14:56
Re: Bez nadpisu
:-)))))
neregistrovaný "driverman1"
28. 5. 2001 14:56
Re: Bez nadpisu
pár jednoslovných příspěvků = dobrý skore.

p.s. zapoj se.
neregistrovaný "Jaguara"
28. 5. 2001 16:39
Re: Bez nadpisu
Hlavně hodně bodů Drive? To mi k Tobě nesedí, bestie sadistická. děláš to naschvál, ty svý postřižiny jednoslovní, jagu to dobře ví :-))).
neregistrovaný "driverman1"
29. 5. 2001 15:19
Re: Bez nadpisu
nepřesně pochopeno. To bylo pouhé konstatování. Drive oceňujě kvalitu, dokonalost, nikoli kvantitu! Jednoslovna reakce je casto nejvystiznejsi, jasne definuje postoj.
neregistrovaný "Jaguara"
30. 5. 2001 00:00
Re: Bez nadpisu
Dokonalost? U strojů, u zbraní, u čehokoliv mechanickýho, u staveb a ostrých hran, u kompozic, u zapsanejch myšlenek, u kombinací barev...jo. Jinak je plochá. Pro mě teda.
neregistrovaný "driverman1"
30. 5. 2001 22:23
Re: Bez nadpisu
Ano, dokonalost! Vše může mít svojí hranici dokonalosti. Byť měnící se s časem.
neregistrovaný "driverman1"
30. 5. 2001 22:24
Re: Dokonalost
... oprava předchozího: "může mít" budiž nahrazeno slovem "má".
neregistrovaný "Jaguara"
31. 5. 2001 06:32
Re: Dokonalost
Drive, tento typ lišácké teze nazývám "neříkám tak ani tak, ale ne mý slova dojde" :-))))
neregistrovaný "driverman1"
31. 5. 2001 17:36
Re: Dokonalost
...vždycky dojde na mý slova.
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 02:52
Re: Dokonalost
No, jednu osobu, na jejíž slova taky vždycky dojde, už znám. Je to výjimečný outsider jménem Jaguara.
neregistrovaný "driverman1"
1. 6. 2001 13:12
Re: Dokonalost
tak to už jsme tři.
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 13:32
Re: Dokonalost
I get who´s the third one. :-)
neregistrovaný "driverman1"
1. 6. 2001 15:09
Re: Dokonalost
...my vife.
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 15:29
Re: Dokonalost
To nebylo třeba. Říkala jsem, že to vím. A na mý slova vždycky dojde :-)
neregistrovaný "Jaguara"
28. 5. 2001 00:00
Good morning, Vietnam
Tak jaké to bylo, Drive? Potkala jsem Tvých motobratří snad stovky, a to cesta z centra směrem k South city a zpět nepatří k nejdelším - takže jste asi měli fajn víkend. Mě ve společnosti Bertolda Brechta, Thomase Manna a Eugena Ionescu také nebylo zle :-) Hezký pondělí!
Rozbalit vlákno
19
neregistrovaný "driverman1"
28. 5. 2001 14:42
Re: Good morning, Vietnam
bylo to luxusní! Naprosto. Absolutní relax, jen kolem Dachstainských jezer bylo trochu chladněji.
neregistrovaný "Jaguara"
28. 5. 2001 16:57
Re: Good morning, Vietnam
Jezer - uááá. ty umíš tít do živého :-))) Když jsem si koupila Expo, tak jsem si vzala mapu a koukla do ní a řekla si: Hallstatt - Dachstein. A vyrazila. Na 30. kilometru za Prahou jsem se musela otočit a jet zpátky, protože můj UFOotec byl přesvědčenej, že máme doma ducha a chtěl, abych ho vykázala, protože si "lehá do jeho postele, kope ho a bere mu peřinu".
neregistrovaný "driverman1"
29. 5. 2001 15:25
Re: Good morning, Vietnam
je tam krásně. Vřele doporučuji. Jen na offroad, to tam moc není .... protože Austria :-).
neregistrovaný "Jaguara"
30. 5. 2001 00:00
Re: Good morning, Vietnam
Doplňuje se: "Na off-road a asi na tři sta tisíc dalších věcí to tam není, protože Austria" :-)
neregistrovaný "driverman1"
30. 5. 2001 22:31
Re: austria
... :-)) ...osobní zkušenost?
neregistrovaný "Jaguara"
31. 5. 2001 06:30
Re: austria
Ano, dokonce takové, že jsem si utvořila národnostní stereotyp:

Q: "Jaký klienti jsou nejhorší z hlediska země původu?"

A:(řazeno vzestupně dle koeficientu úmornosti):

1) Švýcaři

2) Rakušané

3) Rakušané s centrálou ve Švýcarsku :-)
neregistrovaný "driverman1"
31. 5. 2001 17:35
Re: austria
:-))) přesné! velmi přesné. ... jen lehce doplním: angličani s centrálou v USA proplouvají mistrně mezi body 1-3. Na této kombinaci je obdivuhodná jedna věc: jak angličani, tak američani rázem nerozumí anglicky :-).... zejména pak při jednáních.
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 02:50
Re: austria
No, možná čekají, že na ně začneš hovořit rakousky nebo švycarsky. Na to prý slyší :-)
neregistrovaný "driverman1"
1. 6. 2001 13:12
Re: austria
slyší, ale stejně nerozumí :-).
neregistrovaný "driverman1"
29. 5. 2001 15:27
Re: austria
"lehá mi do postele, kope mě a bere mi peřinu".... to je moje manželka :-)).
neregistrovaný "driverman1"
28. 5. 2001 14:45
Re: austria
... Vietnam ??? Yo no comprendo.

... E.Ionescu ... absurdní drama: Plešatá zpěvačka ... mýlím se?
neregistrovaný "Jaguara"
28. 5. 2001 16:51
Re: austria
To byl takovej film s Robinem Wlliamsem, moc mi neutkvěl, jen ten název. Plešatá zpěvačka - nemejlíš. Taky jsi přítelem absurdního dramatu? Já jo. Musím. Žiju v něm :-)))
neregistrovaný "driverman1"
29. 5. 2001 15:24
Re: austria
aha. Příznivcem nejsem, ale nesnažím se to dávat najevo. Stejně to nepomáhá.
neregistrovaný "Jaguara"
30. 5. 2001 00:00
Re: austria
Nepomáhá. Jestli se Ti taky stalo, že jsi se jednoho dne probral a zjsitil, že pluješ na Arše bláznů, tak to víš. Tam nepomáhá nic. Ani izolace v kajutě.
neregistrovaný "driverman1"
30. 5. 2001 22:30
Re: austria
Kajuta asi ne, ale klec je řešení! Řekněme mezi výběhem slonů a v těsném sousedství makaků. Absurdita se otupí pozorováním reality a přímočarosti. Jedno je ale nutné .... nechat lva sežrat mobily.
neregistrovaný "driverman1"
30. 5. 2001 22:30
Re: add lev a mobily
... vypnuté ... samozřejmě! :-))
neregistrovaný "Jaguara"
31. 5. 2001 06:34
Re: Lvíčata
Nechat lva na vaší straně ve světě financí sežrat mobily :-)
neregistrovaný "driverman1"
31. 5. 2001 17:37
Re: Lvíčata
tento lev již nežije. Ale škoda ho není.
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 02:54
Re: Lvíčata
Jsem zrovna potkala pan P. z hyeny na vaší straně u Charouze, přestože se maskoval vydělanou lví koží, byl k poznání. Dával tam cosi do opravy, myslím, že se to jmenuje Navigator, nebo tak nějak.
neregistrovaný "candy"
28. 5. 2001 08:39
novy Explorer
Jaguaro koukal jsem ze je uz nova verze Explorera - setris uz do prasatka ???;-))))))
Rozbalit vlákno
13
neregistrovaný "Jaguara"
28. 5. 2001 11:05
Re: novy Explorer
Hrubě se mi nelíbí ta vyumělkovaná, přeplácaná mřížka! Explorer mě esteticky uspokojuje tím, že to je robustní, nepřešlechtěný auto - nová verze zklamala, ten grill tam nějak vizuálně drhne. Buď s tím něco udělaj, nebo bude další auto, co si pořídím Dodge RAM:-)
neregistrovaný "driverman1"
28. 5. 2001 14:54
Re: novy Explorer
souhlas.
neregistrovaný "Jaguara"
28. 5. 2001 16:42
Re: novy Explorer
Souhlas s tím, že si mám koupit dodge RAM? Supér. Já řeknu v úvěrovém oddělení v bance, že s tím souhlasíš :-)))
neregistrovaný "driverman1"
29. 5. 2001 15:20
Re: novy Explorer
souhlas s obojím. Zkus to!
neregistrovaný "Jaguara"
30. 5. 2001 00:00
Re: novy Explorer
Já jen tak loupu okem. Jsem šťastná s Expem a mám z něj smrtelnou radost. Až přijde jeho čas a bude muset z domu, bude asi nahrazen Expem 2 (alternativně Navigatorem). Ram van se mi nelíbí a kdybych si pořídila pick-up, začali by někteří mí blízcí tuším usilovat o zbavení mě svéprávnosti.
neregistrovaný "R.Barrichello"
29. 5. 2001 13:16
Re: novy Explorer
Nový Explorer je super bomba,o 100% lepší než ta stará, já to musímvědět, žemám cit pro americký design, hihi...RAm si kupte, není zas takdrahej (ojetina v pohodě za 600 700 tisic ve velmi slušnémstavu)...Ale nejlepší je stejnak Chevy Suburban....
neregistrovaný "Jaguara"
30. 5. 2001 00:00
Re: novy Explorer
Viděla jsem v autohandlu jetej, červnej, za 1 000 000,-. dost často ho potkávám po Praze, je to kousek. Chevy Suburban - Like a Rock? Otázka vkusu, mě na něm vadí pitomost - jméno. Moc to evokuje legolandový domy, zastřižený trávníky, nedělní shromáždění v kongregaci, lakotiskový manželky a upachtěnost vyššího středního managementu, bijící se o místo na slunci v nějaký zkostnatělý, byrokratický, důstojný korporaci :-)) Lincoln Navigator zní trochu líp :-)
neregistrovaný "driverman1"
30. 5. 2001 22:19
Re: novy Explorer
Lincoln ... zní vůbec nejlíp! Clinton by taky neznělo špatně. Bush...to už je horší. :-))
neregistrovaný "Jaguara"
31. 5. 2001 06:36
Re: RE: nový Explorer
Pan Jiří Křoví ml. je působivý muž. Na mě například působí tak, že jen co ho vidím, dostávám prudké křeče v oblasti žaludku, místy přecházející v puzení na zvracení :-)
neregistrovaný "driverman1"
31. 5. 2001 17:40
Re: RE: nový Explorer
bez komentáře. Rep. měli by to přepočítat.
neregistrovaný "driverman1"
31. 5. 2001 17:42
Re: RE: nový Explorer
nikoli "Rep." ale "Resp." ...
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 02:55
Re: RE: nový Explorer
jaguara rozumí.
neregistrovaný "R.Barrichello"
31. 5. 2001 12:54
Re: RE: nový Explorer
Co třeba Ford Excursion???Hihi, největší dopravní prostředek v USa po autobusu Greyhound, jak někdo vtipně vystihl....Na Suburbanu mě jméno vůbec nevadí a management USA jezdí spíše v Toyotách, Lexusech, Infinitti, Jaguarech, BMW,MB a podobně, málokdo má Cadillac či Lincoln a kdo má Bucik je považován za chudáka....smutné, ale bohužel realita...Nejlepší byl Tahoe 97....
neregistrovaný "Jaguara"
31. 5. 2001 00:00
Černá díra, warpový pohon
Právě jsem přišla z jedný kafkárny (živnostenský odbor národního výboru, kde se správkyně daně jmenuje Kafková)a koukám, že to nemá konce: Driveeho poslední příspěvěk byl přidán 22:30! To ještě nebylo! Teda v čase, ve kterým mě tvrděj, že žiju! My z planety Zong teď máme šest odpoledne! Paralelní vesmír, já to tušila už jako malé děvčátko! Pospíchám, zbytek odpovím až večer - což bude asi teda včera :-))
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "driverman1"
31. 5. 2001 17:30
Re: Černá díra, warpový pohon
...nemám rád úřady tohoto typu. Živnostenský odbor... to zní strašně... skoro jako slovo bankrot! Nemám rád úřady.
neregistrovaný "Jaguara"
1. 6. 2001 02:49
Re: ŽÚ
Nebo jako vazební věznice. Zkrátka takové prozářené konotace :-)
neregistrovaný "R.Barrichello"
31. 5. 2001 12:57
RAM Van
taky nejni piakp, ale dodávka, hihihi, jeno se to jmenuje stejně, pro odlišení ten přídavek Van(pro náklad) a Wagon(pro přepravu osob)...Pikap je super....Byla by si Pick up Man, jak zpívá Joe Diffie v jedné své písní, lépe řečeno Pick up woman, hihihi
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Jaguara"
31. 5. 2001 15:37
Re: RAM Van
Tak tak. Byla bych "lonely teenage broncin´ buck with a pink carnation and a pick-up truck". Skoro teenage. A ten karafiát bych asi vyměnila za míň patetickou kytku. Třeba mrkev :-)
neregistrovaný "driverman1"
1. 6. 2001 17:41
online ?
...že by online ?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Jaguara"
2. 6. 2001 00:00
Re: online ?
To byla otázka, nebo výzva? Asi otázka, vzhledem k tomu časovému údaji u příspěvků...ale časové údaje nejsou nejsilnější stránka Motorcafé...nikdy nesouhlasej. Minuli jsme se.
neregistrovaný "driverman1"
1. 6. 2001 17:43
weekend ... barva
netušíš čím dostat dolů barvu z paintballu ?
