Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Dotaz: RENAULT ISTROS SERVIS = nenechajte sa oklamat

neregistrovaný "marfi"
27. 5. 2005 21:20
RENAULT ISTROS SERVIS = nenechajte sa oklamat
VED TOTO NAOZAJ NIE JE SRANDA !!!!

Na zaklade skusenosti, ktora sa mi stala v tomo servise RENAULT ISTROS Vajnorska ulica - Bratislava, Vam nedoporucujem davat auto opravovat. Moze sa Vam stat nieco podobne co mne alebo este horsie...

Mam auto Renault Clio 1,2 16V, r.v.2002

Stali sa mi 2 pripady...

6.5.2005 (88301km)som dal auto do servisu z dovodu velkej tech. prehliadky po 90tis. km, pricom som nahlasoval a do zakazkoveho listu mi aj zapisali, ze ked je studeny aj zohriaty motor, tak na volnobeh pri najnizsich otackach motor zadrhava, ako by chcel miestami skapat, ale neskape, taktiez som nahlasil dalsiu zavadu, ze sa mi od volantu ozyva kovovy hrkot.

V ten isty den mi technik z Renaultu volal, ze tech.kontrolu mam hotovu, ale ze ma zle 2 spodne capy pruzenia a nemaju k nim jednorazove matice, tak mi opravu nemozu dokoncit, kedze to bol piatok a auto som potreboval, lebo jazdim kazdy den 60 km od BA, tak som si isiel po neho a na pondelok 9.5.2005 som si dohodol hned rano vymenu tych capov, ze budu mat uz tie matice. Ku zadrhavaniu motora mi povedal, ze dali auto na test a ten nic nezistil, tak som so sklopenymi usami odisiel. Samozrejme, ze som si za vsetky ukony pekne zacvakal...

V pondelok 9.5.2005 som tam prisiel a nikto nevedel o nicom, ze by som mal objednanu opravu, aj napriek tomu mi zobrali auto. Ja som samozrejme cez vikend na tom jazdil a to zadrhavanie motora sa vyrazne zhorsilo, tak som to hned v pondelok reklamoval. V priebehu dna som sa s kamaratom, co sa rozumie do aut rozpraval o mojom zazitku a povedal mi, ze ked mi budu robit Geometriu, tak pri vymene spodnych capov sa doporucuje vymenit aj Gulove capy riadenia. Tak som zase volal do servisu, ze nech sa mi na to pozru a ked bude potrebne, nech mi ich vymenia... Auto mi odovzdali, ze je vsetko porobene a uz v poriadku.

Motor zadrhavalo preto, lebo som mal zlu sviecku a dalsie 2 boli uz chytene...To som nepochopil, v piatok na zavadu neprisli a odovzdali mi auto, ako keby bolo vsetko ok a zrazu v pondelok som uz mal sviecky zle????

Zase som zaplatil pekny balik a po mensich staznostiach, ze ako je to mozne som sa nechal ukecat peknymi recickami, ze v piatok robili slaby test a v pondelok sa uz na to pozrel odbornik, ktory zistil zavadu...

Hrkot od volantu neprestal...

Ja v domneni, ze uz je vsetko ok som sa spokojne vozil, dialnica 100 - 130 km...az zrazu v piatok 20.05.2005 som spozoroval, ze sa mi zacali znovu objavovat divne zvuky od volantu...

V utorok 24.05.2005 (89621) som isiel s tehotnou manzelkou v 9 mesiaci do nemocnice v BA na kontrolu, zastavili sme sa este u rodicov. Vecer o 18:30 cestou spat som prechadzal cez elektrickovu trat a v tom strasny rachod od praveho predneho kolesa a divno sa mi chvel volant, tak som radsej zastavil. Zavolal som kamarata, aby mi poradil. Akonahle prisiel a dali sme auto na zdvihak, tak chytil koleso a sa normane kyvalo, ako by bolo niekde uvolnene. V tom kamos chytil cap riadenia a ostal mu v ruke a matka vypadla !!! To sme sa mohli na dialnici kludne "zabit", ved som najazdil 1320km a mohol som ohrozit seba, posadku a premavku... O 19:30 som volal do Renault Assistant +421216166 v domneni, ze mi pomozu a tam mi povedali, ze bohuzial mi nepomozu, ze to si musim vybavit v servise a kedze bolo po pracovnej dobe, tak mam smolu. A to este moj kamos zistil, ze na oboch capoch riadenia boli stare matice (TIE SU PREDSA JEDNORAZOVE).Tak sme s kamosom nejak provizorne dotiahli matku tak, aby som to kusok odsoferoval k rodicom a kamos nas zaviezol domov (60 km).

Na druhy den 25.05.2005 som isiel s autom hned do servisu reklamovat, co sa mi stalo. Jednal som samozrejme z veducim, zavolal som si aj kamosa odbornika, ktory mi pomohol prezriet vsetko, co menili, ci to vobec menili a pod. Velmi divna reakcia bola technika, ktory auto nadvihol a hned chcel matice poriadne dotiahnut. My sme ho zastavili, ze treba pockat na veduceho, nech vidi, v akom je to stave. Samozrejme urobil krik a bordel, ako sa to mohlo stat a slubil mi, ze vyvodi z toho nejake dosledky. Vymenili mi predomnou stare matice za nove, nakoniec sa mi ospravedlnil a uznali chybu z ich strany, pretoze porusili technologicky postup a pod, ze ale viac pre mna spravit nevedia.