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "Jaguara"
2. 6. 2001 00:00
Re: weekend ... barva
Ha, Drivee se nám chystá válčit v lesích. Překvapivě jsem na ptbl nikdy nebyla, ale postup je následující: 1) zjistím složení té barvy 2)zavolám Kuku, ďábelské chemičce, ať mi řekne, co s tím, a to a/z pokožky, b/z kožky, c/z oblečení 3) předám
neregistrovaný "driverman1"
4. 6. 2001 11:01
Re: weekend ... barva
Ano! Firemní team spirit balancoval na hraně pozitivna a negativna. Únava, mírná agresivita, váznoucí schopnost komunikace. Firemní weekend byl již nutný.
neregistrovaný "Jaguara"
4. 6. 2001 14:12
Re: weekend ... barva
Smells like Firemní Teen spirit! U nás již také na hranici únosnosti, budu to řešit Pikniko-petanquovým sobotním odpolednem, je to takové nekonfliktní, dá se u toho mluvit, lidi se můžou exhibovat, popíjet, jíst, našim by ptbl. nelíbil.
neregistrovaný "driverman1"
4. 6. 2001 15:35
Re: weekend ... barva
Ano, petanque je sice bezkofliktní, ale dost nebezpečná hra... ty ocelový koule jsou dost těžký a hlavně tvrdý... zejména když "omylem" upadnou na nohu, či jinou část těla GM. O tom, že tyto "omyly" se zpravidla dějí zejména vůči GM a dalším členům top vedení, netřeba se zmiňovat. :-))
neregistrovaný "driverman1"
4. 6. 2001 15:37
Re: weekend ... barva
... minuloroční company weekend proběhl ve znamení petanque.
neregistrovaný "Jaguara"
3. 6. 2001 01:33
Nový Ariel s Bio silou
Pátrala po chemické podstatě - kvůli tomu, aby Kuku mohla stanovit adekvátní, neagresivní rozpouštědlo. Dozvěděla se, že "Paintballové kuličky nejsou vyrobeny z barvy!Jsou to želatinové kapsle smíchané s rostliným olejem a potravinářským barvivem". Takže nejjednodušší řešení je to nejlepší - z oblečení jednoduše vyprat, běžný detergent by měl stačit, pokud zůstanou rezidua mastnoty, lehce potřít benzínem, v případě choulostivé látky (kdybys hrál v kašmírovým svetru) použít tetrachlór (kuku předisponuje. Z pokožky teplou vodou a mýdlem, rezidua alkoholem, líh z lékarny stačí. Ale to už v tuto hodinu asi víš taky, navíc už jsou případné skrvny odstaraněny dočista dočista.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "driverman1"
4. 6. 2001 11:06
Re: Nový Ariel s Bio silou
Díky za informace! Vzhledem k tomu, že při poslední bitvě z nebe vypadlo téměř celé středozemní moře, nebylo dalších čistících prostředků potřeba.
neregistrovaný "driverman1"
4. 6. 2001 11:15
paintball
Paintball je výtečná záležitost - odreagování a vybití agresivity je dokonalé. Navíc je to velmi silný emocionální zážitek ... představa, že se nejedná o hru ...
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Jaguara"
4. 6. 2001 14:17
Re: paintball
Já vím...ta představa je na tom asi to nej, to, z čeho jepak člověk tak vyspídovanej...Já jsem nikdy na ptbl nešla, protože lidi, co mě na něj tahali, tam nechodili vybíjet agresivitu, oni jí tam chodili hledat...což je možná trochu nelogický, ale asi mi rozumíš. Nemám to ráda, agresi, špatně ji snáším.
neregistrovaný "Jaguara"
4. 6. 2001 14:20
News wire
Jiank mám nějaké news z motosvěta...nic moc, ale podělím se večer, v klidu, doma, až dorazím z Kyborgování II (pozejtří příjmačky na vejšku)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jaguara"
5. 6. 2001 02:22
opravy
Teach, ne tech...a asi rlzné jiné, už na to nevidím...a na news wire už není sil...pelischek volá mocným hlasem. Brou noc, Drivee, hope te to read U tmrrw.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "driverman1"
5. 6. 2001 18:41
absence
...služební cesta. :-( Pokračování v pátek, případně v pondělí. See U.
Rozbalit vlákno
7
neregistrovaný "Jaguara"
6. 6. 2001 01:47
Re: absence
Dík za annonci, že tu nebudeš. Nemusím mít virtuální úzkost, že Tě někdo sejmul while biking.
neregistrovaný "Jaguara"
6. 6. 2001 01:52
Re: absence
Zatím ti tu uchystám nějaké samomluvné příspěvky. Dneska třeba jedna nejmenovaná žena, co mi ráno vezla látku k odstraňování paintballovacýh kuliček z kašmíru, známou pod obecným návzem tetrachlór, "domnívala se, že to stihne". A nestihla a z vedlejší rozstřelila svojí A8 škodovku. Dobrý je, že se ani jí, ani oběti nic nestalo. Blbý je, že stejně jako celá řada jiných vynikajících žen má i tato poměrně markantní sklon ke konzumaci alkoholických nápojů. Bylo osm ráno, ale zbytkáč činil stále jedno promile. To jsou ty meandry žviota.
neregistrovaný "driverman1"
7. 6. 2001 11:13
Re: absence
A8 škodovku :-))) To je víc A8 nebo víc škodovka ? ... u majitelů A8 vzbuzuje toto slovní spojení takový zvláštní úsměv ... až takový rozpačitý ... jakoby :-)))
neregistrovaný "Jaguara"
7. 6. 2001 20:01
Re: absence
Kuku má A8...obětní vůz byla ta škodovka. A ač to vypadá jako alkohol pro celý holding, pro tento holding by to nestačilo, teda pokud by se zapojilo vedení v čele s Kuku ženou...Tam totiž celý vedený připomíná spíš chodicí promosoudky Beefeatera než cokoliv jinýho. A má celý to vedení ve zvyku Jagu volat potom, co uspořádaj soukromý ginový orgie! Ve tři ráno! A říkaj mí dceruško a dohodnou si se mnou oběd nebo něco a jagu tam pak jede a nikde nikdo, protože pojídači hovězího si vůbec nepamatujou, že se ní v noci mluvili! Však říkám - Naerenschift! Archa bláznů!
neregistrovaný "Jaguara"
8. 6. 2001 11:18
Re: absence
Ještě k těm škodovkám: pro mě škodovka není globální pojem pro všechno, co kdy opustilo pásy v Mladý Boleslavi. Rozlišuju Embéčko, Rapida, všechno od Favorita včetně jménem...škodovka říkám 105 a 120, který neumím rozeznat, protože v době, kdy byly na vrcholu jsem byla chudé dítě z rodiny bez auta - a pak už to ztratilo aktuálnost. Myslím, že hodně lidí říká Felicii Felicie, ale škodovka právě pokud myslí 105. Jak Kuku žena nevím, tipuju to stejně, nepatří k těm áosmičkářům, co pohrdaj osatníma samohybama.
neregistrovaný "driverman1"
8. 6. 2001 21:13
Re: absence
comprendo.
neregistrovaný "driverman1"
7. 6. 2001 11:17
Re: absence
...zbytkáč 1 promile ...to není holdování alkoholu, to spíše byl alkohol pro celý holding ...ovšem bez účasti vedení ... :-)). Hlavně, že se nestalo nic vážného.
neregistrovaný "driverman1"
7. 6. 2001 11:09
smíchov ?
Parkovala dnes (v časných dopoledních hodinách)Jagu s Expem na smíchově? V ulici rovnoběžné s Lidickou?
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Jaguara"
7. 6. 2001 19:56
Re: smíchov ?
A to Expo mělo značku nepražskou, z okresu na severu...Parkovala. Ona tam totiž v té jedné uličce bydlí :-))) A protože jí vytopili sousedi, ještě se tam v těch dopoledních hodinách zdržovala :-)))
neregistrovaný "Jaguara"
8. 6. 2001 00:00
Re: smíchov ?
Přehlédla jsem jednu drobnost v místopise: ta ulice, kde Expo ráno stálo, není rovnoběžná s Lidickou. Je na ni kolmá. Shodou okolnosti v ulici, která opravdu je rovnoběžná s Lidickou, stává jeden třídvéř Explorer, ale je černej a podle masky r.v. do roku 95.
neregistrovaný "driverman1"
8. 6. 2001 21:11
Re: smíchov ?
Expo bylo zelené, značka nepražská P.. a něco, verze sport (resp. jak výstižně až familierně označuje tyto modely marketingová ředitelka FMC ... "třídvířko". :-)). Drive jel z letiště a zahlédnul "podezřelý" stroj jen krátce, tudíž přesná lokalizace nejspíš nebyla z nejpřesnějších.
neregistrovaný "Jaguara"
9. 6. 2001 04:49
Re: smíchov ?
Inkriminované vozidlo lokalizováno :-)))
neregistrovaný "Jaguara"
7. 6. 2001 19:53
Lepší než Deli
Jéje, Drivee se vrátil iz byznysovoj darogy! To je lepší než tyčinka Deli!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jaguara"
7. 6. 2001 20:13
Chrám
Drivee, kdybys měl chuť, tak Tě zvu do jednoho soukromýho off-roadovýho chrámu, kterým asi budeš drsně pohrdat, protože: a) je užvaněnej, b)off-roadům, potažmo automobilismu vůbec tam takřka nikdo nerozumí c) rozvíjejí se tam podivné teorie typu "bůh sedí v off-roadu vždycky na zadním sedadle", "bez kávovaru illy není ARO AREM" nebo "off-rouďáci si směj čistit zuby jenom bahnem a třenou Ladou Nivou" d) na pochopení tohoto diskusního fóra je třeba nalistovat hodně příspěvků zpátky, na což nebudeš mít čas ani náladu .... - a tak! Kdyby přece jenom, najdeš ho na chatu www.seznamit.cz, asi je třeba se registrovat, neregistrovaným se pravděpodobně diskusní fóra nezjevují, zjevují-li, nesmí do nich. Jestli tohle invitation budeš brát jako moc ofenzivní a nezjevíš se tam, respektuju, čílit se nebudu. Těším na Tebe, tam či zde či na obou místech.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "driverman1"
8. 6. 2001 21:03
Re: Chrám
připojím se, předpokládám v pondělí. Ortodoxnost mám rád! ... čistit si zuby nivou ... :-))... gorgonzola je účinější... zejména pak ráno :-)
neregistrovaný "Jaguara"
9. 6. 2001 04:47
Re: Chrám
Skvělý! Mám radost! (no jo, já vím, moc vášně, už mlčím)
neregistrovaný "Jaguara"
8. 6. 2001 17:20
Weekend
Drive se zase někam propad, mě to tady rve srdce, ale teď musím už jít, Kuku chce ode mě rozhřešení krz alkoholismus, ale to nedostane, protože ani jako pankáč bojující proti establišmentu chlastání a řízení nevydejchávám. Tak ji budu dusit. Do kobky nakouknu zase až v noci, ale to už tu Drivee určitě nebude, už bude dávno někde krajině ukazovat, zač je toho loket. Tak hezkou zábavu, relaxaci, adrenalinizaci...see U :-)).
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "driverman1"
8. 6. 2001 21:14
Re: Weekend
have a nice weekend! See U!
neregistrovaný "driverman1"
8. 6. 2001 21:15
A8 resp upgrade S8
... k tomuto tématu se ještě vrátím... časem :-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "driverman1"
12. 6. 2001 13:58
ARO AREM
... nakouknul jsem (velmi krátce) do chatu a po pravdě řečeno, moc moudrej z toho zatím nejsem. Kdo je administrátorem chatu ? ...Jagu?
Rozbalit vlákno
10
neregistrovaný "Jaguara"
12. 6. 2001 16:13
Re: Gee lepší ARA
Drivee, já to říkala, že pro pochopení je třeba nalistovat mnoho, mnoho příspěvků zpátky, na což nebudeš mít nikdy čas, pravděpodobně ani chuť. Sama jsem tam po včerejší absenci způsobené cestou do Ostrau vlezla před chvílí - a naprosto chápu, že moudrej z toho nemůže bejt ani takovej bystrej kulihrach jako Ty. Je to unlike this one more on-linisch, takže spíš živoucí útvar, vyvíjející se v čase, než pasivně-undead vzkazovník. A protože jsem byla v tý Ostrau, ještě s binární/3D figurou jménem Heinrich a udeřili jsme cestou u pár z chrámových lidí, tok chrámové řeči jeví se být ještě abstraktnější než jindy. K adminovi: každej nick má "Info o členoviů - zjeví se, když klikneš na ikonku. Tam Ti administrátor podstrčila znamení, abys věděl, kdo je kdo.
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 09:47
Re: Gee lepší ARA
...tady nejde o pochopení, jako spíš o naladění příbuzné frekvence. To se mi zatím moc nedaří. Ano, on-line chaty mají své kouzlo, nevýhodou je přílišný time-consuming. V případě 2-denní absence je dotyčný mimo mísu. Pak to ztrácí smysl.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 11:18
Re: Gee lepší ARA
Time consuming...yes. Dá se redukovat a držet na uzdě. Chatuju málokdy, málo s kým, vlastně už skoro jen s lidma, který znám v reálu. Období chatting záchvatu dávno za mnou. Koho potkat měla, potkala. Udržovací forma pobytu ve virtuálu trvá - psycholignvisticky, sociologicky a občas i jinak velmi poutavé, místy i inspirující. Materializace jedničkonulové kyberosoby do 3D taky zvláštní věc.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 11:28
Re: Gee lepší ARA
Tuning problem ...truth. Hodně se tam znají, ty chRAM people in person. Vlastně skoro všichni. A i když nejsou většinou takový ty přeslazený chatový aoječkáři, papáčkáři a víkendící, jsou trochu - emocinonálně? jinde. We will see. Každopádně upozorňuji na funkci "Poslat uživateli zprávu", *. To není veřejný. Tuning pak einfacher.
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:40
Re: Gee lepší ARA
THX. I`ll try it... next week... status of mind... will be done :-) I hope :-)
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:45
Re: Gee lepší ARA
Hope to! Spousta věcí se tu nedá řešit, zvědavé uši kam se podíváš.
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 09:54
Re: Gee lepší ARA
...dík za podstrčené znamení. ... but one more chance ... drive zadal asistentce úkol hodný agenta jejího veličenstva : zpracovat přehled základních myšlenek a tezí chRAMu. ... we`ll see if it is help. :-)
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 11:54
Re: Gee lepší ARA
To je velmi rafinovaný způsob, jak se zbavit nechtěné asistentky, nechat jí udělat analýzu MYŠLENEK chRAMu! Buď se zbohní, nebo práskne dveřma, že takovýhle (sorry vulgarismus, ale nenahraditelnej)* v popisu práce nemá.
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:28
Re: Gee lepší ARA
... prislibena vyznamna mimoradna odmena.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:29
Re: Gee lepší ARA
:-)))
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 00:00
Samomluva léčí
Pusto prázdno, Drive mimo binární svět a já samomluvím. Musím se s Tebou podělit o zajímavý objev: metal je neuvěřitelnej prostředek na blbnutí kebulí lidem! Včera na výpravě duněl Expem Manowar (ne zcela na základě mojí vůle). Teď ho studuju, ta maskulinní stylizace, ta sice umělá, ale působivě temná teutonská energie a úderné texty, to je slušná manipulace. Jagu tleská (a zvažuje pozdní kariéru metalové divy). Hezkej den, Drive. Miss U, see U.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 10:07
Re: Samomluva léčí
...sílu HM a dalších mutací drive zná ...motosrazy jsou zářným příkladem vlivu (pozitivního i negativního) ...po půlnoci většinou nastoupí Ramstain případně Leibach a se pak dějou zvláštní věci. ...další popis už se neslučuje se zákony ČR.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 11:44
Re: Samomluva léčí
:-))))), haha. Leibach vozím taky, pouštím ho, když mě stavěj policajti, volume do prava, dělá to divy! HM považovala za infantilní - jaké je mé překvapení, že po včerejším studiu Manowar pěju We are fighting, fighting a holy war! Battle rages, choose your side! Born with black wind, fire and steel, born to teach them or to heal!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:31
Re: Samomluva léčí
:-)) very good! ...Ramstain je jeste ucinejsi!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 10:18
absence
Je pěkně ...v jedenáct osedlám dvoukolý samohyb a odlétám do moravské metropole vyhlédnout (resp. obhlédnout) dalšího kandidáta na účast při garážové seanci sbírky samohybů. Po přistání v Brně (tzn. kolem 12:15) ještě krátce "netnu". Čt + Pá ... dobíjení baterií. Pěkný weekend!
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 11:40
Re: absence
Díky za info o absenci. Mimo jiné díky němu na čtyři dny omezím permanentní hrozbu kolize v autě, jak se furt při řízení otáčím za Tvejma motobratříma a snažím se identifikovat stroje/Driva -což se mi hustě nedaří, zvlášť když to svištěj za dvě kila!
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 11:55
Re: absence
Tak Ti na ten víkend posílám dar - vřelá slova: Ride like a wind, fight proud my friend, you are Defender God has sent!!!!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:27
Re: absence
thx.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:18
12:15
Standing by.
Rozbalit vlákno
18
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:27
Re: 12:15
... let nizko nad zemi, pristani 12:20 :-), spojeni pres Palm.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:28
Re: 12:15
Heleme, on-line. Nice to read you.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:30
Re: 12:15
Kolik máme času? Tři minuty? Let nízko nad zemí znamená, že jsi brousil zatáčky uchem?
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:32
Re: 12:15
casu dostatek. Palm vydrzi dlouho :-)
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:32
Re: 12:15
Fire and steel!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:33
Re: 12:15
... v podstate.
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:34
Re: 12:15
online - the same to you :-)
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:36
Re: 12:15
Zrovna teď se musí každejch pět vteřin někdo lézt! Nastoluji hodinu delegování pravomocí!
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:41
Re: 12:15
A při studiu motorek jsem se dozvěděla, že údajně existuje jakási trubička, kterou si motorkář vyvede do kombinézy a učiní ji tak vyhřívanou...nevím, jestli tomu mám věřit!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:44
Re: 12:15
ortodoxni biker ... nezna zadnou trubicku! :-)
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:49
Re: 12:15
Jagu chválí! Když maj ty kule zmrznout, tak ať zmrznou! Žádný kompromisy! Já si taky do lesa neberu kanady!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:51
Re: 12:15
:-)))) exactly II. :-)) ty kanady jsou ale dost uzitecny ... hlavne kdyz hraje Leibach :-)
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:56
Re: 12:15
Já kanady nepotřebuju, ani když hraje Laibach! Deseticentimetrový podpatky mi dokonce před lety otevřely cestu a srdce podivných lidí z Hells Angels! A dostala jsem od jejich pionýrského vedoucího speciální kartičku, kterou mám ukazovat, kdyby mi chtěl někdo namlátit! Jednou ukázala, efekt okamžitý!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:59
Re: 12:15
Hells Angels ... kde ? v CR ?
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:04
Re: 12:15
Oni nejsou PRAVÝ Hells Angels, jen nějaký čekatelé, přidružená sekce, nebo tak něco. Nebo byli, možná že už vymřeli, jsou to leta. Sídlo měli v nějakým bunkru v Libni a byli strašně drsný, v jádru dětinští, jejich komunitní systém připomínal komoušství trochu! Ale byli na jagu hodní. Jejich šéf jí dokonce psal dopisy, pravý dopisy v ruce, s obálkou a dokonce ofrankovaný!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 13:08
Re: 12:15
... cekatele se dockali ... minuly rok. Uz ale nepusobi v Libni. Tamni centrum Motoraj skoncilo dosti neslavne.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:12
Re: 12:15
No, když jsem tam byla, v tom bunkru, tak jsem se vždycky podivila, jak se něco, co vypadalo jako hromada hadrů, při bližším ohledání jako mrtvola přikryá hromadou hadrů po dvou hodinách pohnula, zachroptěla a zase upadla do kómatu. Půlka družiny vypadala, že umírá na cirhózu jater. Jak nevalně skončili? Pomřeli?
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 13:15
Re: 12:15
v podstate... :-))
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:36
absence - moto
uz byla Jagu v Yamamotu ? Nejcasteji v provozu XJR ... cerne ... nelze nepoznat :-)
Rozbalit vlákno
11
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:39
Re: absence - moto
Ještě nebyla, ale chystá se! Nastudovala literaturu, už ví, že XJR je černé, modré a to druhý stříbrné, bílé a černé, nebo jsem to zase pomotala, nevím teď honem. Ale tipovala jsem Driveeho na černé. Nelze nepoznatm nelze nepoznat - lze nepoznat! je to vždycky jenom taková čára, co okolo mě proletí!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:43
Re: absence - moto
... barvy temer trefila (az na tu bilou ... na zacatecnika ale velmi dobre). Na XJR drive nejezdi rychle, pri jizde XJR mocne duni. Velky motor, velka sila, silny zvuk, emocionalni zalezitost.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:47
Re: absence - moto
Já to tušila, bílá tam nesedí! Mocně duní...a lidi čumí :-)))
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:48
Re: absence - moto
exactly :-)
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:50
Re: absence - moto
Jistá forma exhibice je nutná! Kdo říká, že ne, lže!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:55
Re: absence - moto
... drobna oprava: XJR je a neni o exibici ... spise neni ... XJR je dustojnost! Dustojnost sam! Pojem exibice se s timto strojem neslucuje. Na exhibovani je urcen Buell X1 ... to je ramus! ...strasnej :-) ... az praskaj okna!
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:58
Re: absence - moto
Důstojnost, zajímavý! Taky si vážu stroje (jen určitý stroje!) s tímhle slovem! Je to důstojnost, která poutá pozornost! A já jsem královna vykřičníků! Co bych dělala, kdyby neexistovaly?!?
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 12:59
Re: absence - moto
Buell X1! Jagu zase natrapírována při totální neznalosti něčeho! Hamba mě fackuje.
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 13:03
Re: absence - moto
presne Buell X1 Lightning. www.buell.com,www.motoshop-kabourek.cz
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:06
Re: absence - moto
Podívám. Neznalost zákona neomlouvá.
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 12:55
Re: absence - moto
... ano toto je hluboka pravda.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:14
Battery and mood check
Jak jsi na tom?
Rozbalit vlákno
10
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 13:17
Re: Battery and mood check
palm se drzi statecne, ale mobilu dochazi dech... typuju ho tak na deset minut.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:19
Re: Battery and mood check
Hauíí, will be missing you, Defender!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 13:21
Re: Battery and mood check
the same to you.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:24
Re: Battery and mood check
Nevím, co je Buell, ale vím, co je Karas a Gran Fallon! Drive je Karas. Takže se nezenpokojuju!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 13:28
Re: Battery and mood check
??? no comprendo ??? Karas ???
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:31
Re: Battery and mood check
Vysvětlím, až bude battery full, nebo ve zprávě uživateli, nebo tak!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 13:18
Re: Battery and mood check
... ja jsem v poho... jako vzdycky :-)
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:21
Re: Battery and mood check
Počkat, to je moje věta :-)))) Ty vole (sorry tu intimitu), to tak ráda slyším/čtu!!!! Konečně někdo další!
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 13:23
Re: Battery and mood check
... tak to jsme zase tri :-))) ... to uz tady jednou bylo, ne ?
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:26
Re: Battery and mood check
Jo jo, to už tady bylo! Ale to je fajn. Věci nejsou jednoduchý!
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:18
Stojíme při vás
Ještě k HM: včera mi pan pojišťovák, top ten Allianz, desetkrát volal a přímám přenosem mi beze slova vysvětlení pouštěl koncert AC/DC! Při posledním telefonátu na mě frenenticky řval "Kde jste paní Jaguáro? Jak to, že nejste tady?!?" Přišlo mi to zajímavé, jsem novopočený a značně zakuklený metallista, a že to rozšifruje zrovna pojišťovák by mě ve snu nenapadlo!
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 13:20
Re: Stojíme při vás
:-))) nemam rad pojistovaky! ... uz jsem to jednou psal :-)
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:22
Re: Stojíme při vás
Já vím :-))))) paměť jako slon :-))), tenhe je ale v mzích normy vydejchatelnej. Neprudí, všechno zařídí a zdatně se vypořádává s mým neortodoxním vztahem k listinám všeho druhu.
neregistrovaný "driverman1"
13. 6. 2001 13:26
battery is low
... loucim se, diky za fajn stravenou hodinu. Vypada to, ze free-time bude az zitra, tzn. vecer jeste netnu. See U.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:27
Re: battery is low
thx Tobě! Těším se, see U!
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:30
Re: battery is low
A na Tvou počest Drive teďka, když už se flákám a nedřu, řeknu lidu, že jdu do banky a půjdu na průzkum do Vrbovky. Fight proud!
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 08:57
Re: why
???..."řeknu lidu, že jdu do banky..." ...proč? CO je lidu do toho, co dělá šéf(ová)!
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 08:58
Re: why
...nebo se mýlím ?
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 11:58
Re: why
Teoreticky nic. Prakticky tu máme křekhou ekvilibristiku se zaměstnaneckými egy. Nejsem žádnej Doktor Byznys, musím taktizovat a se štrajchpudlíky opatrně nakládat. Asi legrační pro Tebe. Nezbytné pro mě.
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 12:04
Re: why
aha.
neregistrovaný "Jaguara"
13. 6. 2001 13:34
Battery dead
vypadá to. Ale ddcházím s písní na rtech. S písní Holy War! Come soon.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 00:00
Night flight
Udeřila hodina Sirael...tak jen tak koukám. Viděla jsem dneska motorku, bylo na ní napsaný R1. Chlap byl tak zaujatej tím, jestli se na něj lidi dívaj, že to málem nakouřil v podolí do lampy. Něco mi říká, že to bude asi dobrá motorka, (nebo drahá, nevím, jekej je mezi tím u motorek vztah) byla taková demonstrativně napuchlá, takže asi skrývala cuore sportivo. Nebo neskrývala nic, jen plechy! Do motorek a do melounu nevidíš.
Rozbalit vlákno
11
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 08:50
Re: Night flight
Ano, byl to night flight se vším všudy :-)).

R1 ...je mezi litrovými supersporty pojem. Tvůj odhad, že se jedná asi o dobrou motorku je správný, ale to, že se jedná o odhad a slovíčko "asi" ... to skoro vypadá, že včera Vrbovka neproběhla :-)). Vztah cena a kvalita je u motorek v podobném poměru jako u aut.
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 11:38
Re: Night flight
Nebyla, nestihla. Udeřím v pátek. Ale pak jsem se dívala na webu, únava, takže jen kráce. Nechápu řadu věcí! Jak - supersportovní? Proč to stojí jako třetina Expa? A co to je proboha vrtání?
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 11:53
Re: moto
jasný. Motorky jsou hobby ... tak trochu dražší hobby, ...ale to je ostatně každý trochu zábavný koníček :-)). Kvalitní technologie něco stojí, tak 2/3 ceny, zbytek je prestiž. Vrtání = vnitřní průměr válce.
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 12:06
Re: moto
Výstižná charakteristika. Každý trochu zábavný koníček něco stojí! Akorát přemejšlení, to je zadara!
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 12:10
Re: moto
ani přemejšlení není zadara :-)
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 12:18
Re: moto
Přemejšlení snad jo. Za ty následky se platívá :-)))
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 12:20
Re: moto
ani přemejšlení. O následcích ani nemluvě. :-)
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 12:24
Re: moto
Karas. Mě to bylo jasný hned :-))
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 11:57
Re: moto I.
supersport je jednou z kategorií: tourer, chopper, cruiser, naked, cafferacer, street, supersport 600, superbike, supersport 1000, hypersport, cestovní enduro, enduro, cross, motorad ... a deriváty a speciály atd....
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 12:02
Re: moto I.
Naked - naháč! To znám! Něco jako chopper nebo tak!
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 12:05
Re: moto I.
ani ne. Úplně jiná kategorie, styl atd.
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 09:08
lexus
Jagu kdysi psala, že používá Lexuse. Jak jezdí jezdí tento samohyb? ...včera jsem potkal známého, koupil GS 430 ...myslím, a nešetřil slovy zklamání. Pravda ... porovnával se sedmičkou od pánů z Bavorské země... což nepovažuji za etalon, proto mě jeho negativní slova překvapila.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 11:27
Re: lexus
Lexus by Tě nebavil. Je moc nabobskej, nebo kolotočářskej. Já jsem ho milovala - jezdila jsem s LS 400, takovým tím starým. Znáš tu reklamu na RR z padesátejch let? "Jediné, co slyšíte při rychlosti 60 mil v hodině je tikot elektrických hodin na palubní desce"? To byl Lex. Jezdil jako ďábel - poprvé v životě mi na dálnici bezpodmínečně uskakovali druhdy nesmiřitielní bavoráři vyšších typových řad. Šeredná, tankovitá obluda si uměla zjednat respekt! Pohodlný, spolehlivý, robustní vůz s poněkud vyšší spotřebou. Exteriér 4-, interiér pro princeznu na hrachu. Podezírám výrobce, že nejdražší součást vozu byly - židle.