TYMTO LEN CHCEM, ABY SI KAZDY UVEDOMIL, ZE AJ KED SA NAM NASTASTIE NIC NESTALO, ALE MOHLO SA!!! A TO LEN VDAKA TAKEMUTO JEDNANIU A NEPROFESIONALITE V TAKYCHTO SERVISOCH, FUSOVANEJ A ZLEJ OPRAVE, VED TOTO NAOZAJ NIE JE SRANDA.

Dufam, ze sa uz nikdo nepopali tak, ako som sa ja...

Som nahnevany, dotknuty, ale stastny, ze zijeme.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "luf"
28. 5. 2005 12:34
RENAULT ISTROS SERVIS = nenechajte sa oklamat
Huste. To ma len utvrdzuje v mojom predchadzajucom stanovisku ku tomuto servisu/predajcovi - neverit im ani "Dobry nen"
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "chinin"
29. 5. 2005 23:05
Bez nadpisu
tvoj zazitok s tymto servisom len potvrdzuje moje skusenosti, tiez som tam chodil "platit" a davat si nicit auto.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Miro11"
30. 5. 2005 07:55
Re: Re:
no co dodat chlapy, ved Vam to tu stale vravim, ze Istros obchadzat velmi zdaleka. Nemaju narok na existenciu !!! ( len niesom si isty, co to nebude platit pre cely Renault :-( ) Inac idem skusit servis v polsku. "Udajne" sa s mojim probemom uz stretli , neviem ci mysleli prednu alebo zadnu napravu. Potom mozem poreferovat. Budu na to mat 4 prac. dni.

Moja rada tiez : Istros zdaleka obchadzat. Leda ze by sa naozaj opatila dka kupa, ale inak im netreba davat zarobit.
30. 5. 2005 09:24
Policajti
No na tvojom mieste by som asi dal odtiahnut auto k policajtom (alebo ich zavolal na miesto "nehody") s poziadavkou o nafotenie a podal by som tresne oznamenie na neznamu osobu za umyselne poskodenie cudzej veci (opravu zjavne odflakli) alebo pokusu o ublizenie na zdravi z dovodu nedbanlivosti (nechcem vediet co by sa stalo pri 130km/h).

A s tymto isiel rano do servisu.

Chlape ved ta skoro zabili aj so zenou. Moze byt ze niekdto dalsi uz tolko stastia mat nebude. Nie kazdy totiz cita net.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Miro11"
30. 5. 2005 10:05
Re: Policajti
1zdavu: mas pravdu, len to je lahko teraz. Jedine ze by mal marfi daky dokaz na papiery, ze este teraz im tymto mohol pohrozit a ziadat seriozne odskodnenie.Alebopekne zazalovat a pomoze aj ostatnym.
neregistrovaný "marfi"
6. 6. 2005 00:52
Bez nadpisu
Hosi, som rad, ze si to aspon niekto precital a posle to dalej.

Sice mam na papieri, ze mi dali stare matice a vymenili mi ich, ale v servise mi povedali, ze ziadny sudny znalec by mi nepotvrdil, ze by sa mohlo nieco take stat. Oni si stale tvrdia, ze tie matice aj ked boli stare, ale ze boli poriadne dotiahnute (tak asi NIE, ked sa mi to stalo, nebudem si nieco vymyslat).

Prave tento tyzden mi prisiel oficialny dopis, kde sa mi este raz ospravedlnuju a ze mali poradu a technik, ktory spravil chybu bol potrestany, aby sa take uz nestalo....

Nuz, ktohovie, ako to je...

Ale ja nemam naladu ani zbytocny cas a peniaze, aby som sa s niekym sudil. Prave zajtra ideme do porodnice, asi coskoro bude babo na svete. Takze nam drzte palce...

Ostatny nech sa poucia na chybach druhych...
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Miro11"
26. 7. 2005 10:59
Re: Re:
ziadne nove skusenosti ? Ja som svoje popisal v inej teme :-) Chcel by som vediet, ci je aj viac nespokojnych ludi s tymto servisom, ich pracou a vystupovanim.
Avatar - ricz73
7. 8. 2005 22:04
Hmm
to já mám s tímhle servisem skvělé zkušenosti - nechal jsem si tam před pár měsíci opravit auto, pak jsem ho daroval tchýni a od té doby mám klid >:D
Rozbalit vlákno
0

Nejnovější příspěvky v diskuzích

Název diskuse
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
mfilip
15. 12. 2004 09:42
1364
Eve Cage
8. 2. 2024 11:11
503
petko Baco
25. 12. 2023 11:44
1356
anonymous
30. 1. 2021 00:01
4
anonymous
5. 8. 2021 17:44
77
Andy_Kaufman
28. 5. 2006 20:57
2797
VilemSin
24. 9. 2021 09:59
1219
PetrS12
11. 8. 2021 11:10
1207
PetrS12
26. 7. 2021 13:40
19
KarelPetrasek
27. 5. 2021 18:10
1077
alitero
15. 3. 2021 13:12
5
PaKe
2. 2. 2021 08:46
4
Midlosek
31. 1. 2021 11:20
57