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 12:01
Re: lexus
díky za popis, comprendo. Nutno přiznat, že Lex mě nikdy moc nebral. V této kategorii používám raději jiné stroje... více sportovní.
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 12:15
Re: lexus
Co tím konkrétně myslíš? British sport cars? Pórč? To mě Ti nějak nebralo ani v ranném věku. Nerada malý auta. Byť sebesilnější. Musím mít tank. Těžká bouračka před lety, čelní náraz od opilce v zatáčc v kopci. Velká rychlost. Cobra na tahači. Tahač v kufru, Cobra ve střeše, opilcova vectra mezi kolenama. Mercedes a pásy zachránil život. Do ničeho malý nevlezu.
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 12:25
Re: lexus
British sport cars ... ve zmiňované kategorii ??? Nikoli. I když, Aston Martin Vantage ... to je slušnej kousek. A pořádnej kus železa.

Drive nesnáší "malý" auta, ani jeho žena nesmí do takové drobné věci sednout. Důvod ... shodný co u tebe ... doufám, že se Ti tehdy moc nestalo.
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 12:29
Re: lexus
Měla jsem štěstí šílený. Zůstalo mi pár mikrojizev na nohou, odpor k opilcům za volantem a loajalita k mercedesům. Supi uý okolo mě krouží! Musím běžet. See U.
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 11:34
Re: lexus
Nešetřil slovy zklamání - ha há, to je vtipný! Nevím, neomhu posoudit, 430? To je? Nejsem si jistá, ale asi jo. Můj kamarád si koupil 300, myslím, zarytej mercedes man, jako náhražku éčka, po půl roce šel z domu, nadšenej nebyl. Jela jsem v tom jednou, takový trochu stísněný auto, jízdní vlastnosti nemůžu posoudit, bylo to kousek, po městě.
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 12:01
12:00
Dobré poledne, drive :-)))
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 12:03
Re: 12:00
Dobré i Tobě.
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 12:08
Re: 12:00
An route again?
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 12:09
Re: 12:00
No. Office.
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 12:16
?
is there anybody out there ?
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 12:20
Re: ?
Yes sir!
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 12:21
Re: ?
Chodí to pomalu!!!!
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 12:27
Re: ?
hrozně pomalu. Karas ??? no comprendo II. ???
neregistrovaný "Jaguara"
14. 6. 2001 12:25
Nádo mítovat
Drive, přišla mi nějaká vizitace, musím jít tzv. mítovat. Docela se mi nechce!
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "driverman1"
14. 6. 2001 12:28
Re: Nádo mítovat
:-))) me too! See U later.
neregistrovaný "Jaguara"
15. 6. 2001 10:29
Člověk proti zkáze
Zdar, Drive. Neuhod´ bys, co teď robím. Bojuji proti globální organizaci. Snažím se vydobít svá práva a donutit FMC Czech, aby mi dali nový pneumatiky náhradou za problémové Firestone Wilderness AT. Kroutěj se jak hadi. Že se to prej na Expo nevztahuje. V prohlášení Ford svět ale nepsali, že se budou měnit všechny gumy kromě těch mejch. Neustoupím ani o píď. Nutně potřebuju nový pneumatiky zdarma!
Rozbalit vlákno
16
neregistrovaný "driverman1"
18. 6. 2001 09:31
Re: Člověk proti zkáze
... zajímavý "souboj"... jsem velmi zvědav výsledku. Dej vědět jak to probíhá.
neregistrovaný "R.Barrichello"
18. 6. 2001 13:19
Re: Člověk proti zkáze
FMC jsou mazaný, mělo jsis koupit Tahoe a mělas pokoj, ti žádný problémy s pneu nemaj.....A Firestone má taky odzvoníno, prej bde FMC brát Micheliny a Good-yeary..........

Good luck, babe
neregistrovaný "Jaguara"
18. 6. 2001 14:14
Re: Člověk proti zkáze
to RB: Na tenhle boj není zapotřebí zvláštní mazanosti. Vyhraje ten, kdo má silnější nervy. Strategie jsou ztráta času, v tomhle případě. Vítězství čeká na toho, kdo protistranu dokáže víc znechutit.
neregistrovaný "driverman1"
18. 6. 2001 15:18
Re: Člověk proti zkáze
to Jagu: nechci Ti brát elán ani iluze, FMC patří mezi tvrdší patrnery, vzhledem k prognóze jejich letošního HV ... ochota pod bodem mrazu. Navíc celou záležitost v Tvém případě lehce komplikuje jedna maličkost. Tvé Expo (jako nové) zcela jistě neprošlo oficiální dealerskou sítí FMC... počítám, že Tě budou odkazovat na zemi původu (mimo jiné i proto, že se nejedná o model vzorově homologovaný pro náš trh). Proto Ti přeji hodně štěstí a silné argumenty. :-)
neregistrovaný "driverman1"
18. 6. 2001 15:20
Re: Člověk proti zkáze
... ano nové pneu jsou čas od času nutné ... :-)
neregistrovaný "Jaguara"
18. 6. 2001 18:53
Re: Člověk proti zkáze
Drivee, iluze nemám žádný, elánu stejně jako argumentů - tuny! Jejich breviář je široký, začíná někde u právní analýzy prohlášení FMC World a končí u slov "lžidimitrijství" a "fašismus". Jaguár kříženej s mopslíkem je smrtící povahový koktejl, budu je otravovat tak dlouho, dokud je úplně neotrávím! Navíc mám lešanského spojence, taky Explorerdrivera, který mi spolehlivě bonzuje, jak zacházej s ním (koupil nové v ČR)a podporuje mě solidárně v boji. Jinak všechno pochopitelně přesně tak, jak říkáš: odmítaj se se mnou bavit, protože Expo samozřejmě neprošlo oficiální dealerskou sítí FMC v CZ, i když dealerství jako takové mu asi není cizí - je z Kostariky a když jsem bejvalýmu páníčkovi napsala žertovnou smsku, že kontrola u Charouze v pořádku, akorát že se mechanik ptal, co má dělat s tím kokainem, co našel ve dveřích, odpovědí mi bylo dlouhé ticho:-)))
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 09:34
Re: Člověk proti zkáze
good luck! Kostarika...dealerství :-)))
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 11:45
Re: Člověk proti zkáze
No, pak mi napsat tak křečovitě, ať to schovám, že to spolu - nevím přesně ten termín, něco mezi vyfouknout a přefiknout, v kokainistické terminologii se nevyznám, takže nedovedu reprodukovat.
neregistrovaný "R.Barrichello"
19. 6. 2001 09:57
Re: Člověk proti zkáze
No tak to chce na cestu jednu kyselou okurku a směle do nich. FMC je taky moc nafoukané, ony ty jeijch výsledky nejsou nic moc....stejně jako u všech automobilek v USA...

P.s: Kostarika - kdo tam s tím proboha jezdil, nějakej banánovej opičák co sotva ví, co je to volant, ne....
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 11:44
Re: Člověk proti zkáze
Kyselou okurku, říkáš? Tomu přesně nerozumím...kam ji mám komu vrazit?
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 11:49
Re: Člověk proti zkáze
No, opičák přímo ne, ale takový tuším třetiřadý narkotrafikant, milý člověk, který o mě hovořil do telefonu (přede mnou) jako o "rybě" (údajně znamená "kupec"). Kde je volant věděl, kde je cokoliv jinýho ne, což bylo dobře, protože s tím najezdil ledva 30, a to velmi pokojně, vzhledem k tomu, jak vypadal motor a převodovka a že některé funkce, jako třeba overdrive nebo 1 - 2 mu byly zcela neznámé :-))
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 14:30
Re: Člověk proti zkáze
terminologie: ..."ryba", ..."sežrat i s navijákem" ... hmm, už byla Jagu s expem v zahraničí (Austria, Bundes-land) ?
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 16:56
Re: Člověk proti zkáze
No, nebyla jsem... Mám sice Cebii (nechat si dělat lustraci z Kostariky je humorné, musíš to slovo Kostarika opakovat asi tak třicetkrát, než vysvěltíš, co chceš), ale že bych se přímo těšila na pohovor s pracovníky rakouské pobřežní stráže, až konečně vyrazím na ten Dachstein, to teda nemůžu říct :-)
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:01
Re: Člověk proti zkáze
Diskuse s osteraich celnikama je celkem zábavná, ... v podstatě je mám i rád ... za tu jejich absolutní ledovost, nesmlouvavost a puntíčkářství. Pokaždě (tedy dosti pravidelně) přispívám do rozpočtu rakouské země. Kolonka "vybrané pokuty" :-))
neregistrovaný "R.Barrichello"
19. 6. 2001 13:49
Re: Člověk proti zkáze
Já myslel tu okurku snís, že by jsi pak měla po ní kyslejší kukuč, třeba by se pánové od FMC lekli, v tom šoku ti dali penu a bylo byto. Tak vidíš, že jsem s tím kostaričanem nebyl daleko od pravdy.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 16:52
Re: Člověk proti zkáze
Na tyhle lidi okurka asi nestačí. Ty jsou olověný-cíněný. Nasadím těžší kalibr. Mopslík se vzteklinou.
neregistrovaný "Jaguara"
15. 6. 2001 18:37
Bikers just everywhere
Drive, nakukuju, Ty nikde, ale protože jak pozoruju, jen co přestane na pět minut pršet, bikeři se vyrojej z děr mohutně, asi jsi už dávno někde mezi svými. Takže jedno upřímné a milé přání (ať si to užiješ, síly nabereš) a jedno upřímné a protivné (ať jsi opatrnej). See U, miss U, těším.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "driverman1"
18. 6. 2001 09:37
Re: Bikers just everywhere
:-))) nedočkavost bikerů je velká, počasí je "zábavné". O weekendu bylo až "vtipné". ...no jo, nemůže být každý den bikers paradise :-))
neregistrovaný "Jaguara"
18. 6. 2001 12:16
12:15/ II
Anybody out there?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Jaguara"
18. 6. 2001 12:22
Re: 12:15/ II
Nix. Schade. Ich gehe wiederarbeiten. Naechste Zeit. See U :-)
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 09:34
vrbovka
byla?
Rozbalit vlákno
27
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 11:50
Re: vrbovka
Drivee, kdyby byla, tak to okamžitě halasně vytrubuju do kyberprostoru. Kdyby uměla, hned se s tím bude holedbat. Zatím se krčí v koutku a dělá že nic.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 14:33
Re: vrbovka
:-)) neplní domácí úkoly :-))
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:03
Re: vrbovka
Samozřejmě jsi mě donutil tam jít, to se dalo čekat :-)) A teď rychle, než mě opustí vášeň a paměť: podělím se o dojmy.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:08
Re: vrbovka
Tak, začnu tím lepším: řeknu Ti, jaký se mi líbily motorky: mám dva favority, jeden je black XJR 1300, jestli TOHLE je to, čím jezdíš, chápu už proč "nelze přehlédnout". Pak se mi ještě líbila Drugstore (vtip, radši upozorňuju, nechci ranit bikerské srdce) 1100 v úchylném vyvedení baklažánová metalíza.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:13
Re: vrbovka
black XJR 1300 ... alias "black jewel" ... říkal jsem, že TO nelze přehlédnout, ani přeslechnout ... :-))) (duní, neřve!)
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:15
Re: vrbovka
Vrbovka Part 2: Jiank jsem ovšem spíše znechucená. Myslela jsem si, že tam zadarmo přijdu k poutavému výkladu, ale hoho, to by nesměly vzrůst v CR prodeje motorek o 60% proti loňsku a nesměly by bejt prázdný sklady, zřejmě. Tamní prodavači nejen že se nestrhnou ochotou, ale dokonce mistrně ovládají umění uhýbat očima. Buď poznali, že: a) I´m born with black wind, fire and steel and just my shadow brings them fear, nebo b) že si nic nekoupím. A nebo jim tam prostě choděj lidi. Zklamání!!!
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:19
Re: vrbovka
Part 3: Prohlížela jsem si taky ty R1 a R6, ale že by mě to nějak uchvátilo, to ne. Na můj vkus je tam trochu moc kapotáže, trochu pouťový, zakrývá stroj. Ale já to posuzuju jen z estetickýho hlediska. Nadchly mě ovšem stříbrné štítky s nápisy: "Před jízdou si pozorně přečtěte návod k obsluze".
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:21
Re: vrbovka
:-))) co to je ? .... navod k obsluze ... na motorku.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:26
Re: vrbovka
Fakt to tam bylo. Nedovedu si představit, že si někdo koupí jewel a pak začně číst návod k obsluze. Jak se to vlastně učí, jezdit na motorce? To už je nějak vrozený, ne?
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:35
Re: moto -- vrozenost
vrozený, ... nicméně velmi obstojně (nikoli ale dokonale) se to jeden(na) může i naučit.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:38
Re: moto -- vrozenost
Vrozený, to jsem si myslela. Jako jízda koňmo. No, jedna se to může naučit, když narostla trochu víc než já. Říkala jsem Ti přece, jak se mi potupně vysmáli v autoškole na motorky.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:42
Re: moto -- vrozenost
jezdit na motorce neznamená jezdit nutně největší kubatury a nejvyšší stroje (výška sedla). Takový dragstar a jemu podobne jsou pro ženy jako stvořené a k tomu oblečení z kůže.... to stojí za zamyšlení.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:49
Re: moto -- vrozenost
Bohužel bych v oblečení z kůže vypadala jako totální, velmi legrační idiot(ka). Nejsem prostě ten typ. Ale jako věc se mi to hrozně líbí.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:51
Re: moto -- vrozenost
nepodceňovat se!
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:54
Re: moto -- vrozenost
Jau! Se nepodceňuju. Jen se snažím o realistický pohled na věc...sebe.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:05
Re: moto -- vrozenost
když si myslíme, že už máme na něco realistický pohled, tak jsou rezervy skutečné realističnosti pounuty o zhruba 20-40 % do plusu. ... A to by mohlo stačit, ne?
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:08
Re: moto -- vrozenost
Do plusu, Drive? Není to do mínusu?
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:16
Re: moto -- vrozenost
do plusu. - podcenění .... + nekritičnost.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:20
Re: moto -- vrozenost
Já to nechápu! Když mi někdo říká "realistický názor" a já ho komparuju se skutečností, většinou to bejvá dost nadhodnocený, ten názor, takže plus. Zatímco Ty jsi, aplikováno na Jagu v kůži vyslovil, že vlastně skoro únosný, teda rezerva v plusu. Už se v tom nějak motám :-))
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:25
Re: moto -- vrozenost
No prostě si to vyzkouším a uvidím.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:26
Re: moto -- vrozenost
... u některých jedinců záleží na vybalancování hranice subjektivního vnímání realističnosti. Povětšinou je za realistické považováno něco co má ve skutečnosti ještě velké rezervy. Hazardéři a špičkový stratégové (naučit se potlačovat vnímání středních rizik) mají tuto hranici posunutou výše. A ono to funguje! Většinou.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:28
Re: moto -- vrozenost
Mě to přijde jak návod na obsluhu - koně!
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:33
Re: moto -- vrozenost
:-)))) ..... zase není většího frajera, než přijet na sraz a u piva pročítat návod k obsluze ... ostatní se potrhají smíchy až z nich začne pivo přetékat.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:20
Re: moto -- vrozenost
...nic neni zadarmo
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:24
Re: moto -- vrozenost
Respektive je zadarmo, ale za ty věci zadarmo se většinou krutě platí ve finále. Já pustím večer spolehlviější cestou samostudia.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:31
Re: moto -- vrozenost
... samostudium je nejideálnější způsob :-))
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:43
Re: moto -- vrozenost
Možná sáhnu do starých motorkřských kontaktů, aby mě uvedli hoši do problematiky, anebo ne. nastuduju si to sama. Aspoň v tom mít nebudu mít bordel.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 09:35
vrbovka I.
umí?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:00
Re: vrbovka I.
Smrtelně vtipný, smrtelně potměšilý. Love it.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 12:24
12:15/III.
Midday administration...dead calm here :-(
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 14:32
Re: 12:15/III.
... byl u lazebníka (nikoli sibiřského). Letní sestřih :-))) ... trochu netradiční :-)
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 16:58
Re: 12:15/III.
Netradiční letní sestřih? Nějaké zajímavé obrazce na lbi? Drive goes wild?
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:04
Re: 12:15/III.
Ya. Vcelku krátký sestřih + 5-6 centimetrový vystřižený znak Dainese na temeni. Vcelku zábavné.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:05
Re: 12:15/III.
*, kdybych věděla, co to je Daines, mohla bych si to plasticky představit!
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:07
Re: 12:15/III.
www.dainese.it
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:09
Re: 12:15/III.
Něco mi to říká, ale nevím co. No, hlavně, že se přiznám, to je takové čestné.
neregistrovaný "555"
19. 6. 2001 14:59
Freelander
Hi, podla prispevkov je to tu zive, tak poradte, kde sa na zapad od Ciech da najlepsie zohnat lahko tuknuty Freelander /najlepsie CH, D/, pripadne linku na nich. Mockrat vdaka.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 16:50
Re: Freelander
To 555: sobotní Berliner Zeitung (35,-Kč, prodejny zahraničního tisku) příloha Gebrauchtwagen. V Rakousku a Ch hodně LR klubů, linky si nepamatuju, klíčové slovo pro vyhledávání Gebraucht Gaelandewagen (altavista.de)
neregistrovaný "555"
20. 6. 2001 08:04
Re: Freelander
Dakujem, chce ho kolega, ktory vyhlasil bojkot voci cenovej politike predajcov.
neregistrovaný "driverman1"
20. 6. 2001 09:31
Re: Freelander
:-)) odvážný čin.
neregistrovaný "driverman1"
20. 6. 2001 09:32
Re: Freelander
to 555: už jsem si mylsel, že Tě WRX přestalo bavit.
neregistrovaný "555"
20. 6. 2001 11:28
Re: Freelander
Scooby forever !!! Lenze jemu je v nom zle na zaludok :-) a chce lahky offroad.
neregistrovaný "driverman1"
20. 6. 2001 16:17
Re: Freelander
no tak v tom mu bude rozhodně dobře :-))) 30 stupňů boční náklon ... při tom se dá normálně objedvat :-)) ... pro jistotu ale otevřít okna to chce :-) ... na straně ze svahu pochopitelně :-))
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 16:56
online?
že by?
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 16:58
Re: online?
Heleme! Big radost!
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:02
Re: online?
také big radost!
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:04
Re: online?
Vždycky mám z Tebe doborou náladu! To je to Tvoje umění jednoho slova.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:23
Re: online?
me too.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:01
Re: online?
Nebo zase ne? Teror serveru, nebo Drive tortura?
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:11
Lebst du noch II?
Nebo to zase leze mizerně?
Rozbalit vlákno
44
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:16
Re: Lebst du noch II?
leze mizerně... buďmě schovívavý k internet provider :-) ...,ale mohlo by to * chodit rychleji!
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:22
Re: Lebst du noch II?
Ale jo, však jsme schovívaví. Proto jsem se Tě snažila nalákat do chrámu, tam nejen rychlejší, ale lze zmizet v anonymitě, jen s pár hackery za zády a nikdo nic neví, co se řeší, však Ty víš, proč jsem Tě tam tahala, ale asi je to slabší gejm pak.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:29
Re: Lebst du noch II?
chrámový lid je na mě trochu moc "sladký" a to i v klubu offroad. Tím nechci říci, že se nepřipojím, ale nebudu moc častým hostem. Můj způsob vyjadřování je odlišný, což nevadí, zcela jistě bude vnímán jako narušitel všeobecně panující harmonie.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:34
Re: Lebst du noch II?
Víš, je to sociálně strašně zajímavá skladba lidí. Vlastně mě tam přivedly výzkumné důvody...oklikou přes pornochat. Pořád je ale chrámový lid sugarfree proti všebecný hladině cukru, která panuje na chatech obecně, na tomhle zvlášť. Ty ahoječkáře nevydejchávám.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:39
Re: Lebst du noch II?
Vím. Všiml jsem si. Jedna věc mě fascinuje: ti lidé asi nemají jiné hobby než i-net. A někteří nejspíš ani "nezajíždějí do depa". :-)
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:46
Re: Lebst du noch II?
...a pak se ani nemusí "probouzet až vstanou" :-). Koneckonců offrouďák ani zaspat nemůže.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:52
Re: Lebst du noch II?
Hledaj vazby... a vytvářej je. A nořej se do nich a přejímají je jako realitu. Ne všichni. Najde se tam taky pár intelektuálních voyerů, že.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:59
Re: Lebst du noch II?
to je právě to, co mě nebere: hledat ty vazby a vytvářet je. Diskuse musí plynout sama od sebe, ...přirozeně, jak se jí začne pomáhat uměle, začne být křečovitá a ztrácí pro mě smysl.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:07
Re: Lebst du noch II?
Já jsem setkala s několika lidma z chatu...byla jsem strašně zvědavá na to, co jsou doopravdy zač, na tu projekci. S několika jsem se skamarádila, nebo zkamarádila, výpadek gramatiky s a z.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:18
Re: Lebst du noch II?
gramatika ... v poho ... můj výpadek v příspěvku č. 312 -ý ver -í :-)
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:21
Re: Lebst du noch II?
To bylo to shovívavý? Buďme shovívavý? No, já byla a brala jsem to jako hovorový. Podle vzoru buďme mladý. To není výpadek gramatiky, ne? To je jen mozek naladěnej na nespisovnou řeč.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:29
Re: Lebst du noch II?
vzor mladý tzn. buďme mladí. Tak bych to viděl. Ad nalistoval zpět na 312, nebo si pamatovala ? :-))) Neodpovídej nechceš-li.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:34
Re: Lebst du noch II?
Pamatovala. Kromě čárek, který ignoruju, protože chyby v nich vzniknout zpravidla jen ze spěchu, to byla jedna z mála gramatickejch chyb, co jsi kdy tady udělal. Jednou, dneska, by jsi, místo bys. A nejideálnější.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:39
Re: Lebst du noch II?
bravo! To je skvělý výkon.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:42
Re: Lebst du noch II?
:-))Dík.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:49
Re: Lebst du noch II?
zlepšuješ se, ještě chvilku a bude to dokonalý. Pak se ale bude náš rozhovor sestávat z výkřiků a hesel :-))))
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:58
Re: Lebst du noch II?
Ne, Drive, to byla jen chvilková potřeba, ne že bych měla něco proti debatě postavené na výkřicích a heslech, naopak, s některými druhy se dorozumívám výhradně pomocí nich, ale takhle je to nastavený v gejmu. Ty jsi ten, co šetří slovy, ale co slovo, to trefná perla, ten rezerovvaný, nad věcí ironik, já jsem tsunami emocí a vodopád slov. Je možný to kdykoliv změnit za cokoliv, ale mě to takhle připadá to vono.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 19:01
Re: Lebst du noch II?
pravidla se během gejmu nemění, i my u nich zůstaňme.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 19:03
Re: Lebst du noch II?
Ano otče, ano a stokrát ano. (Franny and Zooey, opět).
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:45
Re: Lebst du noch II?
Ne, to je jen cvik. Gramatická pozorování jsou integrální součástí výzkumu.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:51
Re: Lebst du noch II?
rozumím. Pozorování gramatiky a vyjadřovacích schopností ... velmi prospěšné!
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:56
Re: Lebst du noch II?
...a zábavné, mnohé napoví. Praktikuji s neskrývanou rozkoší. Někdy zůstává rozum stát nad tím, kolik chyb někteří jedinci dokáží naflákat do dvou vět. Naprosto ideální je např. střihnout hrubku rovnou do SUBJECTu mailu. To komunikaci alespoň na základní úrovni nebývale prospěje :-)))))
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 19:00
Re: Lebst du noch II?
Na základní úrovni funkcí Erase? :-))
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 19:02
Re: Lebst du noch II?
možno i DELETE.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 19:04
Re: Lebst du noch II?
se zas hihňám. Hnusný slovo, BTW.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 19:08
Re: Lebst du noch II?
:-))
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 19:05
Re: Lebst du noch II?
... to be continue: FORWARD ... raději ne! :-))) ... REPLAY už vůbec ne !!! :-))) ... zkušenost ... nikoli vlastní.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:59
Re: Lebst du noch II?
No, kdyb nic jinýho, tak to bystří mozog.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:55
Re: Lebst du noch II?
Potvoro, Ty tam chodíš.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:07
Re: Lebst du noch II?
jistě.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:10
Re: Lebst du noch II?
studium za účelem integrace.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:13
Re: Lebst du noch II?
Ty se můžeš integrovat kam chceš, třeba do pekel. Skvěle to chytáš. Metajazyk a spol. Sociální inteligence je mocná zbraň.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:14
Re: Lebst du noch II?
Plochá virtualita, opět. Přečetla poslední svůj příspěvek - ad první věta: to nebylo zvolání a doporučení, ať se odebereš do pekel, to byla poklona. Jen čistě aby nedošlo k nedorozumění.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:20
Re: Lebst du noch II?
integrace je jedním z mých hobby... :-)
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:24
Re: Lebst du noch II?
Já vím :-)
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:31
Re: Lebst du noch II?
potlesk!
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:39
Re: Lebst du noch II?
To byl ironický potlesk, za to prozření, nebo opravdický za to, že se mi podařilo taky jednou něco vyjádřit míň než dvě ste slovy? :-))
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:41
Re: Lebst du noch II?
opravdický ... jak jinak ? :-) .............. ne, skutečně opravdický. Právě za ty dvě slova.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:11
Re: Lebst du noch II?
Umění jednoho slova. Opět tleskám. Hubu od ucha k uchu.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:19
Re: Lebst du noch II?
dík, ... nenatrhnout. :-))
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:23
Re: Lebst du noch II?
Já už mám natrženo. Ústa, někdy i plíce, to když mám záchvat. Smíchu jako.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:47
Re: Lebst du noch II?
Drivee, většina lidí nemá ŽÁDNÉ hobby. Ti, co tam choděj, jako do chRAMU, tak ze dvou třetin. Mě fascinuje spíš třeba jazyk, kterj používaj, nebo ty vztahy, jak tam budujou, to, jak se spolu sčruchávaj v reálu, nebo anopak nikdy z kyberprostoru nevystřčej nos, protože se tam schovávaj...a tak.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 17:55
Re: Lebst du noch II?
zabruš někdy na www.bikes.cz, sektor "online". Pro pozorování vhodné. Nutno vnímat velmi otevřeně, niance a způsoby nejsou až tak okaté.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:56
Re: Lebst du noch II?
Výzkumů není nikdy dost! Podívám.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 17:59
Coffe break
Jdu si uvařit kafé. Než si to přečteš, jsem tu zpátky stejně.
Rozbalit vlákno
14
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:04
Re: Coffe break
Již zde. Kafe a jahody. Chutné, kunratické, v potu tváře je lidé sbírali na slunci. Na to mě nedostali ani za komoušství na brigády, na sběr jahod. Ten ohnutý hřbet, hrůza. Mým královstvím byly pekárny. Později restaruační zařízení. Velmi poučné do života.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:14
Re: Coffe break
kunratické jsou dobré, trochu zaprášené, trochu olovnaté, blízko dvou vcelku frekventovaných cest (spojka kunratická, stará benešovská). Jezdím tudy velmi, velmi často ... kupuji kunratické jahody, když si je zapráším a zaolovuju (to je slovo), tak si toho taky chci užít. Jagu jezdívá do té oblasti?
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:16
Re: Coffe break
V té oblasti Jagu operuje velmi, velmi často.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:31
Re: Coffe break
operuje velmi, velmi často: tzn. pracuje v této oblasti. Bydlení na smíchově. Je dedukce správná ?
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:36
Re: Coffe break
Bydlení na Smichow, to jsem se udala. V té obalsti, kde tak často operuju, ale nepracuju. Mám tam pacienty, kteří mě povolávají poměrně často do noční služby. Také se tam shodou okolností nalézá značná část z mých agentů, které po nocích navštěvuju a mámím z nich.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:38
Re: Coffe break
aha
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:47
Re: question - agenti atd.
kolik má Jagu agentů, resp. velikost agentury? Nechceš-li neodpovídej, jedná se o pracovní dotaz, drive jak byl v Brně, setkal se tam s několika přáteli, někteří z nich žehrali na nedostačující vlastní schopnost zvládní managementu růstu jejich firem. I tak vzpoměl si drive na Jagu. Ale jak říkám, nerad bych do našeho diskusního vztahu tahal pracovní záležitosti.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:53
Re: question - agenti atd.
Drvie, nevím, jestli zrovna tahle síť agentů by uspokojila Tvé náročné potřeby, ale je strukturovaná asi takto: A) spiklenci a spojenci (z nějakých důvodů jsou se mnou a pomáhají mi, ve slepé víře, že jednoho dne ovládnu tuto planetu :-)), B)Agenti prvního stupně (vědomě spolupracující, buď bez nároku na remuneraci, nebo výměnou za jiné informace) C) Agenti druhého stupně (spolupracují, aniž by to věděli a informace od nich získané jsou získané cestou ne příliš čestného, ale účinného lišáctví a mírné manipulace).
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:58
Re: question - agenti atd.
dotaz nebyl směřován na konkrétní síť agentů. Nicméně jejich popis je vcelku precizní. :-)
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 19:01
Re: question - agenti atd.
Však jsem to taky nedokončila, to byl přece jenom úvod:-)
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 19:03
Re: question - agenti atd.
I know.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 19:09
Re: question - agenti atd.
No, takže ty agenti, ty jsou různý! Mají ty A8 i ty stopětky (ne, naštěstí mi Kuku nesejmula agenta, to by byla kolize agentů a to nestrpím), různého socioprofesního profilu a nasazováni jsou za věcmi praocvními i soukromými (když je třeba trestat křivdy na dobrých lidech). Networking, kterej mě stojí spoustu času, benzínu, emocí i energie, ale který řadím na žebříčku svých zálib hodně vysoko a čas, benzín, emoce i energii do něj vloženou považuju za čirou rozkoš.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 19:17
Re: question - agenti atd.
Dík, že jsi si vzpomněl. Pracovní otázky neva. Jsem ale malá ryba, což tušíš, ne-li víš.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 19:19
Re: question - agenti atd.
nepředjímám, proberme to koncem týdne a uzavřenějším okruhu. Velké ryby nejsou hledány, tím nemyslím to, že nebyla ochota zaplatit. Ta sice není nikdy, ale prostředky jsou většinou dostatečné.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:28
Strawberry break
...chtěla jsem napsat oder líný server, ale nemůžu si vzpomenout, jak se německy řekne líny. Přesně si vybavuju obrázek, kterej k tomu byl v učebnici. Ale vylejzá mi slovo tlustý.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:34
still online ?
?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:37
Re: still online ?
How about you?
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 18:38
Re: still online ?
yah
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 18:48
Kopy kopy
Paličatý systém vykopl Jagu, svého z neplodnějších!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 19:08
www.dainese.it
logo ... jak se vám líbí?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 19:13
Re: www.dainese.it
Už chápu, co ochraňuje Tvé emoce :-))) Úžasnej pikčr - zejména na lebku! Máš ho taky vyvedenej v tom cyklámenu? Asi jo, to by jinak nebylo ortodoxní.
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 19:15
Re: www.dainese.it
:-)))
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 19:14
Still wired? (not weird)
?
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "driverman1"
19. 6. 2001 19:17
Re: Still wired? (not weird)
still wired, ale konečná pro dnešek. Večeře s přáteli. See U soon. ... a díky za příjemný time.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 19:20
Re: Still wired? (not weird)
Díky i Tobě. Těším se na Tebe už teď.
neregistrovaný "Jaguara"
19. 6. 2001 19:22
Re: Still wired? (not weird)
Brou chuť. Zejtra se musím zeptat na to, jak DRIVE operuje at the Strawberry fields...forever.
neregistrovaný "driverman1"
20. 6. 2001 09:33
Re: Still wired? (not weird)
Dík. Nakupuje žena. :-)
neregistrovaný "driverman1"
20. 6. 2001 09:43
Re: Still wired? (not weird)
oprava: ...výběrčí daně z práva na život. :-))) ...ale tenhle výberčí je přímo ďábelsky skvělý!
neregistrovaný "Jaguara"
20. 6. 2001 12:37
Re: Still wired? (not weird)
:-))))
neregistrovaný "Jaguara"
20. 6. 2001 12:22
12:15/III.
Proboha, to tady nikod neví, že patkové písmo se čte os 80% LÉPE než bezpatkové? Proč je většina změn zpravidla k horšímu? Proč jsou někteří výběrčí daně z práva ďábelksy skvělí (mladí) někteří mají kopýtko a šíří sirný puch? Proč někde agilně vyhodil všechny košíky od kunratických jahod, přesto, že na ně byla zaplacena záloha? Je vesmír konečný? Jsi tady, Drive? Tisíce otázek.
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "driverman1"
20. 6. 2001 16:10
Re: 12:15/III.
odpovědi: 1) neví 2) aby se pak všichni mohli být v prsa, jak to zlepšili 3) někteří jsou dábelsky skvělí a někteří dábelští 4) protože neplatil tu zálohu 5) zeptám se u NASA 6) teď ano 7) sem s nimi
neregistrovaný "Jaguara"
20. 6. 2001 17:06
Re: 12:15/III.
Je nějaká ikona na srdečnej smích? Ne nějakej mírnej úsměv, ale skutečný řehtání? Kdyby byla, resp. pokud bych ji znala, už by tu na Tebe čekala.
neregistrovaný "driverman1"
20. 6. 2001 23:41
Re: 12:15/III.
hmm, bylo by to dobrý nebýt slova "být -> bít" :-(( ... začínám být "přetažený", krátké obnovování zdrojů už nepomáhá,... zdá se. Bude třeba formating :-)
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 00:00
Re: 12:15/III.
Je to dobré i tak. Talmud sagt: Kdo rozesmál jednoho člověka, rozesmál celej svět (nebo nějak podobně). Zvlášť když se ten jeden člověk bavil tak, že si ani nevšim, že někdo byl v prsa.
neregistrovaný "Jaguara"
20. 6. 2001 17:11
Standing by, Houston
Standing by. Slipping in. Jumping out. Getting back. Hoping for a close encounter of a third kind.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jaguara"
20. 6. 2001 17:26
Next time
Standing by je příšernej režim! Nic se neděje a čas, který ovšem neexistuje, prchá. A člověk se pak třeba začte do časopisů, co se mu vrší na stole. A je otřesen. Vlezu namátkově later.
Rozbalit vlákno
19
neregistrovaný "driverman1"
20. 6. 2001 23:44
Re: Next time
...jdu se oddávat slastnému nicnedělání (resp tomu pocitu), pár koktejlů, příjemný BBQ, cool music, dancing ... sleeping. See U soon = next day.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 00:00
Re: Next time
Drivee dává ve čtvrtek o půlnoci BBQ and kohoutí ocasy? Drivee tančí? Jedno doporučení z pobytů v oblasti Strawberry fields: při těhle akcích kontrolovat, jestli nejsou otevřený dveře od garáže a nesvítí se nad garáží. Vždycky se mezi hosty najde někdo, kdo má tendence tam v průběhu BBQ po pár kohoutích ocasech chodit a dělat divné věci na kapotách aut, přímo před očima ne příliš liberálních sousedů. Jsou z toho všlijaké nepříjemnosti, například vznikají petice za mravní očistu oblasti, kde se garáž nachází hostitel je popotahován před přestupkové komise národního výboru.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 16:36
Re: Next time
...really difficult to say if it was dancing :-))

...ostatní se netýká chýše kde drive s chotí přebývá... garáže zamčené, oplocení dostatečné, rozloha rovněž = sousedi relativně daleko, navíc jsou velmi tolerantní. ... aby taky nebyli ... když se účastní hodokvasu! :-)
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:26
Re: Next time
Takové jsou ...Průhonice, třeba. V Pottery Village jsou ploty nízké, garáže do ulic a sousedé úzkoprsí. Zejména sousedky.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:48
Re: Next time
... i Průhonice tak vypadají. Nejen Průhonice. :-)
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:50
Re: Next time
Modletice, Dobřejovice...asi ne. Tam je to příliš Legolandové.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:50
Re: Next time
nehádej, je to zbytečné.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:51
Re: Next time
Nehádám, netahám. Je to zbytečné. Mě stačí Karas.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:52
Re: Next time
znovu ten Karas??? ...no comprendo.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:54
Re: Next time
Karas je pro život důležitej. Jen s ním člověk musí umět zacházet.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:56
Re: Next time
pls develop it
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:59
Re: Next time
Musel bys na to mít náladu. A to nepoznám. Nechci Tě otrávit pominutým blábolením.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:00
Re: Next time
Zdánlivě pominutým, samozřejmě :-)
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:00
Re: Next time
nikdy nemám špatnou náladu. Drive`s axiom.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:03
Re: Next time
To není špatná vs. dobrá. To je řečnící nálada. Moc plytká věc, na Tebe, obávám se.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:03
Re: Next time
sem s tím!
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:05
Re: Next time
Budeš se cukat, varuju Tě.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:53
Re: Next time
Jen tak lokalizuju, analyzuju. Ze zvyku. Neboj. Nejsem upír. Jsem jagu.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:55
Re: Next time
no problem, ale to netrefíš.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 12:20
12:15/IV.
Vyšťavená Jagu přeje dobré poledne. Je o půl litru krve lehčí, v kabelce ji hřeje balíček čokotatranek pro koně a krabice rejže pro otce (směnila za padesátikorunovou poukázku v kantýně UHKT), v srdci pocit, že někomu prospěje a v peněžence potvrzení na daňovou úlevu asi 80 korun.
Rozbalit vlákno
17
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 16:39
Re: 12:15/IV.
... jest otázkou co by ze mě dneska teklo :-)
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 16:39
Re: 12:15/IV.
... krev těžko.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:05
Re: 12:15/IV.
Absolut blood?
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:38
Re: 12:15/IV.
ja ABSOLUT blood :-)
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 16:47
Re: 12:15/IV.
vždycky mě bavil barter. 0,5 l životadárné tekutiny ... daňová úleva 80 Kč ... 1 člověk = cca 5,5 l. Hmm... kolik vycuclých člověků se rovná 100% daňové úlevě pro driva ? :-))) ... neřešitelné!
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:09
Re: 12:15/IV.
Mě barter nebavil, neb se nemůžu zbavit pocitu, že z něj vlastně nikdy nikdo nic nemá, nula od nuly pojde. Co mě baví, je představa zástupu křídovitých vycuclých člověků, jak se plouží místo Driva na berňák podat stoprocentní daňovou úlevu. Barvitý, morbidní obrázek.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:42
Re: 12:15/IV.
dotažení k dokonalosti: 0,5 l = 80,- ... 5,5 l = 440,-. To je teprve morbidní představa!
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:46
Re: 12:15/IV.
Vidím to zcela plasticky. Ty zástupy.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 16:50
Re: 12:15/IV.
otec bude mít radost... hodná dcera krev prolévá za produkt.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:12
Re: 12:15/IV.
Hodná dcera vždycky s tranzfúzky chodí se slovy: "Jez a pomni, že je to vykoupeno mou krví!" (a vzppný důchodce to pak uvaří vzpupnému psovi).
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:40
Re: 12:15/IV.
:-)) sure. :-)) smích nic než smích ...až pláč.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:44
Re: 12:15/IV.
S tím bojuju dennně s tím smíchopláčem. Třeba když otec v rámci šetření sejme papírové etikety ze všech konzerv ještě před použitím a dá je do sběru. A obratem mi vyčte, že jsem při koupi jeho dalekohledu Nikon nemusela být tak skoupá, Swarowski by se líbil víc.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:46
Re: 12:15/IV.
...má pravdu...Swarowski je lepší! :-)
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:47
Re: 12:15/IV.
Prosím, zastřelte mě.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:50
Re: 12:15/IV.
:-))) ...nebo Zeiss ... ten to taky docela umí tu optiku ... docela :-)
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 16:52
Re: 12:15/IV.
...horse? ...nekrmí snad Expo tatrankami? :-)
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:15
Re: 12:15/IV.
Expo po čokotatrankách blije. Horse je horse živý.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 16:55
horse
horsové jsou fanny, horsové jsou krásní, důstojní a ušlechtilí,... zbožňuju horsi (nebo "y")!
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:19
Re: horse
Jagu horse je jen krásný. Ostatní výroky neplatí! Není důstojný a ani trochu ušlechtilý. Je to prasokůň, jehož nejlepší kamarád je jagu prasopes. Permanentně loudí a za kus čokotatranky by byl schopnej panáčkovat. Krade svačiny z mošny. Jí si vánoční výzdobu. Je schopnej zabít sebe i jzedce, když vidí cukrárnu.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:02
Kontrola činnosti
Bist du hier?
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:40
Úchylové, kam se podíváš
Za každým rohem - úchyl. Za žádným rohem - Drivee. Se mi stejská, *!
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:44
Re: Úchylové, kam se podíváš
potvrzuji, zejména dneska.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:48
Re: Úchylové, kam se podíváš
doplňuje se o jaguářin axiom: zejména v tomto životě.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:52
Re: Úchylové, kam se podíváš
...snažím se tomuto axiomu bránit seč mi síly stačí. Občas zaznamenávám i úspěch.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:57
Re: Úchylové, kam se podíváš
Občas taky zaznamenávám úspěch. Tak pět minut jednou za dva roky. Na ose Gauss. křivky platí: "Každý má svého psychopata". Na kraji pak: "Někteří celou družinu".
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:59
Re: Úchylové, kam se podíváš
zajímavé podání Gaussovi křivky.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 17:41
Heleme,
hurá. Nice to read you.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 17:44
Re: Heleme,
nice, nice
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:04
Detour
Malá odbočka: spousta motorek potkala. Spousta motorek poznala! Sama čuměla.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:06
Re: Detour
ano, spousta motorek dnes, spousta motorek o weekendu okolo Hradce jezditi bude, velká spousta motorek! Drive dnes raději dvoustopě, včera party dlouho do dnes.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:07
Re: Detour
Ano, četla jsem na Bikes.cz. A jeětě něco někde dneska - Motorkáři dětem, nebo tak nějak.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:06
Krs
Ale pokusím se to formulovat nějak neafektovaně. Prvně ale musím jít čurat. Back in a second.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:12
Nic se nezobrazuje
i když posílám. This is a test.
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:14
Re: Nic se nezobrazuje
toto naběhlo, můj příspěvek taktéž ztracen. :-(
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:15
Re: Nic se nezobrazuje
*, určitě byl hodnotný!
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:17
Re: Nic se nezobrazuje
to * byl, ale teď už je to jedno.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:13
Už jo, endlich
Stále zde, BTW?
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:14
Re: Už jo, endlich
si
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:20
What ´s Gran Fallon
Skoro všichni. Členové Gran Fallonu je masa. V ní sousedi z činžáku, milenky, milenci, sousedi, přbuzný, spolužáci, kolegové, takřka každej, s kým se potkáš, mluvíš, znáš. Zjeví se z praktikáblu, řeknou Paní, nesu vám psaní, zmizej, nic nezměněj, nepřinesou, neovlivněj, zapadnou, nejsou důležitý.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:23
What ´s Karas?
Početně slabý. Kdokoliv, počínaje třeba listonošem. Kdo je v Krasu, je Prvek, ne kus masa. Kdo je jednou v Karasu, už v něm bude napořád - ať se to člověku libí, nebo ne. Celej žvito bude buď přicházet a mizet a zase se vracet, nebo se jednou zjeví a už nikdy víc nepřijde, ale bude tam. Protože něco změnil. Ještě nejsi omdlelej?
Rozbalit vlákno
22
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:25
Re: What ´s Karas?
nejsem
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:26
Re: What ´s Karas?
proč zrovna Karas (v Karasu) ... to slovo.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:28
Re: What ´s Karas?
To si vymyslel Vonnegut. Jagu si jen přebrala ten název pro již dříve ujasněnou, ale nepojmenovanou teorii.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:30
Re: What ´s Karas?
ok, dík.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:31
Re: What ´s Karas?
tfuj, jsem se ti to bála říct, na tom, že je inflace úchylů jsem se shodli, ale nerada bych byla do této skupiny zařazena!
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:34
Re: What ´s Karas?
proč bála? Každý (snad) toto vnímá, někdo to pojmenoval (ať už karas či jinak), někdo nikoli, ale každý (opakuji snad) to vnímá.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:37
Re: What ´s Karas?
Nemůžeš srovnávat lidi podle sebe a těch, který tvořej Tvoje volený okolí. Jsi statistická odchylka a oni taky. Ve skutečnosti málokdo vnímá máloco. Málokdo opravdu přemejšlí.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:42
Re: What ´s Karas?
každý vnímá něco, ale jen málokdo se snaží vnímat všechno. Málokdo dokáže najít hranici podstatného a nepodstatného. Přemýšlení ... vždy bylo je a bude problémem lidstva.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:47
Re: What ´s Karas?
Já...bych to řekla asi trochu jinak. Že problém není přemejšlení, ale ty analgetika. Všechny věci, kterejma pomocí kterejch se mozog obaluje, aby neviděl, nevnímal, nedocházely mu souvislosti. Problém jsou ty pasti. A největší past je chtění, toužení a strach.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:39
Re: What ´s Karas?
Proč bála - protože je něco jinýho, když to někomu líčíš face to face a sugestivně u toho koulíš očima, než když to slovy nehledanými mlátíš do klávesnice v binárním kódu.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:46
Re: What ´s Karas?
Nečiní mi potíže vnímat hloubku sdělení. Ani v binárním a hexabinárním kódu. Činí mi potíže vnímat sdělení břitká ... lhostejno zda kódovaná či nikoli. :-)
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:50
Re: What ´s Karas?
Asi jsem se sekla v odhadu. Nesedí mi k Tobě to, že by ti dělala problém břitká sdělení. Ale možná, že si pod tím slovem představuju něco úplně jinýho než Ty. Spíš bych tipovala, že ti budou dělat problémy sdělení plytká nebo tak.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:57
Re: slovo
sdělení plytká je přesnější výraz. :-))
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:59
Re: slovo
Aha, už jsem doma, to ten absolutkový opar to zkreslil :-)
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 19:01
Re: slovo
"vadkaaa" :-)
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 19:04
Re: slovo
Vadkaaa - tak se objednává Absolut v motorkářském baru?
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 19:06
Re: slovo
:-)) ne, resp ano, ale ten bar musi byt v rusku :-))
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 19:13
Re: slovo
No, jednou jsem něco podobného (bar na Kamčatce)viděla v tzv. lepší společnosti kdesi na golfu, kam šla poprvé v životě (zjevně naposled), a to z donucení, osoba mě tam provázející, která mě zná od šestnácti let a v životě mě neviděla pít alkohol, byl svědkem, jak jsem si z těch běsů, co se odehrávaly v tom klubu musela sama tři dát. Na ex.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 19:16
Re: slovo
Pravé pití vodky nelze zažít nikde jinde než v Moskvě. Zážitek, který nelze zapomenout. Nikdy.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 19:18
Re: slovo
A na to se napijem! (nevím, jestli v Tvých kruzích to samé co u mě - symbolické zvolání stvrzující nějakou pravdu)
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 19:22
Re: slovo
toto funguje ve všech kruzích :-)) ... See U soon a díky.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 19:23
Re: slovo
See U. Těším.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:26
How to handle it
Nijak. Nestarat se o Karas. Ten se tvoří nezávisle na vůli. Brát ho jak je - nezleží ne tom, kdo z něj je jakej, na čí straně stojí a tak. Bejt rád, že je, že ty lidi jsou, že jsi je potkal, nechtít je vlastnit nebo poutat k sobě. Pokud tam poatří, do krasu, tak tam budou, pokud vaporizujou, jejich role byla přeceněna a Karas to nebyl. Alles. Ve stručnosti.
Rozbalit vlákno
10
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:28
Re: How to handle it
rozumím naprosto přesně, ale opakuji, proč zrovna to slovo ... karas?
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:30
Re: How to handle it
Nevím, jak to dědka napadlo.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:31
Re: How to handle it
nevím, ale to je jedno, hlavní je myšlenka a ta je správná.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:35
Re: How to handle it
Jo, je správná. Proto se nikdy nenervuju, že někoho ztratím. Nech ptáka letět, pokud se nevrátí, nikdy nebyl Tvůj. Když ztratím, znamená to, že jeho historická úloha byla parciální.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:39
Re: How to handle it
toto je exaktní až do určitého, přesně daného okamžku. Po jeho prožití/zažití se myšlení nedá vrátit na tento level. Vnímání parciálnost je velmi komplikované.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:44
Re: How to handle it
Jistě, že je to velmi komplikovaný. Ale já jsem přesvědčená (neber to za nějakej fatalismus, ale nevím, jak to nějak inteligentně vyjádřit), že všechno, úplně všechno, je vždycky tak, jak má bejt. I když se to nezdá. I když to může bolet. Ale všechny ty věci, jako ztráty a nálezy, mají smysl.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:55
Re: How to handle it
vše má svůj smysl a podstatu, ale není vždy všechno tak jak má bejt. To, jak to má či nemá bejt, to je právě nejsilněji ovlivněno analgetiky, analgetiky přání, radosti, smutku ... okamžik, kdy začne jedinec vnímat, že hranice má a nemá bejt byla překročena, to je právě ten přesně daný okamžkik kdy se nelze vrátit na předchozí level (alespoň ne 100%).
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 19:02
Re: How to handle it
Myslím, že to snad chápu tak, jak to myslíš. Asi volím jiný slova - na Cestě (to je jagu privátní, nejsem zenbudhistka, nebo kdo to má cestování) jsou věci...ježíš, teď zas nevím, jak to říct.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 19:05
Re: How to handle it
chápeš. ...velmi nesnadno se to vyjadřuje, podle toho se pozná kdo pochopil kdo nikoli :-)
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 19:10
Re: How to handle it
Poprvý v životě mi někdo řek´, že když nevím, jak něco říct, znamená to, že problematiku chápu :-)))
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:52
Driveee,
jsi tu, nebo jsi už z nepovinného semináře filozofie uprchl zadním východem :-)
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 18:56
Re: Driveee,
nikdy neprchám.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 18:58
Re: Driveee,
neither me. happy to meet you. fakt.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 19:00
Re: Driveee,
filozofie a psychologie ... patří do skupiny mých koníčků. Velmi prospěšné pro vnímání světa.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 19:08
Re: Driveee,
Ale taky ožehavý, Drive, ožehavý problém. Najít rovnováhu mezi tím, kde a jak a v jakým množství to používat pro prostý vnímání světa a kde a jak a v jakým množství to používat pro druhý a kde jak a v jakým množství to využívat čistě ve svůj prospěch. Někdy z toho nemůžu usnout. Uschnout.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 19:11
Re: Driveee,
naprostý souhlas. Snažím se balancovat na hranici, věřím, že se mi to daří ... zatím.
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 19:15
Re: Driveee,
Snad taky. Snažím. V dětství zenužívala, znáš to, člověk zkouší, kam až může zajít, co mu všechno projde. Od tý doby už jen balancování a snaha to nějak držet v rukou. Nenechávat si to všechno jen pro sebe.
neregistrovaný "driverman1"
21. 6. 2001 19:17
business dinner
...omlouvám se, budu muset vyrazit.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "Jaguara"
21. 6. 2001 19:20
Re: business dinner
Přeju ti, aby to bylo tak milý a vydejchatelný, jako se to poštěstilo mě včera. Dobrou chuť. Ráda Tě viděla. Wie immer.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 11:15
Re: business dinner
...nebylo
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 12:39
Re: business dinner
DPZ :-))) Já se teď jdu zase výtečně pobavit do banky. Opravdu do banky, ne do vrbovky.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 16:17
Re: bankovní radovánky
ano i v bance si lze užívat ... ovšem pouze tehdy, platí-li následující nerovnice: Credit > Debit. Ve všech ostatních případech už to není až taková zábava. :-)
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 16:38
Re: bankovní radovánky
Neplatěj, *.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 16:45
Re: bankovní radovánky
Všechno musí bejt hotový nejlíp včera a dvakrát. Zajímavé, že se tento systém neuplatňuje též na placení. Drive, jak tady přemejšlím o platební morálce některých subjektů, koukám, že se v mé již tak temné kobce ještě více setmělo. Tohle teda motorkářům na víkend fakt nepřeju. Stromy se ohýbají až k zemi, blesky lítaj na všechny strany.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 16:50
SMSky z mozku
Teď se půjdu na chvíli soustředit a budu Ti vysílat telepatické zprávy, abys sem ještě strčil nos, než vyrazíš za obnovováním zdrojů, abych Ti řekla nějaké teplé slovo na cestu. Slyším z chodby podezřelé chichotání, pobíhání po domě a neobvyklý ruch. Neklamné znamení, že se blíží půl šestá, pátek.
Rozbalit vlákno
30
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:21
Re: SMSky z mozku
tady je to to samý ... zaměstnanci se již rozprchli a počasí taky zrovna motorkářsky nevypadá ... *.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:22
Re: SMSky z mozku
Nemám tak slabej signál.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:25
Re: SMSky z mozku
No, Drive se nenchá odradit nějakým deštíkem, ne?
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:27
Re: SMSky z mozku
deštíkem rozhodně ne, ale když někdo vylejvá jeden sud vody za druhým, to pak není zrovna požitek... ale musíme být k sobě tvrdý a jít příkladem.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:30
Re: SMSky z mozku
Ta kůže - asi není zcela nepromokavá? Když jsem byla ve Vrbovce, počasí bylo spíše chmurné a vedle mě to zapích chlap na motorce a když si rozepnul budnu, tak se vyvalila až tlaková olfaktorická vlna!
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:33
Re: SMSky z mozku
ta kůže je promokavá až to někdy pěkný není. Hlavně úžasně dobře schne... jinými slovy když v sobotu zmokneš, tak ještě v pondělí si užíváš. Skvělé ... zejména v parném létě. :-))
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:37
Re: SMSky z mozku
...a proto ty skrumáže motorkářů pod každým nadjezdem a mostem. Někdy ty slabší povahy snad nikam nedojedou, jen dělaj exkurze podmostí.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:42
Re: SMSky z mozku
...přesně. Naštěstí někdo (asi ho už nebyvilo studovat systémy pružného uložení mostů) vymyslel věc ... říká se tomu nepromok (případně nemok). Natáhne se přes kůži, na boty a rukavice nandají se návleky a dále se uhání déšť nedéšť. ... nebo si taky člověk nemusí kupovat zrovna oblek z kůže.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:44
Re: SMSky z mozku
Nemok, to je sice hezký, ale kde je pravá bikerská ortodoxie?
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:57
Re: SMSky z mozku
otodoxnost ... to je to co vyznávám, proto taky ty znaky *
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:45
Re: SMSky z mozku
ne z kůže, ale...z neoprénu!
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:56
Re: SMSky z mozku
goretex is better
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:00
Re: SMSky z mozku
Používá se taky Windstopper? A to vlákno, co se nedá propálit (méno nevím, producent pravděpodobně DuPont)...Chemie a vlákna je úžasná věda, která mě fascinuje. Ale už těžko do ní kdy proniknu.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:02
Re: SMSky z mozku
používá... doplním tajenku : Cordura ... rovněž používané, chrániče z kevlaru, poslední dobou se prosazuje titan. Ad DuPont ... oni vyrábějí všechno. :-))
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:10
Re: SMSky z mozku
Obleček na míru z Corianu by jistě vzbudil na srazu senzaci :-))
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:16
Re: SMSky z mozku
co je Corain?
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:23
Re: SMSky z mozku
Corian je docela brutální převrat v materiálech (DuPont). Používá se takřka všude, i když v oděvnictví pravda ještě ne. Nahrazuje kámen, dřevo, všechny plasty. Je odolnej vůči všemu, má neuvěitelný vlastnosti z hlediska tvarovatelnosti, výdrže, hygieny. Širšímu rozšíření brání značně vysoká cena. Ten výzkum musel holt spolykat kromě spousty let i roční rozpočet menší země.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:26
Re: SMSky z mozku
Dík za objasnění. I bikeři někdy takový materiál potřebují ... jen se tomu říká plastická sádra ... to pak taky nahrazuje úplně všechno ...téměř :-) ... resp. úplně k smíchu to zase není.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:29
Re: SMSky z mozku
Už jsi se někdy vymlel tak, že jsi tu plastickou sádru potřeboval?
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:32
Re: SMSky z mozku
sure. Každý to musí zkusit. V mém případě nejednou, ale na biku jen jednou.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:34
Re: SMSky z mozku
Brrr. Ruka - noha? Já ještě nikdy. Když jsem si naposled přivodila držkopád na koni, tak jsem měla na mále, ale sádra zatím nikdy. Kromě tý kolize s Cobrou jsem ani nikdy nebourala. To stejně řídil kamarád - motorkář. Ale ani on za to nemoh, i když při frekvenci jeho dopravních nehod nechápu, jak to, že ještě žije.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:39
Re: SMSky z mozku
na biku ... noha, ale ono toho bylo víc. Prozradím v pondělí. Slíbil přátelům zapít jejich obchodní úspěchy. See U soon. Have a nice weekend.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:41
Re: SMSky z mozku
OK, zapij. Taky jim přeju obchodní úspěchy. I tobě! I sobě! Ride like a wind and come back. Celej. Těším.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:28
Re: SMSky z mozku
DuPont každým rokem spotřebuje prostředků jako 2/3 afriky. Taky daň.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:32
Re: SMSky z mozku
Moc si to nedovedu představit...jak to v takovým podniku chodí s cashflow. A s návratností invetic, který musej bejt za hranicí mýho finančního chápání. A kde maj třeba peníze, takový DuPont? Do čeho to strkaj? Jo, to mi připomíná otázku, na kterou mi nikdo nedal ještě nikdy odpověď, ale Ty bys moh.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:34
Re: SMSky z mozku
to je někdy lepší si ani nepředstavovat :-)) ... vysvětlím, ale až v po, nebo v ne. Je to na dýl.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:39
Re: SMSky z mozku
To jsem teda zvědavá. Jako fakt. Moje přiblbá, přesto zatím nezodpovězená otázka: CO se děje s penězma, který dáme my, daňoví poplatníci státu? Odejdou na nějaký konto, ok. Ale proč zrovna tam? Kdo to rozhod? A co je potom? Asi se tam neválej jen tak, ne? Někam se musej dávat, než se přerozdělej a průběžně spotřebujou? Kam se dávaj? A kdo to vybírá, ty investice? A kontroluje ho někdo? A co se děje s tím, co ty peníze vydělaj? Jasně, první ročník ekonomky, asi. Ale já to nevím. A nikdo, koho znám, na tom není o nic líp.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:46
Re: SMSky z mozku
Vlatně si uvědomuju, že jsem o tom četla na bikes.cz....jeden boy tam druhýmu doporučoval nemok z obřích prezervativů. Líčil to vtipně :-)
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:55
Re: SMSky z mozku
to byl mara... bodrý to moravský boy
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:56
Re: SMSky z mozku
ano, mara. tipuju na Valacha.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:19
SMSky z mozku II.
Mám asi slabej signál.
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:22
Re: SMSky z mozku II.
nemáš :-)
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:23
Re: SMSky z mozku II.
Však se mi taky udělalo mdlo, při vysílání :-)
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:31
Re: SMSky z mozku II.
mě se dělá mírně mdlo teďka ... z levoboku, to zase vypadá, že si příroda myslí, že každej motorkář je špindíra a chystá se mu uštědřit sprchu až koupel.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:35
Re: SMSky z mozku II.
levobok - to je symbol něčeho, nebo bouře táhne z leva?
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:36
Re: SMSky z mozku II.
z leva
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:27
Dočasné propuštění
Vyhnala jsem je domů. V pátek to tady vždycky připomíná pionýrskej tábor. Někdy nejen v pátek.
Rozbalit vlákno
14
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:29
Re: Dočasné propuštění
:-)) kolik jich tvoří Tvojí družinu, ... ať si mohu udělat alespoň rámcovou představ, jak veliké třeba mít ohniště :-))
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:33
Re: Dočasné propuštění
Máme v našem fotografickém kroužku více oddílů. Jeden odíl má pouze vedoucího a praktikanta, druhý oddíl dva vedoucí a praktikanta a třetí oddíl má dohromady i s kuchařkou třináct hlav.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:35
Re: Dočasné propuštění
:-)) i vedoucí byli propuštěni, nebo jen praktikanti a pomocná síla v kuchyni :-)) ...jako obvykle, nechceš-li neodpovídej.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:39
Re: Dočasné propuštění
Drive, vedoucí jsem já. Nikdy se mi nepodaří vytáhnout tu správnou vizitku pro správnou příležitost. Věčně říkám "Jé, já jsem pitomá, to jsou samý cizí vizitky, mě došly"
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:48
Re: Dočasné propuštění
zábavný musí být oddíl 2. Praktikant pro dva vedoucí ...hmm (praktikant to nemá jednoduché) ... oddíl 1 ...praktikant ani vedoucí to nemá jednoduché (vedoucí horší). V této konstelaci se zdá být ideální býti kuchařkou. ... nebo vedoucím vedoucích.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:52
Re: Dočasné propuštění
Druhej vedoucí v oddíle 2 je dosazen z důvodu mého laxního vztahu k penězům. Prkatikanti se maj jak prasata v žitě. Jediný, co musej, je pomalu procházet dveřma, když opuští budovu.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 17:58
Re: Dočasné propuštění
Jagu ... vedoucí č 1 v oddíle 2
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:02
Re: Dočasné propuštění
No, není to zcela přesné. Mé fuknce jsou takové kumulované. Jediný, co nedělám, jsou finance a administrativa. Jiní (takřka každý) v tom vynikají mnohem lépe. Dokonce jsem z bezpečnostních důvodů vydala interní nařízení: "žádný originiál žádného dokumentu nesmí nikdy přijít jagu do ruky"
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:00
Re: Dočasné propuštění
s těma praktikantama je to všude stejný :-))

...jak laxní vztah k penězům ?... "neučila" se snad u Shoroshe ? :-))
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:09
Re: Dočasné propuštění
Laxní asi není to pravý slovo. Prostě nejsou v dominantním segmentu mých zájmů. Neumím si o ně říkat, nerada se v nich hrabu, řešit je mi připadá jako ztráta času. Výborně sčítám a násobím - odečítat mi tolik nejde! Jiný jsou prostě na to lepší. Cjetím, co je málo a co je moc, většinou se trefím do toho, kolik kdo unese a co už ne. Ale je to pro mě mor, vymyslím cokoliv, vyřeším cokoliv, ale napsat fakturu SPRÁVNĚ, to je pro mě úkon na hodinu.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:16
Re: Dočasné propuštění
rozumím. Říct si o peníze dělá potíž hodně lidem. Je skvělé když si to člověk uvědomí a dá najevo aby se s ním v této věci moc nepočítalo. Je prospěšné soustředit se na to co umí.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:19
Re: Dočasné propuštění
Já to taky většinou říkám rovnou. Ať se mě na to neptaj, že na to mám lidi. Snad se mi ještě nestalo, že bych s tímhle přístupem narazila. Sem tam do toho musím zabrousit, ale vyhejbám se tomu jak čert kříži.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:16
Re: Dočasné propuštění
Jsem amatér, Drive. Všechno, co vím o financích, jako o Financích, vím z ne příliš čtivých, místy až nesrozumitelných knih, který jse si přečetla. Soros mi poskytl prostředky na studium zcela jiného oboru. Prostřelila jsem se při tom čistě ze zájmu taky k nečemu burzovnímu párkrát, mám na tu celou věc názor, který by Tě jistě nepotěšil. Názor snaživého antitalenta.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:21
Re: Dočasné propuštění
jasně
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:43
V OBI neprší
No, zatímco Ty budeš šťastně moknout, já budu sice v suchu, ale na panáka zralá. Strávím víkend v Hobby marketech mezi sanitárním silikonem, bateriema a maltou. Byl jsi někdy o víkendu v Hobby marketu? Jéslti ano, víš, o čem mluvím. Jestli nebyl - nechoď.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:24
Re: V OBI neprší
byl. Nebaví, moc nebaví. Ale žena je čas od času jiného názoru. Ideální je, když probíhá prezentace zahradních grilů. Škoda, že při tom nečepujou i pivo :-))
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:28
Re: V OBI neprší
Radši bych ty strašný věci koupila v nějakým normálním obchodě. Jenže v Hobby marketu se dá globálně parkovat a jít tam o víkendu. V normálním obchodě lokálně nezaparkuju a v pátek ve dvě už by tam člověk na vrata marně bušil.
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 17:55
Spíš
či bdíš?
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:06
Re: Spíš
právě se jeden z vedoucích zastavil a s přáním pěkného weekendu se snažil vymámit informaci o termínu jeho nového služebního vozu. :-))
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:12
Re: Spíš
Chá, to známe. Začíná to větou :"Jdu takhle náhodou kolem a vidím, že tady ještě jsi...", pak se dělá jakože nic a žertuje, sem tam prohodí, svěří pár osobních věcí a pak přijde otázka, jen tak mimochodem, jak to vypadá s tím autem.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:20
Re: Spíš
nemám to rád. Mám rád přímočarost. Chceš něco vědět? Přijď a zeptej se. Dozvíš se odpověď a pak můžem klidně vtipkovat. Lid to ví, ale ne každému se to daří. Zvyky jsou železný košile.
neregistrovaný "driverman1"
22. 6. 2001 18:27
medard
...asi na tom něco bude.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Jaguara"
22. 6. 2001 18:29
Re: medard
Nesnáším lidový mudrosloví, ale Medard je prostě fakt.
neregistrovaný "Jaguara"
24. 6. 2001 21:09
Hromadný přesun
Práce křížená se zábavou zavála jagu o víkendu na otočku do Plzně. Počasí přející, přesto kritický nedostatek biků on the road. Everybody was streetfighting asi. Ani jedno XJR. Ani jedno Kolečko - Tečka :-)
Rozbalit vlákno
12
neregistrovaný "driverman1"
25. 6. 2001 09:29
Re: Hromadný přesun
SFD je mocné lákadlo. Vidět světovou elitu ve streetridingu je docela zážitek, proto všechno co má dvě kola, řidítka a jede alespoň na jeden válec bylo v Hradci. Stručná charakteristika: zima, organizátorsky nezvládnuté (jako vždy), lidí mraky, zima, občerstvení špatné (jako vždy), zima, program chabý, zima, 3 jezdecký esa, zima, nehody, zima, ukradené motorky, zima, policie nečinná, zima, zima, zima ....
neregistrovaný "Jaguara"
25. 6. 2001 11:05
Re: Hromadný přesun
Chudí, chudí duchem, minority všeho druhu, (ženami počínaje a motorkáři konče) jsou velkým zdrojem zajímavých výdělků. Jen jim vymyslet zboží, zabalit a prodat. Pak ani zima nevadí. To už se dá zorganizovat :-) Co to tak vlastně přesně znamená, streetfighting, BTW?
neregistrovaný "driverman1"
25. 6. 2001 11:44
Re: Hromadný přesun
celý systém je založen na minoritách.
neregistrovaný "Jaguara"
25. 6. 2001 12:33
Re: Hromadný přesun
Nevím proč, ale v reakci na tohle mě napdá věta: "Sám sobě nejlepším zákazníkem". Logiku to nemá - ale hrozně se tomu směju.
neregistrovaný "Jaguara"
25. 6. 2001 12:34
Re: Hromadný přesun
Nevím proč, ale v reakci na tohle mě napadá věta: "Sám sobě nejlepším zákazníkem". Logiku to nemá - ale hrozně se tomu směju.
neregistrovaný "driverman1"
25. 6. 2001 12:06
Re: pojem SF
SF-riding je stav, kdy je fyzické a mentální propojení jezdce se strojem na absolutní úrovni. Navenek se to projevuje tím, že bike v podstatě nejde po dvou kolech :-))
neregistrovaný "Jaguara"
25. 6. 2001 12:35
Re: pojem SF
Pololétá? To jsem viděla na obrázkách. Ale proč to slovo? SF? Jak to vzniklo?
neregistrovaný "driverman1"
25. 6. 2001 15:55
Re: pojem SF
krásný slovo ..."pololétá". Pojem SF ... v podstatě nevysvětlitelné, interpretací. SF slovo vzniklo v Anglii (na tom se shodnou všichni), někdo se nudil... začal jezdit "na hraně"... pár (dost) lidí to nepřežilo. Obrázky jsou pěkné, ale chce to vidět na vlastní oči a pokusit se představit si tento styl v provozu. Totální adrenalin, i sebemenší chyba se krutě trestá, absolutní extáze, šílenství. Prostě "silniční stíhači" . nelze vysvětlit, nutno vidět, ideálně vyzkoušet. :-)
neregistrovaný "Jaguara"
25. 6. 2001 17:34
Re: pojem SF
Ježíš, Drivee, nech toho, já jsem hrozně náchylná se nechat vyhecovat k různejm (pro pochopení symbolu otoč hlavu o 90 stupňů a ty závorky trochu blíž k sobě), zase do mě vstoupí ďábel, já se znám! Apage satanas. No, marno, už asi vstoupil. Minimálně podívat se na to někde musím.
neregistrovaný "driverman1"
25. 6. 2001 11:43
Re: pojem SF
...zima, organizátorsky nezvládnuté (jako vždy) ... neznamená, že by organizátor měl ovládat počasí :-)) ... konstatování faktu: "zima", konstatování faktu: "nezvládnutá organizace SFD".
neregistrovaný "Jaguara"
25. 6. 2001 12:31
Re: pojem SF
Pochopila :-) Ale pro případ zimy jsou tu různá ohřevná zařízení, catrinogvé stany s fukary a podobné :- Fukar - kouzelný termín.
neregistrovaný "driverman1"
25. 6. 2001 15:46
Re: pojem SF
fukar je spása :-). Ještě, že je na trase z Hradce do Prahy dostatek benzínových stanic. Proklínal jsem (a nejen já) ty, na nichž je osušení rukou po použití wc řešeno pro motorkáře naprosto nepřijatelným způsobem - ručníkem :-)). Na vysoušeče ruku se stála fronta! :-). Rovnice je jednoduchá: 2 minuty pod vysoušečem = alespoň nějaký cit v rukou po dobu potřebnou k ujetí cca 10 km (což moc času není :-) ).

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57